Mamed Khalidov odmawia wywiadów dla mmarocks.pl

Mamed niczym prawdziwy muzułmanin olał nasz portal za jedym zamachem.



Może na przeprosiny kupimy mu BOMBonierke, żeby zrobił Mamedweight.


Myślę że lepszą opcją byłby roczny zapas wieprzowiny
 
Dziwna reakcja ze strony Mameda pocisk pociskiem,ale zarzucenie foszka pierdzioszka na cały portal to już lekka przesada :D



MyDtuzV.gif
 
VaeVictis, czemu :)? Gdyby został kimś innym niż Polakiem pewnie już dawno byłby w UFC, nie mówiąc o tym, gdyby przyjął obywatelstwo amerykańskie, bo to tam by mieszkał od paru lat. Jego umiejętności i wielkość sportową powinniśmy oceniać na podstawie właśnie jego umiejętności i tego jak się sprawdza w swym sporcie. Rozbraja wszystkich po kolei od pewnego czasu, więc ciężko mu coś zarzucić. To, że nie zaryzykował w pewnym momencie...to już inna bajka, ale nie chce rozwijać tematu :)



Moim zdaniem w samym MMA jest wielki, nigdy nie wiem czego się spodziewać tak jak w przypadku 90% (jak nie więcej) fighterów UFC. Nawet jeśli wiemy, że ma poddać to nikt nie wie jaką dźwignią czy duszeniem on to skończy ;) UFC powinno chcieć go wykupić z KSW, ale nie bardzo się garną i jesteśmy w kropce, bo KSW też go na siłę wysyłać nie będzie, bo po co? A Mamed na siłę obcinać swoją gażę nie będzie, bo po co? Tylko, że my nie wiemy ile faktycznie Mamed wyciąga z takiej walki/gali. Liczby mogą padać, ale póki papieru nie zobaczę to nie uwierzę w konkret.
 
Myślę, że nie ma co złośliwości potęgować. Skoro nie chcę udzielać wywiadów to trudno. Ja sobie poradzę bez wiadomości o Mamedzie i większość użytkowników też otrze szybko łzy. Widać publika wp czy onetu bardziej jest odpowiednia dla tego pana. Fanami też jesteśmy ujowymi bo za dużo nas interesuję i za wiele byśmy chcieli wiedzieć, a to nie jest na rękę. Skomentować też nie można, klepać po plecach wolno i uśmiechać się wolno. Reszta podpada pod obrazę majestatu świątobliwości.



Jak są sugestie jakieś na forum w stronę ksw (wiele bardzo celnych i naprawdę wartych uwagi) to niee co to za grupa ludzi ?ilu ich jest, garstka ? a jak się ppv nie sprzedało w oczekiwanych ilościach to okazuje się, że to właśnie ta grupa ludzi jest winna wszystkiemu.
 
Zadziwiające jak w naszym kraju w dobie internetu szybko można spaść z rangi skromnego bohatera narodowego, twarzy polskiego mma do gbura, pajaca, showmena, islamskiego (cenzura) dzieci.

Warto zastanowić się przez chwilę czy czasami decyzja nie została wydana przez Martina miętowego i jego wspólnika.Po wywiadach widać że są bardzo sfrustrowani. Nic w tym dziwnego...mądrością i zdolnością przewidywania sytuacji zdecydowanie nie grzeszą. Ciekawe kiedy wypłynie pierwsza oferta w sprawie wykupienia rocksów przez słoneczko w celu monopolu na opinie i kreowanie wizerunku marki...


Co do siwiec to gdybym niemiał żony i podbiegały bo do mnie takie Natalie aby zrobić sobie ze mną fotkę a przy okazji głaskały by mnie po jajkach to też bym raczej nie protestował :)
 
Jak są sugestie jakieś na forum w stronę ksw (wiele bardzo celnych i naprawdę wartych uwagi) to niee co to za grupa ludzi ?ilu ich jest, garstka ? a jak się ppv nie sprzedało w oczekiwanych ilościach to okazuje się, że to właśnie ta grupa ludzi jest winna wszystkiemu.


Dobrze napisane. Martin stwierdził, że gamonie nie chcą wesprzeć rozwoju dyscypliny. Szkoda, że nie zauważył, że wynik PPV to jest głównie ich wina.7 walk - zdecydowanie za mało, 40 zł - zdecydowanie za dużo, możliwość kupna jedynie w cyfrowym polsacie - a nc+ i kablówki to co? Podejrzewam, że są to miliony ludzi, na których się wypięto. Kolejna sprawa to ipla - Panie idź Pan w chuj z tą iplą. Jak się robi takie przedsięwzięcie to trzeba zainwestować w profesjonalizm, a nie zacinające się gówno.
 
Może Martin nie wie, że undercard i zarazem całą galę MMA Attack 3 w cenie 4,90 wykupiło tylko ok. 4500 osób? Dobrze, że nie wie ile PPV sprzedało się na Fighters Arena. Może trzeba określić pojęcie środowisko? Narzeka tak na tych hardcorowych fanów w każdym wywiadzie jakby byli targetem KSW. Dużo tych fanów mma jeżeli Martin spodziewał się 150-170 tys. sprzedanych subskrypcji PPV.
 
Właśnie szukam streamu z eurosportu, bo finał French Open leci i się natknąłem na reklamę Koksa w rękawicach do MMA...nie wiem nawet co to za reklama, ale własnie o tym piszę. Wolę by to twarz prawdziwego zawodnika kojarzyła się szarakom z MMA, a nie to, że Koks ma związek z tym sportem.
 
Mamed to bardzo utalentowany zawodnik, ale religie to on moglby zmienic :D



A tak calkiem serio, to ta cala sytuacja jest absurdalna. Nie pamietam zeby tu choc jeden hejt wczesniej pod adresem Mameda padł, byly glosy krytki wobec nieprzyjecia oferty z UFC, byly tez glosy krytyki wobec wagi, ale wszystko bylo uzasadnione, nikt po nim nie jechal "bo tak", no ale jego wybór. :)
 
Proponuję, aby w ramach ubolewania nad faktem, że Mamed bojkotuje mmarocks.pl każdy z użytkowników ustawił sobie na tydzień avatar z jego wizerunkiem. Zaczynamy!
 
Szkoda że Mamed sie tak zachowuje,fochy strzelałem jak miałem naście lat... Nie widziałem na stronie nigdy obrażania Mameda, bo hejtowanie w pewnym stopniu było zawsze jest i bedzie. Mamed ogarnij sie wszyscy cie kochamy,odrobina krytyki jeszcze chyba nikomu nie zaszkodziła. Rocksi wy tez musicie sie wziąść w garść bo na innych portalach wywiady po gali już dawno są... eLo
 
wykupilem osobiscie ppv wczoraj (na ipli) i nigdy wiecej tego nie zrobie.



nie dosc ze jakosc po wrzuceniu obrazu na tv byla do dupy to jeszcze ksw mnie obraza, bo jedno wykupione ppv to moze za malo i moi znajomi tez powinni wykupic oddzielnie zeby wesprzec rozwoj mma?



pierdole, o
 
Ostatnio mało czytam jednak nastawienie jakie zdażyłem odnieść ostatnimi miesiącami było strasznie antyMamedowskie. Głównie o gwiazdorzenie, reklamy Śnieżki i brak wyjazdów do USA na treningi. Trenując z mistrzem Rosji w zapasach żadne Stany mu niepotrzebne moim zdaniem, ale to szczegół. Może jednak nie tylko "janusze" myślą, że co amerykańskie to lepsze ;)?



Rozumiem, że coś się nie spodobało, był dany temat, można było skomentować i tyle, ale ciągnąć i wytykać Mameda w każdym prawie temacie...To już może nawet nie wkur*ić, a zrobić się przykro jemu jako człowiekowi jakich chorągiewkowych ma się w Polsce fanów, którzy sami na zmienianie czyjejś postawy tak ostro reagują, a u siebie nie dostrzegają ;)
 
Ja miałem 2 PPV.. Jedno samemu kupione na Polsat DVB-T - Lipa w chuj była... Drugie IPLA dostałem od Grzecha na chacie bo wygrał w konkursie Defa na najlepsze piwo Wujka i IPLA jeszcze większa pizda była...opóźnienie do polsatu ok 1minuty..



a Martin pierdoli, że hejtery KSW fani jebani nie kupują.......
 
Mamed to żaden mistrz tylko maszynka do obijania ogórków. W UFC gówno by zdziałał bo jest na to za słaby. Najlepszym jego rywalem był facet który został zdemolowany w UFC a Mamed raz z nim wygrał a raz przegrał.



Mamedowi tyle brakuje do mistrza co Błaszczykowskiemu do Cristiano Ronaldo a KSW do UFC tyle co Ekstraklasie do Premier League. Tyle w temacie.
 
Kurde, nie ma dźwięku w robocie, więc nie słuchałem wywiadu z Martinem, ale lipnie to wygląda.



Ja szczerze mówiąć byłem mile zaskoczony Iplą. Ścinka sekundowa przy materiale o Pudzianie w zapowiedziach i też zapowiedź o Big Sexym. Cała gala bez najmniejszej przycinki, jakość HD. Net mam najszybszy w Europie z tego co się reklamują także...



A ja uważam, że takie komenty jak ten nad moim powinny być wypier**lane z marszu, bo tylko prowokować mają chyba na celu, nie mają w sobie za grosz merytoryki i niosą jedynie obrazę dla Mameda od kogoś kto ma straszny uraz najwyraźniej. To nie jest opinia i wolność słowa, to są farmazony.
 
Widze jednak że chyba też słabo czytałem wpisy bo wysyp hejtów jest ogromny z tego co widze... szkoda.
 
A idźcie sobie nawzajem pałki posmyrać kur..hejterzy za dychę. Sayonara. Mamed, zgarnij IP i obijaj faktycznie "ogórków" ;) Nie jestem psychofanem Mameda, ale nienawidzę takich skrajności na siłę. Liczę, że jednak wolność słowa będzie tu stopniowo ograniczana jeśli ktoś będzie pisał totalne brednie w dodatku na czyjąś niekorzyść i uwłaczając komuś.
 
Ciekawe co z tego co piszecie hejtujace szczurki byscie mu powiedzieli prosto w twarz ? ;) obstawiam, zebyscie raczej takich okreslen jak Sniezka, Sniezynka, Krolewna i inna Princeska z siebie nawet nie wypierdzieli
 
A banować tych półdebili!! To napewno ludzie z MMAnews i starają sie wprowadzić plan 'Zniszczenie MMArocks' haha



Tak na poważnie to co sie Mamed tym przejmuje, na innych portalach nie ma hejtu w jego strone??
 
Pragnę przypomnieć, że to na nas spadają gromy (zwłaszcza od konkurencji), za rzekomą "cenzurę" w sprawie komentarzy odnośnie Mameda. Jak widać od zawsze panowała wolna amerykanka, a jedynym warunkiem jakie komentarz musiał spełniać to brak bluzgów i w miare sensowna krytyka. No, ale spoko, na Rocksach cenzura tak wielka, że aż zawodnicy się obrażają na portal :).
 
Według was określenia takie jak Khalibob, Khalidół, Czempion Januszy, Królewna Śnieżka to jest krytyka? Może jeszcze konstruktywna? Zwykłe wylewanie pomyji i tyle niczym jak na jakimś wp czy innym pudelku. Niepotrzebna ta zagrywka z odmową wywiadu ale nie wiem czy nie zachowałbym się tak samo na jego miejscu. Zresztą Materla też chyba nawiązał do tych komentarzy w jednym wywiadze(nie pamiętam którym, nie chce mi się szukać)
 
Z innej beczki. Kogo realnie chcielibyście zobaczyć w pojedynku z Mamedem? Może Horwich? Mielibyśmy przynajmniej gwarancję, że walka potrwa więcej niż jedną rundę ;)
 
Może trafił przypadkiem na jakieś niezwiązane z nim antyislamskie komentarze i się zbulwersował... Tylko, że w kontekście tego co się ostatnio w śiecie dzieje, takie komentarze nie są żadnym chamstwem;)

Ogólnie wchodzenie w komenty w wątku na swój temat.... tego się nie robi:P

@Comber
Proszę powiedz, że z Horwichem żartujesz ;]
 
Nie żartuję. Skoro Melvin walczyl, to dlaczego nie Horwich, który Melvina spakowałby do plecaka i zasunął suwak?
Dał wyrównany pojedynek z Materlą, w dodatku wygrał dwie ostatnie walki na KSW. Moim zdaniem dobre starcie, biorąc pod uwagę, że zupełnie nie ma kogo ściągnąć. No, chyba, że wezmą kogoś z półciężkiej albo jakiś nowy odpad z UFC.
 
Back
Top