Fame MMA gala youtuberów

@ZELAZNAREKA to zostajesz na tym forum czy nie?
74848.jpg
 
Z płytkami to nie wiem, ale Pola Raksa rzuciła aktorstwo i zajęła się modą. Pazura swego czasu najlepiej zarabiający polski aktor, dalej gra sporo, ale hajs ciągnie głównie z YT. Małaszyński zajął się zespołem Cochise i ostatnio nie gra zbyt wiele. Cezary Żak otwarcie mówi, że szykuje się do końca kariery bo woli być spokojnym emerytem niż grać do śmierci. Janusz Gajos wprost mówi, że gra już tylko dla pieniędzy. Żebrowski siedzi w biznesie dość mocno obecnie. Dorociński przyznał, że jemu się nie opłaca do końca grać w polskich filmach obecnie. Kondrat przyznał wprost, że 20 lat reklamowania ING i handel winem dały mu więcej niż blisko 50 kariery aktorskiej. Rogucki kiedyś mówił, że więcej zarobił za jedną płytę Comy niż za większość kariery aktorskiej.
Ja uważam, że ci wszyscy śmieszni aktorzy biorą dużo kasy pod stołem bo taki skurwiony Pazura na pewno dostał kasę za promowanie śmiercionek. Linda też się skurwił bo promował pedalstwo, szczepienia i inne gówna. Już nie wspomnę o Lindzie jaki sobie biznes zrobili we dwójkę ze Ślesickim, gdzie mamią ludków wizją wielkiej kariery..


Mogę tak wymieniać w kółko skurwionych aktorów. Gajos jest aktorem wielkim, ale zawsze był z komuchami za pan brat..

Machulski powiedział: "Aktorem się jest, a artystą się bywa"

To środowisko przede wszystkim jest wykorzystywane do ogromnej propagandy, a to najbardziej było widoczne w okresie pseudopandemicznym ostatnio

Tak jak oglądałem "Miodowe lata", tak pamiętam jak Barciś też jebał ostro o tych, którzy korzystają ze swojej wolności..

 
Ja uważam, że ci wszyscy śmieszni aktorzy biorą dużo kasy pod stołem bo taki skurwiony Pazura na pewno dostał kasę za promowanie śmiercionek. Linda też się skurwił bo promował pedalstwo, szczepienia i inne gówna. Już nie wspomnę o Lindzie jaki sobie biznes zrobili we dwójkę ze Ślesickim, gdzie mamią ludków wizją wielkiej kariery..


Mogę tak wymieniać w kółko skurwionych aktorów. Gajos jest aktorem wielkim, ale zawsze był z komuchami za pan brat..

Machulski powiedział: "Aktorem się jest, a artystą się bywa"

To środowisko przede wszystkim jest wykorzystywane do ogromnej propagandy, a to najbardziej było widoczne w okresie pseudopandemicznym ostatnio

Tak jak oglądałem "Miodowe lata", tak pamiętam jak Barciś też jebał ostro o tych, którzy korzystają ze swojej wolności..

artykuł z 2018 roku. Teraz teatr Jandy ma problemy finansowe. Starają się to wszystko ratować, nawet robią coś czego często teatry nie robią czyli objazd po miastach powiatowych. Dramat Jandy, że musi schylać się do plebsu a nie być ciągle w swojej Farszawce :P Chociaż widać, że przynajmniej trochę ktoś tam jeszcze kontaktuje i próbuje zwiększać grupę odbiorców....

Oczywiście dyrektorzy teatrów dostający większe dofinansowania z samorządu jeśli wystąpią podczas kampanii politycznej to oczywiście standard oraz fakt, że niektóre agencje aktorskie mają takie wpływy, że w filmach widzimy ciągle tych samych aktorów...
 
Nieważne z którego roku, a ważne jest co ten idiota mówił. Dla mnie to zwykły ściek bo jeśli ktoś depta twoje prawa, które nabywasz z chwilą swoich narodzin to jest to wróg wszystkich ludzi, a przede wszystkim życia ludzkiego.
 
@ZELAZNAREKA to zostajesz na tym forum czy nie?
View attachment 53254

Tak odszedłem, ale ta strona jest tak zbudowana, że bez loginu nie zobaczysz newsów o MMA. Dlatego nadal muszę wbijać na minutki. Skoro na chwilę wróciłem i jak będzie mi się chciało to będę podsumowywał galę po jej odbyciu dla moich fanów. Wypowiem się tylko jak ty , że Fejm jest dla mnie martwy, poraz kolejny nic tu nie ma zbytnio oprócz Ferrari i Szeligi ciekawego. Nawet nie wiem czy odpalę to na żywo by widzieć koło nich jakieś Mandzie, Czary czy inne Gimpery i poczekam na kompile tylko z nimi na yt.J...ć Famę za to co zrobili z FMa
 
Oho, chyba psychotropy zaczęły działać. Jeszcze rok i nikt o tych gówno galach nie będzie pamiętać. Patusy zajmą się czymś innym.
 
@ZELAZNAREKA Kurła, a jeszcze w tamtym roku mówiłeś, że Fame NIGDY nie umrze i chciałeś uczyć Amerykanów jak robić pieniądze. A tu nagle taka rejterada bo żelki przejęły kontrolę :lol:
 
Ale mi chodzi o to że jest ,,martwe" przez żelki. Ty serio wierzysz że Fejm umrze?

:rofl:

Wszystko się prędzej czy później znudzi (może oprócz piłki nożnej). W Polsce takie skoki też się znudzą jak za 3-4 lata liderem kadry zostanie Wąsek i będzie heroiczna walka o 20. miejsce. Zainteresowanie mas spadnie na pysk :cool: Zostanie taki sam koncept jak z żużlem, niby najsilniejsza liga na świecie, a ktoś to ogląda poza 8-10 miastami, które faktycznie mają kluby żużlowe?
 
Wszystko się prędzej czy później znudzi (może oprócz piłki nożnej). W Polsce takie skoki też się znudzą jak za 3-4 lata liderem kadry zostanie Wąsek i będzie heroiczna walka o 20. miejsce. Zainteresowanie mas spadnie na pysk :cool: Zostanie taki sam koncept jak z żużlem, niby najsilniejsza liga na świecie, a ktoś to ogląda poza 8-10 miastami, które faktycznie mają kluby żużlowe?


Na Boga czy ty właśnie porównałeś skoki narciarskie po erze Stoch,Kubacki, Żyła do Freak MMA.


K..a NIE WIERZE, przecież FM jest 86 galaktyk dalej.
 
Na Boga czy ty właśnie porównałeś skoki narciarskie po erze Stoch,Kubacki, Żyła do Freak MMA.


K..a NIE WIERZE, przecież FM jest 86 galaktyk dalej.

A kto lub co decyduje co ogląda społeczność w tym kraju? I kiedy społeczność przerzuca się na coś innego? Big Brothera też oglądały miliony na początku, a teraz nikt nie myśli, żeby to reaktywować. Ciekawe dlaczego? :lol:
 
A kto lub co decyduje co ogląda społeczność w tym kraju? I kiedy społeczność przerzuca się na coś innego? Big Brothera też oglądały miliony na początku, a teraz nikt nie myśli, żeby to reaktywować. Ciekawe dlaczego? :lol:


Lata mijają a ja nadal jestem zszokowany jak nie umiesz czytać tego biznesu.

Skoki po erze Stocha , teraz BB.

Freak MMA to potęga na wieki, bo tu zawsze będzie ,,kocioł" a alternatywa NIE ISTNIEJE.
 
Back
Top