Fame MMA gala youtuberów

Ej mordki które zarządzają tym wszystkim. Zabierzcie mi możliwość komentowania w mmarocks czy coś ale dajcie widzieć newsy.

Dział Cohones jeśli mam być szczery mi kompletnie powiewa, ale serio żebym nie widział newsów, akurat gdy wraca era Jona Jonsa. Tym bardziej, że ja i tak tam dawałem z 3 posty na krzyż.

Serio za rozbudowanie działu Freak MMA taka ,,nagroda"? Sami mnie zmuszacie do tym ruchem do rzucenia zawodowego MMA? Chcecie bym już kompletnie przedawkował freak fighty i zapomniał czym jest MMA w USA?
 
na kogo stawiacie towarzysze w walce Boxdel vs Jóźwiak?
Tak obejrzałem jego trening na tym filmiku fejmowskim z dniem z zawodnikiem i...
... coś wyczuwam takiego sierpa Boxdela przy siatce kończącego walkę.
Ten Jóźwiak wygląda tak nie naśmiewając się z niego, jak ludzie z technikum informatycznego wygonieni od kompa, jeszcze brakuje zaokrąglonych barków :korwinwhat:

Chociaż Boxdel znowu jakieś coco channel może wjechać przed walką więc...
Jóźwiak nie jest kaleką pod względem sprawności, więc tylko on.
 
Oficjalnie

1674518910701.png
 
Ta kontuzja o której pisał Reporter to podobno Mandzio i walka ma być przez to w boksie, a nie jak wcześniej planowano w K-1.
 
A czy są jakieś migawki z Boxdelem zadajacym ciosy w ruchu, a nie stojąc? Machać łapami to jedno, natomiast zadawać ciosy chodząc na nogach to już inna historia.
 
Na moje, niestety, Boxdel to wygra, Jóźwiak jest sztywny i zero dynamiki, a grubasek rusza się przyzwoicie obecnie patrząc na migawki, a przynajmniej lepiej niż Paweł.
w sumie porównując to ruszanie się Jóźwiaka a Boxdela


BTW niezła patola była na pierwszej gali, teraz już trochę lepszą selekcje robią...
 
Jak zobaczyłem tego prezesa w ruchu to miałem wrażenie, że to jakiś robot z nienaoliwionymi śrubkami - totalny antytalent sportowy, tak się zaprezentował. No, ale jednak powinien z tym grubasem na spokojnie to wygrać.
 
Ej mordki które zarządzają tym wszystkim. Zabierzcie mi możliwość komentowania w mmarocks czy coś ale dajcie widzieć newsy.

Dział Cohones jeśli mam być szczery mi kompletnie powiewa, ale serio żebym nie widział newsów, akurat gdy wraca era Jona Jonsa. Tym bardziej, że ja i tak tam dawałem z 3 posty na krzyż.

Serio za rozbudowanie działu Freak MMA taka ,,nagroda"? Sami mnie zmuszacie do tym ruchem do rzucenia zawodowego MMA? Chcecie bym już kompletnie przedawkował freak fighty i zapomniał czym jest MMA w USA?
Dobrze ci tak szkodniku :burnit:
 
Turas to się już całkowicie sprzedał Fejmowi. Polecać rozmowę z Mandziem. To już serio obciach i żenada.

Przez takie Turaski żelki tylko rosną w siłę zamiast to piętnować i jako dziennikarz domagać się więcej Labrygów czy Soroko.

 
Selekcje robi widownia, nadając zasięgi swoim ulubieńcom. Jakby było wzięcie na chlew to by zrobili gale w Czechach z udziałem magikala


Wolałbym na chlew niż na żel :fingers:, choć jeśli chlewem w Polsce jest Magical czy Rafonix to ten chlew jest co najwyżej do lat 5.
 
Cały czas mnie fascynuje ta era, że kiedyś taki Ferrari z Ustki był sobie zwykłym Kowalskim, a teraz gada o nim Miszkin czy Adamek. To mogła być historia każdego z Was. Fascynująca epoka.


 
Szef gabinetu ministerstwa sportu Bortniczuka zabrał głos na temat....Zabielskiego.

PS- on ma prawie 5 mln obserwujących na TT? Holly Molly. :benny:

Ja myślałem że ten Zabielski to taka zapchajdziura Fejmowa.

 
Last edited:
View attachment 54887
Ja wiem, że ten gość ma coś z łbem, ale to jest już jazda po redakcji i może ktoś z adminów WRESZCIE zareaguje, że są już ataki na was tu. @Siedem i @Slavic Warriot obczajcie screen sygnaturki (bo debil pewnie zmieni) i może wy przemówcie bo ja mam urwanie łba dziś i się pisać elaboratu znowu nie chce.
Mma rocks w strachu
:beczka:
 
View attachment 54887
Ja wiem, że ten gość ma coś z łbem, ale to jest już jazda po redakcji i może ktoś z adminów WRESZCIE zareaguje, że są już ataki na was tu. @Siedem i @Slavic Warriot obczajcie screen sygnaturki (bo debil pewnie zmieni) i może wy przemówcie bo ja mam urwanie łba dziś i się pisać elaboratu znowu nie chce.
Powinniśmy raczej zamiast interweniować do moderacji to raczej zawiadomić jakieś lokalne kocborowo bo gość jest chyba już niebezpieczny dla społeczeństwa. Kto wie co mu może odwalić?
"-Halo Czubki! Proszę przyjechać na MMARocks"
 
View attachment 54887
Ja wiem, że ten gość ma coś z łbem, ale to jest już jazda po redakcji i może ktoś z adminów WRESZCIE zareaguje, że są już ataki na was tu. @Siedem i @Slavic Warriot obczajcie screen sygnaturki (bo debil pewnie zmieni) i może wy przemówcie bo ja mam urwanie łba dziś i się pisać elaboratu znowu nie chce.
A mi się nie chce pisać jakichś długich wiadomości, napisałem w raporcie żeby go wypierdolił właściciel z forum jako wolny człowiek.
 
View attachment 54887
Ja wiem, że ten gość ma coś z łbem, ale to jest już jazda po redakcji i może ktoś z adminów WRESZCIE zareaguje, że są już ataki na was tu. @Siedem i @Slavic Warriot obczajcie screen sygnaturki (bo debil pewnie zmieni) i może wy przemówcie bo ja mam urwanie łba dziś i się pisać elaboratu znowu nie chce.
Szkoda strzępić ryja na tą człekokształtną bakterie. Chory łeb. Pisze, że odchodzi za chwilę wstawia gównoposta, pierdoli coś o jakiejś potędze, porównuje się do gladiatora itd, itp. Pojeb w chuj :brainoverload:
 
Szkoda strzępić ryja na tą człekokształtną bakterie. Chory łeb. Pisze, że odchodzi za chwilę wstawia gównoposta, pierdoli coś o jakiejś potędze, porównuje się do gladiatora itd, itp. Pojeb w chuj :brainoverload:
zabawne i zastanawiające zarazem jest to, że razem z cichnięciem żelaznego, uaktywnia się inny dzban w innym temacie i zaczyna go bronić

strategię mają podobną - popierdolą swoje, a potem ignor, jednak z tą różnicą, że ten drugi mocniej wchodzi w pyskówki

czyżby kolejne multi? :>
 
zabawne i zastanawiające zarazem jest to, że razem z cichnięciem żelaznego, uaktywnia się inny dzban w innym temacie i zaczyna go bronić

strategię mają podobną - popierdolą swoje, a potem ignor, jednak z tą różnicą, że ten drugi mocniej wchodzi w pyskówki

czyżby kolejne multi? :>
Nie. Ten cały Kamil to ten sam Paweł tyle że na 4tym koncie.
 
Jeśli on jest trollem, to ubaw ma po pachy z Waszych reakcji i karmi się tym. Jak moderacja nie reaguje, to zawsze też możecie go zignorować czy po prostu olać jego wywody. Ja tam patrzę tylko na to co wrzuca z materiałów ze świata freaków, bez tej otoczki kogo stworzył, co wypromował, jaki obecny kierunek rozwoju znał już rok temu, i jest całkiem znośnie :)
 
Back
Top