KSW 35 w Gdańsku - Dojazdy, Przejazdy, Noclegi itd.

@pablos_83 Jaki rodzaj biletu/ów polecałbyś na Trójmiasto (Od Gdyni po Gdańska) ?
Samochodem nie zamierzam się przemieszczać, bo raz nie znam mieasta, dwa ciągłe szukanie parkingu nie jest mi na rękę . Czy istnieje bilet, który obejmuje GDY-GDA na wszystkie linie (skm, autobus i tramwaj)? Najlepiej aby to był jakiś weekendowy ale dobowy też się nada
 
Tak

miesięczny:kaczy:


A tak serio, to cos tu masz więcej
http://mzkzg.org/?subpage=pod&art=42&op=,,,

Chyba nie tylko jednak miesięczne wchodzą w grę

Chyba znalazłem to o co mi chodziło

Bilet 72h - 42zł na wszystkie linie komunikacyjne
Znajomi 21zł bo studenciaki :wink:

1523372.jpg
 
@pablos_83 Jaki rodzaj biletu/ów polecałbyś na Trójmiasto (Od Gdyni po Gdańska) ?
Samochodem nie zamierzam się przemieszczać, bo raz nie znam mieasta, dwa ciągłe szukanie parkingu nie jest mi na rękę . Czy istnieje bilet, który obejmuje GDY-GDA na wszystkie linie (skm, autobus i tramwaj)? Najlepiej aby to był jakiś weekendowy ale dobowy też się nada

Polecam SKM . 3 city jest rozciągnięte ale nie szerokie w większość miejsc od stacji SKM można dojść z buta. Autobusami to ja rzadko po 3 mieście jeżdzę , z resztą w nocy i tak prawie nie kursują
SKM ma bilety dobowe
 
Polecam SKM . 3 city jest rozciągnięte ale nie szerokie w większość miejsc od stacji SKM można dojść z buta. Autobusami to ja rzadko po 3 mieście jeżdzę , z resztą w nocy i tak prawie nie kursują
SKM ma bilety dobowe

Pomyślę. Chociaż chyba zdecyduje się na ten metropolitalny. W Trójmieście spędzę prawie 4 dni i podczas tego pobytu bedziemy chcieli wiele miejsce odwiedzić. Opcja biletu 72h jest dla mnie idealna
 
Nie no pewnie super oferta na cały długi weekend oni chyba dopiero to w lutym 2016 wprowadzili, nawet nie miałem okazji testować.
Tylko się zastanawiam gdzie takie bilety się kupuje bo w kioskach trudno nabyć nawet te podstawowe.
 
Nie no pewnie super oferta na cały długi weekend oni chyba dopiero to w lutym 2016 wprowadzili, nawet nie miałem okazji testować.
Tylko się zastanawiam gdzie takie bilety się kupuje bo w kioskach trudno nabyć nawet te podstawowe.

Toć wszystko jest w mojej wrzucie ;)

BILETY METROPOLITALNE MOŻNA NABYĆ W PUNKTACH NALEŻĄCYCH DO SIECI SPRZEDAŻY

Zarządu Transportu Miejskiego w Gdańsku:
- Gdańsk – Punkt obsługi klienta nr 2, ul. Wyspiańskiego 9 (budynek dawnego sklepu meblowego Heban naprzeciwko rynku we Wrzeszczu);
- Gdańsk – Punkt obsługi klienta nr 3, przejście podziemne koło Dworca Głównego PKP;
- Gdańsk – Punkt obsługi klienta nr 4, pętla tramwajowa Łostowice-Świętokrzyska, ul. Świętokrzyska 15;
- Gdańsk – Kasa ZTM, ul. Na stoku 49;
- Gdańsk – Urząd Pocztowy nr 4, ul. Góreckiego 12;
- Gdańsk – Urząd Pocztowy nr 8, ul Stryjewskiego 19;
- Gdańsk – Urząd Pocztowy nr 18, ul. Kartuska 96;
- Gdańsk – Urząd Pocztowy nr 24, ul. Kielnieńska 125;
- Gdańsk – Urząd Pocztowy nr 26, ul. Mazurska 10;
- Gdańsk – Urząd Pocztowy nr 50, ul. Długa 23/28;
- Gdańsk – Kasa biletowa Emar, Dworzec Gdańsk-Główny;
- Gdańsk – Kiosk „Mrozek”, ul. Góralska (Pawilony);
- Gdańsk – Dyspozytornia „Oliwa Pętla Tramwajowa”;
- Gdańsk – Sklep (FW „KOT”), ul. Obrońców Wybrzeża 8c;
- Gdańsk – Kiosk w budynku przychodni lekarskiej „Morena”, ul. Jaśkowa Dolina 105;
- Gdańsk – Punkt sprzedaży biletów w budynku dworca PKP Gdańsk Wrzeszcz;
- Gdańsk – Kiosk, ul. Dmowskiego (przy Banku Millenium);
- Gdańsk – Kasa biletowa, przystanek SKM Politechnika;
- Sopot – Kasa biletowa EMAR, ul. Kościuszki 26.


Więcej szczegółów na:
http://www.ztm.gda.pl/hmvc/index.php/sipinfo/wiecejs/1
 
Orientuje się ktoś czy będzie jeszcze jakaś pula biletów? Z różnych względów nie mogłem wcześniej zaklepać wyjazdu, ale kombinuję, żeby zabrać małżonkę na długi weekend na morze, a samemu zaliczyć przy okazji kolejne KSW :P
A może ktoś się rozmyślił i ma 2 tickety na sprzedaż?
 
Orientuje się ktoś czy będzie jeszcze jakaś pula biletów? Z różnych względów nie mogłem wcześniej zaklepać wyjazdu, ale kombinuję, żeby zabrać małżonkę na długi weekend na morze, a samemu zaliczyć przy okazji kolejne KSW :P
A może ktoś się rozmyślił i ma 2 tickety na sprzedaż?
biletami bym sie nie marwil, pewno jakies beda chocby na allegro, miejsca szukaj noclegowego z tym moze byc pozniej problem
 
Jadę autem, bo jestem leniwy, więc nocleg mogę mieć i w Świnoujściu :) A po gali żona odwiezie :beer:
 
Orientuje się ktoś czy będzie jeszcze jakaś pula biletów? Z różnych względów nie mogłem wcześniej zaklepać wyjazdu, ale kombinuję, żeby zabrać małżonkę na długi weekend na morze, a samemu zaliczyć przy okazji kolejne KSW :P
A może ktoś się rozmyślił i ma 2 tickety na sprzedaż?
Z tego co pamiętam zawsze tuz przed gala jest jakas 'super, ekstra, ostatnia i ostateczna' pula biletow i rzucaja pare miejsc.
 
No właśnie, w czwartek jest Boże Ciało, czyli co po ważeniu? Lokale będą otwarte, będzie ktoś chętny na piwerka?
Drugie pytanie - kto będzie w Gdańsku już w środę i wybiera się na media-treningi? Z chęcią bym się z kimś zgadał, żeby samemu nie iść.
 
Jak I lub II rząd to barierka może przysłonić:


Na pewno to jest sektor 314? Bo mnie sie jednak na wideo widzi ze to jest widok pietro wyzej. Nad sektorami ktore zaznaczem jest jeszcze cale pietro krzeselek i z nich byl nagrywany filmik, cos Ci sie chyba pomylilo.
 
Back
Top