Mamed Khalidov odmawia wywiadów dla mmarocks.pl

Rozliczając ich z występów? Mamed dużo lepiej się prezentuje od czasu bycia znanym, aniżeli Tomek Adamek.



To u Adamka miałem poczucie, że walczy dla kasy i takich rywali chce dobierać i taką drogę obrać. Mamed dostawał najlepszych z możliwych w KSW, pokonywał bezsprzecznie po kolei. Tomek miał wpadki i słabe walki i porażkę z Kliczką, choć chociaż spróbował :-) To dwie inne sytuacje, ale jednak z tego z czego powinniśmy rozliczać ich obu wskazałem na starcie. Osobiście najbardziej ceniłem Adamka jednak w półcieżkiej, to były batalie, a potem technika spadała wraz z nabywanymi kilogramami.
 
dokładnie, stężenie hejtu na cohones ostatnio sięga zenitu.
Problem polega na tym, że szeroko pojęte chamstwo jest coraz bardziej obecne w publicznych debatach. Nie mówię już o komentarzach pod wiadomościami na serwisach informacyjnych - bluzgi, płacz i ból dupy.
 
Szczytem debilizmu jest to co napisal Norbert, ze Mamed to cyrkowiec i nie jest sportowcem. Za takie herezje to naprawde powinny leciec bany.
 
Na złość mamie, strzelę sobie w stopę.







Princessa nasza narodowa, trzymana do tej pory przez włodarzy KSW w zaściankowej rzeczywistości zaczyna stroszyć pazurki i pokazywać humorki, co mnie osobiście wcale nie dziwi. Mamy to na co sobie ciężko zapracowaliśmy, wynosząc Mameda na każdym kroku na piedestały i robiąc z niego idola narodu. Ja polecam wygodnie odprężyć się w fotelu i podziwiać dalsze fanaberie naszej gwiazdeczki, bo jestem pewien że to zaledwie początek tego co nas czeka w przyszłości.







Zastanawia mnie tylko co dokladnie nasza diva chce osiągnąć tym strajkiem? Może zazdrosny jest o to że Najman ma swój ołtarzyk w postaci boxingnews.pl a tymczasem jemu, najcudowniejszemu z cudownych, nikt już wśród zaciętych fanów MMA nie tworzy laurek. Może najpierw wypadałoby zastanowić się, co sprawiło że z chwalebnych pieśni na jego temat, nasze posty przerodziły się w sarkastyczne docinki i wypominki. Ciekaw jestem tylko czy Mamed zdaje sobie sprawe z tego ze takie zachowanie z jego strony wcale nie zmieni nastawienia forumowiczów do jego osoby, a wprost przeciwnie...
 
Kogo obchodzi co myśli sobie Pan królewicz?

Widocznie jest nie przyzwyczajony do wypowiedzi fanów sportu, których oczy sięgają nieco dalej niż Polska i ksw...

Z tego co zauważyłem na mmarocks nie moderują twoich komentarzy i nie usuwają bez powodu dlatego jest to jedyne forum jakie zaszczycam swoją obecnością.

+ mmarocks to nie ksw, tutaj nikt nie wycina nie wygodnych pytań, nie wybiera postów jakie zostaną opublikowane na stronie tak jak ma to miejsce w przypadku wybierania wygodnych przeciwników, sędziów, wywiadów.... i o to chodzi !
 
Kurde naprawdę docenialiśmy Mameda, a na stronie nie raz pojawiały się chwalebne artykuły, a że były również krytyczne? Na tym polega rzetelne dziennikarstwo. Jednak żeby obrażać się na portal z powodu komentarzy użytkowników, to naprawe... aż brak słów. Wielki minus - i mówię to ja, ten który napisał swego czasu o tym, że Chalidow nosi w sobie gen bohatera.



http://www.mmarocks.pl/mamed-khalidov/gen-bohatera/
 
o widze rzesza purystow jezykowych.



zaplacilem 4 dychy za ppv, naciagnalem rodzine na kolejne.



Co dostalem oprocz dobrej gali?



Wlasciciela w sredniej kondycji jadacego po hardcorowych fanach, ze nie uratowali mu oczekiwanego poziomu PPV oraz obrazona jego "gwiazdeczke", ktora nic jeszcze poza Polska nie osiagnela, ale juz strzela fochy jak Andreson Silva...



Ludzie ogarnijcie sie troche...
 
@B2K



Co by jednak nie było to Tomek doprowadził do walki z Kliczką (czyli tego maksimum) zamiast bronić pasa wagę niżej. Skupiam się jednak w tym przypadku na zachowaniu, nie celach sportowych.



@Szady



Fakt, to wydarzenie wymknęło mi z głowy ;) Ale jednak Adamek ciągle podkreślał/podkreśla swój stosunek do wiary.
 
Ja uważam, że decyzja Mameda jest po prostu śmieszna. Nie chce to niech nie daje wywiadów, oby tylko redaktorzy nie poczuli przez to presji i nie zaczeli cenzurować forum. Wpływanie na siłe na reakcje ludzi nic mu nie da. Każdy jest indywidualnością na forum i to co jednemu sie podobna mi sie ma prawo nie podobać i mam prawo to krytykować. Oczywiście nie obrażając przy tym nikogo.



Jak tak dalej pojdzie to ekipa MMAROCKS nie bedzie miałą wstępu na gale KSW bo jest wszechobecna krytyka często decyzji z nią zwiazanych.



Nie rozumiem co zawinił mu cały portal skoro redaktorzy , naprawdę sprawnie działają i sami nie sieją jakiejś krytyki wobec KSW ani Mameda na stronie głownej. Pokazuje to własnie profesjonalizm Czeczena.



Sprawa tzw hejtu jest też zabawna. Jeżeli jest dana wypowiedz jest odpowiednio argumentowana to co w tym zlego ze jest czesto krytyczna? Jeżeli nie potrafi się przyjąc na klate swoich decyzji i krytyki za własne czyny to z czym do ludzi.
 
Boomster, tylko, że walczył z Kliczką w Polsce. O dziwo, bo ja byłem w szoku, że gala była w Polsce. Kliczko też za ocean obecnie latać nie chce i najlepsi mają przyjeżdżać raczej do niego. W MMA jest jeszcze trochę inaczej niestety :)



Krytyka to krytyka, hejt to hejt, najczęściej bez argumentów, a po to by doje*ać.
 
@ AL, Co ma do tego staż? Niewiele, w zasadzie nie ma znaczenia, bo nie o staż tu chodzi, a choćby o kulturę. Jednak, zanim zaczniesz kogoś wyganiać z tego forum, sprawdź czy nie był tu przed tobą. Nie baw się w Araba.

Widziałem twój wczorajszy chmaski wpis na temat streamu.


Ooo, wpis, aby banować osobników rozpowszechniających nielegalne źródła oglądania gali, uważasz za chamski? A już wiem, zabolał cię fragment o kradzieży. No tak jesteś złodziejem, ktoś to kradnie to złodziej. Co poradzę. Zresztą mogę być dla ciebie i chamem, jak dorośniesz i będziesz miał coś swojego, inaczej będziesz podchodził do kwestii własności.



ps. owszem, obrażanie się na komentarze to dziecinada. Nie zmienia to jednak faktu, że czasem wypadałoby wyluzować, szczególni ci najmądrzejsi.
 
Mam wrażenie, że tak mu jest wygodniej. W sumie jego sprawa, jeśli ma to mu pomóc oczyścić umysł to dobrze zrobił. :-)
 
Chcesz banować za coś co jest częścią historii tego forum? Zdajesz sobie sprawę z tego że przed Orange Sport kazdy z nas oglądał na streamach?







Rozumiem brak poparcia i usuwanie samych linków, albo upomnienia za wstawianie ich itd... Ale banowanie za coś co jeszcze do niedawna robili sami admini to czysta hipokryzja, więc też się nie unoś bo sam żadnego interesu nie masz w tym żeby chronić dorobek Kawula i Lewandowskiego, a może przyjść w życiu Twoim taka chwila że będziesz zmuszony do szukania streama i co wtedy?
 
Tylko Mamed i Mamed. A o tym, że na wczorajsze KSW przyszła Natalia Siwiec to nikt nie napisał. :(
 
Hehe, typki podchodzili do niej, żeby sobie focię strzelić. Co drugi łapał ją za dupę przy okazji, a ona nic. Ja pierdole. :-)
 
@B2K



Tomek jednak zdecydował się pójść do wagi ciężkiej aby zmierzyć się z Kliczką zanim jeszcze wiedział, że potencjalna walka z nim odbędzie się w Polsce. Proponuję jednak zakończyć rozważanie bo nie chce rozwijać n-tej dyskusji o ambicjach sportowca, o Mamedzie w UFC:-) Jak mówiłem, chciałem ukazać aspekt pozasportowy tym porównaniem.
 
Jestem z mmarocks od samego początku i cieszy mnie fakt ze nie próbują na sile wprowadzać cenzury. Mialem kilka ostrych wymian na tym portalu (zanim powstało forum) z adminami i wciąż tu jestem, na innych portalach byłby ban bez żadnej dyskusji. Moim skromnym zdaniem właśnie to podejście pozwoliło mmarocks zostać numerem 1 i niech tak zostanie.
 
Co drugi łapał ją za dupę przy okazji, a ona nic. Ja pierdole.
crazy.gif


bo ona od prawdziwych fanow sie nigdy nie odwroci :-)
 
Jest wielkim sportowcem, tego mu nikt nie odbierze. Ale zachowuje się co najmniej głupio. Nie rozumiem co mu pomoże to, że zamknie się na jedne media, a w drugich normalnie daje wywiady, które fakt faktem wyglądają mniej więcej w ten sam sposób. Dla mnie jest to mniej więcej tak, że wydaje mu się, że z tego tytułu że tu został to każdy ma mu bić pokłony i mówić o nim jak najlepiej. Bo wkońcu jest taki zajebisty i znany. Krytyczne słowa? Broń BOŻE. Przecież mistrza trzeba wychwalać, bo jest taki dobry. I tak samo jak ktoś już wcześniej tu napisał - to pewnie dopiero początek jego zagrań, później pewnie zobaczymy lepsze.
 
O NIE TYLKO NIE TO ! mamed prosze nie gniewaj sie, jesli nie bedzie przynajmniej raz w miesiacu tych porywajacych i ekscytujacych wywiadow z nim to chyba beda mnie musieli podlaczyc do kroplowki.



Na powaznie to wywiady z mamedem od dlugiego czasu to caly czas to samo i to nie tylko dla mmarocks ale poprostu on odpowiada to samo wszystkim mediom i dziennikarzom, wiec juz wole sie posmiac na forum z hejtow na mameda niz wysluchiwac tych regulek
 
Pewnie ma wstrzyknięty plastik w d**ę to nawet nie czuła ;) Poza tym kim ona jest i czym błysnęła by uważać, że powinna się szanować? Ja do kogoś kreującego się na tym gdzie jest i jak wygląda szacunku nie nabiorę. Nawet jeśli nagle okaże się, że umie gotować jak Makłowicz czy śpiewać jak Górniakowa, to nie talentem doszła w miejsce, w którym jest. Dobra, bo temat zbacza, ale i tak miałem zakończyć ;D
 
"Jest wielkim sportowcem, tego mu nikt nie odbierze." W tej wlasnie kwestii bede polemizowal z kazdym. Jest niezwykle utalentowanym sportowcem o wielkim potencjale. Wielkim ? Niestety nie dane mu bylo zostac i dane zdaje sie nie bedzie. Zarowno sportowcem jak i , a moze zwlaszcza, czlowiekiem.
 
A już wiem, zabolał cię fragment o kradzieży. No tak jesteś złodziejem, ktoś to kradnie to złodziej. Co poradzę. Zresztą mogę być dla ciebie i chamem, jak dorośniesz i będziesz miał coś swojego, inaczej będziesz podchodził do kwestii własności.



ps. owszem, obrażanie się na komentarze to dziecinada. Nie zmienia to jednak faktu, że czasem wypadałoby wyluzować, szczególni ci najmądrzejsi.


Jak nie będziesz egoistą to może kiedyś w życiu zrozumiesz pewne rzeczy, ale jak już piszesz, że jesteś taki dorosły to widocznie na starość już nie zmądrzejesz. Wiesz, że ludzie zapłacili za ten nielegalny stream kswtv czy też za iple z którą niektórzy mieli problemy i nie mogli oglądać gali? Najlepiej wszystkich trzeba była zbanować łącznie z tymi co mieli problemy mimo wykupionej subskrypcji PPV. Masz rację, trzeba wyluzować.
 
Mamed niczym prawdziwy muzułmanin olał nasz portal za jedym zamachem.



Może na przeprosiny kupimy mu BOMBonierke, żeby zrobił Mamedweight.
 
Mamed powoli traci moją sympatię podobnie jak to było w przypadku Tomka Adamka. Ciągłe pierdolenie o wierze i wyższych celach, przy jednoczesnych absurdalnych decyzjach dotyczących swojej kariery, czyli czysta hipokryzja plus prostota umysłu, robienie z kibiców debili, brak umiejętności przyjęcia krytyki. Mamed naprawdę staje się czempionem Januszy, bo oni się nie znają na mma i nie będą go krytykować za jego debilne decyzje. Bedą go ubóstwiać i traktować jak najlepszego na świecie zawodnika mma, bo tak powiedzieli na polsacie. Jeśli tak chce to niech tak prowadzi swoją karierę, ale nie opłaci mu się to, gwarantuję. Adamkowi się nie opłaciło, stracił bardzo wielu kibiców, Mamed też ich straci, a wkrótce nawet Janusze zorientują się, że dla Mameda nie ma przeciwników w Polsce. Ciekawe czy wtedy też będzie tupał nóźką na pytania o UFC?
 
Back
Top