KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Przepraszam, że tak późno dojechałem, ale galę ostatecznie oglądałem z kumplami w Redzie...musiałem się najpierw przebić do Gdyni, by móc podjechać do Was do Gdańska. Nie mam jednak ABSOLUTNIE ŻADNYCH wyrzutów sumienia, że nie oglądałem gali na żywo - wręcz się cieszę, a drzemka na walce Mameda dobrze mi zrobiła :)
Miło było mi poznać choć te kilka osób z cohones!
@Tidzej wybacz, że nie poznałem od razu, ale to przez brak koszuli :)
Mogłeś mi dać drobną podpowiedź stosując opatentowany dramatic look :)
 
Ja już w domu. Fajna gala od wewnątrz. Na walkę Pudziana z Różalem poszedłem na halę na górę, za mną babka cieszyła się, że Pudzian wygrał walkę, a jej koleżanka rozpięła mi do połowy koszulę. Piona dla każdego i sory, ze po gali sie nie zobaczyliśmy, ale wywiady troche zajely i o 2 kończyliśmy. Logan, zdjęcia ze strefy fana nie widzę :(
 
Ja już w domu. Fajna gala od wewnątrz. Na walkę Pudziana z Różalem poszedłem na halę na górę, za mną babka cieszyła się, że Pudzian wygrał walkę, a jej koleżanka rozpięła mi do połowy koszulę. Piona dla każdego i sory, ze po gali sie nie zobaczyliśmy, ale wywiady troche zajely i o 2 kończyliśmy. Logan, zdjęcia ze strefy fana nie widzę :(

Zlizała Ci śmietanę z klaty?:mamed:
 
wlasnie wrocilem do domu ,jak tam gala sie podobala? dla mnie tauron arena zjada ta cala ergo we wszystkim , co to zza awantury byly na trybunach :D? pozdro dla cohonesow siedzacych na strefie fana :) moge sie pochwalic ze widzialem Jozwiaka i pogadalem troche :D
 
siema wlasnie wrocilem do domu ,jak tm gala siep podobala? dla mnie tauron arena zjada ta cala ergo we wszystkim , co to zza awantury byly na trybunach :D? pozdro dla cohonesow siedzacych na strefie fana :) moge sie pochwalic ze widzialem Jozwiaka i pogadalem troche :D

No właśnie nie podobała i jest inba :DC:
 
Ja zaraz idę na molo z lubą na jakieś piwsko. Wieczorem do opery leśnej. Coś się dzieje w tym smutnym jak pizda świecie :robbie:
 
@vincent

Nie kupil od Ciebie biletow? Wiem, ze miales do sprzedania 2 na sekror 314. ja tam siedzialem i go nie widzialem.

wyglada na to ze sie zesral co nie powinno dziwić
 
@midern Marcin wójcik
0001Z4LYRCDXJUQ3-C102.jpg
 
O Jezu dopiero wstałem. Wie ktoś kto z kim i co poszło jak się tłukli kibice gdy była 3 runda walki Gamera? I kto dostał wpierdol że jednego ratownicy zabierali?
 
O Jezu dopiero wstałem. Wie ktoś kto z kim i co poszło jak się tłukli kibice gdy była 3 runda walki Gamera? I kto dostał wpierdol że jednego ratownicy zabierali?
tego co zabierali to gościu był starszy i mi wyglądał na janusza a nie na jakiegos hardkorowego fana jednego z zawodników :D
 
to orest jest Twoim krasnoludzim bliźniakiem ? tak wytłumaczyłeś że chuja wiem kto jest po prawej stronie. Wewiur z rodziny adamsów nawiał i dlatego Mystic został jego ojcem ? (wyszedł jak z horroru na tym zdjęciu)
 
Back
Top