KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Już z tych miejscówek, co zapodał Midern, to galę się z telebimów ogląda. Ale co kto lubi.
Z jednej strony tak - walkę w niektórych miejscach pod siatką albo parter, lepiej oglądać na telebimie. Stójka normalnie w klatce.
Jednak dla mnie to jest najlepsze rozwiązanie jezeli chodzi o stosunek widok-cena. Nie dałbym chyba 300zł żeby siedzieć niżej.
 
Ja poprostu nie lubię siedzieć daleko. Dodatkowo, jak patrzę nawet na stojkę, to jakieś tam szczegóły, chciałbym widzieć, a z daleka, to czasem nawet zawodników ciężko rozpoznać. Dlatego fajnie jest na małych galach w małych salach.
 
Ja poprostu nie lubię siedzieć daleko. Dodatkowo, jak patrzę nawet na stojkę, to jakieś tam szczegóły, chciałbym widzieć, a z daleka, to czasem nawet zawodników ciężko rozpoznać. Dlatego fajnie jest na małych galach w małych salach.
w turonarenie na samej gorze stojke zajebiscie widzialem , parter inna bajka ,telebim musi byc :P ostatnio bylem na plmma pod sama klatka 2rzad chyba ,bez rewelacji slup mi tak przeszkadzal ze musialem sie mocno wychylac :D
 
Wszystko ma plusy i minusy. Ja podobnie Na jakiś PLMMA zdarzało mi się siedzieć w I czy II rzędzie na płycie i wcale nie byłem zachwycony.
Non stop balansowanie by minąć słupek , kamerzystę lub inną przeszkodę.

Zdecydowanie wolę wysoko trybuny tak by można zajrzeć od góry do klatki a jak jest jeszcze telebim to już jest ideał
 
Pytanie do znających ergo arenę:
Co proponujecie wybrać: miejsca na łuku przy wejściu zawodników, czyli sektory od 305 do 313, czy może jednak poczekać na bilety z sektorów 501-505 lub te z drugiej strony 510-514?
Cenowo pewnie będzie wyglądało podobnie, dlatego pytam o opinię znających halę.
 
Pytanie do znających ergo arenę:
Co proponujecie wybrać: miejsca na łuku przy wejściu zawodników, czyli sektory od 305 do 313, czy może jednak poczekać na bilety z sektorów 501-505 lub te z drugiej strony 510-514?
Cenowo pewnie będzie wyglądało podobnie, dlatego pytam o opinię znających halę.
301,305 , 313 i 317 jeszcze są ok. dalej w łuk bym nie szedł bo to już coraz dalej od oktagonu.
pięcsetki to już są sporo wyżej bo jeszcze po drodze są loże.
 
Te 4 rzędy co wymieniłem są lepsze od pięćsetek.

Pięćsetki na pewno są lepsze od 308-310

Jak chcesz tanie bilety przy wyjściu zawodników to możesz np brać305 rząd VI msce 4
 
Te 4 rzędy co wymieniłem są lepsze od pięćsetek.

Pięćsetki na pewno są lepsze od 308-310

Jak chcesz tanie bilety przy wyjściu zawodników to możesz np brać305 rząd VI msce 4
Ok, dzięki wielkie za przydatne info :)
 
Gala niby się rozpoczyna o 20:00
Nie ma przedwalk od 18:30?

Ile trzeba wcześniej przyjść (lub zostać później), żeby załapać się na jakieś zdjęcia z zawodnikami?
 
miejsca na łuku przy wejściu zawodników, czyli sektory od 305 do 313, czy może jednak poczekać na bilety z sektorów 501-505 lub te z drugiej strony 510-514?
Wolałbym jednak sektor 305-313, niż pięćsetki.

Podbijam pytanie, bo na halę trochę hajsów się wydawać nie chcę, a w pubie przy piwku to bym sobie poszedł
Ja mówię, że zlot spoko, ale też bym wpadł dopiero po gali. Poza tym Michi i Mahonek na jednej gali? Niezle combo :D
 
Ja mówię, że zlot spoko, ale też bym wpadł dopiero po gali. Poza tym Michi i Mahonek na jednej gali? Niezle combo :D

Może Bellator jakiś wpadnie z piątku na sobote. Każdy pretekst jest dobry aby zrobić powtórke z Warszawy :wink:
 
No ja wolę posiedzieć w pubie, forumowe grono, swoboda większa, picie lepsze.Jak hala to raczej tylko ufc jakieś, na ksw mi się nie chce hajsów na bilet, poza tym w przypadku ksw taki właśnie sposób oglądania preferuję
 
No ja wolę posiedzieć w pubie, forumowe grono, swoboda większa, picie lepsze.Jak hala to raczej tylko ufc jakieś, na ksw mi się nie chce hajsów na bilet, poza tym w przypadku ksw taki właśnie sposób oglądania preferuję

#CzarnaListaKSW
 
Wojek osoby które jadą przez całą polskę by obejrzeć KSW w barze uważa za osoby mało mądre.

Przy czym nie użył sformułowania mało mądrę tylko w swoim stylu mniej parlamentarnie
 
Back
Top