Podludzie

Pamiętacie tego somalijskiego cwela, który mieszkał w Japonii i obrażał ich kulturę itp, zaczepiał ludzi etc ? Tego co go na live parę razy już pobili (szkoda, że tylko pobili). No to właśnie go deportują. Podobno 2 miesiące temu został aresztowany, ale nie weryfikowałem jeszcze tego.
:antonio:

 
Last edited:
Pamiętacie tego somalijskiego cwela, który mieszkał w Japonii i obrażał ich kulturę itp, zaczepiał ludzi etc ? Tego co go na live parę razy już pobili (szkoda, że tylko pobili). No to właśnie go deportują. Podobno 2 miesiące temu został aresztowany, ale nie weryfikowałem jeszcze tego.
:antonio:


To nie on najprawdopodobniej. Ale to, że został aresztowany to legit info.
 
Wiecie, że łamanie nóg z powodu poślizgnięcia wymyślono w 2001 roku?

1702382460614.jpg
 
rozgrzeszenie?
Disclaimer:
Uwaga! Czytać radosnym tonem, z uśmiechem, nie że wrogo czy konfrontacyjnie, wolałem uprzedzić :wink:

W sensie, że: założenie, że ich wyborcy muszą "tolerować", wbrew sobie, to co oni robią. Myślę, że nie ma podstaw do takich założeń, śmiało można przyjąć, że wyborca Lewicy oczekuje takich ruchów i za nie powinien zostać rozliczony (wyborca!) kiedy już w imię Allaha będziemy tu sprzątać :awesome:

Co do badań - wybory nie wystarczą? Myślę, że to dobre badanie oczekiwań poszczególnych grup wyborców. Potrzeba badań od Fijałków tego świata? :)
 
Disclaimer:
Uwaga! Czytać radosnym tonem, z uśmiechem, nie że wrogo czy konfrontacyjnie, wolałem uprzedzić :wink:

W sensie, że: założenie, że ich wyborcy muszą "tolerować", wbrew sobie, to co oni robią. Myślę, że nie ma podstaw do takich założeń, śmiało można przyjąć, że wyborca Lewicy oczekuje takich ruchów i za nie powinien zostać rozliczony (wyborca!) kiedy już w imię Allaha będziemy tu sprzątać :awesome:

Co do badań - wybory nie wystarczą? Myślę, że to dobre badanie oczekiwań poszczególnych grup wyborców. Potrzeba badań od Fijałków tego świata? :)
Ale to słuszne pytanie czy ich wyborcy chcą słownego zamordyzmu (strzelam: 90%?), a już w ogole czy chca tego ci co głosowali na PO, ich koalicjanta, jako "mniejsze zło" (strzelam: 25%?), to autentycznie mam nadzieję że jednak nie są aż takimi zamordystami (nie zeby to ich zwalniało z odpowiedzialnosci). Niech się wypowiedzą ci co na KO/PO głosowali: czy chcecie zamordyzmu słownego?

Jestem także ciekaw jaki jest % w Konfie który by też kontrolować słowo chciał (jeno w inny sposób)...

kiedy już w imię Allaha będziemy tu sprzątać
Ja tu nie będę sprzątać w imię Allaha, mimo żem Dzihados ;)
 
Ale to słuszne pytanie czy ich wyborcy chcą słownego zamordyzmu (strzelam: 90%?), a już w ogole czy chca tego ci co głosowali na PO, ich koalicjanta, jako "mniejsze zło" (strzelam: 25%?), to autentycznie mam nadzieję że jednak nie są aż takimi zamordystami (nie zeby to ich zwalniało z odpowiedzialnosci). Niech się wypowiedzą ci co na KO/PO głosowali: czy chcecie zamordyzmu słownego?

Jestem także ciekaw jaki jest % w Konfie który by też kontrolować słowo chciał (jeno w inny sposób)...


Ja tu nie będę sprzątać w imię Allaha, mimo żem Dzihados ;)
Btw, "związki partnerskie" masz już w temacie "polityka" a to niby wyborca PO a nie Lewicy.

Powtarzam: takie mają oczekiwania.

Nie trzeba już nic tu kolorować i próbować usprawiedliwiać. Trzeba...


Aha p.s.
Ty szukasz logiki u tych ludzi?
Przecież jednym z najlepszych szpagatów tutaj ostatnio to było: "głosuję na PO, nie biorę udziału w referendum, jestem za twardą polityką migracyjną!" :śmiech:
 
Ale to słuszne pytanie czy ich wyborcy chcą słownego zamordyzmu (strzelam: 90%?), a już w ogole czy chca tego ci co głosowali na PO, ich koalicjanta, jako "mniejsze zło" (strzelam: 25%?), to autentycznie mam nadzieję że jednak nie są aż takimi zamordystami (nie zeby to ich zwalniało z odpowiedzialnosci). Niech się wypowiedzą ci co na KO/PO głosowali: czy chcecie zamordyzmu słownego?

Jestem także ciekaw jaki jest % w Konfie który by też kontrolować słowo chciał (jeno w inny sposób)...


Ja tu nie będę sprzątać w imię Allaha, mimo żem Dzihados ;)
A nie słuchaliście gdy mówiłem, że to dużo większe gówno niż pisiorki
 
Dni tego tematu są policzone

Tymczasem mój stary czilujący sobie z piwerkiem przy kabarecie gdzie chłop sie za babe przebrał:
1702400444855.jpeg


Ps. Gdyby faktycznie takie coś było to bym powiedział że identyfikuje się jako kobieta czy tam niebinarny i wywaliłoby im error 404 tak jak zrobił ten typ co chciał ośmieszyć ich myślenie i pobił rekord kobiet w wyciskaniu na ławie który prędzej nalezał do jakiegoś transa.

Poza tym oni mogą se wymyślać co tam chcą dla tej zasranej atencji bo takich idealnie wyjaśniłby koroner dlatego że po Naszym szkielecie można zweryfikować dokładną płeć, rasę, region pochodzenia, przybliżony wiek i wiele innych dlatego jakby się nie starali, kutasy obcinali czy tam przyszywali to rodzisz się jako mężczyzna albo kobieta i to jest niezmienne do końca życia nawet biorąc hormony przeciwnej płci to organizm zawsze będzie z tym walczyć a kości nie zmienią kształtu.
 
Last edited:
Disclaimer:
Uwaga! Czytać radosnym tonem, z uśmiechem, nie że wrogo czy konfrontacyjnie, wolałem uprzedzić :wink:

W sensie, że: założenie, że ich wyborcy muszą "tolerować", wbrew sobie, to co oni robią. Myślę, że nie ma podstaw do takich założeń, śmiało można przyjąć, że wyborca Lewicy oczekuje takich ruchów i za nie powinien zostać rozliczony (wyborca!) kiedy już w imię Allaha będziemy tu sprzątać :awesome:

Co do badań - wybory nie wystarczą? Myślę, że to dobre badanie oczekiwań poszczególnych grup wyborców. Potrzeba badań od Fijałków tego świata? :)
Ja nie głosowałem ani na PiS ani na PO :) mnie tam nic nie mów.
PS. Na Żukowską też nie XD
Przypominam, że do władzy doszły zdradzieckie mordy które chciały zamykac ludzi w domach, dawać jakieś certyfikaty na człowieka i byly za przymusem przyjmowania wątpliwej grzecznie mówiąc terapii genowej.

Liberałowie z fejsbuka sami na siebie bata ukręcili.
:siara:
 
Dni tego tematu są policzone

LPG wjeżdża na pełnej kurwie. Nie ważna gospodarka, chuj z energią atomową. Najważniejsze żeby kochać wszystkie chore psychicznie dziwadła tego swiata. Przecież oni chcą się tylko odwiedzać w szpitalu. Każdy kto głosował na lewactwo jest skończonym idiotą. Domy na to że rozpierdol LPG to był sztandarowy punkt umowy koalicyjnej "dzięki" której tęczowi komuniści poparli rząd "niemieckiego agenta".
 

To nie chodzi o "sugestię" naszych najbliższych, a o pegasusy w naszych telefonach i snajperujące boty pełzające po forach i wypełniające elektroniczne teczki obywatela (tfu, osoby obywatelskiej):


I jak już pośmieszkowaliśmy z mandacików za "cholerkę" czy inne "torbienie"...

Wiemy że nie o "torbienie" chodzi, a o kształtowanie języka wyrażającego poglądy: polityczne, religijne a nawet naukowe.

Wielu ludzi z lewej strony (z prawej też są, ale jest ich mniej, i nie są tak radykalni) bezrefleksyjnie, po dziecięcemu wierzy, że państwo chłostaniem obywatela go "wychowa" (na podobieństwo tego co przy pulpicie chłostanie kontrolującym).

Mechanizmy o których mówi Żukowska (i które będą przyklepane, jak zapowiada, przez koalicję) nie dotyczą "torbienia", to się tak nie skończy @lemmy


To ty, jako ich elektorat powinieneś walczyć o to żeby odpuścili.

Bo nie swoim elektoratem, nazistami, faszystami, rasistami, seksistami, incelami, foliarzami, transfobami, toksycznymi mężczyznami, katolami - i tak bez końca - to zwyczajnie gardzą.
 
To nie chodzi o "sugestię" naszych najbliższych, a o pegasusy w naszych telefonach i snajperujące boty pełzające po forach i wypełniające elektroniczne teczki obywatela (tfu, osoby obywatelskiej):


I jak już pośmieszkowaliśmy z mandacików za "cholerkę" czy inne "torbienie"...

Wiemy że nie o "torbienie" chodzi, a o kształtowanie języka wyrażającego poglądy: polityczne, religijne a nawet naukowe.

Wielu ludzi z lewej strony (z prawej też są, ale jest ich mniej, i nie są tak radykalni) bezrefleksyjnie, po dziecięcemu wierzy, że państwo chłostaniem obywatela go "wychowa" (na podobieństwo tego co przy pulpicie chłostanie kontrolującym).

Mechanizmy o których mówi Żukowska (i które będą przyklepane, jak zapowiada, przez koalicję) nie dotyczą "torbienia", to się tak nie skończy @lemmy


To ty, jako ich elektorat powinieneś walczyć o to żeby odpuścili.

Bo nie swoim elektoratem, nazistami, faszystami, rasistami, seksistami, incelami, foliarzami, transfobami, toksycznymi mężczyznami, katolami - i tak bez końca - to zwyczajnie gardzą.

Uczciwe osoby obywatelskie nie mają się czego obawiać :awesome:
 
To nie chodzi o "sugestię" naszych najbliższych, a o pegasusy w naszych telefonach i snajperujące boty pełzające po forach i wypełniające elektroniczne teczki obywatela (tfu, osoby obywatelskiej):


I jak już pośmieszkowaliśmy z mandacików za "cholerkę" czy inne "torbienie"...

Wiemy że nie o "torbienie" chodzi, a o kształtowanie języka wyrażającego poglądy: polityczne, religijne a nawet naukowe.

Wielu ludzi z lewej strony (z prawej też są, ale jest ich mniej, i nie są tak radykalni) bezrefleksyjnie, po dziecięcemu wierzy, że państwo chłostaniem obywatela go "wychowa" (na podobieństwo tego co przy pulpicie chłostanie kontrolującym).

Mechanizmy o których mówi Żukowska (i które będą przyklepane, jak zapowiada, przez koalicję) nie dotyczą "torbienia", to się tak nie skończy @lemmy


To ty, jako ich elektorat powinieneś walczyć o to żeby odpuścili.

Bo nie swoim elektoratem, nazistami, faszystami, rasistami, seksistami, incelami, foliarzami, transfobami, toksycznymi mężczyznami, katolami - i tak bez końca - to zwyczajnie gardzą.

To nie jest pierwszy raz gdy politycy próbują się za to wziąć. Zaraz okaże się, że jest kolizja z konstytucją i będzie po herbacie. Ewentualnie uchwalą jakiś martwy przepis. Z jednej strony chcieliby zrównania praw, możliwości swobodnej zmiany płci, a z drugiej strasznie lewicę swędzą ręce żeby pomajstrować przy wolnościach obywatelskich.
 
Ewentualnie uchwalą jakiś martwy przepis.
W sumie to jest bardzo smutne, że akceptujemy "ograniczenia wolności" bo "i tak nam nic nie zrobią".

To jest autentycznie bardzo smutne.

Wiesz ze jak kupujesz/zwracasz koledze za piwo, to oficjalnie jest to darowizna, i powinno się zaplacic od tego podatek? No ale uff, nie scigaja tego...
A tutaj na tym zakrecie jest bezsensowna 40ka, ale stoja tam z radarem rzadko, więc spoko, tym razem się udało.
LOL, zabronili pisać że LGBTQIAPKN+ to Narnia i Harrypotteryzm, a patrz, napisałem i nawet nikt mnie nie ściga.

Czyli mamy się cieszyć bo nami źle rządzą, ale na szczęście nieudolnie? Takie szczęście w nieszczęściu?

konstytucją
Kon-sty-tu-cja!

Z jednej strony chcieliby zrównania praw, możliwości swobodnej zmiany płci, a z drugiej strasznie lewicę swędzą ręce żeby pomajstrować przy wolnościach obywatelskich.
A to że tam nie ma logiki, ino kobiece, infantylne dziecięce chciejstwa (które przy dostępie do realnej władzy skończą się okropieństwami - tak jak gdy damy dziecku kierownicę TIRa) to ty mi nie mów, dobrze wiem.
 
Last edited:
W sumie to jest bardzo smutne, że akceptujemy "ograniczenia wolności" bo "i tak nam nic nie zrobią".

To jest autentycznie bardzo smutne.

Wiesz ze jak kupujesz/zwracasz koledze za piwo, to oficjalnie jest to darowizna, i powinno się zaplacic od tego podatek? No ale uff, nie scigaja tego...
A tutaj na tym zakrecie jest bezsensowna 40ka, ale stoja tam z radarem rzadko, więc spoko, tym razem się udało.
LOL, zabronili pisać że LGBTQIAPKN+ to Narnia i Harrypotteryzm, a patrz, napisałem i nawet nikt mnie nie ściga.

Czyli mamy się cieszyć bo nami źle rządzą, ale na szczęście nieudolnie? Takie szczęście w nieszczęściu?


Kon-sty-tu-cja!


A to że tam nie ma logiki, ino kobiece, infantylne dziecięce chciejstwa (które przy dostępie do realnej władzy skończą się okropieństwami - tak jak gdy damy dziecku kierownicę TIRa) to ty mi nie mów, dobrze wiem.
Mój pogląd na to o czym piszesz nie różni się od Twojego, może tylko mam większy dystans... Przez 8 lat rządził PiS, pomiatał częścią społeczeństwa, obrażał inteligencję części obywateli, i się skończyło. To co teraz się zaczyna, również się skończy, ale najpierw muszą nasycić się zwycięstwem, upokorzyć pisowców, dać satysfakcję swoim wyznawcom. Niestety tak to działa.

Nie będzie lepiej, bo nie zmienił się sposób selekcji ludzi do polityki. Z mojego punktu widzenia świat zmienia się na gorsze, w telewizji mamy programy na żenująco niskim poziomie, ludzie czerpią wiedzę z memów, nie czytają książek, a nawet dłuższych artykułów, żyją życiem piłkarzy i influencerów, słuchają Zenka i Sławomira. Ich wiedza o świecie bazuje na stereotypach itd., itd., dlaczego politycy mają być inni, skoro są emanacją takiego społeczeństwa?

Chcesz to zmienić to zostań politykiem i zmień, a jak nie, zdaj się na tych, którzy zostali wybrani i rób swoje.
 
Back
Top