Fame MMA gala youtuberów

Bez sensu walka Anala z Wiewiórem, ale włodarze musieli coś wymyśleć żeby nie usuwać walki z listy.

Niemniej jaranko jest zerowe.


Szczerze to jest to ciekawsze niż oryginał, gdzie pewnie Tańcula leżałby 3 rundy pod Wiewiórem.

Wiewiór musi mieć walki w K-1 bo inaczej kaplica.
 
Tak pewnie wyglądałyby niektóre walki Way of Blonde z żelkami z yt. U ruskich nie ma granic. Szkoda że u nas te ciotki typu Gimper są chronione, chętnie bym podglądał jakby taka Ruska wyjaśniała tych zamulaczy zatruwających piękno jakim jest FM.


 
Last edited:
@cl
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram

Witam po odsiadce.


2 bany. W naszym freakowym świecie to już dobry Git,recydywista, a 60 też sporo lata. Życie tak robi że nawet mnie łączy z tym światem już dużo :cool::beer:

Alterego Spokojduszy to był projekt pod przykrywką by zbadać teren. I szczerze nie dziwię się, że 60 osób u mnie lata w ignorach. Dobra odklejka tam jest, wystarczyło mi tylko parę minut być tym Eisenbergiem by to zbadać. Tragic.
@Cloud no i gdzie ten perm na główne konto? Gość się chwali że wrócił po kolejnym banie, śmieje się administracji w pysk przy tym plując, a wy dalej będziecie udawać że deszcz pada? :)
Stworzyłeś internetowego gita, gratuluję...

@defthomas też oznacze, gość swoim mulciakiem robił rozeznanie, projekt... Przypucował się do tego czarno na białym TERAZ, GDZIE JUZ PO PRZYLAPANIU POWINIEN MIEC PERMANENTNEGO BANA NA WSZYSTKIE KONTA, I CO, NIC?! W nagrodę został gitem, no kurwa :juanlaugh:
 
Myślę, że szybko to ktoś wyłapał, bo ma swój charakterystyczny styl pisania ;)
To ja to wyłapałem, i ugotuje dla c Worda kolejnego bana.

@Janusz Sram jak król bezdomnych jest dla ciebie tyle warty, to ile jesteś wstanie za niego zapłacić?

Ps: wiedziałem że wy wszystkie kurwie z wykopu pochodzicie, tylko tam gówniarze myślą że pozjadali rozumy na każde tematy, pozdrówcie djuka i zapytajcie czy doprał gacie po ostatnim, jak zorientował się że Cohones to nie wykop.
 
Tak pewnie wyglądałyby niektóre walki Way of Blonde z żelkami z yt. U ruskich nie ma granic. Szkoda że u nas te ciotki typu Gimper są chronione, chętnie bym podglądał jakby taka Ruska wyjaśniała tych zamulaczy zatruwających piękno jakim jest FM.



ruscy maja konkretne friki.. jak zobaczyłem walke umiesnionego karła z jakimś lujem spod monopolowego to takie cos jest polewkowe a nie to co u nas
 
ruscy maja konkretne friki.. jak zobaczyłem walke umiesnionego karła z jakimś lujem spod monopolowego to takie cos jest polewkowe a nie to co u nas


Ta u nas tylko te żelki dali i zadowoleni. Szkoda że Boxdel nie dotrzymał obietnicy gdy mówił że na Hype będą walki typu Sumo vs ninja itp.

Tak szczerze FM w Polsce jest mega niewykorzystany.

Ja sam mam MASĘ pomysłów.
 
akurat tą obietnice wieprz zrealizuje w swojej walce, ale rzeczywiście prosie waliło od zawsze w uja i bedzie to robił


Co do tego ninji to nieźle by to viewsy zrobiło jakby wszedł taki cały bajerancki w tym stroju. Hit yt na 50-100 mln, ale lepiej dajmy Mandzia czy Mixera. :facepalm:
 
Kwiat chce by walka Kwiat vs Ferrari miała stawkę , że kto przegra kończy karierę w FM.

Ferrari na to w życiu nie pójdzie :lol:

Ciekawe czy sam Kwiat odłożyły by rękawice na kołek. :cool:

 
Jeśli biłeś do sygnatury. To ona nie odnosi się do Gladiatora Oliwera Stona, tylko do mnie samego. To ja jestem recydywistą po przejściach. Czy gladiatorzy są? Możliwe, ale tu idzie o mnie. Nie o Maximusa. Na Boga.
Ale wiesz, że "Gladiatora" wyreżyserował Ridley Scott, a nie OliVer Stone? Stone reżyserował "Alexandra".

Z gladiatorem pewien Olivier miał styczność, a mianowicie Reed, grając Proximo ;-)
 
Krycha cały czas bez nowego kontraktu w Fejm. Ciekawe czy HL lub Prime go wezmą. Szczerze dla mnie nudny w walkach i na konfach, więc nie zaskoczy mnie jego koniec w FM.

 
Ale wiesz, że "Gladiatora" wyreżyserował Ridley Scott, a nie OliVer Stone? Stone reżyserował "Alexandra".

Z gladiatorem pewien Olivier miał styczność, a mianowicie Reed, grając Proximo ;-)
Nie wymagaj od tej ameby ze schizofrenią (przepraszam za obrażanie tym porównaniem wszystkie osoby z tą poważną chorobą) jakiekolwiek wiedzy.
 
na kogo stawiacie towarzysze w walce Boxdel vs Jóźwiak?
Tak obejrzałem jego trening na tym filmiku fejmowskim z dniem z zawodnikiem i...
... coś wyczuwam takiego sierpa Boxdela przy siatce kończącego walkę.
Ten Jóźwiak wygląda tak nie naśmiewając się z niego, jak ludzie z technikum informatycznego wygonieni od kompa, jeszcze brakuje zaokrąglonych barków :korwinwhat:

Chociaż Boxdel znowu jakieś coco channel może wjechać przed walką więc...
 
Ten Jóźwiak wygląda tak nie naśmiewając się z niego, jak ludzie z technikum informatycznego wygonieni od kompa, jeszcze brakuje zaokrąglonych barków
Jóźwiak to były rugbysta, trenuje, ale gdyby nie walczył z ułomną kulą tłuszczu, a wcześniej z upośledzonym obrońcą Jasnej Góry to by przegrał teraz, jednak myślę wygra.
 
Jóźwiak to były rugbysta, trenuje, ale gdyby nie walczył z ułomną kulą tłuszczu, a wcześniej z upośledzonym obrońcą Jasnej Góry to by przegrał teraz, jednak myślę wygra.
Ja mam nadzieję że wygra, ale nie zdziwię się jak padnie po pierwszym lepszym strzale na szczękę, mam dziwne przeczucie że nie ma jej twardej, że to wapno, nie wiem dlaczego tak myślę, ale tak myślę, i obym się pomylił, bo jak grubas albo jakiś biseks zbije prezesa byłego sportowca to będzie zwyczajnie przykre.
 
Back
Top