Fame MMA gala youtuberów

Lata mijają a ja nadal jestem zszokowany jak nie umiesz czytać tego biznesu.

Skoki po erze Stocha , teraz BB.

Freak MMA to potęga na wieki, bo tu zawsze będzie ,,kocioł" a alternatywa NIE ISTNIEJE.

Jak nie istnieje to ktoś ją wymyśli w przyszłości. Proste. Tak samo jak ktoś wymyślił alternatywę dla gazet (radio), alternatywę dla radio (telewizja) i alternatywę dla telewizji (internet) :cool:
 
Jak nie istnieje to ktoś ją wymyśli w przyszłości. Proste. Tak samo jak ktoś wymyślił alternatywę dla gazet (radio), alternatywę dla radio (telewizja) i alternatywę dla telewizji (internet) :cool:
Że Tobie się chce z tym imbecylem dyskutować. Jemu nie przetłumaczysz, jak on kartkę wyłapał za obrażanie moda który zamknął jego temat o menelach.
 
Że Tobie się chce z tym imbecylem dyskutować. Jemu nie przetłumaczysz, jak on kartkę wyłapał za obrażanie moda który zamknął jego temat o menelach.

A te menele na YT to jeszcze mają liczby, czy już tendencja spadkowa? :lol:
 
Jak nie istnieje to ktoś ją wymyśli w przyszłości. Proste. Tak samo jak ktoś wymyślił alternatywę dla gazet (radio), alternatywę dla radio (telewizja) i alternatywę dla telewizji (internet) :cool:


I kolejny słaby wpis. Tego nie da się porównać. Uwierz mi że to nie będzie miało alternatywy przez wieki.


Tak samo jak chociażby tv czy muzyka , która ma setki lat.
 
I kolejny słaby wpis. Tego nie da się porównać. Uwierz mi że to nie będzie miało alternatywy przez wieki.


Tak samo jak chociażby tv czy muzyka , która ma setki lat.

No tak, bo nikt nie wymyślił muzycznej alternatywy dla menueta i opery przez ostatnie 200 lat. Z tym przykładem TV to sam się zakiwałeś bo dopiero co podałem, że to tylko część ewolucji a nie stacja końcowa co próbujesz wmówić w przypadku Fame MMA.
 
No tak, bo nikt nie wymyślił muzycznej alternatywy dla menueta i opery przez ostatnie 200 lat. Z tym przykładem TV to sam się zakiwałeś bo dopiero co podałem, że to tylko część ewolucji a nie stacja końcowa co próbujesz wmówić w przypadku Fame MMA.

To jaka ewolucję widzisz dla freak MMA?

Walki na miecze , na sloniach , na arenie. Nie ma już nic.
 
To jaka ewolucję widzisz dla freak MMA?

Walki na miecze , na sloniach , na arenie. Nie ma już nic.

Wszystko się prędzej czy później nudzi i nadchodzi coś innego. Moda na freak MMA też przeminie. Twojego geniusza Jerry Springera też zdjęli z anteny, bo po 25 latach format się zużył. Takie życie.
 
Wszystko się prędzej czy później nudzi i nadchodzi coś innego. Moda na freak MMA też przeminie. Twojego geniusza Jerry Springera też zdjęli z anteny, bo po 25 latach format się zużył. Takie życie.


PO 25 latach. Gdzie chłop gada z chłopakami.


Tu masz wojnę w klatce więc daj przynajmniej 25 x 2.

Równa się 50 lat. Pół wieku.
 
PO 25 latach. Gdzie chłop gada z chłopakami.


Tu masz wojnę w klatce więc daj przynajmniej 25 x 2.

Równa się 50 lat. Pół wieku.

Dopiero co pisałeś, że nie będzie alternatywy przez "całe wieki". A tu już zjazd do 50 lat? Ta "wojna w klatce" jest tylko dla pieniędzy. Jak influencerzy znajdą lepszy sposób żeby zarobić, a się nie narobić to pójdą w inny biznes i tyle.
 
Dopiero co pisałeś, że nie będzie alternatywy przez "całe wieki". A tu już zjazd do 50 lat? Ta "wojna w klatce" jest tylko dla pieniędzy. Jak influencerzy znajdą lepszy sposób żeby zarobić, a się nie narobić to pójdą w inny biznes i tyle.

Nadal tak uważam ale nawet gdyby. To 50 lat to mało?


FM może istnieć bez tych kolorowych influ. HL i Fame mogą ze Zbyszka z pod Biedronki zrobić gwiazdę. Patrz Muran.
 
Najbardziej na tej konfie mnie wkurzyło jak ten Ulf czy jak on tam, ten mały przydupas Bodzia powiedział do Jóźwiaka ,,k .o j...a" Szkoda że Jóźwiak mu nie sprzedał liścia.

Lubię dymy ale wyzywanie Jóźwiaka co 10 sekund od k.. ew było mega słabe.

Niech się Boxdel z brygada cieszą że Jóźwiak nie ma synów jak Mirek O gabarytowo, bo byliby ostro przekopani po takiej konfie.
 
Ulfik krzyczący ,,no chodź"

Gdyby Paweł serio wstał.


1672877500641.png
 
Dobra mój ostatni post. Następny będzie po F17.

Tak szczerze jedna ze słabszych kart Fejmu, interesuje mnie tylko Szeli,Ferii i Paweł.

Dlaczego nie wymieniam Wiewióra, bo już w wywiadach gada o przeleżeniu Tańculi.

Słaba ta rozpiska. Do F16 zero podjazdu.
 
Dobra mój ostatni post. Następny będzie po F17.

Tak szczerze jedna ze słabszych kart Fejmu, interesuje mnie tylko Szeli,Ferii i Paweł.

Dlaczego nie wymieniam Wiewióra, bo już w wywiadach gada o przeleżeniu Tańculi.

Słaba ta rozpiska. Do F16 zero podjazdu.
A to nie zegnales sie oficjalnie z forum? Stary dziad a slowa dotrzymac nie potrafi
 
A to nie zegnales sie oficjalnie z forum? Stary dziad a slowa dotrzymac nie potrafi

5 postów w roku. No serio złamałem słowo. Freak MMA jest tak różowe w Polsce, że nawet zbytnio nie mam co się rozpisywać. Gdyby istniał inny wątek cały czas to tam dopiero bym się uruchomił, bo jest niesamowity ruch i goście z lat 90 a nie jakieś Mandzie.
 
Raczej to drugie patrząc po sposobie działań tutaj i tym, że żaden człowiek który ma równo pod kopułą nie jara się wykorzystywaniem bezdomnych jako pomocą
Ja go zablokowałem, dlatego nie widziałem tego, że on się jakimiś bezdomnymi podnieca. Nie mam przekleństw na takich ludzi bo z punktu widzenia człowieczeństwa to za tymi bezdomnościami często kryją się rozmaite problemy. To nie jest zawsze tak, że ktoś faktycznie chlał bo lubił...Ale co ja tam będę pisał? Rozumna osoba ma jakieś głębsze przemyślenia dotyczące takich tematów. Nikomu nie życzę by życie go tak dotykało, a raczej szczęścia.
 
Szykuje się miesiąc jechania po prezesie w socialach FAME.

I dobrze. Prezes Jóźwiak to konkretny chłop i dzięki temu jeszcze bardziej wejdzie do głowy Boxdelowi porażka z nim. Podejrzewam dwa scenariusze:
1) Boxdel przegra i psycha mu siądzie i obsra się rewanżu na FEN.
2) Po prostu obsra się i uda kontuzję tak samo jak przed walką z Maksymalnie.
 
I dobrze. Prezes Jóźwiak to konkretny chłop i dzięki temu jeszcze bardziej wejdzie do głowy Boxdelowi porażka z nim. Podejrzewam dwa scenariusze:
1) Boxdel przegra i psycha mu siądzie i obsra się rewanżu na FEN.
2) Po prostu obsra się i uda kontuzję tak samo jak przed walką z Maksymalnie.
Nie no tutaj moim zdaniem zawalczy. Chociaż jak dostanie szybkie lanie, to pewnie jakoś wymiksuje się z rewanżu.
 
Grubas musi dostać wpierdol bo dopadnie go karma za to jakim ścierwem z jutuba jest. To on przyczyniał się do promocji największych patologicznych kanałów, a starał się zawsze wyciągać z tego kasę dla siebie, gdy natomiast już mu się coś nie opłacało to zaraz zmieniał front. To zwykłe ścierwo, ale już wolę prezesa niż tego pionka, który robi za słupa.
 
Back
Top