Podludzie

To nie jest pierwszy raz gdy politycy próbują się za to wziąć. Zaraz okaże się, że jest kolizja z konstytucją i będzie po herbacie. Ewentualnie uchwalą jakiś martwy przepis. Z jednej strony chcieliby zrównania praw, możliwości swobodnej zmiany płci, a z drugiej strasznie lewicę swędzą ręce żeby pomajstrować przy wolnościach obywatelskich.
Dla dobra jebaćpis pozwolisz się zakneblować. Fajnie.
 
Co proponujesz? Marsz na Warszawę? Czy podpalimy się przed Sejmem?
Ja bym zaczął od rozmowy na ten temat wsród ich wyborców. No bo poki co to raczej, tu jestes wyjatkiem, wiekszosc na ten temat milczy.

@szplin ma rację, przez to że większość ich wyborców milczy o tej sprawie, wydaje się że to ich elektoratowi pasuje.
 
Nie odpowiedziałeś mi teraz zrobić? Co proponujesz?
Pracę u podstaw - samokrytykę i oddolne uświadomienie swojej "grupy wsparcia tuskowego" jak dużym błędem było dopuszczenie takiego kurestwa do władzy. Co za tym idzie, upublicznianie ponad normę wśród swoich faktu pomyłki i wynikających z tego zagrożeń. Tak, wiem, nic takiego nie nastąpi; lemingi maszerują ślepo aż do krawędzi.
 
Pracę u podstaw - samokrytykę i oddolne uświadomienie swojej "grupy wsparcia tuskowego" jak dużym błędem było dopuszczenie takiego kurestwa do władzy. Co za tym idzie, upublicznianie ponad normę wśród swoich faktu pomyłki i wynikających z tego zagrożeń. Tak, wiem, nic takiego nie nastąpi; lemingi maszerują ślepo aż do krawędzi.
Ty pewnie głosowałeś mądrzej? Na tego co wczoraj gaśnicę odpalił. Możesz mieć pewność, że większych głupot nie zrobi, bo władzy nikt mu nigdy nie da, będzie sobie tylko tak pajacował.

Ale za to możesz pouczać wszystkich z pozycji oszukanego przez spisek prawdziwego Polaka. I narzekać, że żeby nie: Żydzi, Ukraińcy, Niemcy, Unia, islamiści, czarni, pederaści, lewacy, fajnopolacy, poliniacy i lemingi, mógłbyś żyć w szczęśliwym kraju.
 
Last edited:
Ty pewnie głosowałeś mądrzej? Na tego co wczoraj gaśnicę odpalił. Możesz mieć pewność, że większych głupot nie zrobi, bo władzy nikt mu nigdy nie da, będzie sobie tylko tak pajacował.

Ale za to możesz pouczać wszystkich z pozycji oszukanego przez spisek prawdziwego Polaka. I narzekać, że żeby nie: Żydzi, Ukraińcy, Niemcy, Unia, islamiści, czarni, pederaści, lewacy, fajnopolacy, poliniacy i lemingi, mógłbyś żyć w szczęśliwym kraju.
No i widzisz, zakłócanie jarkowych miesięcznic jest git, menory na środku polskiego sejmu są git, posłanki zakłócające mszę są git, komuchy u władzy są git, polskie pieniądze oddane na ratowanie niemieckich firm są git, tylko Braun wam przeszkadza gdy walczy o polską sprawę.
Wierzę, że jeszcze trochę tak się powywyższacie a władzę przejmą dużo bardziej radykalni od Brauna. O ile zdążą nim nie zniszczycie nam świata.
 
Nie odpowiedziałeś mi teraz zrobić? Co proponujesz?
Jak nie protestowałeś w 2019 jak wprowadzali zamordyzm bez żadnych podstaw prawnych i medycznych, siedziałeś na dupie cicho czekając na przekaz z telewizora to wybacz, ale nie ma dla Ciebie ratunku.

I otwórz głowę - zrozum, że teraz właśnie do władzy dopuściliście tych którzy byli za największym zamordyzmem czytaj lewaki i lewackie PedO. Sami sobie winni jesteście tylko później już będzie za późno na płacz i refleksję.
 
No i widzisz, zakłócanie jarkowych miesięcznic jest git, menory na środku polskiego sejmu są git, posłanki zakłócające mszę są git, komuchy u władzy są git, polskie pieniądze oddane na ratowanie niemieckich firm są git,
Nigdy nie twierdziłem, że to jest ok.

tylko Braun wam przeszkadza gdy walczy o polską sprawę.
O jaką sprawę on walczy tego nikt nie wie. Najpewniej o swoją.
Wierzę, że jeszcze trochę tak się powywyższacie a władzę przejmą dużo bardziej radykalni od Brauna. O ile zdążą nim nie zniszczycie nam świata.
Ja nie rozmawiam z Tobą w niczyim imieniu, więc nie mów do mnie "Wy", nie identyfikuje się też z żadną grupą. Nie wiem też o jakim wywyższaniu mówisz? To jest taki sprytny zabieg retoryczny Kurskiego, postawienie przeciwko sobie elit i ludu. W sumie to Ty się czujesz lepszy, bardziej patriotyczny i lepiej rozumiejący rzeczywistość od tych wszystkich fajnopolaków i lemingów, których tak często przywołujesz.

zrozum, że teraz właśnie do władzy dopuściliście tych którzy byli za największym zamordyzmem czytaj lewaki i lewackie PedO...
Polacy ich dopuścili. Może trzeba się zastanowić z jakiego powodu? Najprościej powiedzieć, że są debilami albo zdrajcami ale smutna prawda jest taka, że nie za bardzo jest z czego wybierać. Przecież Konfa, której wyborców tu reprezentujecie (tak mi się wydaje), podzieliła się na drugi dzień po wyborach, a na trzeci się skompromitowała.
 
Przecież Konfa, której wyborców tu reprezentujecie (tak mi się wydaje), podzieliła się na drugi dzień po wyborach, a na trzeci się skompromitowała.
Uff, dobrze, że PO i ludzie obecnie przy władzy nigdy się nie skompromitowali. :beczka:

W "polityce" jest zdjęcie nowego rządu na schodach, sami nieskompromitowani ludzie to jasne, że ludzie ich wybrali. Oczywiste oczywistości.
 
Polacy ich dopuścili. Może trzeba się zastanowić z jakiego powodu? Najprościej powiedzieć, że są debilami albo zdrajcami ale smutna prawda jest taka, że nie za bardzo jest z czego wybierać. Przecież Konfa, której wyborców tu reprezentujecie (tak mi się wydaje), podzieliła się na drugi dzień po wyborach, a na trzeci się skompromitowała.
Nie będę się rozwodził na temat ludzi których wybraliście, bo to było wałkowane wiele razy. Jak ktoś głosował na PedO jako "mniejsze zlo" to się jeszcze kurwa wam odbije oranżadą z komunii. I wcale mi was i waszych dzieci nie żal.

Uff, dobrze, że PO i ludzie obecnie przy władzy nigdy się nie skompromitowali. :beczka:

W "polityce" jest zdjęcie nowego rządu na schodach, sami nieskompromitowani ludzie to jasne, że ludzie ich wybrali. Oczywiste oczywistości.
Jakbym na to zagłosował to bym sobie w życiu w lustrze w twarz nie spojrzał.
 
Back
Top