Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Cisniecie od nazistow mnie przekonalo do zmiany pogladow. Juz wiem ze szczepionka zabija, tylko jeszcze nie wiem jak sie pozbyc z organizmu przeciwcial neutralizujacych koronowirusa, ktore dala mi szczepionka. Jako nosiciel przeciwcial nie czuje sie bezpieczny. Boje sie, ze za 40 lat moze pojawic sie jakis NOP, dlatego wolalbym sie jakos tych przeciwcial pozbyc
Spoko jak się szczepiłeś w zeszłym roku to według badań, a nie demagoga gówno już masz, a nie przeciwciała.
:kis:
 
Ja nie twierdzę, że szkodzą czy coś takiego. Ja przypominam ludziom żeby nie wierzyć we wszystko mediom i politykom. Tyle.

Tylko ze jak ja powoluje sie na dane ministerstwa, to smiech, a pozniej Grzegorz Placzek z ToSieSamoKomentuje podaje dane z ministerstwa i jest lajkowanko i super, wszyscy sie ciesza, nikt nie podwaza zrodla. Nie czaje tego.

A patrzac na dane Placzka:
"Jaki tak naprawdę % wśród wszystkich zgonów na C-19 stanowiły osoby W PEŁNI ZASZCZEPIONE?
14-20.12. - 23% (84 osoby)" Placzek
1) Czyli w dniach 14-20 grudnia zmarlo na kowid 84 ludzi, co stanowi 23% wszystkich zmarlych. Szybko na procentach mozna policzyc ze zmarlo w tym okresie ogolem na kowid 366 osob.
2) Mamy wyszczepialnosc 55%, wiec jesli szczepionka nie chronilaby przed smiercia, to zmarloby mniej wiecej 55% zaszczepionych i 45% niezaszczepionych.
3) Natomiast liczby pokazuja, ze zmarlo 23% zaszczepionych i 77% niezaszczepionych. Oczywiscie mamy 55% zaszczepionych, co oznacza ze skutecznosc szczepionki to ponad 77%.
4) Jesli skutecznosc szczepionki to co najmniej 77% to oznacza, ze jesli wsrod tych 282 zmarlych niezasczepionych (366 wszystkich minus 84 zaszczepionych) zaszczepiliby sie wszyscy, to udaloby sie uratowac nawet pewnie nawet ponad 217 istnien ludzkich (77% z 282, bo skutecznosc to co najmniej 77% bazujac na danych od Placzka).
Czy zachecanie od szczepienia nie jest wiec pro-life?
Jako doktor Mengele oczywiscie nie jestem ani pro-life ani pro-choice, wiec do niczego zachecac nie bede

Sadzac po swiatowych trendach, jak nie przyjales trzeciej dawki to juz raczej ich nie masz.
Jak przyjmowalem 1wsza dawke to mialem przecwciala (zrobilem test) jako ozdrowieniec. Wiec jesli bycie ozdrowiencem liczy sie tak jak szczepienie, to jestem tak jakby po 3 dawkach.
 
Last edited:
Tylko ze jak ja powoluje sie na dane ministerstwa, to smiech, a pozniej Grzegorz Placzek z ToSieSamoKomentuje podaje dane z ministerstwa i jest lajkowanko i super, wszyscy sie ciesza, nikt nie podwaza zrodla. Nie czaje tego.

A patrzac na dane Placzka:
"Jaki tak naprawdę % wśród wszystkich zgonów na C-19 stanowiły osoby W PEŁNI ZASZCZEPIONE?
14-20.12. - 23% (84 osoby)" Placzek
1) Czyli w dniach 14-20 grudnia zmarlo na kowid 84 ludzi, co stanowi 23% wszystkich zmarlych. Szybko na procentach mozna policzyc ze zmarlo w tym okresie ogolem na kowid 366 osob.
2) Mamy wyszczepialnosc 55%, wiec jesli szczepionka nie chronilaby przed smiercia, to zmarloby mniej wiecej 55% zaszczepionych i 45% niezaszczepionych.
3) Natomiast liczby pokazuja, ze zmarlo 23% zaszczepionych i 77% niezaszczepionych. Oczywiscie mamy 55% zaszczepionych, co oznacza ze skutecznosc szczepionki to ponad 77%.
4) Jesli skutecznosc szczepionki to co najmniej 77% to oznacza, ze jesli wsrod tych 282 zmarlych niezasczepionych (366 wszystkich minus 84 zaszczepionych) zaszczepiliby sie wszyscy, to udaloby sie uratowac nawet pewnie nawet ponad 217 istnien ludzkich (77% z 282, bo skutecznosc to co najmniej 77% bazujac na danych od Placzka).
Czy zachecanie od szczepienia nie jest wiec pro-life?
Jako doktor Mengele oczywiscie nie jestem ani pro-life ani pro-choice, wiec do niczego zachecac nie bede


Jak przyjmowalem 1wsza dawke to mialem przecwciala (zrobilem test) jako ozdrowieniec. Wiec jesli bycie ozdrowiencem liczy sie tak jak szczepienie, to jestem tak jakby po 3 dawkach.
Jaka jest średnia, mediana itp. wieku tych zmarłych?
 
Jak przyjmowalem 1wsza dawke to mialem przecwciala (zrobilem test) jako ozdrowieniec. Wiec jesli bycie ozdrowiencem liczy sie tak jak szczepienie, to jestem tak jakby po 3 dawkach.
Znaczy sie przeszedles kowida i stad te przeciwciala czy po pierwszej dawce miales podobny poziom jak po przechorowaniu ?

Jesli opcja druga, to sugerujac sie danymi ktore sa tu wrzucane i parciem na kolejne dawki wynika z tego, ze nic z tych przeciwcial nie zostalo.

Za ozdorwienca mozesz uznac sie tylko jesli przechorowales.
 
Tylko ze jak ja powoluje sie na dane ministerstwa, to smiech, a pozniej Grzegorz Placzek z ToSieSamoKomentuje podaje dane z ministerstwa i jest lajkowanko i super, wszyscy sie ciesza, nikt nie podwaza zrodla. Nie czaje tego.

A patrzac na dane Placzka:
"Jaki tak naprawdę % wśród wszystkich zgonów na C-19 stanowiły osoby W PEŁNI ZASZCZEPIONE?
14-20.12. - 23% (84 osoby)" Placzek
1) Czyli w dniach 14-20 grudnia zmarlo na kowid 84 ludzi, co stanowi 23% wszystkich zmarlych. Szybko na procentach mozna policzyc ze zmarlo w tym okresie ogolem na kowid 366 osob.
2) Mamy wyszczepialnosc 55%, wiec jesli szczepionka nie chronilaby przed smiercia, to zmarloby mniej wiecej 55% zaszczepionych i 45% niezaszczepionych.
3) Natomiast liczby pokazuja, ze zmarlo 23% zaszczepionych i 77% niezaszczepionych. Oczywiscie mamy 55% zaszczepionych, co oznacza ze skutecznosc szczepionki to ponad 77%.
4) Jesli skutecznosc szczepionki to co najmniej 77% to oznacza, ze jesli wsrod tych 282 zmarlych niezasczepionych (366 wszystkich minus 84 zaszczepionych) zaszczepiliby sie wszyscy, to udaloby sie uratowac nawet pewnie nawet ponad 217 istnien ludzkich (77% z 282, bo skutecznosc to co najmniej 77% bazujac na danych od Placzka).
Czy zachecanie od szczepienia nie jest wiec pro-life?
Jako doktor Mengele oczywiscie nie jestem ani pro-life ani pro-choice, wiec do niczego zachecac nie bede


Jak przyjmowalem 1wsza dawke to mialem przecwciala (zrobilem test) jako ozdrowieniec. Wiec jesli bycie ozdrowiencem liczy sie tak jak szczepienie, to jestem tak jakby po 3 dawkach.
Nie mam zielonego pojęcia kim jest ten Placzek, a dane ministerstwa (każdego) jak i objawienia Mazurków zawsze będą dla mnie mocno wątpliwe. W każdej sprawie. Dziwi mnie, że dla Ciebie nie są, przecie to pisowscy? Od kiedy to przestało mieć znaczenie? Od kiedy postraszyli Cię osobiście (chorobą)?

Wcześniej, w tematach politycznych, potrafiłeś walczyć z ich propagandą (co prawda wierząc ślepo, bez zastanowienia w narrację przeciwników) a tu nagle taka zmiana.

Będziemy się w wielu sprawach nie zgadzać a w wielu, wbrew pozorom, zgadzać. Jedynie, a może przede wszystkim "źródła wiary" będą nas różnic bo ja nie mam tego "kompleksu Mesjasza".

Tak czy inaczej,

przy okazji Nowego Roku, życzę Ci wszystkiego najlepszego, spokoju i zdrowia Tobie i Rodzinie bo chcesz tego czy nie, siedzimy w tym razem przeciw "elitom", które napuszczają nas na siebie za pomocą socjotechnik, których nawet nie znamy.

Wszystkim pozostałym również składam te życzenia, nie dajmy się zwariować i wodzić za nosy Kaczyńskim i Tuskom tego świata.
 
Znaczy sie przeszedles kowida i stad te przeciwciala czy po pierwszej dawce miales podobny poziom jak po przechorowaniu ?

Jesli opcja druga, to sugerujac sie danymi ktore sa tu wrzucane i parciem na kolejne dawki wynika z tego, ze nic z tych przeciwcial nie zostalo.

Za ozdorwienca mozesz uznac sie tylko jesli przechorowales.

Ani po 1 ani po 2 dawce nie robiłem testu na przeciwciała. Zrobiłem tylko test na przeciwciała po przechorowaniu. Spotkałem się ze znajomymi gdzie każdy zachorował. Większość objawowo typu utrata węchu. U mnie bezobjawowo, ale z ciekawości później zrobiłem test na przeciwciała żeby sprawdzić czy też chorowałem i jestem ozdrowieńcem czy nie. Okazało się że całkiem sporo tych przeciwciał miałem tak w porównaniu do znajomych jak to sprawdzaliśmy. Czyli 1 i 2ga dawka musiały zadziałać jak boostery, bo na szczepienie przyszedłem już mając jakieś przeciwciała
 
Nie mam zielonego pojęcia kim jest ten Placzek, a dane ministerstwa (każdego) jak i objawienia Mazurków zawsze będą dla mnie mocno wątpliwe. W każdej sprawie. Dziwi mnie, że dla Ciebie nie są, przecie to pisowscy? Od kiedy to przestało mieć znaczenie? Od kiedy postraszyli Cię osobiście (chorobą)?

Myślałem, że go kojarzysz, bo polajlowales wpis z jego twittem na poprzedniej stronie (właśnie z niego wziąłem dane do analizy)
Co do PiSowcow to ufam im tak samo jak Lewicy, PO czy Konfederacji - zawsze trzeba brać pod uwagę to, że będą naginać rzeczywistość pod swoją wizję. I tak Niedzielskiemu nie wierzę że skuteczność szczepionki to ponad 98 procent




Wcześniej, w tematach politycznych, potrafiłeś walczyć z ich propagandą (co prawda wierząc ślepo, bez zastanowienia w narrację przeciwników) a tu nagle taka zmiana.

Propaganda PiSu czy PO a oficjalne dane z ministerstwa to jednak coś trochę innego. Bo propaganda PiSu to skuteczność 98.8 procent, ale oficjalne dane pokazują inne procenty, a ja myślę że właśnie te oficjalne dane są bardziej wiarygodne niż to co Niedzielski mówi w celach propagandowych.

Będziemy się w wielu sprawach nie zgadzać a w wielu, wbrew pozorom, zgadzać. Jedynie, a może przede wszystkim "źródła wiary" będą nas różnic bo ja nie mam tego "kompleksu Mesjasza".

Zgadzam się. Dlatego też spróbowałem się odnieść do danych które w pewien sposób zaaprobowales dając kciuka w górę


przy okazji Nowego Roku, życzę Ci wszystkiego najlepszego, spokoju i zdrowia Tobie i Rodzinie bo chcesz tego czy nie, siedzimy w tym razem przeciw "elitom", które napuszczają nas na siebie za pomocą socjotechnik, których nawet nie znamy.

Wszystkim pozostałym również składam te życzenia, nie dajmy się zwariować i wodzić za nosy Kaczyńskim i Tuskom tego świata.

Bardzo miłe zaskoczenie. Również życzę Szczęśliwego Nowego roku dla Ciebie i Rodziny, oby był lepszy niż ostatni.
 
Tworca szczepionek w technologi mRNA, nie ma chyba bardziej kompetentnej osoby by mogla sie wypowiedziec w temacie tzw pandemii. Usuniety z platformy Linkedin a kilka dni temu zbanowany na Twitterze, Dr Robert Malone. Polecam tym, ktorym sie wydaje, ze nie mamy do czynienia z zadnym spiskiem. Wszedzie ten sam schemat postepowania. Jesli to nie jest spiskiem to ja nie wiem co nim jest? (podejrzewam, ze paradoksalnie ci wlasnie to oleja, okopani w swojej "telewizyjnej wiedzy") Naprawde warto, mysle, ze zwazywszy na to kim jest ten pan, najlepszy podcast w tym temacie.


 
Najlepszy ten co za ogon ściąga jednego z powrotem :beczka:
kutas! :lol: BTW jest doskonala personifikacja, wszystkich tych owieczek, do ktorych dotarlo, ze zostaly zrobione, ordynarnie w chuja, z tym szczepionkami i teraz rozzloszczone, jako, ze same daly zrobic sie w konia chca tego samego dla innych. :wink:
 
Tworca szczepionek w technologi mRNA, nie ma chyba bardziej kompetentnej osoby by mogla sie wypowiedziec w temacie tzw pandemii. Usuniety z platformy Linkedin a kilka dni temu zbanowany na Twitterze, Dr Robert Malone. Polecam tym, ktorym sie wydaje, ze nie mamy do czynienia z zadnym spiskiem. Wszedzie ten sam schemat postepowania. Jesli to nie jest spiskiem to ja nie wiem co nim jest? (podejrzewam, ze paradoksalnie ci wlasnie to oleja, okopani w swojej "telewizyjnej wiedzy") Naprawde warto, mysle, ze zwazywszy na to kim jest ten pan, najlepszy podcast w tym temacie.



Jesteś wstanie napisać esencję ponad 3 godzin w kilku zdaniach :beer:

--------------------------------------------------------------------------------

Czy ktoś jest na bieżąco z jaki teraz dają okres działanie szczypionek dla poszczególnych preparatów ?
Szczególnie interesują mnie te mniej popularne J&J Moderna
 
Jesteś wstanie napisać esencję ponad 3 godzin w kilku zdaniach :beer:



Wiesz co, dla mnie nie ma tu tzw efektu :brainoverload:. Ja to wszystko wiedzialem i Ty pewnie tez. Obnaza zagrozenia zwiazane ze szczepionkami, ktorych jest tworca, cenzure, probe zniszczenia go za wszelka cene, odebrania licencji itp itd. Mnostwo informacji medycznych, przedstawionych w przystepnym dla przecietnego sluchacza jezyku, o ktorych byla mowa juz w tym temacie. No ale wiadomo, szury foliarze itp itd Szkoda tylko, ze czasem musi gryzc sie w jezyk ze wzgledu na mozliwe konsekwencje prawne ale i tak duzo tutaj naswietla, w temacie tego cyrku. Jedno co mnie zaintrygowalo bardziej to fakt iz wszystkie te szczepionki mRna moga miec wplyw na plodnosc w szczegolnosci kobiet. Juz teraz jest wiele przypadkow zaniku menstruacji wsrod pan w tzw sile wieku.
Pamietam jak tu ktos kiedys sie zastanawial (bodazje @Pat Bateman ) jak tu zabrac sie za depopulacje planety a no pewnie tak zeby sprawic, na poczatku aby ci ktorzy juz na niej zyja, przestali sie rozmnazac. Do tego potwierdza oczywista oczywistosc, ze nie ma kompletnie zadnej wiedzy na temat dlugofalowego oddzialywania tych specyfikow na ludzkie cialo. Ogolnie potwierdza wiele rzeczy, ktora dla niektorych (tych bardziej telewizyjnie rozgarnietych) sa foliarstwem. Smaczku dodaje fakt, ze nie jest to jakis redaktorek szurskiej strony, ktory cos tam, gdzies wyczytal, troche dodal od siebie, dla wyswietlen itp itd tylko jeden z wiekszych autorytetow naukowych w tej dziedzinie.

Jako ciekawostke moge podac, ze jak narazie nie ma chetnych na konfrontacje face to face z jednym z poprzednich gosci Rogana Dr McCullough'em.
 
Tutaj wstawiam taki wykresik, tak z foliarskiej strony, jako ciekawostke, nie zaden pewnik, takze zeby ktorys " telewizyjny racjonalista" tu sie czasem nie zesral. Na samym koncu, po prawej stronie jest "major fertility decline" czyli powazny spadek plodnosci. Mysle, ze wartoby sie zastanowic czy aby te szczepienia dzisiejszych dzieci nie beda sie w przyszlosci do tego przyczynialy. Oczywiscie jest to tylko hipoteza ale mysle, ze smialo do rozwazan, tymbardziej, ze Dr Malone mowil, ze moze byc cos na rzeczy i swego czasu kiedy to zrobiono sobie poligon doswiadczalny z Afryki i bodajze Indii, szpryce te wlasnie powodowaly bezplodnosc u kobiet
ghdee.png
 
"major fertility decline" czyli powazny spadek plodnosci.
Ja to i ta cala depopulacje tlumacze sobie w prostszy sposob. Ludzie w imie doraznego zysku sa w stanie poswiecic dobrobyt przyszlych pokolen. Wielu z nich po prostu nie ma zadnych wyrzutow sumienia z tego powodu. Mozna zalozyc, ze czesc z nich to psychopaci. Tylko zamiast mordowac prostytutki na postojach, zatruwaja wode w jakies lokalnej studni.

Ilu z nas nie wynioslo czegos z pracy, tlumaczac sobie ze to nic takiego. Bogaty nie poczuje. To jest to samo zachowanie tylko na duzo wieksza skale.

Co by nie robic za duzego OFF-TOPU.
---------------------------------------------
Av7ke9k.jpeg

:jjsmile:
 
Ja to i ta cala depopulacje tlumacze sobie w prostszy sposob. Ludzie w imie doraznego zysku sa w stanie poswiecic dobrobyt przyszlych pokolen. Wielu z nich po prostu nie ma zadnych wyrzutow sumienia z tego powodu. Mozna zalozyc, ze czesc z nich to psychopaci. Tylko zamiast mordowac prostytutki na postojach, zatruwaja wode w jakies lokalnej studni.

Ilu z nas nie wynioslo czegos z pracy, tlumaczac sobie ze to nic takiego. Bogaty nie poczuje. To jest to samo zachowanie tylko na duzo wieksza skale.

Co by nie robic za duzego OFF-TOPU.
---------------------------------------------
Av7ke9k.jpeg

:jjsmile:
"he'd like to be treated for it anyway" czyli co? chce zeby mu pluca rozkurwic respiratorem? :smile:
 
Tworca szczepionek w technologi mRNA, nie ma chyba bardziej kompetentnej osoby by mogla sie wypowiedziec w temacie tzw pandemii. Usuniety z platformy Linkedin a kilka dni temu zbanowany na Twitterze, Dr Robert Malone. Polecam tym, ktorym sie wydaje, ze nie mamy do czynienia z zadnym spiskiem. Wszedzie ten sam schemat postepowania. Jesli to nie jest spiskiem to ja nie wiem co nim jest? (podejrzewam, ze paradoksalnie ci wlasnie to oleja, okopani w swojej "telewizyjnej wiedzy") Naprawde warto, mysle, ze zwazywszy na to kim jest ten pan, najlepszy podcast w tym temacie.



Zdementowane
Niedługo demagomando weźmie się za was wszystkich
 
Zdementowane
Niedługo demagomando weźmie się za was wszystkich
a no wlasnie, U Rogana, Malone wspomina takze o powiazaniach tych tzw "fact-checkersow"

Fact checking by DEMAGOG, przyklad: "Arbuz jest zielony" --->demagog "Arbuz nie jest zielony" i pare linijek lania wody. Tak to, z grubsza u nich wyglada :lol:
 
A ktoś wie co to za babka https://www.facebook.com/Prof-Agnie...-immunolog-102990628638982/?ref=page_internal
Bo tez daje jakies kontrargumenty, chocby wlasnie przeciwko temu co Malon głosi.
Może @klocuniek jesteś wstanie się odnieść do tego co ona pisze?
Gdy Dr Witczak wszedł z nią w polemikę przytaczając merytoryczne argumenty powołując się na fakty naukowe (wyniki badań) - jaka była reakcja pani profesor? Zablokowała swojego kolegę po fachu na twitterze. Wskaż na te jej kontraargumenty w opozycji do dr Malone, chętnie się zapoznam
 
Wiesz co, dla mnie nie ma tu tzw efektu :brainoverload:. Ja to wszystko wiedzialem i Ty pewnie tez. Obnaza zagrozenia zwiazane ze szczepionkami, ktorych jest tworca, cenzure, probe zniszczenia go za wszelka cene, odebrania licencji itp itd. Mnostwo informacji medycznych, przedstawionych w przystepnym dla przecietnego sluchacza jezyku, o ktorych byla mowa juz w tym temacie. No ale wiadomo, szury foliarze itp itd Szkoda tylko, ze czasem musi gryzc sie w jezyk ze wzgledu na mozliwe konsekwencje prawne ale i tak duzo tutaj naswietla, w temacie tego cyrku. Jedno co mnie zaintrygowalo bardziej to fakt iz wszystkie te szczepionki mRna moga miec wplyw na plodnosc w szczegolnosci kobiet. Juz teraz jest wiele przypadkow zaniku menstruacji wsrod pan w tzw sile wieku.
Pamietam jak tu ktos kiedys sie zastanawial (bodazje @Pat Bateman ) jak tu zabrac sie za depopulacje planety a no pewnie tak zeby sprawic, na poczatku aby ci ktorzy juz na niej zyja, przestali sie rozmnazac. Do tego potwierdza oczywista oczywistosc, ze nie ma kompletnie zadnej wiedzy na temat dlugofalowego oddzialywania tych specyfikow na ludzkie cialo. Ogolnie potwierdza wiele rzeczy, ktora dla niektorych (tych bardziej telewizyjnie rozgarnietych) sa foliarstwem. Smaczku dodaje fakt, ze nie jest to jakis redaktorek szurskiej strony, ktory cos tam, gdzies wyczytal, troche dodal od siebie, dla wyswietlen itp itd tylko jeden z wiekszych autorytetow naukowych w tej dziedzinie.

Jako ciekawostke moge podac, ze jak narazie nie ma chetnych na konfrontacje face to face z jednym z poprzednich gosci Rogana Dr McCullough'em.
Ciekawe odnośnie tej płodności. To był jeden z pierwszych podawanych skutków długoterminowych c19: osłabienie płodności u mężczyzn. Przyznam się że mnie to najbardziej ruszyło do zagłębienia tematu i zachęcało do szczepienia. Dodatkowo na początku grudnia było info w radiu zet lub RMF(raczej tylko te dwa wchodzą w grę ale ręki uciąć sobie nie dam) mówiono o znaczącej poprawie płodności u mężczyzn jeśli chodzi o ilość i ruchliwość plemników. O kobietach pierwszy raz ktoś wspomina z tego co kojarzę. Oczywiście prócz zachecania do szczepienia ciężarnych
 


Tworca szczepionek w technologi mRNA, nie ma chyba bardziej kompetentnej osoby by mogla sie wypowiedziec w temacie tzw pandemii. Usuniety z platformy Linkedin a kilka dni temu zbanowany na Twitterze, Dr Robert Malone. Polecam tym, ktorym sie wydaje, ze nie mamy do czynienia z zadnym spiskiem. Wszedzie ten sam schemat postepowania. Jesli to nie jest spiskiem to ja nie wiem co nim jest? (podejrzewam, ze paradoksalnie ci wlasnie to oleja, okopani w swojej "telewizyjnej wiedzy") Naprawde warto, mysle, ze zwazywszy na to kim jest ten pan, najlepszy podcast w tym temacie.



Dla tych co nie chca spotify


Jako doktor Mengele
Nie rób z siebie męczennika, tylko przypomnij sobie co powiedziałeś, a z czego wycofać się nie chcesz (bo ja ciągle liczę że to jakiś niefortunny zwrot).

wszyscy sie ciesza, nikt nie podwaza zrodla. Nie czaje tego.
1. Bo to podważa narreację samego ministra, sam się wykrzacza na "swoich" danych (co mi to przypomina?). Jak możesz tego "nie czaić"? Nie chodzi o same "słaszowane" dane, chodzi o to że jego ministerstwo ma jakieś dane, a koleś kłamie w zywe oczy, nawet zakladajac prawdziwosc danych na ktorych sie niby opiera.
2. "W PEŁNI" :)
3. Ekstrapoluj liczbę pozytywnych/liczbę testów na populację Polski (tak jak robisz % zaszczepienia na śmierci - sprawdzmy ilu Polaków przechodzi obecnie covida). Na podstawie 1 stycznia to 15,2%, a wiec 38mln*15,2% = 5,78mln. 1 stycznia chorowało prawie 6mln Polaków.
4. Zmarło 505 osob, to dana w proporcji do 38mln. A więc 505/5,78mln = 0,0087%. To niezaleznie od tego czy szczepieni czy nie.
5. Do tego mediana wieku.
6. Do tego "na covid" vs "z covidem"
7. Do tego BMI
8. Do tego cukrzyca

Równie dobrze możemy zlikwidować auta, pociągi, samoloty, rowery, statki i pozbyć się zgonów "komunikacyjnych". Co, nie chcesz tego, morderco?

Co do statystyk polecam:
 
Nie rób z siebie męczennika, tylko przypomnij sobie co powiedziałeś, a z czego wycofać się nie chcesz (bo ja ciągle liczę że to jakiś niefortunny zwrot).

Z tego że powiedziałem, że nie wziąłbym szczepionki gdyby ryzyko wzięcia przekraczalo ryzyko zachorowania? Wciąż podtrzymuję
 
powazny spadek plodnosci. Mysle, ze wartoby sie zastanowic czy aby te szczepienia dzisiejszych dzieci nie beda sie w przyszlosci do tego przyczynialy.
Ciekawe odnośnie tej płodności.
Badania donoszą, że po podaniu preparatu w układzie rozrodczym (jądra, jajniki) zachodzi aktywnie proces odwrotnej transkrypcji RNA. Nie znalazłem danych, które wykluczałyby występowanie odwrotnej transkrypcji RNA preparatów, możliwe jest więc, że może ona zachodzić w rozwijających się organach rozrodczych dzieci co może mieć wpływ na ich płodność w przyszłości. W pierwszym podlinkowanym badaniu zamieszczonym na stronie EMA mamy jedynie uspokajającą informację, że w wyniku dodatkowego badania DART naukowcy nie stwierdzili wpływu na płodność (str. 47), stwierdzono jednak zmiany makroskopowe i mikroskopowe w jajnikach.
Assessment report. Comirnaty. Common name: COVID-19 mRNA vaccine (nucleoside-modified). Procedure No. EMEA/H/C/005735/0000. (str. 47):
https://www.ema.europa.eu/en/docume...omirnaty-epar-public-assessment-report_en.pdf

Assessment report. COVID-19 Vaccine Moderna. Common name: COVID-19 mRNA Vaccine (nucleoside-modified). Procedure No. EMEA/H/C/005791/000. (str 47-49):
https://www.ema.europa.eu/en/docume...-moderna-epar-public-assessment-report_en.pdf

SARS-COV-2 mRNA Vaccine (BNT162, PF-07302048) 2.6.4 Overview of Pharmacokinetic Test. (str. 16-17):
https://de.catbox.moe/0vwcmj.pdf

A Reverse Transcriptase-Dependent Mechanism Is Essential for Murine Preimplantation Development. Ilaria Sciamanna, Patrizia Vitullo, Angela Curatolo, and Corrado Spadafora. Genes (Basel). 2011 Jun; 2(2): 360–373:
https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/24710196/

Zhang, L. et al. (2020). SARS-CoV-2 RNA reverse-transcribed and integrated into the human genome. bioRxiv preprint. DOI:
https://doi.org/10.1101/2020.12.12.422516. https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.12.12.422516v1

Reverse Transcriptase Activity in Mature Spermatozoa of Mouse Roberto Giordano, Anna Rosa Magnano, Germana Zaccagnini, Carmine Pittoggi, Nicola Moscufo,i Rodolfo Lorenzini, Corrado Spadafora. The Journal of Cell Biology, Volume 148, Number 6,
March 20, 2000 1107–1113:
https://www.ncbi.nlm.nih.gov/labs/pmc/articles/PMC2174319/
 
Z tego że powiedziałem, że nie wziąłbym szczepionki gdyby ryzyko wzięcia przekraczalo ryzyko zachorowania? Wciąż podtrzymuję


Oj pionkio pinokio

Spojrz co cytowalem 3-4 razy :) serwery nie splonely

Masz boldem pajacu. Co w tym takiego kontrowersyjnego, że nie chciałbym się szczepić gdyby szczepienie powodowało więcej zgonów niż wirus albo gdyby ludzie po NOPach blokowali szpitale? Myślę, że nikt normalny nie chciałby się w takim przypadku szczepić. A tY mnie nazywasz Stalinem, doktorem Mengele, a teraz Pinokio. Jesteś totalnym zjebem

Przekonaloby mnie rzetelny dowod na to ze szczepionka powoduje wiecej zgonow niz wirus, co by bylo dowodem na to ze szczepienie jest bardziej niebezpieczne niz przechorowanie. Albo dowod na to, ze osoby z NOPami po szczepieniach masowo blokuja szpitale i trafiaja pod respiratory, powodujac paraliz ochrony zdrowia - takie NOPy by mnie przekonaly ze lepiej sie nie szczepic.
 
nie wziąłbym szczepionki gdyby ryzyko wzięcia przekraczalo ryzyko zachorowania
A stosunek ten obliczyłeś w oparciu o dane z demagoga, czy na podstawie pustych opinii tzw. fachowców będących w konflikcie interesów? :facepalm: Boisz się zachorowania bo jesteś 70 latkiem z chorobami współistniejącymi? Przytaczałem dane naukowe i doniesienia, które nie pozwalają racjonalnie myślącemu po zapoznaniu się z tymi materiałami na pewność w odniesieniu do Twojego twierdzenia, które wyżej zaprezentowałeś. Czyżbyś w głębokim poważaniu miał naukę?
 
Back
Top