Fame MMA gala youtuberów

Raz na rok to i Różal potrafi czasem coś powiedzieć sensownego ;)
Ciekawe kogo ma na myśli. Jak tego co wbił do pokoju, to dziwne bo kiedyś on był u niego w domu i trenowali razem
 
Jeszcze Cię nie dałem w ignora. To jest taki dzień gdzie sobie z chłopakami obgadalem konfe F17 i znikam. Czy to takie straszne.

Mam wrażenie że krypto macie właśnie jeszcze gorsze syndromy psychiczne.

Nie lubicie gdy ktoś się dobrze czuje w tym temacie bo jest otwartym coming outowcem. Was to ciągle boli i boli.


Nie znam cię kangur , ale moje zasługi są duże na tym forum rozbudowalem Freak MMA , miałem temat roku za Dymy Aborcyjne w Polsce , rozbudowałrm FMa oraz dbałem o wątek bezdomności który mimo hejtu miał ponad 50 tysięcy wyświetleń na forum.

Trochę szacunku, bo wiem jak budować uwagę ludzi i co ich ciekawi.
Stary dziadzie, szacunek to ja mam do rodzicow, a na ciebie to bym nawet nie na plul, bo jestes smieciem jakich malo. Dbales o watek bezdomnosci? Kurwa rozmawiales sam ze soba glabie, gdy wszystkich pobanowali, watek bezdomnosci? Chyba patologii, ktora wykorzystuje bezdomnych. Ha tfu smieciu jebany. Twoje jedyne uniwersum jakie powinienes znac to psychiatryk.
 
Raz na rok to i Różal potrafi czasem coś powiedzieć sensownego ;)
aż znalazłem tą legendarną wypowiedź Różala: to kuźwa Nobel z logiki, eliksir zdroworozsądkowy 100% :korwinlaugh:
 
Dobra kangur za ten wpis to już definitywny koniec. Została przekroczona pewna granica. I co do tego wątku który już się serio długo ciągnie za mną , to nie ja założyłem ten temat o BN tylko inny user. Wiem że w internecie istniało uniwersum o bezdomnych w Niemczech z lajwami, chyba do tej pory nawet jest i nawet ani razu nie wrzucałem tam nic, chociaż działy sie pewnie ostre rzeczy. Nie wiem, bo nie interesuje mnie ono. Ja wrzucałem praktycznie tylko jedne uniwersum i to były zwykle odcinki, nazwałbym to ,,familijne" , że brat się kłóci z siostrą . Czy Gosia ze Staśkiem. Jestem pewny że ten wątek istniałby do dziś po prostu pewni ludzie nie mogli tego przeżyć że był popularny i go zniszczyli. Tam były praktycznie tylko wywiady z bezdomnymi od Kurzatkowskiego i Ełk. Ja tam nie widziałem żadnej kontrowersji, może jedynie jedna gruba akcja z Duchem, to fakt. Nawet pamiętam że jeden user wrzucił tam Niemcy, to napisałem mu żeby nie wrzucał ich do tego wątku.
I serio pisanie bezdomni-patologia jest krzywdzące. Ełk jeśli chodzi o odcinki to dokument jak taka sprawa dla reportera. Tam, nie ma żadnej patolii. Zwykle gadki z bezdomnymi, wiem, bo śledzę ten kanał cały czas.
 
Last edited:
Przecież to farmazon, których mówił już wiele. Niedawno podpisał kontrakt na parę walk i Alan z Bombą są w kolejce.


Dlatego mówię że to walka o kasę, bo już widzę jak Ferrari zrezygnuje dziś z tego biznesu, który jest top 2 Polski biznesem by najszybszyciej stać się milionerem obok muzyki.


Gola się chwali w jakims wywiadzie teraz na yt, że w Sylwka wydał 50 tysięcy zł./ widziałem samą miniaturkę z tytułem/
 
Stary dziadzie, szacunek to ja mam do rodzicow, a na ciebie to bym nawet nie na plul, bo jestes smieciem jakich malo. Dbales o watek bezdomnosci? Kurwa rozmawiales sam ze soba glabie, gdy wszystkich pobanowali, watek bezdomnosci? Chyba patologii, ktora wykorzystuje bezdomnych. Ha tfu smieciu jebany. Twoje jedyne uniwersum jakie powinienes znac to psychiatryk.
haha coz za piekny wpis :waldeklaugh: :applause::applause::applause:
 
Ciekawe kogo ma na myśli. Jak tego co wbił do pokoju, to dziwne bo kiedyś on był u niego w domu i trenowali razem
Największa beka z tego jak teraz wielce Różalik pomaga zwierzaczkom, a dawniej mawiał, że brał kosę i szedł na robotę...Prowadza się zresztą z bandytami z Bad Company, którzy sobie teraz wymyślili wybielanie w postaci fundacji, klubu motocyklowego.
 
Największa beka z tego jak teraz wielce Różalik pomaga zwierzaczkom, a dawniej mawiał, że brał kosę i szedł na robotę...Prowadza się zresztą z bandytami z Bad Company.
Jedno nie wyklucza drugiego :fjedzia:
Kto wymyślił że nie można być bandytą i pomagać zwierzętom? Temat nie raz był poruszany ale fakt jest taki że ludzie to kurwy i nie licząc jakichś chorób to wszystko co mają i to w jakiej sytuacji się znaleźli zawdzięczają samym sobie, a zwierzęta sytuację w której się znalazły zawdzięczają ludziom i nie są same w stanie sobie pomóc, w przeciwieństwie do człowieka, dlatego sam wolę pomóc zwierzętom niż jakiemuś człowiekowi.
 
Jedno nie wyklucza drugiego :fjedzia:
Kto wymyślił że nie można być bandytą i pomagać zwierzętom? Temat nie raz był poruszany ale fakt jest taki że ludzie to kurwy i nie licząc jakichś chorób to wszystko co mają i to w jakiej sytuacji się znaleźli zawdzięczają samym sobie, a zwierzęta sytuację w której się znalazły zawdzięczają ludziom i nie są same w stanie sobie pomóc, w przeciwieństwie do człowieka, dlatego sam wolę pomóc zwierzętom niż jakiemuś człowiekowi.
A zwierzęta sraja na chodniki przez ludzi?
 
Odniosę się pierwszy raz jak ja widzę temat, tej grypsery itd. Szczerze? Wisi mi to. No chyba że jakieś 12 latki odbierają to inaczej co siedzą na konfach. Dla mnie uniwersum FMa , jest jak film,PN, czy serial. Obejrzę to i zapominam. I najwyżej zobaczy się 2 konfe i galę.

To tak samo jak mnie śmieszy ten olbrzymi hejt na Muranów. Gdzie człowiek zobaczy z nimi 3 wywiady, 2 konfy i walkę. A czasami jak czytam te wpisy osób 30 plus na tt to mnie śmiech ogarnia, że facet żyje jakiś bojkotem Muranów widząc ich pewnie maks 20 minut, bo wierzę że taki typ brzydzi się odpalić wywiad więc widzi tylko konfy.

Dziwny jest ten świat jak śpiewał Niemen i tyle. Jak uniwersum FMa będzie coś mówić o przybijaniu ludzi na pal to może wtedy będę tym żył, a czy Denis ma Szeligę ,Ferrari za frajera to szczerze wisi mi to, ani moja rodzina ani nic i widzę tych ludzi maks parę minut na ekranie. I tak szczerze nie rozumiem podniety tym tematem, no chyba że ktoś żyje tymi ludźmi 24'h na dobę to okej.
 
I to właśnie też jest piękny temat o którym pisze od lat, że ludzie na tt żyją Muranami, grypserami na FM i mam wrażenie że są aż gotów co niektórzy wyjść na ulicę z tego powodu i walić do drzwi Rozpary, kiedy w takiej Polsce widzę od zaraz 15 wielkich problemów by wyjść na ulicę i blokować kraj.

A sam od dawna Wam pisze, że już dawno ten świat mi odleciał. I ja zostałem w normalnych czasach 70-90.
 
Tak, zwierzęta sobie wybudowały chodnik? Zwierzęta się prowadzają chodnikami?
Zwierzęta zalały cały świat betonem?
Tak bardzo ci nie pasuje dom z cegły i betonu? Wyprowadź się do Afryki(bądź Sanoka), pomieszkaj w lepiance z gowna i zobaczymy jak szybko będziesz tęsknił za cywilizacja. Jeszcze ci zrobią z dupy jesień średniowiecza, (jeżeli jesteś biały) i wtedy może się przekonasz.
 
Tak bardzo ci nie pasuje dom z cegły i betonu? Wyprowadź się do Afryki(bądź Sanoka), pomieszkaj w lepiance z gowna i zobaczymy jak szybko będziesz tęsknił za cywilizacja. Jeszcze ci zrobią z dupy jesień średniowiecza, (jeżeli jesteś biały) i wtedy może się przekonasz.
A czy napisałeś coś na temat domu, czy pisałeś o chodnikach?
 
Były dziennikarz gazety wyborczej , wirtualnej Polski, a obecnie newonce atakuje Ferrari.

Kolejne małe bobo które żyje freakami. Ma chyba tylko 8 lat. :lol::cool:


 
Napisałeś że nie pasuje ci beton, tak?
Napisałeś że ewidentnie przeszkadzają ci chodniki… także zaproponowałem kierunek Afryka albo Indie… tam mało jest chodników (w sumie i psów), także masz wybór.
Jałowa dyskusja, wygrałeś ;)..

Napisałem tylko że to wina ludzi, że psy srają na chodniki.
 
Tak wygląda legenda yt. Jeden z pierwszych popularnych youtuberów od nagrywania ludzi na mieście. Ciekawe ile z Was go kojarzy :cool:
Facet to legenda.


 
Norbi tak naprawdę to było pierwsze BN uniwersum. Pomagał przez długi czas jednemu ale zmarł. Jego niektóre filmy mają już 15-20 lat na yt. Pamiętam jak pierwszy raz oglądałem z kimś z rodziny ,,Bigos" to płakałem ze śmiechu po tym filmie. Można powiedzieć że to on we mnie zaszczepił ochotę na więcej by śledzić takie uniwersa. Dla mnie prywatnie największa legenda polskiego yt. Bigos, Krematorium czy wywóz 1000 cyganów to jest kawał historii.
 
Norbi tak naprawdę to było pierwsze BN uniwersum. Pomagał przez długi czas jednemu ale zmarł. Jego niektóre filmy mają już 15-20 lat na yt. Pamiętam jak pierwszy raz oglądałem z kimś z rodziny ,,Bigos" to płakałem ze śmiechu po tym filmie. Można powiedzieć że to on we mnie zaszczepił ochotę na więcej by śledzić takie uniwersa. Dla mnie prywatnie największa legenda polskiego yt. Bigos, Krematorium czy wywóz 1000 cyganów to jest kawał historii.
We mnie zaszczepił chęć wymieniania baterii w kukułkach i misiach w tatrzańskim parku narodowym. W misiach R20 a w tych mniejszych R6
 
We mnie zaszczepił chęć wymieniania baterii w kukułkach i misiach w tatrzańskim parku narodowym. W misiach R20 a w tych mniejszych R6


,,Mam tira cyganów z Rumunii, oni płacą w bigosie, masz dla nich pokój." Gość był legendarny z tymi tekstami. Rzekłbym że po filmie Wielki biały ninja i miodowe lata jego uniwersum najbardziej rozbawiło mnie w życiu.
 
I z tej ogromnej listy tak szczerze do gadki ciekawy tylko Ferrari. Cały Fejm. Jak będzie wycięty shot tylko z nim to może obejrzę.
 
Last edited:
Back
Top