Fame MMA gala youtuberów

mieszkałem i w UK, rok w Londynie i pół roku w Birmingham, taka trochę zmywakowa emigracja

w Londynie, landlordem ostatniej chaty, na której mieszkałem, był zjebany polak - Robercik

Robercik, będąc cwaniakiem, najebał do jednego domu - UWAGA - 12 osób(!), gdzie od każdej osobno ciągnął hajs

Robercik, będąc cwaniakiem i skurwysynem, pomimo ciągnięcia hajsu, postanowił bez słowa sprzedać chałupę i kazać wszystkim wypierdalać w ciągu 2 tygodni, informując o tym kartką wsuniętą pod drzwi

Robercik wykurzył z chałupy prawie wszystkich, poza mną i koleżką z pokoju, podjebaliśmy go do councilu, do tej pory nie wiem czy i co z nim zrobili, ale mam nadzieję, że chuj umiera gdzieś w męczarniach - jak chciał nas wykurzyć, to po kolei poodłączał media, wyniósł lodówki, pralkę, kilkukrotnie podrzucał worki z fetą na teren ogródka i dzwonił po policję, że my tu ćpamy, a najlepsze jest to, że miał wszystko elegancko opłacone
stare przysłowie: jeśli Polak nie przeszkadzał zagranicą to znaczy, że już tobie pomógł :roberteyeblinking:
W USA to słyszałem od paru starszych Polaków tekst, że jak pracowali u Żyda to zapłacił mało, ale zawsze było, a jak u Polaka to na równi traktowanie z Meksykanami i straszenie deportacją "bo ja tam kogoś znam" :usunto: W Niemczech za to jak wprost straszenie budowlańców za odejście do niemieckiej firmy. Skończyło się procesem za groźby karalne... Już nie wspominając o chorych pieniądzach za pomoc w załatwieniu Kindergeldu...
Polacy zagranicą to jest jakiś fenomen socjologiczny: tak jakby hamulce puszczały, albo "na wyjeździe się nie liczy", a Polki to już kompletny kosmos :korwinlaugh:
 
Już dziś na wolność wychodzi toruński git, załęcki w strachu ŁAAAAA:irish:
73848.jpg
 
W USA to słyszałem od paru starszych Polaków tekst, że jak pracowali u Żyda to zapłacił mało, ale zawsze było, a jak u Polaka to na równi traktowanie z Meksykanam
Tez słyszałem, że współpraca z zydami i w sumie z arabami(tymi cywilizowanymi) jest przyjemna, bo można więcej rzeczy zaplanować na przyszłość. Turasy chyba też mają w mantalu, żeby nie robić w wuja podczas rozliczeń. A w Polsce jak w chlewie obesranym gównem, dlatego komuna doskonale się utrwaliła po 89.
 
Już dziś na wolność wychodzi toruński git, załęcki w strachu ŁAAAAA
Nie wiem na co ten guziec liczy. Zamiast kretyn wynieśc się do czech i tam strimować nawet za 20% przychodów to dał sie wsadzić do puchy i liczy że zrobi siano na e-giterce. Kto go przyjmie do federacji, skoro ma zakaz sądowy na udzielanie się w necie.
 
Tez słyszałem, że współpraca z zydami i w sumie z arabami(tymi cywilizowanymi) jest przyjemna, bo można więcej rzeczy zaplanować na przyszłość. Turasy chyba też mają w mantalu, żeby nie robić w wuja podczas rozliczeń. A w Polsce jak w chlewie obesranym gównem, dlatego komuna doskonale się utrwaliła po 89.
Z Arabami to różnie słyszałem i ich podejście jest do punktualności, obowiązków jest trochę takie jak tych narodów z południa Europy czyli na wszystko mamy czas nie śpieszy się, a w ich krajach to już kompletnie, ale w sumie nie dziwie się: gdybym miał taki socjal też byłbym leniwy


BTW Turasy protestują, kiedy nazywa się ich Arabami, Irańczycy mówią za to aby mówić na nich Persowie.

Polski kapitalizm jest młody, Żydzi mają większe doświadczenie dlatego wiedzą, że na prostackich oszustwach po prostu długofalowo się traci... Nawet w Lalce był fragmenty jak była przedstawiana ich zaradność.
Zresztą jak już mówimy o Januszowaniu: w niektórych działach korpo jest tak, że naprawdę lepiej nie dać się złapać na tym, że się więcej potrafi, bo wtedy będą większe obowiązki za tą samą kasę jak np. nowy pracownik, który za cały dział HR bawił się w excelu, bo nikomu tak szybko to nie szło :korwinlaugh:

Debil i tego nie odda i znowu pójdzie pierdziec

Jak sie odpowiednie pokombinuje to można długów nie spłacać i spokojnie żyć, ale on na cwaniaka nie wygląda :muttley:
 
gdybym miał taki socjal też byłbym leniwy
właśnie chodzio mi o tych arabów ktorzy zostali w dubaju etc, ale to troche generalizowanie
Polski kapitalizm jest młody, Żydzi mają większe doświadczenie dlatego wiedzą, że na prostackich oszustwach po prostu długofalowo się traci
obawiam sie ze kapitalizm to tylko z nazwy, ale to temat z innego działu.... co do oszustw, jestem zdania ze klamanie i kantowanie kogos na krotka mete to oznaka debilizmu
 
Polski kapitalizm jest młody, Żydzi mają większe doświadczenie dlatego wiedzą, że na prostackich oszustwach po prostu długofalowo się traci... Nawet w Lalce był fragmenty jak była przedstawiana ich zaradność.
Jesteś żydem? Ciekawe, że większość tych największych niszczycieli wolności życia to właśnie śmierdziele z pod plugawej flagi. Wał na wałku tam idzie od wieków, oni swoich to nawet byli w stanie mordować byleby tylko się wzbogacać i to hurtem, a nie po jednej czy dwóch duszach.
 
Jesteś żydem? Ciekawe, że większość tych największych niszczycieli wolności życia to właśnie śmierdziele z pod plugawej flagi. Wał na wałku tam idzie od wieków, oni swoich to nawet byli w stanie mordować byleby tylko się wzbogacać i to hurtem, a nie po jednej czy dwóch duszach.
co tu opowiadać, ktoś mocniej już wyśmiał starą polską szkołę kapitalizmu.
Wersja nowsza:

Wersja starsza:

Jest jeszcze ten kanał gorzycki i kolancjusz, gdzie ładnie to wyśmiewają.

Teraz trochę sie to zmieniło w porównaniu z latami 2000-2010 chociaż nie wiem, czy to przez to, że ludzie są bardziej świadomi czy po prostu starsze pokolenie poszło na emerytury.Też mniej mniejszych firm jest oszukiwanych przez większe bo...
... zwłaszcza po EURO2012 (chociaż większe przekręty już szły w innych latach tylko media działają na zasadzie "śmierć jednego człowieka to tragedia, śmierć milionów to statystyka")odrzucają większe zlecenia, bo wiele osób z polskiej myśli biznesowej uważa, że kto później zapłaci fakturę to tym większym chadem jest - dla Żydów dotrzymywanie umów ma kompletnie inne znaczenie kulturowe :aletoniedomnietak:

Chociaż na kanałach kołczingowych nadal znajdziesz jakieś głupoty: oj joj, panie ludzi nie ma do roboty itp. a przez 500 plus nie ma komu na budowie pracować....
 
Jesteś żydem? Ciekawe, że większość tych największych niszczycieli wolności życia to właśnie śmierdziele z pod plugawej flagi. Wał na wałku tam idzie od wieków, oni swoich to nawet byli w stanie mordować byleby tylko się wzbogacać i to hurtem, a nie po jednej czy dwóch duszach.
Tutaj chodzi o zwykłych żydków, bo ci ktorzy mają w posiadaniu wiekszośc majątków na planecie to inna para kaloszy.
 
Jesteś żydem? Ciekawe, że większość tych największych niszczycieli wolności życia to właśnie śmierdziele z pod plugawej flagi. Wał na wałku tam idzie od wieków, oni swoich to nawet byli w stanie mordować byleby tylko się wzbogacać i to hurtem, a nie po jednej czy dwóch duszach.
W Polsce nie ma "Żydów". W Polsce są Polacy pochodzenia żydowskiego co najwyżej. Rok 1945 roku to był moment graniczny. Każdy kto zdecydował się na syjonizm uciekł do Izraela, niektórzy uciekli do USA czy Szwecji, ale reszta, która została w Polsce zadeklarowała się jako Polacy np. Roman Polański czy Władek Szpilman czy nawet czarne charaktery jak Jerzy Urban czy Adam Michnik.
 
POWAŻNA ROZKMINA MODE:
Co sądzicie o tym, że Ferrari powinien startować do nowej freakfightowej dywizji PFL? To by mu zapewniło światowy fejm i potencjał na światową karierę.
 
Back
Top