Mamed Khalidov odmawia wywiadów dla mmarocks.pl

Generalnie najpierw Melvin powiedział ze organizatorzy mu taki catchweight zaproponowali, a potem Martin , że sam Holender wyszedł z taką propozycją.
 
To może ktoś by się opamiętał. Jak ktoś stara się oszukać to mi go nie żal, wolę szczerość do bolu. Jakby ktoś mi wyskoczył z nadwagą 2kg w dniu walki, a dzień wcześniej nie zglosiłby problemu oddałby całą wypłatę swojemu niedoszłemu rywalowi i po zabawie, którą sztab nierobiącego wagi zapewnił. Szybko by się oduczyli. Jakby ktoś tak wymęczył zawodnika, że ten by poniósł jakieś straty zdrowotne to sam by opłacał rentę do końca jego życia jego rodzinie, bądź wziąłbym podpis, że robią to na własne ryzyko. Ważyć ma tyle ile dywizja wynosi. Znajdą się tacy, którzy faktycznie tyle ważą i na walkę o pas w danej dywizji zasłużą. Zbyt ciężkich zapraszam do wyższych dywizji, które ustępują niższym kategoriom.



LaQi, spoko, ja nie namawiam usilnie do mych przekonań, nigdy :) Mówię jedynie swoje zdanie, ale i czasem opcje, których ktoś nie widzi. Sam z resztą takie potrafię dostrzec dzięki wpisom innych. Nie wszystko widzimy pod każdym kątem z jakie powinniśmy na coś zwrócić uwagę.
 
Ważenie kontrole (promujące) gale KSW 19 i KSW 23. Oba odbyły się również w środę. Dla mnie sprawa jest prosta.



85 kg.: Mamed Chalidow (89 kg) vs. Rodney Wallace (88 kg)



84 kg: Mamed Chalidow (91 kg) vs. Melvin Manhoef (87,5 kg)



Born2kill na dzień dzisiejszy takie są zasady i standardy więc wypadałoby się tego trzymać. Kategoria średnia jest do 84 kg, a nie catchweight. Jeżeli jakiś zawodnik wypada z rozpiski na 2 tygodnie przed galą to wtedy mogą zrozumieć takie postępowanie.
 
Ktoś jeszcze pisał, że niby w Czwartek było ważenie... Mamed wniósł 89 a Melvin 86....
 
Walka od poczatku byla ustalona na 85, myslicie, ze Melvin nie zbil by kilograma w 24h?



Widze, ze ani mmanews ani mymma nie poruszylo tego tematu w wywiadach, wiec latwo sie domyslic kto klamie.
 
@B2K



Co do wagi. Po to są wyznaczone kategorie by w nich walczyc. To czy zawodnik chce sie odwodnic i zrzucic do danej wagi to jego sprawa. Jeśli Mamed jest zmeczony zbijaniem powinien isc kategorie wyzej i walczyc w swojej naturalnej wadze.



Zgodze sie natomiast że niektore krytyczne opinie sa idiotyczne. Ogolnie prosze o przestanie wpisywania żartow typu "snickers"...



Zart jest smieszny za pierwszym razem pozniej staje sie denerwujacy.



Mameda można skrytykowac nie pod wzgledem tego jak walczy. Bo walczy swietnie , mysle że spokojnie w UFC by sie odnalazł. Ale krytykowanie go za "chce do UFC" jest juz uzasadnione. Mogl przeciez po cichu prowadzic rozmowy i odmowic lub przyjac oferte. Wtedy nikt by sie nieczepial. Bledem było ogloszenie tychze planow. Ktore jak wiemy ze wzgledu na oferte niewypaliły.



Mozna było rowniez skrytykowac wywiad w ktorym porownal zarobki Bispinga. Ponieważ jak wiemy Bisping jest czescia napedowa popularnosci UFC w Anglii, oraz jest ciekawa postacia ktora przyciaga ludzi. UFC liczy sie z dochodami a Mamed w porownaniu z Bispingiem nieskłonil by tak wielkiej liczby do kupienia PPV.



Co do najazdow w M jak miłosc, reklamach są one bezpodstawne i nalezy je poprostu olać. Trzeba cieszyc sie tym że przyciaga wiecej telewidzow gdyz dzieki temu popularnosc MMA rośnie.
 
Visu napisał:



Widze, ze ani mmanews ani mymma nie poruszylo tego tematu w wywiadach, wiec latwo sie domyslic kto klamie.


Odpowiedź jest prosta i wszystkim znana, by uniknąć bury wazelina została rozlana.
 
Decyzja zrozumiała, też bym był wkurzony gdy pod każdym tematem z Mamedem wszystko sprowadza się do tego samego (UFC) nie ważne o czym jest temat i tak mamy pojazd jak na onecie. Poziom forum drastycznie maleje, sam tak zwany "hejt".
 
Walka od poczatku byla ustalona na 85, myslicie, ze Melvin nie zbil by kilograma w 24h?


Trzeba dodać, że tolerancja wagowa wynosiła 200 gram więc Melvin ważąc w czwartek 86 kg raczej by nie miał problemu ze zrobieniem wagi.



Jeżeli na tym forum jest hejt to zawsze jest dostępne forum mmanews więc w czym problem? Jak komuś się tu nie podoba to przecież nikt nikogo tu nie trzyma na siłe.
 
@w4ar

Mamed w porownaniu z Bispingiem nieskłonil by tak wielkiej liczby do kupienia PPV.


Ale jako zawonik UFC mógłby zrobić im swietną promocję rynku polskiego. Gdyby wygrał parę walk, może D&J zdecydowali by się na galę w Połszy.
 
Hehehe to sa jakies jaja, co ostatnio Mamed wyprawia:-) W jakim on swiecie zyje. I czy mysli ze co by nie postanowil i nie zrobil to fani zawsze beda go wspierac? A gowno, kazdy ma prawo do wlasnego zdania. Nikt tu przeciez nie pisal "Mamed ch**" , krytyka miescila sie w ramach kultury przyjetej w Polsce, a wiekszosc i tak podawala argumenty.
 
"Co do wagi. Po to są wyznaczone kategorie by w nich walczyc." No właśnie, od początku to twierdzę;) A fighterzy i tak ważą zwykle 5-10kg więcej w walce...;) więc wszystko to jest tylko szopką dla tych, którzy lubią się czepiać wagi.



Mamed nie jest średnim, jest półciężkim, ale walczy zwykle w średniej, nie zbił ile trzeba, ale godząc się na takie traktowanie dywizji i ważenie takie efekty/skutki będą dalej. Ktoś mi powie, że tragedia się stanie jak ważenie będzie w dniu walki? Tragedie dzieją się i teraz, a ile marudzeń, doczepek do wagi zawodników jest i tak, a ostatecznie z prawdą to ma jeszcze mniej wspólnego.



Ogloszenie tamtej decyzji było faktycznie błędem, ale z tego co wiem błąd jest rzeczą ludzką. Dobrze, że w walce ich nie robi zbyt wielu, bo z tego powinien być tu przez nas rozliczany. Ja nie spodziewałem się, że KSW dokona takiego ruchu, że zapłaci Mamedowi więcej niż UFC, nie sądziłem, że są w stanie, ale brawa dla nich i minus dla UFC i dla ich scoutingu.
 
@Calo zgadzam sie , lecz było by to w wypadku zawitania UFC w Polsce co jak wiemy nadal jest niewiadoma. Moj przykład tyczyl sie gal raczej poza naszym krajem.(trash talk- Bispinga przyciaga wiecej osob)



@B2K ale to już troche co innego. Wiadomo że zawodowcy zbiaja wage by osiagnac wieksza przewage nad przeciwnikiem.Niby prawda jest że i tak wnosza typu 84 ok 90+ w walce i tak w kazdej kategorii. Lecz dzieki temu zabiegowi dostajemy rowniez silniejsze wersje 84 kg.Są jednak wyjatki jak Edgar ktory walczyl w naturalnej wadze i prawie nic niezbijał.Na to neistety nic nieporadzimy tak już zostało przyjete.



Co do skoutingu UFC mozliwe że oferta dla Mameda była by wieksza gdyby nie wpadka Lombarda ktory jak wiemy w Belatorze był terminatorem a w UFC nieprezentowal sie tak rewelacyjnie. Druga sprawa jest to że nikt od poczatku niezarabiał kokosow w UFC jesli niebył znany w USA (Brock) lub przyciagnal na tzw freakfight (Toney,Kimbo). Za przyklad moze posluzyc GSP ktory na poczatku zarabial 6tys.



Nalezy jedank pamietac że to jest zycie Mameda i jego decyzje. Pewnie wiekszosc z nas wybrala by bezpieczniejsza opcje.Ale nalezy pogodzic sie z krytyka (uzasadniona) zwlaszcza kiedy jest sie talentem ktory sie marnuje
 
Mamed nie jest średnim, jest półciężkim, ale walczy zwykle w średniej, nie zbił ile trzeba, ale godząc się na takie traktowanie dywizji i ważenie takie efekty/skutki będą dalej.


Ja pierdziele, Mamed ostatnią walkę w limicie do 84 kg stoczył w 2010 roku . Czy ty tego nie rozumiesz?



Co do Bispinga to za drugą walkę w UFC dostał tyle



-Michael Bisping: $24,000 (2nd UFC fight; defeated Eric Schafer)



http://www.mmaweekly.com/fighter-salaries-for-ufc-66-ufc-fight-night-7-2
 
Raczej zwisa mi, że nie będzie wywiadów z Mamedem, które są tak samo wtórne jak komentarze na jego temat. Szkoda tylko, że Czeczen odmówił wywiadu chłopakom z portalu, co do najmilszych rzeczy raczej nie należy.



p.s. wywiadów odmawiają tylko buce i celebryci :-)
 
Nie dziwię się Mamedowi. Większość krytyki wylewanej tutaj pod jego adresem jest z dupy. Hasło: "on nie ma ambicji sportowych" po prostu mnie osłabia.
 
Jeżeli na tym forum jest hejt to zawsze jest dostępne forum mmanews więc w czym problem? Jak komuś się tu nie podoba to przecież nikt nikogo tu nie trzyma na siłe.


Ty @Al, zanim zaczniesz kogoś wyganiać z tej strony, sprawdź swój staż na tym forum i osób, które uważają, że przeginacie a które wyganiasz. Później spójrz jeszcze raz i przemyśl kwestie wyganiania.



Z hejterami na tym forum jest jak z arabami w Europie. Dopiero, co się podłączyli a już ustalają swój porządek i wyganiają tych, którzy byli tu przed nimi. Zabrakło Sobieskiego. Może jeszcze redakcje wygoń? Jesteś pewien, że wolą kilku gimbusów niż wywiady z zawodnikami?
 
Mamed chyba troche nie ogarnia co sie dzieje wokol niego. Watpie, ze to jego wina. On przeciez prosty chlop, tylko MMA i Bog. Mysle, ze to wszedobylscy "doradzcy" mowia mu co ma mowic, jak sie zachowywac i na kogo sie obrazic.



Mamed, pamietaj, zawsze mozesz do nas wrocic !!!
 
Wszystko jest przyjmowane, a potem odwracane lub zmieniane. Wierzę, że w końcu ktoś postawi na prawdę ;) Bezpieczeństwo można kontrolować. Po to są lekarze, jeśli może przerwać walkę ze względu na rozcięcie to i na stan w jakim zawodnik ma wejść do ringu/klatki. Nie będzie w stanie, bo przeszarżował z wagą czy jego organizm będzie zbyt słaby - traci kasę i nie sądzę by mu to się widziało na przyszłość. Mocniejsze? Ja bym nie miał nic przeciw by 10 takich Edgarów walczyło w lekkiej, a taki Bendo np. już w półśredniej, GSP w średniej, Spider w półciężkiej, a Jones w ciężkiej. Ba, może nie byłoby marudzenia na cięższe kategorie i ich jakość? A w 125lbs mogliby walczyć i ci co ważą 55 i 58, a nie mający rywali po 63-65kg ścinających do 58,5 ;P Miejsca w dywizjach dla wszystkich starczy, sporo ich jest, więc po co to oszukiwanie ludzi i samych siebie wciąż...



Dobra, dla mnie temat zakończony i wagi i główny, dzięki za dyskusję, pozdrawiam :)
 
Obrażanie się to przesada, wszędzie jest krytyka, ale nawet w tym temacie dajecie oliwy do ognia. Grubą przesadą jest zarzucanie brak ambicji, czy to że obija kelnerów. Zdecydował się zostać tu no to ok, każdy żyje dla siebie a nie fanatyków mma.
 
faktycznie za dużo hejtu , sam jestem wkurzony na Mameda że wybrał KSW zamiast UFC - ale ile można ?
 
Bo w tym kraju jak dwóch kopie leżącego to podbiegnie trzeci podzielić fanty, a nie wyrównać szanse ;-)
 
Ty @Al, zanim zaczniesz kogoś wyganiać z tej strony, sprawdź swój staż na tym forum i osób, które uważają, że przeginacie a które wyganiasz. Później spójrz jeszcze raz i przemyśl kwestie wyganiania.


Weź rozbieg i pierdolnij głową w ścianę. Chłopie co ma do tego staż? Skąd możesz wiedzięć od ilu lat czytam forum i czy nie miałem kiedyś innego konta? Jesteś zarejestrowany w 2010, a ostatnio czytałem takie bzdury użytkowników z takim stażem, że wstyd się przyznać. Może napisz, że balonik Hallmanna pękł po ostatniej walce. Widziałem twój wczorajszy chmaski wpis na temat streamu. Bez odbioru miszczu. Koniec tematu o Mamedzie.
 
Osobiście, jest mi smutno patrzeć na to, co stało się w ostatnim czasie z tym człowiekiem. Nie na każdego popularność dobrze działa. Staram się oceniać fighterów jedynie poprzez pryzmat sportowy ale w tym przypadku po prostu się nie da. Można choćby spojrzeć na porównanie z Tomkiem Adamkiem:



-obaj to zawodnicy sportów walki



-znani ze swojej wielkiej religijności



-popularność wyrobili sobie w czysto sportowy sposób



- brali udział w programie Wojewódzkiego, Majewskiego, reklamie energy drinka. Adamkowi brakło roli w serialu.



Zobaczmy jaką postawę prezentuje po tym wszystkim Tomek a jaką Mamed.







Pozostaje tylko i wyłącznie szacunek za umiejętności. Więcej o tym człowieku wypowiadać się nie zamierzam. Szkoda jednak, że fochem (nie wiedzieć czemu) obarczył również stosunki z redakcją Rocksów.
 
co to za porownania do Counta, przeciez on wygral TUF'a, wiadomo, ze za wygrana i z tamtym kontraktem bedzie mial dobry hajs.



nudne juz te rozmyslania na temat Mameda w UFC, never gonna happen.
 
Nie porównuj Mameda z Tomkiem.. nie ta "półka" człowieka....
 
Back
Top