KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

to orest jest Twoim krasnoludzim bliźniakiem ? tak wytłumaczyłeś że chuja wiem kto jest po prawej stronie. Wewiur z rodziny adamsów nawiał i dlatego Mystic został jego ojcem ?
Po prawej wyliczalem od końca, najbliżej fotografa po prawej Bastek. Na telefonie pisze
 
Po prawej wyliczalem od końca, najbliżej fotografa po prawej Bastek. Na telefonie pisze
a czyli @vicek jest Twoim bliźniakiem. Dzięki za wtajemniczenie, zacna ekipa. Kiedyś wpadnę tam do Was na dłużej niż to bylo podczas UFC Kraków :D
 
To już mój syn Ci wyjaśnił. Cztery godziny wybierał sweter na wczorajszy wieczór, dwie godziny spędziliśmy w centrum handlowym, szukając odpowiednich dodatków i delikatnej wody kolonskiej (bo zabroniłem już mu używać mojego "Brutala"). Wpadł na zlot cały w skowronkach i... dowiedział się, że jesteś 600km od niego.
A patrzenie na łzy syna boli każdego ojca :(
 
Jest ktoś jeszcze w Gdańsku i ma ochotę się spotkać?Nocuje na starym mieście i jutro wyjeżdżam ,fajnie by było poznać /spotkać się z którymś z Was przed odjazdem .
 
To już mój syn Ci wyjaśnił. Cztery godziny wybierał sweter na wczorajszy wieczór, dwie godziny spędziliśmy w centrum handlowym, szukając odpowiednich dodatków i delikatnej wody kolonskiej (bo zabroniłem już mu używać mojego "Brutala"). Wpadł na zlot cały w skowronkach i... dowiedział się, że jesteś 600km od niego.
A patrzenie na łzy syna boli każdego ojca :(

:((( mamusia zrobi dobry obiad w ramach przeprosin obiecuje ;(
 
Jest ktoś jeszcze w Gdańsku i ma ochotę się spotkać?Nocuje na starym mieście i jutro wyjeżdżam ,fajnie by było poznać /spotkać się z którymś z Was przed odjazdem .
Sorki że odpowiedz tak późno, ale jesli jeszcze masz chęć to możemy sie złapać na starym mieście
 
Sorki że odpowiedz tak późno, ale jesli jeszcze masz chęć to możemy sie złapać na starym mieście
Nie ma sprawy,mimo ze chodziłem po mieście dosyć długo niestety nie miałem na ulicy internetu,tak ze nie byłem w stanie przeczytać Twojej odpowiedzi.
 
Back
Top