Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

Dopiero Malone u Joe przesłuchałem.

Wychodzi na to że "foliarze" mieli rację w wielu kwestiach, jednak zdziwiło mnie że podobne cyrki co u nas, są też w usa..

Ciekawe jak potoczą się jego losy, czy straci licencję na wykonywanie zawodu....
 
O niczym takim nie rozmawiamy. Nie argumentowałem kiedy szczepienie jest moralne tylko kiedy uważałabym je za niemoralne. Jak nie rozumiesz różnicy to kup sobie jakąś książkę z podstaw logiki.

Zacząłbym od kwadratu logicznego:

92c47a0e98a32a07314859c3b6f14f67aaeb058e


Jeśli P (jeśli metoda leczenia szkodzi bardziej niż leczy) to Q (taka metoda to zlo)
Zatem:
Jeśli nie Q (nieprawda że taka metoda to zlo) to nie P (nieprawda że taka metoda leczenia szkodzi bardziej niż leczy)

Błąd transpozycji wygląda tak:
Jeśli P (jeśli metoda leczenia szkodzi bardziej niż leczy) to Q (taka metoda to zlo)
Zatem:
Jeśli nie P (nieprawda że metoda leczenia szkodzi bardziej niż leczy) to nie Q (nieprawda że taka metoda to zło)

I właśnie popełniłeś taki błąd logiczny. Innymi słowami - zrobiłeś kurwę z logiki żeby zwyzywać mnie od nazistów
O niczym takim nie rozmawiamy. Nie argumentowałem, kiedy zabijanie jest moralne, tylko kiedy uważałabym je za niemoralne. Jak nie rozumiesz różnicy to kup sobie jakąś książkę z podstaw logiki.

Zacząłbym od kwadratu logicznego:

92c47a0e98a32a07314859c3b6f14f67aaeb058e


Jeśli p (jeśli @osk zabija więcej ludzi, niż leczy) to q (to @osk jest zły).
Zatem:
Jeśli nie q (nieprawda, że @osk jest zły) to nie p (nieprawda, że @osk zabija więcej ludzi, niż leczy).

Błąd transpozycji wygląda tak:
Jeśli p (jeśli @osk zabija więcej ludzi, niż leczy) to q (to @osk jest zły).
Zatem:
Jeśli nie p (nieprawda, że @osk zabija więcej ludzi, niż leczy) to nie q (nieprawda, że @osk jest zły).

I właśnie popełniłeś taki błąd logiczny. Innymi słowami — zrobiłeś kurwę z logiki, żeby zwyzywać mnie od nazistów.

PS Dla pewności sprawdziłem jeszcze formułę metodą niewprost, a konkretnie metodą diagramów, więc jest to legitna prawda i mam nadzieję, że się wreszcie odpierdolicie ode mnie i nie będziecie już więcej negować mojej moralności.
IMG_20220102_222147.jpg


:muttley:
 
#science!

A potem będą pytac: jak do tego doszlo? Jakbludzie ludziom mogli cos takiego zrobic?

Czytalem ostatnio taka ksiazke o dziadku prawie 80 lat, ktory zostal oskarzony o morderstwo swojej bylej dziewczyny. Ciala nigdy nie odnaleziono i nie chcialbym tu wchodzic w szczegoly sprawy. Dowody jego winy byly takie srednio-mocne, ale dobry prawnik podwazyl by je bez problemu, ale ja o czym innym.

Otoz tenze dziadek przesiedzial ponad 1,5 roku w wiezieniu o zasotrzonym rygorze w oczekiwaniu na decyzje, czy w ogole zostanie postawiony w stan oskarzenia. A mial w wiezieniu takich co czekali po 4-5 lat... Nie wspomne o tym jak byl tam traktowany...

Zawsze sie mowilo, ze Kanada to taki uroczy kraj ale z kazdym dniem dochodze do wniosku, ze socjalisci potrafia kazdy raj zamienic w bagno. Niech gina. Takie przyklady sa potrzebne zebysmy my nie musieli w praktyce testowac podobnych idei.
 

Nie można zrzucić na antyszczepow... To cała na biało wchodzi grypa, której nie było, a teraz znów jest. Demagog już tłumaczy to pewnie jakimś paradoksem
 

Nie można zrzucić na antyszczepow... To cała na biało wchodzi grypa, której nie było, a teraz znów jest. Demagog już tłumaczy to pewnie jakimś paradoksem
Trzeba nowej szczepionki. Technologia juz gotowa i przetestowana w boju. Nic tylko zagonic jakichs wybitnych naukowcow, koniecznie o emigranckich korzeniach, do pracy i po paru miesiacach bedzie po problemie. Przynajmniej tym.
 
Postępowa europa uczy nas praworządności? Dla naszego zdrowia?

Po takich scenach jestem jeszcze większym zwolennikiem rozwiązań siłowych.
Wystarczyła by dobra organizacja z taką przewagą liczebną i w jeden dzień policaje by zajebali wszystkie łóżka szpitalne i po problemie. Dalej nie rozumiem po co Ci ludzie robią "pokojowe" protesty.
 
Czytam, że znowu rozważają zamknięcie gospodarki jak przy tzw pierwszej fali. Galerie handlowe, siłownie, biznesy gastronomiczne itd. W takim razie, co do chuja pana dały szczepienia jeśli ma być po staremu? Czy naród z DNA chłopa pańszczyźnianego dalej będzie się biernie przyglądał farsie niszczącej jego życie?
W UK, dziennie 150 tys zakażeń i więcej, stadiony pełne, kilkadziesiąt tysięcy ludzi na każdym, życie toczy się dalej.
 
Czytam, że znowu rozważają zamknięcie gospodarki jak przy tzw pierwszej fali. Galerie handlowe, siłownie, biznesy gastronomiczne itd. W takim razie, co do chuja pana dały szczepienia jeśli ma być po staremu? Czy naród z DNA chłopa pańszczyźnianego dalej będzie się biernie przyglądał farsie niszczącej jego życie?
W UK, dziennie 150 tys zakażeń i więcej, stadiony pełne, kilkadziesiąt tysięcy ludzi na każdym, życie toczy się dalej.
W UK wyciekly zdjecia jak podczas zeszlorocznego lockdownu rzad bawil sie w najlepsze. Nikt by ich teraz nawet nie posluchal. Plus od 01.01. rozpoczal sie prawdziwy Brexit, ktory z kazdym dnie wyglada na coraz wieksza chujnie. Moga zaklinac rzeczywistosc ile chca, ale kasy drukowac w nieskonczonosc nie moga bo ich zlinczuja.

W Polsce tez bym sie nie spodziewal niewiadomo czego bo u nach tez gospodarka ledwo zipie. PiS zapedzil sie troche w kozi rog i nie za bardzo wie jak z niego wyjsc. Szkoda tylko, ze nasza opozycja taka uposledzona i nie umie teo wykorzystac...

Po takich scenach jestem jeszcze większym zwolennikiem rozwiązań siłowych.
Wystarczyła by dobra organizacja z taką przewagą liczebną i w jeden dzień policaje by zajebali wszystkie łóżka szpitalne i po problemie. Dalej nie rozumiem po co Ci ludzie robią "pokojowe" protesty.

Przemoc niestety rodzi tylko przemoc, a wladza ma na nia monopol i predzej czy pozniej zawsze wygrywa. Jedyna opcja sa pokojwe protesty bo tylko takie moga wplynac na zmiane zachowania drugiej strony. Krzykiem i biciem nikogo nie przekonasz, zwlaszcza, ze nie od ciebie a od mediow zalezy jak bedzie zaprezentowana twoja osoba w tv.

 
Last edited:
Certyfikat na pół roku:

A tu na 4 miesiące:
 
Back
Top