Koronowirus, Wuhan , 2019-nCoV, Epidemia ver. beta 1.01

@Karateka@
LOL, sam sobie wybrałeś za co? Dziękuję że jesteś :):heart:

Ile razy zacytowałem to?

Jesteś takim samym zjebem albo gorszym od lewaków którymi tak gardzisz, którzy to wyrywają z kontekstu i manipulują, by przedstawić adwersarza jako potwora. Podałem jeden z wielu przypadków, który by mnie przekonał do tego by uznać szczepienia za zło. Nigdzie nie napisałem, że lista jest zamknięta, to był tylko przykład i to nie jedyny przykład jaki podałem, o czym wiesz bo świadomie pominąłes drugi przykład z listy, który w sumie można zmanipulować w taki sam sposób, mając odpowiednią ilość złej woli. Wciąż nie widzę żadnego powodu by jakakolwiek normalna osoba mogłaby nie zostać przekonana do tego że szczepionki to zlo gdyby ktoś jej przedstawił rzetelny dowód na to że szczepionka powoduje więcej zgonów niż wirus. Trzeba by było być totalnym degeneratem by nie dać się przekonać takim argumentem
 
Jesteś takim samym zjebem albo gorszym od lewaków którymi tak gardzisz, którzy to wyrywają z kontekstu i manipulują, by przedstawić adwersarza jako potwora.
1. Mam nadzieje ze jest ci lepiej. Naprawde
2. Jeśli się źle wyraziłeś, to mogłeś to zaznaczyć za pierwszym razem jak ci to wytknałem.
3. Nie wiem co ma twoje twierdzenie, ze "leczyłbyś" aż nie będą umierać bardziej niż to na co leczysz, ma do lewactwa, a już tym bardziej do moich poglądów. Przecież to są twoje poglądy.

Chyba że jednak nie są. A są?
 
1. Mam nadzieje ze jest ci lepiej. Naprawde
Ani lepiej ani gorzej

2. Jeśli się źle wyraziłeś, to mogłeś to zaznaczyć za pierwszym razem jak ci to wytknałem

Wyraziłem się dobrze i wciąż się podpisuję pod tym co napisałem


3. Nie wiem co ma twoje twierdzenie, ze "leczyłbyś" aż nie będą umierać bardziej niż to na co leczysz, ma do lewactwa, a już tym bardziej do moich poglądów. Przecież to są twoje poglądy.

Jakie kurwa "leczylbys". Weź spierdalaj z tą manipulacją. Nic takiego nie pisałem. Walczysz z chochołem
 
Ani lepiej ani gorzej
Jak o tym pomyślę to #najgorzej. Trzymam kciuki.

Wyraziłem się dobrze i wciąż się podpisuję pod tym co napisałem
Ok, dr Mengele.

Walczysz z chochołem
To jest pełne zdanie. Nie fragment. Całe. Znaki interpunkcjne zachowane. Nie manipuluję, co mi zarzucasz.
Przekonaloby mnie rzetelny dowod na to ze szczepionka powoduje wiecej zgonow niz wirus, co by bylo dowodem na to ze szczepienie jest bardziej niebezpieczne niz przechorowanie.
Jeśli to podtrzymujesz to spoko, doktorze Mengele.

Wycofaj się z tego, powiedz że to niefortunne sforumowułowanie i luz.

Ale proszę nie brnij w to, że to stwierdzenie reprezentujące twoje poglądy.

Pomijając oczywiście całą merytoryczną dyskusję, af kors, odnośnie covida. To o czym rozmawiamy to abstrakcyjne stwierdzenie, że moralne jest leczenie dowolnymi metodami, az nie zostanie udowodnione, ze szkodza bardziej niz to, co leczą.
 
To o czym rozmawiamy to abstrakcyjne stwierdzenie, że moralne jest leczenie dowolnymi metodami, az nie zostanie udowodnione, ze szkodza bardziej niz to, co leczą.

O niczym takim nie rozmawiamy. Nie argumentowałem kiedy szczepienie jest moralne tylko kiedy uważałabym je za niemoralne. Jak nie rozumiesz różnicy to kup sobie jakąś książkę z podstaw logiki.

Zacząłbym od kwadratu logicznego:

92c47a0e98a32a07314859c3b6f14f67aaeb058e


Jeśli P (jeśli metoda leczenia szkodzi bardziej niż leczy) to Q (taka metoda to zlo)
Zatem:
Jeśli nie Q (nieprawda że taka metoda to zlo) to nie P (nieprawda że taka metoda leczenia szkodzi bardziej niż leczy)

Błąd transpozycji wygląda tak:
Jeśli P (jeśli metoda leczenia szkodzi bardziej niż leczy) to Q (taka metoda to zlo)
Zatem:
Jeśli nie P (nieprawda że metoda leczenia szkodzi bardziej niż leczy) to nie Q (nieprawda że taka metoda to zło)

I właśnie popełniłeś taki błąd logiczny. Innymi słowami - zrobiłeś kurwę z logiki żeby zwyzywać mnie od nazistów
 
  • Haha
Reactions: osk
O niczym takim nie rozmawiamy
LOL
Przekonaloby mnie rzetelny dowod na to ze szczepionka powoduje wiecej zgonow niz wirus
Primum non nocere, doktorze. Szczepionka- w idealnym swiecie - w ogole nie powinna powodowac zgonow, a rozwazanie ze zabija wiecej niz to co ma leczyc to...

Nawet zacytowany krzyczysz ze to nie twoja "reka" :)


 
Last edited:
LOL

Primum non nocere, doktorze. Szczepionka- w idealnym swiecie - w ogole nie powinna powodowac zgonow, a rozwazanie ze zabija wiecej niz to co ma leczyc to...

Nawet zacytowany krzyczysz ze to nie twoja "reka" :)



Dowód że szczepionka powoduje więcej śmierci niż wirus przekonałby mnie, że szczepionka to zlo. Podpisuję się pod tym i w sumie nie wyobrażam sobie jakim zwyrodnialcem trzeba byc by się pod tym nie podpisać. Nazywasz mnie doktorem Mengele, bo powiedzialem coś pod czym podpisałby się każdy normalny człowiek.
 
Do kiedy sa dopuszczone warunkowo szczepionki pfizera? I czy zlozyli juz nowy wniosek o przedluzenie?
 
Panowie co by nie mówić i jakby to nie zabrzmiało, to Rogan jest jednym z ważniejszych ludzi pośród całej tej pluszowej pandemii. U mnie gość ma szacunek wieczny za to, że jego platforma jest faktycznie niezależna i dopuszcza drugą stronę do głosu.

Generalnie jaki jest taki jest, ale kręgosłup moralny ma. Już było widać przy okazji tych trans-fighterów w MMA, nie dał się zakrzyczeć i do końca cisnął. Teraz przy okazji COV-19 jeszcze się bardziej usztywnił. Przeprowadzka do Teksasu zapewne pomogła XD

Odcinek z Malonem oczywiście wart odsłuchania.
 
Dowód że szczepionka powoduje więcej śmierci niż wirus przekonałby mnie, że szczepionka to zlo. Podpisuję się pod tym i w sumie nie wyobrażam sobie jakim zwyrodnialcem trzeba byc by się pod tym nie podpisać. Nazywasz mnie doktorem Mengele, bo powiedzialem coś pod czym podpisałby się każdy normalny człowiek.
A co jesli powoduje wyzsza smiertelnosc powiedzmy w grupie, 5-17, ale obniza w grupie 80+ ? Ale jakis rzad zespaja te statyski do kupy i wychodzi ze szczepionka statystycznie jest bezpieczna dla wszystkich i probuje przekonac (przymusic) wszystkich do szczepienia ?
 
A co jesli powoduje wyzsza smiertelnosc powiedzmy w grupie, 5-17, ale obniza w grupie 80+ ? Ale jakis rzad zespaja te statyski do kupy i wychodzi ze szczepionka statystycznie jest bezpieczna dla wszystkich i probuje przekonac (przymusic) wszystkich do szczepienia ?
Primum non nocere, a on uznaje ze szczepionka jest dopiero zła jak zabija wìecej ludzi NOPem niz leczy. NOPy smiertelne po szczepionkach powinny byc ulamkiem, pomijalnym artefaktem, a nie zabijac tak samo, wtf?

Zalozmy ze w grupie 80+ covid zabija X, a szczepionka X-1. To ma byc dobra szczepionka? A tak ustalił punkt przekonania go ze nie warto szczepic: X+1.

O dzieciach to juz nawet nie chce mowic...
 
Primum non nocere, a on uznaje ze szczepionka jest dopiero zła jak zabija wìecej ludzi NOPem niz leczy. NOPy smiertelne po szczepionkach powinny byc ulamkiem, pomijalnym artefaktem, a nie zabijac tak samo, wtf?

Zalozmy ze w grupie 80+ covid zabija X, a szczepionka X-1. To ma byc dobra szczepionka? A tak ustalił punkt przekonania go ze nie warto szczepic: X+1.

O dzieciach to juz nawet nie chce mowic...
Statystyka to cos wiecej niz tylko wykresy, slupki i liczby. Nie kazdy jest to w stanie ogarnac.

Nie bez powodu mowi sie, ze statystyka to dziwka. Bo mozna z nia zrobic wszystko.
 
A co jesli powoduje wyzsza smiertelnosc powiedzmy w grupie, 5-17, ale obniza w grupie 80+ ? Ale jakis rzad zespaja te statyski do kupy i wychodzi ze szczepionka statystycznie jest bezpieczna dla wszystkich i probuje przekonac (przymusic) wszystkich do szczepienia ?

Jeśli szczepionka jest wyjątkowo ryzykowna dla jakiejś grupy, a wirus dla tej grupy jest wyjątkowo nieszkodliwy, to lepiej by osoby z tej grupy nie były szczepione.
 
Statystyka to cos wiecej niz tylko wykresy, slupki i liczby. Nie kazdy jest to w stanie ogarnac.

Nie bez powodu mowi sie, ze statystyka to dziwka. Bo mozna z nia zrobic wszystko.

Tylko że nic nie napisałem takiego, co ten zakłamany zjeb uważa że napisałem. "Primum non nocere, a on uznaje ze szczepionka jest dopiero zła jak zabija wìecej ludzi NOPem niz leczy." - nigdy niczego takiego nie napisałem.
 
Tylko że nic nie napisałem takiego, co ten zakłamany zjeb uważa że napisałem. "Primum non nocere, a on uznaje ze szczepionka jest dopiero zła jak zabija wìecej ludzi NOPem niz leczy." - nigdy niczego takiego nie napisałem.
Co nie zmienia faktu, ze posilkowanie sie danymi dotyczacymi pandemii co do ktorych nie ma pewnosci jest objawem pewnej naiwnosci. Nie wiem jak mozna patrzec na to co dzieje sie na polskiej scenie politycznej i ufac podwladnym tych smaych ludzi.

No chyba, ze cos zle zrozumialem to przepraszam.
:fjedzia:
 
zakłamany zjeb
zrobiłeś kurwę z logiki
Jakie kurwa "leczylbys". Weź spierdalaj z tą manipulacją.
Jesteś takim samym zjebem albo gorszym od lewaków którymi tak gardzisz,
Masz boldem pajacu.
Jesteś totalnym zjebem
Co się dzieje? Wszystko ok?

I na koniec:
Przekonaloby mnie rzetelny dowod na to ze szczepionka powoduje wiecej zgonow niz wirus
Jak to inaczej odebrać, niż: dopoki szczepionka nie zabija wiecej niz wirus to cie nie przekona ze jest lipna.

Ty to napisales, nie ja.

Zakładam że nie chodziło ci o "powodowanie zgonów" szczepionką" (choć tak napisałeś), ale weź TY się przyznaj do niefortunnego zwrotu, a nie mnie wyzywasz, bo nie napisałeś czegoś, co napisałeś.
 
Last edited:
Co nie zmienia faktu, ze posilkowanie sie danymi dotyczacymi pandemii co do ktorych nie ma pewnosci jest objawem pewnej naiwnosci. Nie wiem jak mozna patrzec na to co dzieje sie na polskiej scenie politycznej i ufac podwladnym tych smaych ludzi.

No chyba, ze cos zle zrozumialem to przepraszam.
:fjedzia:
Tu nawet nie chodzi o dane, bo tu wiadomo że lecą tak w chuja, że skali brakuje.
Przecież jaki był skowyt jak 17 latek przeliczył dane zachorowań z GUS i chuja się tam zgadzało.

Badań żadnych, od 2 lat restrykcje bez ŻADNYCH podstaw - przypominam że zamknęli lasy tego nic nie przebije w skali głupoty.
Do tego klasyczne wały na hajs od respiratorów przez łóżka na stadionie do zakupu 100 mln preparatu na 38 mln kraj.

Sam fakt, że rząd który rucha nas na każdym kroku i każdy wie jak nie działa i jaki jest burdel w NFZ nagle zaczyna DBAĆ O NASZE ZDROWIE tu już dla każdego kto ma trochę oleju w głowie FAKT co najmniej alarmujący.
Ja nie rozumiem ludzi, którzy dalej im ślepo ufają i zapierdalają po 3 dawkę. Przecież dobry rząd obiecał powrót do normalności po 2ch czyli co kłamali nas znowu ? no kurwa.
Wystarczyło by żeby przez miesiąc NIKT W TYM JEBANYM KRAJU w ramach protestu nie poszedł się szczepić to by był temat "pandemii" załatwiony na cacy. Osrali by się po pachy i nawet pseudo eksperci by zniknęli szybciej jak się pojawili.

"Jeżeli państwo chce twojego dobra, musisz owo dobro dobrze schować" - Ronald Reagan
 
Co się dzieje? Wszystko ok?

I na koniec:

Jak to inaczej odebrać, niż: dopoki szczepionka nie zabija wiecej niz wirus to cie nie przekona ze jest lipna.

Ty to napisales, nie ja.

Zakładam że nie chodziło ci o "powodowanie zgonów" szczepionką" (choć tak napisałeś), ale weź TY się przyznaj do niefortunnego zwrotu, a nie mnie wyzywasz.

Chodziło mi o powodowanie zgonów idioto. Pytanie było - co by mnie przekonalo do tego że szczepionki to zlo. Odpowiedziałem "Przekonaloby mnie rzetelny dowod na to ze szczepionka powoduje wiecej zgonow niz wirus, (...)" - i nie ma tam "dopiero" i nie ma tam, że tylko to by mnie przekonalo. Ba jest nawet kolejny przykład, inny niż pierwszy, który również by mnie przekonał. Jednak ty jesteś takim intelektualnym zjebem, że dla ciebie stwierdzenie że jeśli szczepionka powoduje więcej zgonów niż wirus to znaczy że szczepionka to zlo jest równoznaczne ze stwierdzeniem, że jeśli nie powoduje więcej zgonów to jest dobra. Jedno nie wynika z drugiego. To jest błąd kontrapozycji. To tak jakby ktoś powiedział - jeśli pada deszcz to ulica jest mokra. I ty byś mu wmawiał że ten ktoś twierdzi, że jeśli nie pada deszcz to ulica na pewno jest sucha. Z jednego nie wynika drugie manipulatorze
 
Co nie zmienia faktu, ze posilkowanie sie danymi dotyczacymi pandemii co do ktorych nie ma pewnosci jest objawem pewnej naiwnosci. Nie wiem jak mozna patrzec na to co dzieje sie na polskiej scenie politycznej i ufac podwladnym tych smaych ludzi.

No chyba, ze cos zle zrozumialem to przepraszam.
:fjedzia:

Fair point. Można nie ufać rządowym danym i uważać je za niewiarygodne. Jednak jak ktoś coś cytuje i lajkuje to zakładam że uznaje te dane za wiarygodne, dlatego odniosłem się do danych które zacytowali i polajlowali dyskutanci, bo stwierdziłem że jeśli je cytują i dają kciuka w górę to uważają je za wiarygodne. "jaki tak naprawdę %" i "oto fakty".

"Jaki tak naprawdę % wśród wszystkich zgonów na C-19 stanowiły osoby W PEŁNI ZASZCZEPIONE?
Oto fakty:"

 
Fair point. Można nie ufać rządowym danym i uważać je za niewiarygodne. Jednak jak ktoś coś cytuje i lajkuje to zakładam że uznaje te dane za wiarygodne, dlatego odniosłem się do danych które zacytowali i polajlowali dyskutanci, bo stwierdziłem że jeśli je cytują i dają kciuka w górę to uważają je za wiarygodne. "jaki tak naprawdę %" i "oto fakty".

"Jaki tak naprawdę % wśród wszystkich zgonów na C-19 stanowiły osoby W PEŁNI ZASZCZEPIONE?
Oto fakty:"


TO ja ci przypomnę głównego eksperta tego super ministerstwa, któremu ufasz niejakiego Horbana.

Wypowiedź z RMśmiećFM z 28.12.2020 roku

Prof. Horban: Zaszczepieni na Covid-19 nie będą zarażali,
bo nie będą zakażeni.

Od kiedy szczepienie ma wpływ na transmisję ? Od kiedy zaszczepieni nie chorują? Chyba od 2019 roku.
Chyba że Horban na jakimś specjalnym uniwersytecie się uczył, albo mu dutki z fajzera zasłoniły realną ocenę sytuacji.

Ile było milionów przypadków zachorowań na grypę mimo, że szczepionka na grypę jest zrobiona jak należy i jest przerabiana co roku ze względu na zmiany wirusa? Odpowiedź jest krótka: w kutas

Skoro samego Dr Malone'a cenzurują to chyba najtwardsze głowy takie jak Twoja powinny przemyśleć, że chyba jednak coś jest nie tak i ktoś tu próbuje schować pod dywan niewygodne fakty.

Także jak ktoś jeszcze wierzy w jakiekolwiek przekazy medialne i ministerstwa zdrowia to jest jebanym idiotą sory Panie @Karateka@
 
TO ja ci przypomnę głównego eksperta tego super ministerstwa, któremu ufasz niejakiego Horbana.

Skad ten pomysl, ze ufam? :) Jesli chodzi o profesorow, to pamietam ze cytowalem profesora Kune, ale nie przypominam sobie zebym sie na profesora Horbana powolywal.

Także jak ktoś jeszcze wierzy w jakiekolwiek przekazy medialne i ministerstwa zdrowia to jest jebanym idiotą sory Panie @Karateka@

No to Placzek na ktorego tutaj sie wielu powoluje jest idiota, bo podal dane ministerstwa jako fakty.
 
Back
Top