Mamed Khalidov odmawia wywiadów dla mmarocks.pl

Ja bardzo dobrze oceniam waszą prace w dziedzinie wyważonej "cenzury". Moze za malo siedze na forum i cos przeszlo mi niezauwazone ale niezuwazylem zebyscie pozostawiali rzeczy ktore moglby osobiscie urazić ktoregokolwiek zawodnika. Moze mamed ma wiecej czasu i lepije sledzi forum skoro wylapal takie wpisy pod swoim katem, albo ktos mu je wskazal, ewnetulanie jest bardzije wrazily niz sie nam wszystkim moze wydawac :) Szkoda ze Wam sie oberwalo rykoszetem, z pewnoscia to nic milego slyszec domowe udzielenia wywiadu.
 
Jako jeden z głównych spamerów cohones moge potwierdzić, że obraźliwe wpisy o zawodnikach były kasowane. Sam niedawno w formie żartu napisałem coś o muzułmanach i zostało to usunięte w ciągu 10 minut. Co więcej, redaktor naczelny portalu wielokrotnie bronił Mameda zarówno jako osobę prywatną jak i zawodnika, co doprowadziło do tego, że został nazywany przez niektórych nawet psychofanem Chalidowa. Jak widać, tego akurat Czeczen nie zauważył, próbując "strzelić do fanów z focha", nie biorąc pod uwagę tego, że rykoszetem bardziej oberwało MMA Rocks. Śmieszne jest to, że dorosły człowiek nie jest w stanie zrozumieć, że na forum sportowym bardziej chwali się osiągnięcia i ambicje sportowe aniżeli umiejętności aktorskie. Gdyby na samym początku powiediał wprost - Idę do UFC pod warunkiem, że dadzą mi dobry hajs, a nie pieprzył farmazonów, że chce bić się z najlepszymi, to całej tej historii i hejtu zapewne by nie było, a jeżeli już to zdecydowanie mniej. Jakoś mało tu widziałem krytycznych wpisów na temat Damiana Grabowskiego, że nie podpisał kontraktu z UFC, chociaż go tam chcieli. Sytuacje bardzo podobne.
 
Dorosły facet, a zachowuje się jak dziecko. Rozumiem jak ktoś by krytykował jego wiarę, rodzine, ale strzelać focha, bo ludzie mu wytykają, że nie poszedł do UFC, albo, że nie robi wagi 84 od czasów drugiej wojny światowej, to zakrawa na kpine.



Z drugiej strony wywiady z nim nigdy nie wnosiły nic nowego, więc żadna strata.
 
Z drugiej strony wywiady z nim nigdy nie wnosiły nic nowego, więc żadna strata.



może teraz coś o gładziach by mógł powiedzieć, zawsze jakaś pomoc by byla przy remoncie ;)
 
Może było trochę żali kiedy odmówił UFC, ale tak to nie było tu takich pomyj by odmawiać wywiadów. Ale miło wiedzieć że Mamed tu zagląda.
 
Może niekoniecznie on sam tu zagląda i czyta ten ogrom komentarzy. Ktoś z managementu, czy z jego bliskiego otoczenia się o tym dowiedział i mu doniósł. :-)
 
Ciekawe, jak duży wpływ na taka decyzję Mameda miał duet K&L? Zresztą, cała decyzja jest dla mnie kompletnie niezrozumiała, żeby nie powiedzieć żałosna. No cóż, widocznie jak się ma dookoła miliony słitasnych komentarzy ze strony niedzielnych fanów MMA, to można mieć gdzieś zdanie tych bardziej kompetentnych, dla których ten sport nie kończy się na transmisjach KSW na polsacie. Coś czułem, by nie zaglądac teraz na cohones. Oglądanie UFC na lekkim wkurwie jednak nie jest takie do końca spoko. :-)
 
Venom - Mamed nagrał dla Sherdoga wywiad robiony przez Roylera. Zobaczymy czy pójdzie.



ukazal sie ten wywiad ?
 
zoom - niestey czasami trafiaja mi sie przerwy w sledzeniu newsow, czy wywiadow z mma i cos ciekawegu umknie mojej uwadze - stad moje pytanie.
 
Oczywiście, że na mmarocks jest mnóstwo komentarzy poprostu głupich o Mamedzie i to w obie strony: a to, ze on by Andersona poskładał, jakim jest juz niemal bogiem MMA, piszą jaki islam jest fajny bo przecież Czeczen taki miły, albo, że jest beznadziejnym tchórzem bez ambicji sportowej. W tym wiekszość-stawiam w ciemno-to ludzie z wiekiem, który nawet na kupienie piwa nie pozwala...



Ale jeśli chciałby być konsekwetny to powinien bojkotować onet i wp. Tam to już dla nikogo nie mają litości. Tutaj przynajmniej modzi walczą z trolami
 
po prostu "cudze chwalicie swojego nie znacie". KSW i zawodnicy tej federacji może nie są najlepszą formą mma na świecie ale jak dla mnie ogrom użytkowników cohones jest po prostu zbyt bezlitosna dla tej marki. A to wpieprzanie słowa "janusz" we wszystkim co dotyczy ksw a to ciągłe przypominanie o skandalicznym werdykcie w walce Chmiela z Zikicem i takie tam. Nieśmiertelne "kiedy klatka" albo wysyłanie ksw z galami do innych krajów to już ogóle komedia xD
 
images




na sile znow rozpoczynacie temat.
 
"Oczywiście, że na mmarocks jest mnóstwo komentarzy poprostu głupich o Mamedzie i to w obie strony: a to, ze on by Andersona poskładał," przecież to prawda człowieku
 
Moja teoria jest taka, że gdzie Mamed by się nie pojawił jest traktowany jak Bóg(ten prawdziwy, nie Allah ;p) przez niedzielnych kibiców(pieszczotliwie nazywanych Januszami). No i pewnego słonecznego dnia ktoś mu doniósł, że jakieś "małolaty" z cohones mają czelność podważyć jego zajebistość. Akcja z ufc itd. No i Mamed Król Januszów nieprzygotowany na taką okoliczność po prostu pierdolną fochem w myśl zasady: "nie mówisz o mnie dobrze, nie mów wcale"



Pragnę tylko zauważyć, że jest masa zawodników bardziej jechanych niż Mamed i nie mają z tym problemu i nadal udzielają wywiadów MmaRocks. Więc dajmy na to taki Pudzian, czy Waluś to albo mają większy dystans do siebie albo potrafią rozróżnić redaktorów którzy robią co mogą by obraźliwe wpisy się nie pojawiały i użytkowników. Po pprostu nie traktują wpisów w necie jako serious business. A Mamed niby taki wyluzowany, tu żarty z Borkiem, tu harce z Cichopek a po wpisie: "Mamed gdzie ambicja", tupie nogą i obrażony chowa się w kąt.



Pragnę tylko zauważyć, że to tylko moja teoria nie poparta żadnymi faktami, a osoby wymienione w powyższym wpisie są zmyślone i nie są wzorowane na prawdziwych postaciach ;)
 
wystarczy nawet moich znajomych wziąść pod uwagę(tak z mojej obserwacji) że jak jest gala z Mamedem to oglądają ale właściwie czekają na jego walkę,a jak jest KSW bez Mameda to już nie bo nie ma nic ciekawego,czasem jestem stanie namówić na oglądanie UFC ale to jest kompromitacja(niestety)



PS:ciekaw jestem ile jeszcze "Janusze" będą jarać się walkami Mameda(choć nie powiem jednak walki są efektowne),bo po jakimś czasie niektóre rzeczy co by nie mówić nudzą się ludziom
 
PS:ciekaw jestem ile jeszcze "Janusze" będą jarać się walkami Mameda(choć nie powiem jednak walki są efektowne),bo po jakimś czasie niektóre rzeczy co by nie mówić nudzą się ludziom


@Yuuri, mi się wydaje że nie znudzą się szybko. Nie wiem czy wgl. się znudzą. Znudzić się można, gdy widzimy/robimy coś, co się powtarza codziennie itp. KSW z udziałem Mameda jest ile razy? 2, 3 razy w roku? Przeciętny Janusz nie interesuje się niczym w nadmiarze, nie ogląda nic związanego z Mamedem, czeka na jego 3 występy w roku i to go jara. Nie patrzy na zachowanie, na problemy, na wypowiedziane słowa (no może te w ringu) ale nie interesuje się dalej. Ważne jest tylko to co powie i sama walka. Więc nie sądzę, zeby Mamed się znudził.



Chyba że odwali coś podczas wywiadu, co się nie spodoba. Albo przegra walkę (nie łudźmy się, z Polakami jest tak, ze jak ktoś wygrywa, to się z nim trzymamy. Jak przegra to fala krytyki. Tak było i z siatkarzami, i Radwańską itp. Nie mówię oczywiście o wszystkich).
 
http://sport.wp.pl/kat,60960,title,Khalidov-dla-WP-czekam-na-dalsze-negocjacje-z-UFC,wid,14519535,wiadomosc.html



tu wspomina o zarobkach Bispinga
 
Back
Top