Podludzie

Starość nie radość :płacz:


Cofasz się. Gdy byłeś Andrzejem to trzymałeś dość niski poziom. Gdy wróciłem i poznałem Cię przepoczwarzonego - to widać było, żeś się oczytał, nabrałeś ogłady, błyskotliwości.
Nie dziadziej w tym Sanoku i nie bądź znowu tamtym dzieckiem.
 
Warto dodać, że feminatywy potwierdzają, że są tylko dwie płcie. I powrót do nich to powrót do konserwatywnego, klasycznego rozwoju polszczyzny sztucznie zatrzymanego przez nowomowę lewicowa.

I ciekawe, że część prawicowców nie umie odróżnić pilota od telewizora od pilota w samolocie skoro twierdzi, że odróżnienie pilotki od pikotki jako czapki jest za trudne(a najczęściej o istnieniu nazwy dla czapki dowiedzial się dopiero w wieku dorosłym, gdy usłyszał o feminatywach)

FB_IMG_1702120323607.jpg
 
Last edited:
Warto dodać, że feminatywy potwierdzają, że są tylko dwie płcie. I powrót do nich to powrót do konserwatywnego, klasycznego rozwoju polszczyzny sztucznie zatrzymanego przez nowomowę lewicowa.

I ciekawe, że część prawicowców nie umie odróżnić pilota od telewizora od pilota w samolocie skoro twierdzi, że odróżnienie pilotki od pikotki jako czapki jest za trudne(a najczęściej o istnieniu nazwy dla czapki dowiedzial się dopiero w wieku dorosłym, gdy usłyszał o feminatywach)

View attachment 86151
To jest zwykła poprawna Polszczyzna. Możesz nie znać.
:lesnarhappy:
 
Nie mam zamiaru z Tobą rozmawiać.
Wyjaśniłem że mem z dupy i bez sensu. Elo.


Jak wyjaśniłes?
W którym miejscu wyjaśniłes czemu gdy pojawiła się kobieta dyrektor albo kobieta nauczyciel to poprawne jest że powstała wersja żeńska, a gdy pojawiła się kobieta psycholog to nie jest to samo poprawne, mimo, że było już używane 100 lat temu?

Uważasz że 100 lat temu robili błędy a komuniści je naprawili?
 
Panowie apel. Nie odpowiadajcie. Jak mówi przysłowie nie kłóć się z głupim bo Cię sprowadzi do swojego poziomu
 
Panowie apel. Nie odpowiadajcie. Jak mówi przysłowie nie kłóć się z głupim bo Cię sprowadzi do swojego poziomu




Jeżeli uważasz że moje argumenty i przykłady są głupie - to chyba nie będziesz miał problemu by je obalić?


A może...nie umiesz tego bo jesteś głupi?
 
Czyli @PaulPGR uważasz, że profesor Miodek jest głupi, a Ty @Siwy25_1 że nie zna się na polszczyźnie?


Przecież w dyskusji o "w Ukrainie" przedstawialiscue jego opinię za ostateczną.
Czyżbym zrobił ostateczny szach mat i przyznacie mi rację unikając argumentów a wyzywając?
Dodam, że przychylam się do zdania Bralczyka, że jest granica np w przypadku takich słów jak Gość, wróg, nikt.
Lecz np w sytuacji zawodów, urzędów feminatywy zawsze były naturalne i zgodne z polszczyzną.


 
Tutaj Miodek bardziej obrazowo tłumaczy jak okres PRL wszystko popieorzyl.




Teraz proszę o wszystkich którzy mnie i Miodka uważają za tę opinię za głupich i nieznających polszczyzny - o polemikę.
 
Ale bym kurwie w ryj napluł.


Mam kumpli którzy twierdzą, że Polki są najgorsze i biorą tylko zagraniczne, najczęściej Azjatki. Polki według nich są głupie i to kurwy które chcą się z murzynami puszczać. Im plujemy do ryja czy nie? Tym Polakom?
 
Mam kumpli którzy twierdzą, że Polki są najgorsze i biorą tylko zagraniczne, najczęściej Azjatki. Polki według nich są głupie i to kurwy które chcą się z murzynami puszczać. Im plujemy do ryja czy nie? Tym Polakom?
Ta szmata na wizji obraża w chamski sposób Polaków, twoi niedopierdoleni koledzy też nagrywają z tym filmiki?
W chuju mam co myśli w tym pustym łbie, ale ty tego ukraińcu nie pojmiesz.
 
Ta szmata na wizji obraża w chamski sposób Polaków, twoi niedopierdoleni koledzy też nagrywają z tym filmiki?
W chuju mam co myśli w tym pustym łbie, ale ty tego ukraińcu nie pojmiesz.


Słyszałem tylko, że woli obcokrajowców od Polaków. Bardziej ich obraca niż np cohonesiacy obrażający większość Polaków?
Opowiedz, nie lubię oglądać takich bzdur. Jakby ona tak mówiła ale nie byłoby to nagrane to już by było ok?


@PaulPGR @Siwy25_1 odniesiecie się do Miodka?
 
Słyszałem tylko, że woli obcokrajowców od Polaków. Bardziej ich obraca niż np cohonesiacy obrażający większość Polaków?
Opowiedz, nie lubię oglądać takich bzdur. Jakby ona tak mówiła ale nie byłoby to nagrane to już by było ok?


@PaulPGR @Siwy25_1 odniesiecie się do Miodka?
Dziwne, że "fuck polish people" nie usłyszałeś błaźnie.
Zobaczyłeś głupią polską cipę, odpalił się tryb familoka i już słuch odjęło.
Widziała, że się nagrywa, więc tym bardziej podwójna mela na tępy szmacie ryj.
 
Last edited:
Back
Top