KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

W 3city bez problemu się coś ogarnie tak myślę. Byleby się gdzieś spotkać po gali. Bo jak się domyślam, większość jedzie do 3M na halę i dopiero po hali na piwerka, a nie na jakiś zlot w trakcie gali (na Cohones nie ma nikogo bardziej aktywnego z samego 3m).

Na kebsa już ostatnio miałem iść z Wami, ale się rozmyśliłem przecież :D

Ja do Krakowa jechałem, a Kraków nie chce przyjechać do mnie. #Krakusy
 
Takie pytanko
Dlaczego przesyłka pocztowa a nie własnoręczne drukowanie, które jest szybsze i tańsze ? Chcecie mieć bilet na pamiątke? :wink:
 
Takie pytanko
Dlaczego przesyłka pocztowa a nie własnoręczne drukowanie, które jest szybsze i tańsze ? Chcecie mieć bilet na pamiątke? :wink:
Ja ilekroć zamawiałem, to też pocztą. Bilety wiszą na ścianie korkowej. Kiedyś myślałem jeszcze, że przy drukowaniu mogę coś zepsuć, no ale to było kiedyś :D Poza tym, nie wiem czemu poczta a nie druk.
 
z ebiletem jest różnie. Rekordowo miałem bilet za 3 dni... na KSW 33 czekałem miesiąc od dnia zakupu.
 
Haha, @midern dobry temat utworzył. Najwięcej dyskutuje, a zapomniał dodać, że nie płaci za bilet i nocleg. Koleszka z forum kurde...:crazy:

A tak poważnie to jestem w tym! Przyjeżdżam w czwartek na ważenie, wyjazd w niedzielę jak wytrzeźwieje. W sumie idealnie się składa ten weekend, brawa dla KSW za przesunięcie daty. Z czwartku na piątek delikatnie %, w piątek na tyle na ile czas pozwoli, ale już grubiej i...w sobotę odpinamy wrotki, niedziela hangover i powrót pod wieczór. Jak ktoś jedzie z WWA pociągiem w czwartek ok.10-12 to zapraszam na wspólny przejazd ;)
 
Haha, @midern dobry temat utworzył. Najwięcej dyskutuje, a zapomniał dodać, że nie płaci za bilet i nocleg. Koleszka z forum kurde...:crazy:

A tak poważnie to jestem w tym! Przyjeżdżam w czwartek na ważenie, wyjazd w niedzielę jak wytrzeźwieje. W sumie idealnie się składa ten weekend, brawa dla KSW za przesunięcie daty. Z czwartku na piątek delikatnie %, w piątek na tyle na ile czas pozwoli, ale już grubiej i...w sobotę odpinamy wrotki, niedziela hangover i powrót pod wieczór. Jak ktoś jedzie z WWA pociągiem w czwartek ok.10-12 to zapraszam na wspólny przejazd ;)
ooooooo, a na mnie najeżdża, jakby sam bilet wchodził w cenę to luz, a tak
 
Panowie ktoś był w sektorach 500+, tych najwyższych? Znajomy pyta, czy jest w miarę dobry widok na klatkę.

PS: Na stronie Ergo jest takie coś, ale wolę dopytać :)

513.jpg
 
Tak klatkę widać :)
Na sporty zespołowe jest nawet bardzo dobry, MMA w klatce coś tam będzie widać ale bez szału.
Na pewno lepiej niż na szczycie łuków
 
Panowie ktoś był w sektorach 500+, tych najwyższych? Znajomy pyta, czy jest w miarę dobry widok na klatkę.

PS: Na stronie Ergo jest takie coś, ale wolę dopytać :)

513.jpg
Już pisałem w temacie dwie pierwsze gale Ksw jeszcze w ringu, które oglądałem na żywo miałem ostatnie rzedy i w stójce widoczność ok można śmiało oglądać co się dzieje natomiast parter to już raczej telebim potrzebny chyba że akcja jest na środku ringu. Ale nawet przy bliższych miejscach parter na telebimie trzeba bo ciężko dojrzeć bezpośrednio.
 
Przypomniał sobie w czas :lol: W moim sektorze nie ma juz żadnego miejsca
Moje 314, rz9, msc 18

Miałem już mieć nocleg ale jeszcze zwlekam, nie wiem czy dobrze na tym wyjdę ale cóż
Jedna osoba ciągle się waha ale jak bede cos brał to dla 5 osób. Lokalizacja obojętna bo bede samochodem
 
Przypomniał sobie w czas :lol: W moim sektorze nie ma juz żadnego miejsca
Moje 314, rz9, msc 18

Miałem już mieć nocleg ale jeszcze zwlekam, nie wiem czy dobrze na tym wyjdę ale cóż
Jedna osoba ciągle się waha ale jak bede cos brał to dla 5 osób. Lokalizacja obojętna bo bede samochodem
Co ja poradzę, ale na allegro jest chyba 305, 314 możliwe, że też.
305,313 są, jest ktoś w 305?
 
I jest ustalony jakiś before/after?Bo bym się z forumowiczami zintegrował trochę.Jak ktoś jesczcze nie kupił biletu, a chce się wybrać to pisać
 
No @midern jak widzisz z 3miasta jest jeszcze @pablos_83 i ja (Gdynia). Prócz tego dużo innych osób, ale najwyraźniej nie czytających tematu i nie udzielających się. Taran też, ale jego w to lepiej nie mieszajmy:-)

@mmag te 500+ to słabe miejsca, ale zależy też które dokładnie. 506-509 i 515-518 najgorsze chyba na hali. No ale galę obejrzeć z nich można
 
No @midern jak widzisz z 3miasta jest jeszcze @pablos_83 i ja (Gdynia). Prócz tego dużo innych osób, ale najwyraźniej nie czytających tematu i nie udzielających się. Taran też, ale jego w to lepiej nie mieszajmy:-)
No to teraz pytanie głównie do Was - reflektujecie jakiś afterek po gali? Zastanawiam się czy gdzieś robić rezerwację, czy po prostu gdzieś razem pójść z bomby (Wy byście musieli nakierować gdzie warto/można iść na piwko w nocy).
 
Back
Top