Mamed Khalidov odmawia wywiadów dla mmarocks.pl

Horwicha chętnie zobaczył bym z Melvinem, ale tylko z czystej ciekawości czy Melvin potrafił by go znokautować czy Horwich by go skręcił.
 
Z innej beczki. Kogo realnie chcielibyście zobaczyć w pojedynku z Mamedem? Może Horwich?


To ten sam Horwich, który w tym śmiesznym rankingu fightmatrixa jest wyżej notowany niż Manhoef i Grove? Jestem za, bo i nikogo lepszego mu nie sprowadzą. Zawodnicy z perspektywami na UFC będą unikać walki z wielkim mistrzem i zostaną weterani tacy jak Jardine. Chyba, że wezmą kogoś z półciężkiej. W sumie to obojętne z kim będzie nie walczył - emocje gwarantowane.
 
Właśnie się zorientowałem, że Mamed na moim avatarze wygląda jak Thiago Silva z włosami ;o
 
Zestawienie Mamed vs Błachowicz by mnie w pełni usatysfakcjonowało i może być w PPV.



Comber - faktycznie, coś w tym jest hehe...
 
Ciekawe pytanie dla mnie,jeśli chodzi o charakter Mameda



Jak to wyglądało?



1.Mamed podszedl ,powiedzial sorry chlopaki do was nic nie mam,mozemy sobie dalej przybijac piątki ale nie bede dawal wywiadów dla waszych uzytkownikow bo nie pdoba mi sie to co piszą--? czy



2.Strzelił focha i obrócił się nna pięcie?:D



Ogólnie zszokowało mnie to troche, bo nie jestem w temacie jeśli chodzi o komentarze nt Mameda(moze ktos tu wrzuci jakies dowody na jezdzienie po nim;-) ja osobiscie znam tekst ze snikersem i mamedowa wagą)-od cyrku z KSW moje zinteresowanie mamedem naturlanie spadło(wczoraj mialem mikro zawaly z walką Cipka bo on o cos walczy),po poddaniu od razy wyłączyłem tv.Wywiadów nie oglądam bo że tak powiem znam jego wypowiedzi prawie tak dobrze jak pudziana- i tak ja mowiłem komentarzy nie znam.Allllllllllllee nie chce mi sie wierzyc ze Def,Chmura,Venom itd by zostawili jakies posty urazające Mameda-jego rodzine,wiare itp itd czy co go tam wkurzylo.Jak się wkurzył na to ze szydzą z jego nie robienie wagi to się w tej chwili ośmieszył-krytyka słusza.Jest osobą medialną i wystawia swoje decyzje na opinnie innych ludzi.
 
Aktualnie wielce nieprzychylnych opinii na wp odnośnie koxownika i • federacji • jest około 300 tak samo na onecie na mameda i • organizacje • i to na głównej stronie ale tylko mmarocks zgarnia baty. Logiki w tym niema żadnej bo chyba nie o to chodzi a o coś innego....
 
Horwich dla Mameda , moim zdaniem dobry pomysl , wcale Mamed nie mialby latwo . Fakt stojka Mameda ale parter stwialbym na Horwicha przynajmniej Khalidov nie poddal by amerykanina jak Melvina , Matt bardzo niewgodny zawodnik , Khalidov nie jest mistrzem to czemu maja mu sciagac niewiadomo jakich zawodnikow , teraz czas aby zawodnicy byli sprowadzani dla Cipka , ktory daje badzro widowiskowe walki , nie chca sie razem bic to mistrz wazniejszy sprowadzamy do niego dobrych zawodnikow , gdy przegraja Mamed ich dostaje .
 
Idąc logiką to własnie Matt powinnien być przeciwnikiem Mameda... win strike 2 walki... co na kategorie 84 w KSW to duże osiągnięcie...
 
Skoro on odmawia udzielenia wywiadu dla swojego fana, to ja odmawiam oglądania z nim wywiadów, albo pójdę dalej, odmawiam bycia jego fanem OFICJALNIE.



Swoją drogą pewnie niedługo odmówi walki, bo może powinniśmy go prosić o to, by walczył.



Jestem zawiedziony metamorfozą Mameda jako człowieka.
 
I Grabowskiemu i Mamedowi na cohones słusznie czy też niesłusznie urzytkownicy portalu zarzucali to, że nie idzie do UFC. Grabowski też nieraz w komentarzach był krytykowany za różne rzeczy. Ale on nas szanuje i jeszcze pozdrawia. A Mamed? Mamed wystawił na nas brzydko mówiąc tyłek. Teraz już nas nie potrzebuje tak jak parę lat temu bo jest "wielką gwiazdą" wśród Januszów. A jego zachowanie w stosunku do redacji która go przez lata promowała (tak jak zresztą i innych fighterów), która po wygranej w Japonii z Santiago napisała nawet newsa, że ktoś na wp/onecie o naszym dzisiejszym gwiazdorze napisał jest delikatnie mówiąc niezbyt eleganckie.



Jeżeli Mamed udzieli wywiadu Onetowi to jak dla mnie jest skończony całkowicie. Przyczyna prosta - tam jadą po nim sto razy bardziej niż na Cohones.
 
komuś się w dupie poprzewracało od dobrobytu chyba :-)



co do matta, to rowniez bym go chetnie zobaczyl z mamedem, specyficzny zawodnik, lubiany w polsce i ostatnio zalizyl 2 wygrane na galach ksw, nikogo lepszego mu nie zalatwia wiec horwich jest bdb wyborem



w shlemenko to chyba sam lewy nie wierzy, dlatego mowi o tych propozycjach, jak tak bardzo chca jakies walki to niech go moze zestawia w superfighciena bellatorze z falcao, czy w wsof z jakims srednim/polciezkim
 
Nie wiem co Was wiezieło na tego Matta dla Mameda, chyba bardzo zle zyczycie Mattowi. Poza tym Matt przegral z Cipkiem i nie moze dostac walki z mamedem bo taka zaleznosc dziala tylko w druga strone :P
 
Ha ha, mamed obrósł w piórka i własnie to pokazuje. Ale ja z tego powodu nie będe płakał i czekam na wywiady z pozostałymi zawodnikami
 
Będę wśród zdecydowanej mniejszości pewnie, ale nie dziwię się nawet Mamedowi (choć oczywiście nie powinien tak robić, bo to nie Escobar czy Def, czy ktokolwiek z redakcji go obrażali, a on jakby nie było odmawiając trochę nieładnie ich potraktował, nawet bardzo nieładnie), bo czasami bez kitu niektórzy przesadzają i na każdym kroku starają się mu dojebać, czego nie zrobi, czego nie powie. Rozumiem ból po tym, jak nam narobił nadzieji mówiąc, że chce do UFC, a potem tam nie poszedł, ale to jego osobista decyzja, tak widocznie musiało być. Przypierdalanie się o to, że zagrał w reklamie Śnieżki (dostał taką propozycję, to przyjął, a przy tym zarobił dodatkową kasę, tak jak powiedział Cipek w ostatnich wywiadach: "Pieniądze nie leżą na ulicy"). Przecież przez tą reklamę nie zaniedbał treningów, nie zaniedbał MMA. Dzięki takim akcjom jak reklamy, czy nawet ten występ w M jak Miłość postrzeganie przez szarych ludzi MMA się zmienia, bo widzą, że tam walczą normalni, sympatyczni ludzie. Co do wagi, to krytyka uzasadniona i się zgadzam jak najbardziej, bo faktycznie jest zawodnikiem średniej więc powinien walczyć w średniej, a nie w jakiś śmiesznych catchweightach. Ale już np. życzenie mu KO, czy coś no to sorry. On reprezentuje nasz kraj. Rozumiem, że można go nie lubić, ale wg mnie wogóle nie powinno się życzyć KO nikomu, bo to nie jest nic przyjemnego na pewno... Nie jestem jakimś psychofanem Mameda, ale bardzo go szanuję i szanuję jego umiejętności, tak jak wy żałuję, że nie walczy za Oceanem z najlepszymi. Mam nadzieję, że Cipek do UFC pójdzie i tam namiesza, bo ma takie możliwości. :)







Co do walki z Horwichem to Mamed skończyłby go przed czasem, dość szybko.
 
bez przesady, klub arrachion reprezentuję ok, chyba że mamy reprezentację Polski mma i samozwańczych reprezentantów : )


Polskie obywatelstwo ma więc jest jakby reprezentantem Polski wg mnie, Arrachion to polski klub więc ja to traktuję w ten sposób, to nie jest piłka nożna wiem, ale mimo wszystko ja to tak traktuję :) I kibicowanie Polakom to taki mój "objaw" patriotyzmu (wyjątek Najman). Zawsze jestem za Polakami, nawet jeśli są na straconej pozycji. ;)
 
@mmafreakz

Przecież przez tą reklamę nie zaniedbał treningów, nie zaniedbał MMA.


To dlaczego nie zrobił wagi?



Jeszcze dwa lata temu Mamed był traktowany na tym portalu jak bóg. Sam jest sobie winien tej sytuacji jaka jest teraz. Wyobraźcie sobie, że zawodnik UFC odmawia wywiadu największemu portalowi branżowemu w USA. Straciłby pracę.
 
A nie odnosicie wrazenia ze Mamed efektownymi wygranymi odpkupuje wszystkie swoje "winy" a przynajamniej wiekszosc ?
 
odkupuje wszystkie winy i zarazem dalej robi podobne dziwne rzeczy jak waga 87 kg czy zakaz wywiadow, come on. ;)
 
Fresh



A nie odnosisz wrażenia, że oglądanie Mameda od conajmniej dwóch lat przestało być emocjonujące?
 
Kurwa panowie jakie winy? On do czegos wzgledem was jest zobowiazany? Wiekszosc wpisow w ostatnim czasie na jego temat to wylew kompleksow przez klawiature, zapewne wyszuszonych chlopaczkow, ktorzy stycznosc z mata maja jedynie jak ogladaja UFC Primetime albo jak robia fikołki na wfie.



Tutaj sa sami znawcy, jak trenowac, jak zyc i gdzie pieniadze zarabiac.
 
Back
Top