Mamed Khalidov odmawia wywiadów dla mmarocks.pl

Born2kill dobrze prawi.



Mamed przejął teraz rolę celebryty i nie powinniśmy go za to hejtować, bo kilka lat temu o takiej sytuacji można było jedynie pomarzyć.



Hejty na Czeczena bym tępił,



jednak krytyka za nie zrobienie wagi i zasłanianie się catchweightem, czy pretensje, że Mamed nie zdecydował się na UFC (mimo, że jest na dzień dzisiejszy jedynym Polakiem, który jest w stanie namieszać w octagonie - i jeszcze długo pozostanie tym jedynym) w pełni uzasadnione.



Nie mówię, że Mamed powinien robić to co mu powiedzą, użytkownicy cohones, ale rozgoryczenie fanów chyba jak najbardziej zrozumiałe - nie wykorzystanie takiego talentu i takich umiejętności - woła o pomstę do nieba :-)
 
Ja bym banował, a najchętniej to strzelał, do takich cymbałów jak chamillitary czy p.pietr, są na forum od kilku tygodni a mają najwięcej do powiedzenia. Przez takich dzieciaków tylko ta strona traci na wartości. Wolę wywiady z Mamedem, nawet te nic niewnoszące, niż gimbazę na pokładzie. Rozumiem oni napędzają ruch na stronie, jednak ja bym zrobił przycinkę, gdyż tego forum już prawie nie da się czytać.
 
Ale, co robi B, a mówi A? Chciał iść do UFC, ale zaproponowali mu warunki finansowe, które nie były dla niego wystarczające. Rozumiem, że Ty LaQi pieprznąłbyś wszystko i zdecydował się walczyć za 1/4 dotychczasowych zarobków (z możliwością nie odzyskania ich już nigdy, w przypadku zwolnienia z UFC) tylko po to, żeby fani byli zachwyceni?



Jakoś jak Fedor wybrzydzał i nie szedł do UFC, to nikt nie marudził, że gwiazdorzy i robi jedno, a mówi drugie.



Mamed traktuje przede wszystkim (z tego, co zrozumiałem) MMA jako źródło zarobku i wolno mu. Fedor też bił się tylko po to, aby zarobić na emeryturę i nigdy tego nie ukrywał. Znów nie pamiętam hejtu na jego zachowanie.
 
Nagle wszyscy zmieniają zdanie i zaczyna się przyklaskiwanie Mamedowie, haha. Brawo Panowie, jesteście konsekwentni w chuj:-)
 
Abstrachując od sytuacji to w takim razie reprezentanci Polski w piłkę nożną nie powinni udzielać wywiadów nigdzie bo jadą po nich po każdym meczu wszędzie, trochę dystansu...
 
Ja tam żadnego gwiazdorzenia nie widzę. Zresztą to mnie mało co obchodzi. Interesuje mnie jakim jest fighterem i co robi z swoją karierą, a tutaj mnie zawiódł i ma u mnie minusa jak japierdole. Przeżyję bez wywiadów z Mamedem, luz.
 
@B2K



Mamed w gadaniu o UFC własnie zapomniał, że jest gówno wart... nie walczy poza KSW to czego on wymagał ja nie wiem.. Inną sprawą jest dostawanie bonusów w UFC.. Mamed nie raz by napewno taki bonus zgarnął bo nudno nie walczy... Miał potencjał zmarnował.... będzie lokalną gwiazdą.. smutne ale prawdziwe....
 
Powtórzę to co powiedziałem w newsach.



To że Mamed robi z siebie celebrytę to akurat bardzo dobra inicjatywa z jego strony, bo jest miłym i sympatycznym gościem.



@B2K



Trzeba się pogodzić że wielu może irytować jego nadmierne ,,gwiazdorzenie" w kwestii walk. Mamed to nie jest Pudzian , i większość chce by oprócz obijania murzynów i tym samym promowania gal , rozwijał się sportowo. W KSW nie czeka go żadna przyszłość sportowa, a za 10 lat jak skończy karierę, zapewne powie sobie: ,,mogłem spróbować". Do tego wyraźnie nie chce mu się robić wagi, co też jest nieprofesjonalne do kwadratu.
 
Nagle wszyscy zmieniają zdanie i zaczyna się przyklaskiwanie Mamedowie, haha. Brawo Panowie, jesteście konsekwentni w chuj
applause.gif


nie wiem czy czytamy ten sam temat, ale ja to tu widzę, jeszcze więcej hejtu :-)
 
malina to ukryty Mamed!!! idealne wypowiedzi!



mi jest juz mega obojetny, od czasu do czasu parskne smiechem jak czytam, ze wystapil w reklamie czegos tam i jest mistrzem jakims tam. mistrzem zadnym nie jest, jesli zalezy mu tylko na hajsie, a nie najwyzszym poziomie sportowym to niech sobie tutaj siedzi, who cares. jego walki dla panstwa Januszow sa idealne, mnie nie interesuja w ogole. ten foch to tylko potwierdzenie zdan o gwiazdorzeniu.
 
@LaQi



Dlatego możemy żałować, że ma talent, a może go nie wykorzysta do końca. Tego czego na pewno nie wolno nam robić, to obrażać go i pisać, iż jest "gówno wart" i "nie ma ambicji".



Mamed to świetny zawodnik i zrobił i robi bardzo dużo dla polskiego MMA. Od niego zależy czy dołoży do tego sukcesy na arenie światowej, czy pozostanie europejską gwiazdą.
 
Nie, jest troche hejtu, ale dużo nagle się zaczyna nawracać. Trzeba chyba wyciągnąć temat "KSW23 ważenie" i zobaczyć co mieli dzisiejszi obrońcy do powiedzenia na temat Mameda jeszcze wczoraj.

BTW podpisuję się pod tym co raph napisał.

jednak krytyka za nie zrobienie wagi i zasłanianie się catchweightem, czy pretensje, że Mamed nie zdecydował się na UFC (mimo, że jest na dzień dzisiejszy jedynym Polakiem, który jest w stanie namieszać w octagonie - i jeszcze długo pozostanie tym jedynym) w pełni uzasadnione.

Nie mówię, że Mamed powinien robić to co mu powiedzą, użytkownicy cohones, ale rozgoryczenie fanów chyba jak najbardziej zrozumiałe - nie wykorzystanie takiego talentu i takich umiejętności - woła o pomstę do nieba
smile.gif
 
Moim zdaniem każdy ma prawo ocenić jego wypowiedzi w wywiadach czy wpisy na facebooku czy twiiterze. Jak zawodnicy UFC w tym Mitrione za wypowiedź o Fallon Fox, gdzie powiedział prawdę albo Diaz za te bonusy i trawkę to takich już można zrównać z ziemią prawda? Mamed to jest osoba publiczna i każdy ma swoje zdanie i może to ocenić. Mariusz 4 lata temu był mistrzem świata, a dziś to już nie Mariusz.
 
Czyli wg Was Mamed dobrze zrobił że nie dał wywiadu tak? No tak, bo przecież wszyscy dopierdalają się o religię itp. Niektórzy widzą to, co chca zobaczyć. Mamed podzielił środowisko telenowelą o UFC co przysporzyło mu hejtów ( z reszta zasłużonych ) teraz ta śmieszna sytuacja z wagą, sprawa wywiadu bo ktoś o nim zle powiedział. no bez przesady, to jak na Onecie też o nim zle ludzie napiszą to nie przyjdzie do 'Ringu' Jurasa?! Jak widać celebryckie życie mu nie służy. W środowisku jego walki nie budza już takich emocji.
 
Sama sprawa z wagą była wiadoma, że będzie keczłejt ale jak jeszcze 2 dni przed galą widać fotki w necie jak Mamed wpierdala ciasto no propsy w chuj za takie coś.....
 
Ale o co się obraził? To trzeba wyjaśnić w pierwszej kolejności. O komentarze dotyczące wagi czy o "m jak miłość" czy o śnieżkę? Jeżeli chodzi o te dwa ostatnie to nigdy po nim nie jechałem, niech sobie robi co chce, a wręcz denerwowało mnie nazywanie go śnieżynką. No ale jak Mamed obraził się o komentarze dotyczące "M jak Miłość" to chyba dopiero odkrył co to jest internet i że ludzie tam wypisują różne rzeczy. A jak obraził się o mamedweight to już brak słów. I na pana Janisza też focha powinien puścić.
 
Arlovski nie oglądałem gali co powiedział duet J&J na temat wagi naszej gwiazdki?
 
Do ważenia przed tą galą można mieć "ale" i to jasne, ale to i tak szczegoły. Póki nie będzie ważenia w dzień gali i fighterzy będa naprawdę bliscy wagi, w której walczą to tak jak im tak i mi lata czy mają 1,2 czy 4kg roznicy między sobą. Jeśli w walce mogą mieć 5-10kg więcej niż dywizja to nie przeszkadza mi również nadmiar kg na wadze. Jak to wszystko będzie w końcu logiczne to zacznę się mocniej czepiać robienia wagi, która wówczas będzie miała dla mnie znaczenie ;)



Mamed jest gówno wart LaQi?;-) No ja nie potrzebuję występów w innych organizacjach by ocenić czyjś talent. Ten Mamed ma. Nie jest jednopłaszczyznowy, jest przebojowy. To, że ktoś z UFC może tego nie widzieć i nie cenić występów Mameda w KSW to ich sprawa i ich strata, bo mieliby ciekawego i groźnego dla każdego zawodnika w rosterze. Idąc dalej ofertę dali mu dobrą, ale KSW ją przebiło i co? Temat rzeka, ale fan MMA powinien jedynie zrobić się "smutny", a nie zacząć wjeżdżać na decydującego zawodnika i stać się jego wrogiem ;)



Nawet te wszystkie negatywne kwestie można OCENIAĆ, ale jakieś chore najeżdżanie najczęściej bez argumentacji to już nie jest konstruktywna krytyka.



Tak czy siak, nie ma co się przejmować opiniami internetowymi. Tak jak to Różal kiedyś powiedział :) Zastanawiam się tylko czy tu nie problemem jest to, że wielu dość aktywnych userów zaczęło wjeżdżać na niego w dość ostry sposób. To nie jakieś trolle rodzące się na jedną galę.
 
@Orestos


Nie pamiętam już dokładnie ale chodziło o to, że nie podoba im się walka w kategori 87kg a Juras dodał, że powinien walczyć w tych kategoriach co są a nie tworzyć nowe.
 
No, ale Mamed walczy w extrafightach, a nie drabince po pas, więc po co mu waga ;)? I tak masa kg Melvina czy Mameda w dniu walki nie miała nic wspólnego z 84 czy 87kg, więc what's the difference...



Będzie walka o pas w średniej, będzie 84kg, jak wówczas nie zrobi to krytyka będzie jak najbardziej na miejscu.
 
@Born2kill



Mam swoje zdanie i go nie zmieniam.. nie wszystko co Ty piszesz uważam za słusze choć trochę racji w niektórych argumentach masz...|


Pozatym nie sądzisz, że po robieniu wagi na 84 Mamed był by bardziej zmęczony od Manhoefa?
 
Bo takie są standardy. Born2kill ty byś chciał pewnie żeby zawodnicy robili wagę w dniu walki aż na którejś pięknej gali KSW doszłoby do tragedii. Jeżeli Mamed walczy w catchweght i wiedział o walce już dawno, a Melvin praktycznie od pół roku to dlaczego inni zawodnicy też nie mogą liczyć na takie ustępstwa? Po co mają się męczyć zbijaniem przez odwodnienie organizmu?



Ja już sobie wyrobiłem zdanie o bohaterze narodowym polskiego mma i zdania nie zmienie.
 
Born, zależy jak kto do tego podchodzi. Ja uważam że jeśłi są wyznaczone limity wagowe to zawodnicy powinni się ich trzymać. Nie spotkałem się by w żadnej innej organizacji gwiazdy ustalały sobie własne catchweighty. Dla mnie, to jest nieprofesjonalne pójście na łatwiznę - po co robić wagę skoro można jeść ciastka , bo menedżerowie i tak ustalą limit przystępny dla Kaliboba.



Jeśli okaze się, że to rzeczywiście Melvin wyszedł z tą propozycją, to zwracam honor.
 
B2k,



dla przeciętnego zjadacza chleba, który z MMA styczność raz na kwartał przy okazji KSW nie ma to najmniejszego znaczenia,



ale dla nas ten sport to coś więcej i chcemy, żeby był traktowany poważnie, sytuacja, gdzie powstaje catchweight na chwilę przed ważeniem, bo "zawodnik gospodarzy" nie może zrobić wagi, nie jest poważna i takie akcje trzeba piętnować. Pytanie jeszcze czy większa bura tu się należy Mamedowi za niezrobienie wagi, czy K&L za zamiatanie problemu pod dywan.
 
może źle zrobił, bo takie fochowanie do nieczego nie prowadzi. Ale czy Wy czytając na forum o tematce sportowej setny raz M jak miłość, Akryl Putz, o jego wierze i o tym, że nie poszedł do UFC (pomimo, że zarabiałby kilka razy mniej, no przeciez gdzie ambicje), nie mielibyście tego portalu w ch**u. Ja miałbym, bo nie udzielenie jednego wywiadu to jeden wątek mniej i jedna możliwość mniej do komentowania przez napinaczy. Twierdzicie, że nudne sa z nim wywiady, a żart o Snickersie przewinął się tu już kilka razu (hahaha) oraz zakres komentów nie przekracza pięciu różnych angdotek.
 
@RenatoLaranja



Wkońcu nie wiadomo pierw było, że od Mameda ludzie.. czyt Lewy i Kawul a później, że Melvin niby powiedział, że to nie fair... że Mamed ma więcej zbijać....
 
Back
Top