KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Brat kupil(chyba od konika)sector 106 ,drugi rząd.Widzę,ze jest to na łuku,poza tym mogą być te miejsca?Do wyboru miał jeszcze sector 304, pierwszy rząd,ale wystraszyłem go (według Waszych opowieści) ze będzie siedzial przy szybie.Ktore z tych miejsc według z Was są lepsze?
 
Panowie( lub panie),ponawiam swoje pytanie z góry.Będę wdzięczny za odpowiedź
Do zobaczenia na gali
 
Brat kupil(chyba od konika)sector 106 ,drugi rząd.Widzę,ze jest to na łuku,poza tym mogą być te miejsca?Do wyboru miał jeszcze sector 304, pierwszy rząd,ale wystraszyłem go (według Waszych opowieści) ze będzie siedzial przy szybie.Ktore z tych miejsc według z Was są lepsze?
Oba są chujowe.
106 daleko i bardzo nisko. To tak jak siedzieć na płycie 2 razy dalej niż ostatni rząd.
304 sektor bardzo dobry, ale cały czas będziesz patrzył przez oplutą szybę.
 
Jak ktoś się boi że zgubi lub nie lubi się kręcić po obcym mieście mogę pomóc i robić za przewodnika ;) Zabytki, muzea, bary, cluby a nawet nocleg ;)
 
Oba są chujowe.
106 daleko i bardzo nisko. To tak jak siedzieć na płycie 2 razy dalej niż ostatni rząd.
304 sektor bardzo dobry, ale cały czas będziesz patrzył przez oplutą szybę.
Dzięki,miałem nadzieje ze pszeczytam cos innego,ale jest jak jest.Prosilem brata aby zajol się biletami.Obaj byliśmy zaskoczeni jak szybko bilety zeszły .Ja będę z synem i brat z żona ,i jak mi powiedział we wtorek,ze nie było żadnych ciekawych miejsc obok siebie.
Oba są chujowe.
106 daleko i bardzo nisko. To tak jak siedzieć na płycie 2 razy dalej niż ostatni rząd.
304 sektor bardzo dobry, ale cały czas będziesz patrzył przez oplutą szybę.
 
@DD40 nie patrz na argument z szybą - jak weźmiesz rząd 4 lub wyżej, nie będziesz miał żadnej szyby. Na poprzednich stronach wstawiałem zdjęcia z tego sektoru.

Miszon, mat01, nie tyle 3city się opierdala, to weź się najpier dowiedz, ile osób stąd jest z trójmiasta? Taran był z tego co wiem.
 
do 4 rzedu masz albo szybkę albo barierkę.

Byłem z 20 razy na Ergo i zawsze staram się co najmniej 5 rząd.
Raz sobie kupiłem bilety z opcją "system dobierze najlepsze miejsca" i 1 rząd chuj szyba przez 2h. Mega wkurwiające . nigdy więcej

tak to wygląda. w każdym sektorze oprócz I poziomu

fot3.jpg


z15510470Q,Halowe-mistrzostwa-Polski-w-lekkiej-atletyce.jpg
 
Last edited:
Taaa, a w maju napiszesz, że nie jedziesz bo:
a) nie ma biletów (a będą latać na allegro w tej samej cenie na pewno)
b) za drogie bilety na pociąg czy inny dojazd
c) boisz się któregoś z forumowiczów
 
W sopocie raczej bezproblemowo można coś tam na plaży obalać. Niby jest zakaz ale ludzi dziesiątki tysiecy a policji 2 patrole.

Kebsy też czynne całą dobę
 
Taaa, a w maju napiszesz, że nie jedziesz bo:
a) nie ma biletów (a będą latać na allegro w tej samej cenie na pewno)
b) za drogie bilety na pociąg czy inny dojazd
c) boisz się któregoś z forumowiczów
Czynnik a)bo maturze pewnie będzie sporo przedsięwzięć
b)zobaczę jak się tam wszystko ułoży z tą maturką itp.
c)są różne wydatki, będę miał na rozjebanie to pojadę zapewne, tydzoeń przed galą będę wiedział
d)jak będzie jakiś before, after w pubie szanse większe
 
Też idę z Wami na kebsa tym razem, lepsze to niż czekanie na wkurzoną kelnereczkę.
No i tak jak mówiłem, też jestem za afterkiem, ale nie wiem co jak i gdzie - nie bywam w Gdańsku za często.
 
W gdańsku po 22 jest mocno pilnowana cisza nocna.

Na afterki w 3city to tylko Sopot.
Lokali i gastronomi od chuja do tego park i plaża. Każdy dla siebie coś znajdzie.
 
W gdańsku po 22 jest mocno pilnowana cisza nocna.

Na afterki w 3city to tylko Sopot.
Lokali i gastronomi od chuja do tego park i plaża. Każdy dla siebie coś znajdzie.
za gowniarza na wakacjach, jak juz wszystko bylo zamkniete , ladowalem wprakowej w gdansku jelitkowie, ciekawe czy klimat sie zmienil :)


 
  • Like
Reactions: mat
Back
Top