KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

1. Wielka piona dla Logana, pamiętając o jakimś naszym zakładzie sprzed 2 lat, o którym ja dawno zapomniałem, postawił mi wczoraj piwo.
2. Michi istnieje, potwierdzam.
3. Mahonek na razie obsrał sprawę i się nie odezwał, nie przyszedł
4. Pogoda rano była fajn,, było ciepło. Teraz zbliżam się do ergo (100m Jeszcze) to kropi, jest chłodniej i słychać burze w oddali.
5. No i tak, zaraz jestem w Ergo, wiec do zobaczenia
 
Po tym ważeniu nabrałem większej ochoty na widowisko na żywo i nawet kumpla namówiłem, by ze mną jednak poszedł chociaż się stawiał że więcej nie pójdzie bo w TV lepiej widać.
Natomiast obdzwaniam ogłoszenia i ciężko mi teraz bilety złapać jakieś.
Gdyby ktoś miał jakieś sensowne 2 na sprzedaż (byle nie sektory 500-cośtam) w ludzkiej cenie niech da info
 
Po tym ważeniu nabrałem większej ochoty na widowisko na żywo i nawet kumpla namówiłem, by ze mną jednak poszedł chociaż się stawiał że więcej nie pójdzie bo w TV lepiej widać.
Natomiast obdzwaniam ogłoszenia i ciężko mi teraz bilety złapać jakieś.
Gdyby ktoś miał jakieś sensowne 2 na sprzedaż (byle nie sektory 500-cośtam) w ludzkiej cenie niech da info
Dam znać jak ktoś pod hala będzie sprzedawał
 
Ale jebał deszcz na trasie!:joe:
Nie wiem,ale chyba na hale dopiero wpadnę. Ewentualnie jakoś przed galą trochę wcześniej. Pogoda do d...
 
Masakra, 3miasto tak zakorkowane...jeszcze ta ulewa dodaje swoje. Wracałem z Gdańska do Gdyni zamiast 30min to ponad 90min, a to i tak znając skróty i omijając główny korek.
Dam znać jak ktoś pod hala będzie sprzedawał
Byłbym wdzięczny. Nawet bym Ci podał nr ale kurwa jak tutaj rozpocząć konwersację??
 
Ja za 3 godzinki będe pod tym napisem czat na cohones...
Czytając te wasze podniecone wpisy doszedłem do wniosku że nad niektórymi unosi się wielki napis pierwszy raz nad morzem bez mamy...

WAR RÓŻAL :evil:
 
Masakra, 3miasto tak zakorkowane...jeszcze ta ulewa dodaje swoje. Wracałem z Gdańska do Gdyni zamiast 30min to ponad 90min, a to i tak znając skróty i omijając główny korek.

Byłbym wdzięczny. Nawet bym Ci podał nr ale kurwa jak tutaj rozpocząć konwersację??
Nie jestem modem, więc ja też nie mogę rozpocząć wiadomości. No ale już mamy kontakt, nowych biletów na razie nie znalazłem.
 
Na strefie fana stypa w chuj.

vR6OfmHh.jpg
 
Back
Top