KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Koło Ergo jest to osiedle, tam faktycznie z kumplem zawsze parkowalosmy. SKM faktycznie w 3M brdzo dobrze rozłożone są.

@Anonymous do zobaczenia w takim razie! Novotel faktycznie będzie pewnie dla zawodników i ekip.
 
SKM jeżdżą całą dobę. Nie ma najmniejszego problemu. Nawet w nocy max czeka się 10-12 min

Polecam rozważyć Gdynię bo na pewno noclegi tańsze a dojazd z centrum Gdyni czy centrum Gdańska trwa tyle samo,
ważne aby mieć miejscówkę blisko któregokolwiek przystanku SKM. Wtedy można sobie dojechać czy to do Ergo czy to Sopotu na balety.

Dojazd samochodem w okolice hali jest ściśle pilnowany przez Policję. Miejscowi tam zawsze się burza wiec parkowanie na osiedlu może nie być takie łatwe.
Jak ostatnio byłem na Bocellim to był całkowity paraliż w obie strony. Coś tam mieli zmieniać ze światłami robić tzw zieloną falę ale wjazd czy wyjazd z parkingu to wąskie gardło. Aby bezproblemowo zaparkować to trzeba być z 1,5h przed imprezą

Jak ktoś ma jakieś pytania o 3city, komunikację czy optymalne miejsca na Ergo to służę pomocą.
 
Witam. Ogólnie jestem nowy w tych sprawach dlatego prosiłbym jakiegoś doświadczonego fana o pomoc :) Planuję wybrać się na KSW 35 i zastanawiam się nad wyborem biletów. Czy te po 330 rzeczywiście są warte swojej ceny? Czy może przy tańszych nie ma znaczącej różnicy w porównaniu do tych droższych? Jak to wygląda? Z góry dzięki.
 
Obok Ergo jest płatny parking,nie wychodzi drogo, a dojście z niego na halę to 3 minuty. Można też coś wyhaczyć w osiedlowych uliczkach, ale jest ciasno.

Czekam na tańsze bilety i chyba się pojawię :-)
 
Witam. Ogólnie jestem nowy w tych sprawach dlatego prosiłbym jakiegoś doświadczonego fana o pomoc :) Planuję wybrać się na KSW 35 i zastanawiam się nad wyborem biletów. Czy te po 330 rzeczywiście są warte swojej ceny? Czy może przy tańszych nie ma znaczącej różnicy w porównaniu do tych droższych? Jak to wygląda? Z góry dzięki.
Nie warto tych droższych.
Polecam sektory 302-304 i 314-316. Przy mniejszym budżecie 502-504 i 511-513 też będą ok
Hala Ergo ma znakomitą widoczność ze względu na bliskie trybuny. (w odróżnieniu np od Torunia gdzie jest bieżnia i siedzi sie w chuj daleko)
Nawet z wyższych rzędów widok jest bardzo dobry

Najważniejsze to nie brać rzędów 1-3 bo jest szyba
 
Obok Ergo jest płatny parking,nie wychodzi drogo, a dojście z niego na halę to 3 minuty. Można też coś wyhaczyć w osiedlowych uliczkach, ale jest ciasno.

Czekam na tańsze bilety i chyba się pojawię :-)
Myślisz o tym parkingu wzdłuż toru wyścigowego? Od strony Gdańska i tak będzie trudno na niego wjechać.
Jak ktoś będzie jechał z Gdańska a będzie już się korkować to polecam skręcić dopiero w Sopocie w 3 Maja
 
Też jadę. Autkiem oczywiście. Do Gdańska w porownaniu z Krakowem, to msm rzut beretem. Hotel tez zarezerwowany. Na początku mialem tylko w sobotę na galę przyjechać, ale potem z żonką stwierdziliśmy, ze fajnie przyjechać sobie w piątek.... I w sumie dobrze zrobiliśmy, bo 2 dni potem, zmienili datę gali :)
Najpierw chciałem Novotel wziać, ale Wojek pewnie cały hotel zaklepał dla zawodników i ekip, bo już w poniedziałek nic nie było. Inne dosyć drogie (a i tam mało miejsc dostepnych). Coś jednak wziąłem dosyć blisko, ale nie zdradzę, bo nie lubię niespodziewanych pobudek ;)
ja przyjeżdzam w czwartek rano, zostaje do niedzieli.
mieszkanie 2 sypialnie + salon - 900 za 3 doby, ponizej 1,5 KM z buta do Ergo
zabieram dzieciaki oby pogoda była dobra :)
bierzesz młodego ? może jakiś sparing bjj na plaży ? ;)
 
Myślisz o tym parkingu wzdłuż toru wyścigowego? Od strony Gdańska i tak będzie trudno na niego wjechać.
Jak ktoś będzie jechał z Gdańska a będzie już się korkować to polecam skręcić dopiero w Sopocie w 3 Maja

Nie wiem o którym parkingu mówię :D Nie pamiętam dokładnie ulic,bo byłem już kawałek czasu temu,ale pamiętam że pod Ergo nie było miejsc, więc zawróciłem i jadąc od Ergo zaraz po lewej stronie wjechałem w uliczkę i tam był ten parking płatny.

Z tego co czytałem na fanpageu KSW dzisiaj o 10 wchodzi druga pula biletów.
 
Dzięki za cynk. o 10 będą czatował

Pewnie chodzi o ten parking na piachu w stronę Sopotu, kiedyś było on zupełnie darmowy ale teraz go wygradzają i biorą kasę. ale nie wiem ile
Oficjalny parking przy hali jest coraz droższy pewnie 30 zł będzie kosztował
 
np sektor 305 masz za 120. 301 za 110. Te sektory są dużo lepsze niż wynika to z grafiki na ebilet. one są jeszcze praktycznie w prostej dopiero dalej jest łuk

Z samej góry rzędy 5XX sportów indywidualnych to już nie da się za bardzo oglądać inaczej niż przez telebim
 
Last edited:
Super, dzięki za podpowiedzi, w takim razie skuszę się na ten sektor 305
 
@pablos_83 mam pytanko

Z tego sektora 305 jest dobra widoczność telebimu? (w razie powtórki albo przybliżenie akcji w parterze)
 
Nie wiem jak są telebimy na KSW.

Teoretycznie ma on kształt oktagonu ale nie wiem czy wyświetlają na 8, 4 czy 2 strony

z19471901Q,Ergo-Arena-podczas-meczu-Polska---Niemcy-pilkarzy-.jpg
 
gala-ksw-xvi-na-ergo-arena_360931.jpg


Obraz może lecieć na 8 stron. Z każdego sektora telebim będzie widać
Tylko VIPy z płyty nic nie zobaczą
 
Czasem na inne eventy bilety na parking sprzedają też przez neta, ale tu chyba nie ma opcji.
Tylko na miejscu pewnie
 
Przede wszystkim ma pytania - kto tutaj z forum jest z Gdańska? Bo powoli trzeba myśleć nad zlotem jakimś... Ja mimo że mieszkam ponad godzinę drogi od Gdańska, nie bywam tam czesto i nie mam obycia w lokalach. A poza tym, lecę na halę.

Być może komuś to zdjęcie pomoże - widok na klatkę z sektora 314 (miejsce w środku, identyczne gdzie oglądałem i KSW 27 i KSW 33, które kupiłem za 160zł).

xqvjasltnpjkctlauvmezrfmkikkgmizcakxufvffrtzllzxdnrpivbuplmgmqohxplrhldrivoqwdruxxeuwurflzgmtrnxweio

qmhjpczjwssnmotuwirvnedwojzcbtaxqfkhorznoctwwcuscdtdopazgxbakzwhqzqpmzbueyrzocwhmxbquepagtscsytjdbxi
 
Być może komuś to zdjęcie pomoże - widok na klatkę z sektora 314 (miejsce w środku, identyczne gdzie oglądałem i KSW 27 i KSW 33, które kupiłem za 160zł).
o zajebiscie ,mam wlasnie ten sektor rzad 4 miejsca od samego brzegu ,@midern od czwertego rzedu rzadne barierki i inne gowna nie przeszkadzaja?
 
Być może komuś to zdjęcie pomoże - widok na klatkę z sektora 314 (miejsce w środku, identyczne gdzie oglądałem i KSW 27 i KSW 33, które kupiłem za 160zł).

Byłem 3 razy na KSW z klatką i za kazdym razy trafiłem, że naprzeciwko mnie był jeden ze słupów klatki. Tutaj widzę idealny widok. Może równiez się skuszę na bilet w tym miejscu
 
Byłem 3 razy na KSW z klatką czego za kazdym razy trafiłem, że naprzeciwko mnie był jeden ze słupów klatki. Tutaj widzę idealny widok. Może równiez się skuszę na bilet w tym miejscu
wal obok mnie:crazy:
 
Właśnie, najważniejsza uwaga - nie bierzcie miejsc w czterech rzędach od dołu - niby szklana szyba, ale ona plus barierka wkurzają. Od piątek rzędu siedzeń wzwyż jest gitara.
Widok dobry, żaden słupek nie zasłaniał, mocno głowy nie trzeba odwracać, plus wejście zawodników blisko z prawej strony.
Minus w hali ERGO - brak zejścia z tego poziomu na ten najniższy, pod klatkę. Na KSW 27, zaraz po gali ywszedłem z hali i wszedłem niższym wyjściem, na KSW 31 skakałem przez barierkę gdy jeszcze Cipek i Goryl byli w klatce.

Moje poprzednie miejsca (z których robione są zdjecia):
Sektor 314, Rząd 6, miejsce 16.
 
Back
Top