Fame MMA gala youtuberów

znowu mówienie o łamaniu kontraktów: nerwowa reakcja coraz bardziej mnie przekonuje do tego, że zapisy fejmowe to był blef (no chyba, że ktoś uważa, że do umowy można wpisać wszystko i później na tym zyskać -chociaż "profesorzy" polskiej myśli biznesowej z lat 90 nadal tak myślą np. słynne 700 tys. EURO kary :korwinlaugh:

Tak, zwierzęta sobie wybudowały chodnik? Zwierzęta się prowadzają chodnikami?
Zwierzęta zalały cały świat betonem?
Jałowa dyskusja, wygrałeś ;)..

Napisałem tylko że to wina ludzi, że psy srają na chodniki.
Temat rzeka od tego jak kompletnie zapomniano o tym, że równowagę w przyrodzie można łatwo zniszczyć ale odbudować to jest problem (słynne teksty pazernych Republikanów: nie musimy wcale dbać o środowisko, ekosystem) co teraz odbija się czkawką aż po zwierzęta domowe nie tylko psy (a w USA i w Kanadzie też takie zwierze, które cholernie się namnożyło i nie da się praktycznie pokonać tej plagi -można walczyć tylko ze skutkami
1673216696646.png


Ci ludzi kupujący te płasoryjce albo rasy psów, które łamią podstawy ewolucji...
 
Papierowa gazeta super ekspress zaczyna interesować się już zawodnikami Fame MMA. Ciekawe czy kobiety 60-80 które najczęściej to kupują wiedzą co to Fame.

1673271314058.png
 
Chyba specjalnie dali takie brzydkie zdjęcie żeby wzbudzić zainteresowanie i wyszydzić ją xD.


Zemsta za Lalunę. Cały czas mi jej brakuje. Nikt nie ma takiego
,,sebixowego" luzu w FM jaki ona miała. Te F2f z szeją i tym frajerkiem to było cos pięknego.
 
Zemsta za Lalunę. Cały czas mi jej brakuje. Nikt nie ma takiego
,,sebixowego" luzu w FM jaki ona miała. Te F2f z szeją i tym frajerkiem to było cos pięknego.
Sheeya jest strasznie dwuznaczna. Z jednej strony prostytuuje się w internecie, ale z drugiej strony kreuje się na świętoszkę.
 
Sheeya jest strasznie dwuznaczna. Z jednej strony prostytuuje się w internecie, ale z drugiej strony kreuje się na świętoszkę.


Ja w ogóle nie oglądałem 1 panelu FM 17. Nie ma dla kogo.

Te 2 to stypiary.

Karaś vs Filipek to debatowo pewnie nuda była.

Szczerze nie ma co się dziwić że Boxdel wszedł cały na biało, bo nie byłoby co wspominać po tej F17.

Dlatego ludzie nie oglądający FMa nawet nie mają pojęcia jakim wielkim mitem zyją o patologicznych konfach.
 
Last edited:
Ja w ogóle nie oglądałem 1 panelu FM 17. Nie ma dla kogo.

Te 2 to stypiary.

Karaś vs Filipek to debatowo pewnie nuda była.

Szczerze nie ma co się dziwić że Boxdel wszedł cały na biało, bo nie byłoby co wspominać po tej F17.
Filipek vs Fabijański by było dobre, bo Filipek to przydupas zdrajconafide, a fabijański miał z nim konflikt.
 
Filipek vs Fabijański by było dobre, bo Filipek to przydupas zdrajconafide, a fabijański miał z nim konflikt.

Szczerze wątpię. Posłuchałem trochę tego Fabijańskiego i gość jest cienki jeśli idzie o charyzmę, z resztą Filipek też. Nawet przy konflikcie to są zbyt sweet guy.

Fejm naprawdę zrobił się mega cieniutki w konfy.
 
Szczerze wątpię. Posłuchałem trochę tego Fabijańskiego i gość jest cienki jeśli idzie o charyzmę, z resztą Filipek też. Nawet przy konflikcie to są zbyt sweet guy.
Fabijański jest aktorem i jakby się nauczył danej roli, to mógłby zadymić. Tylko podejrzewam, że on nie chce kontrowersji, bo nie chciałby sobie zamykać drogi do świata filmowego.

Podobnie Filipek. Zarabia dobre siano z melorecytacji, ma dobre układy w branży i nie może sobie ich zepsuć.
 
Boxdel o walce wieczoru HL



Nie żałuję tego z tego względu, że dymy dymami, ale on dostał bana dożywotniego. Jacek to tam luz. Najman zbanowany za tą akcję z Herczykiem, z tą skrętówą, za K-1 w boksie, to jest odklejenie duże. Jest sytuacja, że on gada o tym opierdalaniu koguta.

– Jestem w galerii w Częstochowie z ziomkami, spotkałem go, wpierdalał sałatkę i idę w jego stronę z chłopakami, jebaniec wstaje od tej sałatki, odsuwa ją, 85 procent posiłku jeszcze jest i zaczyna spierdalać szybkim krokiem za winkiel. Wyszedł za winkiel, my zaczynamy biegnąć truchtem, a on już spierdalał, żeby jak najdalej wyjść.
 
Boxdel o walce wieczoru HL



Nie żałuję tego z tego względu, że dymy dymami, ale on dostał bana dożywotniego. Jacek to tam luz. Najman zbanowany za tą akcję z Herczykiem, z tą skrętówą, za K-1 w boksie, to jest odklejenie duże. Jest sytuacja, że on gada o tym opierdalaniu koguta.

– Jestem w galerii w Częstochowie z ziomkami, spotkałem go, wpierdalał sałatkę i idę w jego stronę z chłopakami, jebaniec wstaje od tej sałatki, odsuwa ją, 85 procent posiłku jeszcze jest i zaczyna spierdalać szybkim krokiem za winkiel. Wyszedł za winkiel, my zaczynamy biegnąć truchtem, a on już spierdalał, żeby jak najdalej wyjść.
Jak Boxdel był z kumplami to to nic dziwnego, że Najman nie chciał grupowego bicia. Solówka to byłoby co innego. Na solo Najman serio by wygrał z potężnym włodarzem.
 
Włączyłem na 1 minutę tego live stypowego i akurat trafiłem na ciekawe pytanie. Z kim chcieliby walkę Ferrari i Wiewiór.

Ferrari mówi że chce Nowaczkiewicza, a Wiewiórka mówi że w K-1 chce Kasjo.
 
Patrzcie na wizerunek Ferrari. Widać że te miliony i wielka sława ich trochę zaczynają zmieniać. Pamiętam pierwsze Fejmy i jest różnica w ubiorze , łańcuchach czy zegarkach.


To trochę jak z piłką nożną, gdzie chłopaki latali za grosze a teraz po roku mają własne samoloty. W FM widać że to już nie ta atmosfera z 1 czy 3. Tylko wielki show biznes.

 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram

Tak z ciekawości , Wy też tak macie że yt Wam na siłę w pobocznych daje jakie g...ne kanały. Cholera nie mam dnia, aby jakiś kanał Andziaks nie latał mi w pobocznych. Nie wiem czy to jakieś wykupienie reklam na yt czy ciort. Co nie wejdę to wyżej lub niżej mam zawalone filtr tym ciulostwem, też tak macie? Nawet ani razu kuźwa to nie kliknąłem. To już zaczyna być serio wkurzające.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram

Tak z ciekawości , Wy też tak macie że yt Wam na siłę w pobocznych daje jakie g...ne kanały. Cholera nie mam dnia, aby jakiś kanał Andziaks nie latał mi w pobocznych. Nie wiem czy to jakieś wykupienie reklam na yt czy ciort. Co nie wejdę to wyżej lub niżej mam zawalone filtr tym ciulostwem, też tak macie? Nawet ani razu kuźwa to nie kliknąłem. To już zaczyna być serio wkurzające.
Nawet algorytm youtube wie żeś zjeb.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram

Tak z ciekawości , Wy też tak macie że yt Wam na siłę w pobocznych daje jakie g...ne kanały. Cholera nie mam dnia, aby jakiś kanał Andziaks nie latał mi w pobocznych. Nie wiem czy to jakieś wykupienie reklam na yt czy ciort. Co nie wejdę to wyżej lub niżej mam zawalone filtr tym ciulostwem, też tak macie? Nawet ani razu kuźwa to nie kliknąłem. To już zaczyna być serio wkurzające.
Dokładnie. YouTube narzuca ci proponowane filmy po tym co przeglądasz lub te, które są na czasie.
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram

Tak z ciekawości , Wy też tak macie że yt Wam na siłę w pobocznych daje jakie g...ne kanały. Cholera nie mam dnia, aby jakiś kanał Andziaks nie latał mi w pobocznych. Nie wiem czy to jakieś wykupienie reklam na yt czy ciort. Co nie wejdę to wyżej lub niżej mam zawalone filtr tym ciulostwem, też tak macie? Nawet ani razu kuźwa to nie kliknąłem. To już zaczyna być serio wkurzające.
Napisz do nich maila, że jeśli tego nie zmienią to usuniesz konto na YT. Powinno podziałać. :smile:
Tylko potem nie zapomnij usunąć konta tak jak zapomniałeś zrobić tego tutaj.
 
Back
Top