Fame MMA gala youtuberów

5 postów w roku. No serio złamałem słowo. Freak MMA jest tak różowe w Polsce, że nawet zbytnio nie mam co się rozpisywać. Gdyby istniał inny wątek cały czas to tam dopiero bym się uruchomił, bo jest niesamowity ruch i goście z lat 90 a nie jakieś Mandzie.
Przeciez wczoraj i dzisiaj napisales napisales juz wiecej postów, to o czym ty mowisz? Najpierw robisz dramę z odchodzeniem, przekazujesz tam komus klucze, a 3 dni pozniej wracasz. To zachowanie doroslej osoby?
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram

O co chodziło z tą walizka Paweł vs Boxdel, że kto wygra zgarnie całe 400 tysięcy zł.

Kompletnie nie zrozumiałem tej kwestii.

Jeśli to real deal to Jóźwiak zazdroszczę cholera.
Wygrany zgarnia wszystko, a przegrany zostaje z niczym.

Swoją drogą Boxdel tym ruchem może nieźle wykiwać Jóźwiaka, bo on i tak nie dostaje pensji za walkę skoro jest jednym z właścicieli.
 
Grubas musi dostać wpierdol bo dopadnie go karma za to jakim ścierwem z jutuba jest. To on przyczyniał się do promocji największych patologicznych kanałów, a starał się zawsze wyciągać z tego kasę dla siebie, gdy natomiast już mu się coś nie opłacało to zaraz zmieniał front. To zwykłe ścierwo, ale już wolę prezesa niż tego pionka, który robi za słupa.
Wczoraj ten tłusty pet pokazał swoją prawdziwą naturę - krypto patusa. Kiedyś myślałem że to taki nieszkodliwy grubasek ale z czasem wszystkie puzzle ułożyły się w całość. Jest to tak zwany "człowiek śmieć".
 
Czyli jednak choroba psychiczna.


Jeszcze Cię nie dałem w ignora. To jest taki dzień gdzie sobie z chłopakami obgadalem konfe F17 i znikam. Czy to takie straszne.

Mam wrażenie że krypto macie właśnie jeszcze gorsze syndromy psychiczne.

Nie lubicie gdy ktoś się dobrze czuje w tym temacie bo jest otwartym coming outowcem. Was to ciągle boli i boli.


Nie znam cię kangur , ale moje zasługi są duże na tym forum rozbudowalem Freak MMA , miałem temat roku za Dymy Aborcyjne w Polsce , rozbudowałrm FMa oraz dbałem o wątek bezdomności który mimo hejtu miał ponad 50 tysięcy wyświetleń na forum.

Trochę szacunku, bo wiem jak budować uwagę ludzi i co ich ciekawi.
 
Wrzucili obaj po 200 tys do walizki i wygrany zgarnia wszystko podobno. Ale i tak mają mieć jeszcze rewanż na FEN.
Poprawka Dawidzie i Żelazny. W wywiadzie dla Tomka z Fightsportu Prezes Jóźwiak powiedział, że też jest jakaś podstawa, a te 400 koła bonus.
 

Attachments

  • ZomboMeme 05012023171505.jpg
    ZomboMeme 05012023171505.jpg
    59.4 KB · Views: 13
Wczoraj ten tłusty pet pokazał swoją prawdziwą naturę - krypto patusa. Kiedyś myślałem że to taki nieszkodliwy grubasek ale z czasem wszystkie puzzle ułożyły się w całość. Jest to tak zwany "człowiek śmieć".
Wieprz pierdolony naprawde żałośnie wyszedł na konferencji. Widać, że na siłe robi dymy albo chciał zrobic jednocześnie kloca z odbytu to tak można tłumaczyć jego świńskie rycie.
 
Wieprz pierdolony naprawde żałośnie wyszedł na konferencji. Widać, że na siłe robi dymy albo chciał zrobic jednocześnie kloca z odbytu to tak można tłumaczyć jego świńskie rycie.
Najlepsze jest to, że przez 1,5 miesiąca siesział cicho, zbierał siły, udawał powazzną chorobę, a teraz wyskoczył z takim tanim paszkwilem gdzie nawet widzowie w internecie zauważyli, że zachował się jak Patus xD
 
Back
Top