KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

oczywiście że domowy. od razu masz. nic płacisz dodatkowo za przesyłkę


jeszcze tyle do gali a niecałe 70 zostało. OMG
Narodowy przy odpowiednich cenach też można wyprzedać
 
Jedź tak jak ja i mój ziomek - porannym powrót, cała noc w knajpie :D

Polecam: noc na plazy w sopocie a potem meksykanska knajpa i wrzucanie setek mejsykancom ktorzy graja ci na zywo przy stoliku. Zarcie wyjebane w kosmosos, ceny znosne, tylko mowie, atmosfer taka ze nie zal ci walic banknotami na lewo i prawo( wczoraj samym grajkom zostawilismy 2 stowy, ale impra taka ze od daaawna tak sie nie bawilem).
Bedzie moc, w sezonie bedziemy, Moc, Energia i Pendolino!
 
Akademiki to opcja bardziej na wakacje.

Trzeba pomiętać że to długi weekend i wszystko tanie , drogie czy w średniej cenie będzie dużo mniej dostępne niż w każdy inny weekend
 
Polecam: noc na plazy w sopocie a potem meksykanska knajpa i wrzucanie setek mejsykancom ktorzy graja ci na zywo przy stoliku.
Akurat plaża+Meksykanie to się u nas nie kończy najlepiej...niby zabawa dobra, ale potem kilkadziesiąt osób zgłasza pobicie :)
Niestety jako iż jestem autochtonem to nie mam namiarów na żadne znośnie tanie noclegi, bo nigdy nie potrzebowałem. A zawsze jak ktoś znajomy przyjeżdża to po prostu sam go nocuję
 
Niestety jako iż jestem autochtonem to nie mam namiarów na żadne znośnie tanie noclegi, bo nigdy nie potrzebowałem. A zawsze jak ktoś znajomy przyjeżdża to po prostu sam go nocuję

To przenosuj mischiego,/ znajomego z forum
 
Też właśnie o tym pomyślałem, że bym mógł kogoś kimnąć, ale na ten moment nie mogę się za bardzo z tym oferować, bo mam zarówno w dzień KSW, jak i dzień następny pracujące. Pracuję zmianowo, nie mam weekendów z automatu wolnych, muszę to dopiero z kimś zamienić
 
Back
Top