KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Witam. Zamówiłem 2 bilety na swoje nazwisko. Jeden jest dla mnie, drugi dla znajomego. Nie musiałem wpisywać żadnych danych znajomego. Jak to zostanie rozwiązane?
 
Witam. Zamówiłem 2 bilety na swoje nazwisko. Jeden jest dla mnie, drugi dla znajomego. Nie musiałem wpisywać żadnych danych znajomego. Jak to zostanie rozwiązane?
Te dane wlasciciela rezerwacji na ebilet sa nic nie warte. Pewnie tylko w przypadku jakichs zwrotow ma to znaczenie. Same bilety nie sa imienne.
 
To od razu pytanie o noclegi. Jakie hotele/hostele polecacie? Tanio i blisko ergo areny. Z góry dzięki. Wybaczcie za post pod postem.
 
Ładnie się wyprzedało. Na głównych trybunach zostało 31 pojedynczych biletów. Większe ilości tylko na łukach
 
No znikoma. Myślałem że będą sporo tańsze. Bardzo dobrze że brałem te po 190 na samym środku II poziom.

Mała różnica cenowa pomiędzy 140 a 190 a komfort oglądania niebo a ziemia
 
No znikoma. Myślałem że będą sporo tańsze. Bardzo dobrze że brałem te po 190 na samym środku II poziom.

Mała różnica cenowa pomiędzy 140 a 190 a komfort oglądania niebo a ziemia

Ja wezme za 170 tylko jeszcze nie wiem w którym kącie
Moje towarzystwo, z którym jadę do Trójmiasta nie jest zbytnio zainteresowane galą. Na ważenie pójdą ale gala dla nich trochę za droga
#studenci
 
Jeszcze nie brałeś? teraz to jakieś ochłapy

@VoRaNeK z tych co zostały najlepsze chyba 302 VI 10

Te co ja brałem cena identyczna w porównaniu do ostatniego KSW a na górze 20zł drożnej
#interesżycia
 
Pojedyncze może się ostaną. Problem będzie kupić kilka obok siebie jak ktoś chce isc większą paczką

A co np do jedzonka. to do czasu gali na dworcu w Sopocie powinny się pootwierać już te nowe lokale. Bardzo ładnie tam wszystko się zapowiada
 
Ja wezme za 170 tylko jeszcze nie wiem w którym kącie
Moje towarzystwo, z którym jadę do Trójmiasta nie jest zbytnio zainteresowane galą. Na ważenie pójdą ale gala dla nich trochę za droga
#studenci
Sektor 314 albo 304 polecam.
Ja miałem 314, rząd 6, miejsce 16 - zdjęcia wstawiałem na wcześniejszych stronach. Barierka nie przeszkadza już od 5 rzedu.
Znajoma ze znajomym wzieli sektor 304, miejsce w pierwszym rzędzie, bo mówili, że im barierka nie przeszkadza.
Jeżeli ktoś nie zdążył kupić biletów, to za jakiś czas na Allegro będą latały bilety za równowartość ceny (nie mogę sprzedać drożej) - ale to wiadomo, kupowane od prywatnej osoby, inne ryzyko.
 
Jeżeli ktoś nie zdążył kupić biletów, to za jakiś czas na Allegro będą latały bilety za równowartość ceny (nie mogę sprzedać drożej) - ale to wiadomo, kupowane od prywatnej osoby, inne ryzyko.
A kubki po 400 zł i do nich gratis bilet na KSW o wartości np 190 zł?
 
Ja spotkałem się tylko z biletami za taką samą cenę, ale może gdzieś znajdziesz swój upragniony kubek :D
Ja mam swoje bilety :P
Pamiętam, że tak kiedyś sprzedawali bilety na Allegro i to było pytanie czy tak jest dalej.
 
Jak wszystko dobrze pójdzie, to będę mógł wykreślić nastepny MMA "bucket list item ",i będę tam z Wami na gali.Oczywiscie na zlot cohones(jeśli będzie taki)tez sie pofatyguje.
 
  • Like
Reactions: mat
Jak wszystko dobrze pójdzie, to będę mógł wykreślić nastepny MMA "bucket list item ",i będę tam z Wami na gali.Oczywiscie na zlot cohones(jeśli będzie taki)tez sie pofatyguje.
Jak ma być gość zza oceanu to chyba zlot jest koniecznością :-)
 
Jak wszystko dobrze pójdzie, to będę mógł wykreślić nastepny MMA "bucket list item ",i będę tam z Wami na gali.Oczywiscie na zlot cohones(jeśli będzie taki)tez sie pofatyguje.

Chyba pierwszy raz nie byłbym najstarszy ;)
 
Jak już kupować przez internet, ale nie od oficjalnego partnera KSW to polecam stronę alebilet.pl
Sprzedający nie dostaje pieniędzy za bilet dopóki kupujący nie da znać, że z biletem było wszystko ok i mógł bez problemu wejść na galę.
 
Ja mam już zabukowane w cenie 170zł 1,2 miejsce rząd 7 sektor 316 czyli najbliżej klatki i najbliżej środka jak się dało. Niestety jak się ogarnąłem z kupowaniem to po środku ani po jednej ani po 2 stronie za 190 nie było 2 miejsc obok siebie.
#KswZkobietaKtoraOgarniaTematBezcenne
 
Last edited:
Back
Top