Fame MMA gala youtuberów

Jeśli biłeś do sygnatury. To ona nie odnosi się do Gladiatora Oliwera Stona, tylko do mnie samego. To ja jestem recydywistą po przejściach. Czy gladiatorzy są? Możliwe, ale tu idzie o mnie. Nie o Maximusa. Na Boga.
Ty kurwa jesteś jakiś nie dojebany czy o chuj chodzi. Wstawiasz jakieś wstawki z gladiatora, że odchodzisz itd. a nadal tu kurwa jesteś. Kto tu pierdoli bez sensu. I nawet szmato mnie nie oznaczasz śmieciu bo jesteś kurwa żelazną pizdą
 
Ty kurwa jesteś jakiś nie dojebany czy o chuj chodzi. Wstawiasz jakieś wstawki z gladiatora, że odchodzisz itd. a nadal tu kurwa jesteś. Kto tu pierdoli bez sensu. I nawet szmato mnie nie oznaczasz śmieciu bo jesteś kurwa żelazną pizdą
A kim ty jesteś w ogóle żeby się rządzić xD biorąc pod uwagę rangę jesteś nowicjuszem. A poza tym proszę nie przeklinać :-/
 
Ojej jestem nowicjuszem, mam słabą rangę. Ja pierdole beka w chuj z was. Jesteście w związku czy o chuj chodzi?
Ogólnie po twojej wypowiedzi było czuć negatywny Vibe. Luz. Mniej przeklinania i spiny. Komentujmy MMA na bieżąco. Ja osobiście nie mam negatywnych odczuć do żadnego użytkownika.
 
Oczywiście, że mam negatywny "vibe" ale kto do tego pajaca nie ma?
Można nie lubić freak fightów, ale żelazny jest w tym dziale dość ważny. Zwłaszcza jak teraz wykop ograniczył tagi i nie da się tak łatwo zobaczyć newsów i opinii na wypoku.

Szanujmy się i dopóki ktoś nas nie obrazi, to nie obrażajmy innych. To forum jest znane z fajnych newsów i dyskusji i nie potrzebujemy spin.
 
Można nie lubić freak fightów, ale żelazny jest w tym dziale dość ważny. Zwłaszcza jak teraz wykop ograniczył tagi i nie da się tak łatwo zobaczyć newsów i opinii na wypoku.

Szanujmy się i dopóki ktoś nas nie obrazi, to nie obrażajmy innych. To forum jest znane z fajnych newsów i dyskusji i nie potrzebujemy spin.
Po prostu jest nie słowny. Pisał, że kończy z forum a nadal tu jest i pisze takie blubry, że głowa mała :fjedzia:
 
Można nie lubić freak fightów, ale żelazny jest w tym dziale dość ważny.

Dzięki. Wiele lat budowałem tą potęgę. Dział boksu już został wyprzedzony.Symboliczne swoją drogą.

Chłopaki taka ciekawostka że Turski pisał na tt że Jóźwiak powinien wylecieć z Fenu i pisał, że nie będzie komentował tej walki.
 
Można nie lubić freak fightów, ale żelazny jest w tym dziale dość ważny. Zwłaszcza jak teraz wykop ograniczył tagi i nie da się tak łatwo zobaczyć newsów i opinii na wypoku.

Szanujmy się i dopóki ktoś nas nie obrazi, to nie obrażajmy innych. To forum jest znane z fajnych newsów i dyskusji i nie potrzebujemy spin.
Chyba tylko dla Ciebie i Ozdoby i jeszcze takiego jednego zjeba.

Zrób ankiete to zobaczymy jak jest tu ważny i pożądany :beczka:
 
Bez sensu walka Anala z Wiewiórem, ale włodarze musieli coś wymyśleć żeby nie usuwać walki z listy.

Niemniej jaranko jest zerowe.
 
Back
Top