Mamed Khalidov odmawia wywiadów dla mmarocks.pl

"nie ta półka bo Mamed nie jest tak zarozumiałym człowiekiem jak Tomek."



"Adamek to ten wielki chrześcijanin co się autami po pijaku rozbija?".



"Rozliczając ich z występów? Mamed dużo lepiej się prezentuje od czasu bycia znanym, aniżeli Tomek Adamek. (...) Tomek miał wpadki i słabe walki i porażkę z Kliczką, choć chociaż spróbował :-)"



Ludzie, ogarnijcie się trochę, bo rzygać mi się chce, jak to czytam. Jakoś uszło Waszej uwadze, że ten człowiek zdobył dla Polski dwa pasy mistrza świata w boksie, bo to przecież nic w porównaniu z czeczeńsko-rusko-polskim superczempionem "największej federacji MMA w Europie i jednej z największych na świecie", w kategori mamedweight. A to, że zebrał baty od Witalija Kliczki, to w ogóle przegięcie z jego strony, na stos z nim!



"Mamed dostawał najlepszych z możliwych w KSW, pokonywał bezsprzecznie po kolei."



Rozumiem, że ten siwiejący Japoniec z KSW XIII nie był najlepszy z możliwych, więc się nie liczy?
 
Wpis Perfumiarza był zwykłą prowokacją. Sami narzekacie, że na forum robi się burdel, a sami jesteście często tego sprawcami. Wasz wielce niepoprawny politycznie kolega od kilku miesięcy nie wpisał, żadnego postu o MMA na stronie, interesuje go tylko czepianie się Mameda i redakcji. Są pewnie inne miejsca gdzie może robić to do woli, mmarocks.pl pozostanie jednak miejscem dyskusji o sporcie, nie o religii i polityce (nie mówię oczywiście o przeznaczonych do tego tematach).



Tak jak napisał Skrzypimifurtka od dyskusji o pierdołach macie hyde park.
 
tak, zapytanie o to czy twór Adamusa wypłacił zawodnikom pieniądze było atakiem na redakcję. Brawo Wojsławie, brawo. Po drugie już kiedyś wyraziłem swoją opinię dlaczego praktycznie się nie udzielam. Nie wydaje mi się, że powinno być to Twoim zmartwieniem.
 
Akurat nie to miałem na myśli pisząc o ataku, chociaż to dość znamienne, że niewypłacalność EFS czy innych polskich gal jakoś nigdy cię nie interesowała.



Moim zmartwieniem są niestety twoje prowokacje takie jak ta tutaj. Uprzejmie proszę, żebyś tego nie robił na naszej stronie.
 
Droga Redakcio MMA Rocks ,dlaczego mój komentarz został wykasowany ,przeciez nic złego i obrazliwego nienapisałem w strone Mameda ,tylko to co mysle ze jest za słaby na UFC w pierwszej 10 i tak go klasyfikuje,jesli ta drogą idziemy to moze zabronmy całkowicie komentowania posta o Mamedzie ....
 
Była moda na wielbienie Mameda, teraz pojawiła się moda na jechanie po Mamedzie.



Od idealizacji do negacji.



Borderilne Personality Disorder się kłania. Czyli po naszemu osobowość narcystyczna.
 
Była moda na wielbienie Mameda, teraz pojawiła się moda na jechanie po Mamedzie.



Od idealizacji do negacji.


Myślę że teraz nie ma idelaizacji, negacja też przemija a niedługo Mamed całkowice wyjdzie z mody (oczywiście wśród tzw hardcorowych fanów mma ). Troche temat się ożywi przy jego następnym rywalu...
 
Back
Top