KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Dokładnie tak. Skm wysiadamy na żabiance i 10min z buta spokojnym spacerkiem.
Taxy i autobusy tak samo moga ugrzęźc w korkach. Jedynie dojazd od sopotu autobusem jest w miare luźny.
 
No ja planuje dokladnie tak jak piszecie podjechac. @duubertowa daj znac o ktorej sie na gale wybierasz to Cie najwyzej zgarne.
 
Last edited by a moderator:
Skm na głownym nie da sie nieznaleźć. To jest 1 przystanek wiec one zawsze czekaja wsiadasz i jedziesz. Tory od strony miasta, bardzo blisko KFC
 
@Nilg łatwo znajdę ten SKM na Głównym ? ;)
Baaaardzo bardzo dziękuję za pomoc !
To będzie trudne zadanie dla małego człowieka :cry:

Bezproblemowo ogarniesz, to proste jak budowa czołgu T-34 :)
Żółto-niebieskie pociągi takie
154229__kr.jpg

jeżdżą co 7min, jedyna trudność to znaleźć peron i tor z którego akurat następna odjeżdża (zazwyczaj nr tego peronu jest podświetlony)

Automaty biletowe tam stoją, albo jest też kasa w przejściu podziemnym.
Dasz radę ;D
 
Bezproblemowo ogarniesz, to proste jak budowa czołgu T-34 :)
Żółto-niebieskie pociągi takie
154229__kr.jpg

jeżdżą co 7min, jedyna trudność to znaleźć peron i tor z którego akurat następna odjeżdża (zazwyczaj nr tego peronu jest podświetlony)

Automaty biletowe tam stoją, albo jest też kasa w przejściu podziemnym.
Dasz radę ;D

To jest moment w którym poczułam się trochę mniej zagubiona w obcym mieście :D
DZIĘKUJĘ ! Wiszę piwo :)
 
Jak juz noe chcesz eskorty to pamietaj ze bilet kasuje sie przed wejsciem do pociagu. Kanary tutaj to wielkie karki po 150 kg, serio.
 
Last edited by a moderator:
Halo halo miejscowi lub bardziej ogarnięci!
Czy istnieje jakiś transport (poza taxi) który bezproblemowo, szybko i łatwo dowozi ludzi z Gdańsk Główny pod Ergo Arenę? Czy jednak taksa jest bezpieczniejsza ?
:)
Polecam to samo co @Nilg czyli przejazd z dworca głównego na Gdańsk Żabianka, wtedy wychodzisz na prawo, idziesz prosto i na lewo masz hale. Nawet Ci podpowiem, że na dworcu głównym z peronu 3 odjeżdżają skm. Wcześniej w kasie skm kup jeszcze bilet na skm do Żabianki
 
Polecam to samo co @Nilg czyli przejazd z dworca głównego na Gdańsk Żabianka, wtedy wychodzisz na prawo, idziesz prosto i na lewo masz hale. Nawet Ci podpowiem, że na dworcu głównym z peronu 3 odjeżdżają skm. Wcześniej w kasie skm kup jeszcze bilet na skm do Żabianki
No właśnie, a ty kiedy pod halą na mieście czy coś?
 
Jak juz noe chcesz eskorty to pamietaj ze bilet kasuje sie przed wejsciem do pociagu. Kanary tutaj to wielkie karki po 150 kg, serio.
Mateusz kiedy ostatnio jechałeś SKM?
Pytam bo tak było zawsze, latami, ale od zeszłego roku bodajże zmieniła się firma kontrolująca bilety. Nie jest to już RENOMA słynąca właśnie z dużych kolesi w sztruksach i kurteczkach skórzanych...były na nich zawsze skargi, że chamscy, że źle traktują ludzi, wielokrotnie kogoś tam pobili itd. Teraz są mniejsi kolesie, a nawet KOBIETY :confused: żadnego karka kanara już dawno nie widziałem
 
@Nilg wczoraj jak wracalem z chevi (swoja droga zajebisty lokal, burger moc). Jak wracalem z MBG tez. Ale byli mili ccalkiem.
 
Polecam to samo co @Nilg czyli przejazd z dworca głównego na Gdańsk Żabianka, wtedy wychodzisz na prawo, idziesz prosto i na lewo masz hale. Nawet Ci podpowiem, że na dworcu głównym z peronu 3 odjeżdżają skm. Wcześniej w kasie skm kup jeszcze bilet na skm do Żabianki

Ojej ojej ojej dziękuję :heart:
 
@Nilg wczoraj jak wracalem z chevi (swoja droga zajebisty lokal, burger moc). Jak wracalem z MBG tez. Ale byli mili ccalkiem.
No to Chevi rzeczywiście sztos burger tam, ludzie to gdzie, kiedy się ustawiamy, bo nudzi mi się trochę
No chłopaki gówna bym nie polecał :D
Nie wiem kto wczoraj był na kuchni, ale tak jak mówiłem pracuje tam znajomy który robił swojego czasu najlepsze i najostrzejsze burgery w 3mieście ;)
Tamten lokal niestety splajtował :( a w tym jest trochę inna charakterystyka burgerów i nie ma naprawdę ostrych :(

Swoją drogą też myślałem o tym lokalu pod kątem ewentualnego posiedzenia, co prawda nie mają długo otwarte ale za to są przy samej SKM, więc łatwo dojechać i przy monciaku więc potem się gdzieś przenieść, a mają piwko i burgery oraz zazwyczaj jest tam dość pustawo...chyba, że teraz w długi weekend jakoś ich oblężyli.
Dużo osób tam było wczoraj?

Co do kanarów - ostatnimi czasy bardzo rzadko jeżdżę SKM, może tacy mali i mili nie spełniali swojej roli :D nic dziwnego, jeśli każdy w porównaniu z poprzednikami miał ze 70kg niedowagi :D
 
Kanarow widziałem niedawno, zwykle chlopaczki były.

Ja planuje być o 14 na tej strefie fana, pokrecic się, zjeść coś po jakimś czasie i na galę. Więc widzimy się na strefie na pewno
 
Jestem na plazy obok sopockiego molo. Posiedze tu do obiadu, zjem i zawijam sie szykowac na gale. Okolo 17 bede wybijal.

W cchevi wczoraj tylko my bylismy.
 
ja sobie jem sniadanko i tez cos kolo 14 wpadne na strefe. mysle aby sie tam pokrecic, zjesc cos, pozniej mozemy isc ponownie do chevi @kaczka41 na bro a pozniej na gale. Pasi?
 
Back
Top