KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

Ja tam też nie jestem jakiś ultra mega imprezowy, poza tym podstawowe pytanie brzmi: ile osób będzie? Jakiśkolwiek rząd wielkości.
Ile by ich nie było, grono zapewne będzie zróżnicowane, zarówno pod względem wymagań jak i ubioru. Sopockie knajpy, poza tym że i tak są zwykle zajęte i ciężko może być się tam wbić, mają zwykle dress-cody itd.
Nie jest to łatwa sprawa. A skąd jesteś dokładnie?
 
No to teraz pytanie głównie do Was - reflektujecie jakiś afterek po gali? Zastanawiam się czy gdzieś robić rezerwację, czy po prostu gdzieś razem pójść z bomby (Wy byście musieli nakierować gdzie warto/można iść na piwko w nocy).
After/before musi być, bo na c...j jechać na ksw bez zobaczenia się z forumowiczami
Ja tam też nie jestem jakiś ultra mega imprezowy, poza tym podstawowe pytanie brzmi: ile osób będzie? Jakiśkolwiek rząd wielkości.
Ile by ich nie było, grono zapewne będzie zróżnicowane, zarówno pod względem wymagań jak i ubioru. Sopockie knajpy, poza tym że i tak są zwykle zajęte i ciężko może być się tam wbić, mają zwykle dress-cody itd.
Nie jest to łatwa sprawa. A skąd jesteś dokładnie?

Ja z Olsztyna
 
Robimy. Bliżej gali pomyślimy co i jak. Z góry zakładam, że nie bedzie nas tak dużo jak na ostatnich zlotach także ze znalezieniem wolnego miejsca nie powinno być problemu, oby!
Obczaje lokale gdzie jest mozliwość siedzenia w godzinach nocnych.
 
No też mi się wydaje, że będzie to skromne grono, więc jakby jeden problem mniej. Wiem, że sprawdzanie strojów i weryfikacja jest w klubach, jednak w zwykłych barach też jest? Lębork.
 
W Sopocie na pewno wszystko jest w nocy czynne.
Co do do typowych pubów to kilka powinno być ale dość często się to zmienia. Non stop się zamykają, otwierają , zmieniają nazwę lub właściciela.

W Aldze jest taki typowy bar
 
Dostępnę są na różnych olxach i allegro sektory 103,106,107,307,507,312,317,319,313,308,513, 303,305
Jest ktoś w tych sektorach i jak z widocznością tam?
 
Ja mam 303. Stosunek widoczność/cena z mojego doświadczenia wydawał mi się najlepszy

Co do dresscodu to pewnie oprócz spatifa do każdego baru da się wbić. Nie przesadzajny, nie każde miejsce gdzie można wypić piwo to od razu Dreamclub.

Ludzi na pewno będzie bardzo dużo. Długi weekend + Sopot = tysiące ludzi na monciaku nawet w środku nocy
 
Ja mam 303. Stosunek widoczność/cena z mojego doświadczenia wydawał mi się najlepszy

Co do dresscodu to pewnie oprócz spatifa do każdego baru da się wbić. Nie przesadzajny, nie każde miejsce gdzie można wypić piwo to od razu Dreamclub.

Ludzi na pewno będzie bardzo dużo. Długi weekend + Sopot = tysiące ludzi na monciaku nawet w środku nocy
Jaki rząd i miejsce jakby co?
 
Na OLX wypatrzyłem jeden sektor 303 rząd 7 msc 16, w 315 na ebilecie jedno miejsce
Jeżeli z jakimś ziomem z Olsztyna bym jechał to pozostają 103,106,106,107,307,507, 322,317, 309.
W ogóle jedzie ktoś z Olsztyna?
No i w zasadzie to wy jesteście już w dniu ważenia czy dopiero w dniu gali?
Jeżeli solo będę jechał to wezmę 303 albo 315, jak z ziomem to który z podanych (tych od 103 polecacie?)
 
Mamed ponoć jedzie :lol:



Panie, toż to długi weekend przecie! My już we czwartek przed południem bedziemy na miejscu. Wyjazd w niedziele, jakoś popołudniu. Odstawię towarzystwo do Lublina a później lece już na chate
Monster, dobrze pamiętam? :-D
 
No gość, z którym masz beef, kosę itd :-D

Cytowałeś więc szukałem jakiegoś powiązania
Co do bifa to kostka coś tam kłapał więc mu odpowiedziałem. Od igły do kłębka wyszedłem z propozycją spotkania na KSW 35. That's all
konfrontacji
 
  • Like
Reactions: mat
No generalnie ja mam cały czas dowód zrobiony, trzeba nagłośnić tę sprawę :D

2vaja54.jpg
 

Attachments

  • Voranek Mahonek.png
    Voranek Mahonek.png
    158.5 KB · Views: 15
Robimy. Bliżej gali pomyślimy co i jak. Z góry zakładam, że nie bedzie nas tak dużo jak na ostatnich zlotach także ze znalezieniem wolnego miejsca nie powinno być problemu, oby!
Obczaje lokale gdzie jest mozliwość siedzenia w godzinach nocnych.
Ja z chęcią bym się z Wami spotkał.Będę wprawdzie z trzema osobami,ale Powinienem być w stanie się "wyrwać".Z Gdańska wylatuje w niedzielę rano.
 
Na poprzednim zlocie cohones były jakieś sparingi? :-)
Na UFC w Krakowie Tsubasa sparował z cieniem (Tymka)
Na KSW w Krakowie i Warszawie sobie nic nie przypominam.
na KSW Kraków Chmura pokazał zapasy na mario
Na KSW Warszawa prawie doszło do Nashiville brawl - Cohones Edition :boystop:

BTW Voran midern ogarniam już kebaby w okolicach areny
EDIT: Voran, robię ci za sekundanta w pojedynku z Mahonkiem (czyt. Sam chcę też mu dowalić)
 
ogarniam już kebaby w okolicach areny
no cóż, obok samej areny to bida, ale zarówno przy dworcu w Sopocie jak i na zaczynającym się obok niego monciaku (na który się pewnie większość po gali uda) jest wiele tego typu jadłodalni. Najlepsza to chyba Kebabistan.
Gdyby ktoś był fanem burgerów, to też podam kilka dobrych namiarów ;D
 
no cóż, obok samej areny to bida, ale zarówno przy dworcu w Sopocie jak i na zaczynającym się obok niego monciaku (na który się pewnie większość po gali uda) jest wiele tego typu jadłodalni. Najlepsza to chyba Kebabistan.
Gdyby ktoś był fanem burgerów, to też podam kilka dobrych namiarów ;D

Smaka narobiłeś, a ja na diecie :(

Chociaż do 27.05 ... :D :star wars:
 
Możliwe, że mama powiedziała na wielkanoc wujkowo i cioci, aby mi kasy nie dawali, na boże narodzenie aby mniej i tera taki bilet mocno boli, ale spróbuję pojechać mimo to.Jeżeli zdam te ustne to pewnie jakiś kwit na nocleg czy pociąg wskoczy.
 
Back
Top