Fame MMA gala youtuberów

Pretensje to miejcie nie do Redakcji tylko do tych dzbanów którzy wchodzą z nim w jakiekolwiek interakcje ( Ozdoba,ziomeq, Sram i paru innych).Jesli wszyscy solidarnie by go olali, jebneli ignora, to przygłup szybko dałby sobie spokój.Dopóki ma "kolegów" dopóty bedzie jebał te swoje wysrywy.
 
Czy wszystkie walki podane jako K1 na najblizszej gali sa w duzych rekawicach czy ktos walczy w malych?
 
Jakiś gościu wyśmiewa fanów FM że wyśmiewają WWE , a kocha wrestling . Internet to jest kopalnia beczki, że ja Cię pier..




Debiutanci HL i Fame w 22. Kiepsko to wygląda kadrowo.

1674669870143.png
 
Last edited:
Pretensje to miejcie nie do Redakcji tylko do tych dzbanów którzy wchodzą z nim w jakiekolwiek interakcje ( Ozdoba,ziomeq, Sram i paru innych).Jesli wszyscy solidarnie by go olali, jebneli ignora, to przygłup szybko dałby sobie spokój.Dopóki ma "kolegów" dopóty bedzie jebał te swoje wysrywy.
Powinniśmy zacząć kurwa cisnąć tych w nawiasie, ewentualnie dając im szansę wyboru po ktorej stronie stoją, z rok temu już o tym myślałem :goldi: w sumie tak został zniszczony picks i powstał *** *******, zrozumiał że lepiej z nami niż z tamtym durniem, tyle że był splamiony i musiał powstać niczym Feniks z popiołów.
 
Wracając do mega kryzysu zawodowstwa w Polsce, jeszcze tym bardziej uważam że Freaki powinny postawić na większy miks bijoków a nie jakieś 10 procent. Boks nie żyje, MMA bez Mamed/Pudzian robi 500 viewsów na yt, więc jest masę tortu do zjedzenia gdzie Labrygi,Soroki by nam pięknie rosły. Serio ja cały czas nie rozumiem dla kogo są jakieś walki Gimper vs Czaro czy Mandzio vs Karolek. Chyba tylko Turski jara się takimi zestawieniami. Prawda jest taka że paradoksalnie to dziś FM ma największą platformę na promowanie sportu. Nawet widać to po wywiadach Laszczyka na yt, który przed erą Ferrari pewnie miałby na wywiadach 2k.

Dlatego serio nie rozumiem fenomenu tego żelkowego g...a w FM. Na co to komu do Józia Pana.
 
Powinniśmy zacząć kurwa cisnąć tych w nawiasie, ewentualnie dając im szansę wyboru po ktorej stronie stoją, z rok temu już o tym myślałem :goldi: w sumie tak został zniszczony picks i powstał *** *******, zrozumiał że lepiej z nami niż z tamtym durniem, tyle że był splamiony i musiał powstać niczym Feniks z popiołów.
Ale po co te podziały? Już tak nawet biorąc pod uwagę tylko żelaznego to co on złego robi niby. Daje fajne newsy na frikowych tematach i nic złego. Nawet nie udziela się na normalnych tematach. Przeszkadza wam, że zapowiedział, że odejdzie i nie odszedł? No spoko. Ja też byłem zdziwiony, ale uznałem, że skoro zostaje to spoko. Przeszkadzają wam dziwaczne opisy jego profilu? Kurde ja ich nawet nie czytam, więc dopóki nie zwrócilście mi na nie uwagi to nawet nie zauważyłem, że są.

Nie chcę nikogo bronić i nikogo atakować, ale osobiście nie widzę powodu do atakowania go.
 
Ale po co te podziały? Już tak nawet biorąc pod uwagę tylko żelaznego to co on złego robi niby. Daje fajne newsy na frikowych tematach i nic złego. Nawet nie udziela się na normalnych tematach. Przeszkadza wam, że zapowiedział, że odejdzie i nie odszedł? No spoko. Ja też byłem zdziwiony, ale uznałem, że skoro zostaje to spoko. Przeszkadzają wam dziwaczne opisy jego profilu? Kurde ja ich nawet nie czytam, więc dopóki nie zwrócilście mi na nie uwagi to nawet nie zauważyłem, że są.

Nie chcę nikogo bronić i nikogo atakować, ale osobiście nie widzę powodu do atakowania go.
oj udziela się
W filmach muzyce itp
 
@Janusz Sram

Zawijać to ja się zawijam, zobaczę jeszcze tylko rozpiskę HL 6, trochę pogadamy i spadam.

@Dawid _Ozdoba-Legenda

Mnie przekonał bym nie odchodził przed Muran vs Najman.


Moje odejście to będzie taki symbol, że FM nie do końca spełnił moje oczekiwania w Polsce. Ja widziałem to w 98 procentach zupełnie inaczej.
 
Last edited:
Troche oczy mi się pocą ile człowiek mógł fajnych mixów oglądać, to lepiej karty jakimiś żelkami zapełniać.:cry:

@Janusz Sram

Widziałeś obecne kadry Hollywoodu?
 
Last edited:
@PaulPGR weź wyjaśnij januszowi
Otóż @Janusz Sram problem jaki mam osobiście ja z tym użytkownikiem wynika z prostej rzeczy. Od co najmniej dwóch lat na forum tym (i innych bo jeden z userów podesłał jego konto na forum kibiców Arsenalu) podnieca się materiałami jutuberów w których wykorzystywane są osoby w kryzysie bezdomności, typ jarał się live'em jak jeden z nich konał. Prócz patotematu który w końcu jeden z modów zamknął za propagowanie treści skrajnie patologicznych i łamiących regulamin za co dostał bana krótkiego i żółtą kartkę (co nagle zniknęła). Poza tym miałbym w niego wyjebane może, ale z racji wykształcenia i działalności charytatywnej jaką pełniłem od dawna staram się to tępić gdzie się da. Twitter dzięki mnie chociażby w pewnym momencie usunął masę shotów z tym jak ktoś kogo obserwuję podał dalej to z pytaniem czemu na promowanie tego się pozwala. A ten skurwysyn (inaczej nie określę człowieka któremu się coś takiego podoba) jeszcze nazywa to pomocą, co pokazuje nierozumienie świata - ja ostatnio kupiłem herbatę bezdomnemu, z koleżanką pomagamy czasem starszemu panu z mojego miasta dość znanemu który jest bez środków do życia, bo syn go załatwił kredytem na jego nazwisko którego nie płaci i kupujemy mu jedzenie. A na takie materiały trafiają ludzie młodzi, a w efekcie oni myślą, że to jest jakaś pierdolona rozrywka.
 
Pretensje to miejcie nie do Redakcji tylko do tych dzbanów którzy wchodzą z nim w jakiekolwiek interakcje ( Ozdoba,ziomeq, Sram i paru innych).Jesli wszyscy solidarnie by go olali, jebneli ignora, to przygłup szybko dałby sobie spokój.Dopóki ma "kolegów" dopóty bedzie jebał te swoje wysrywy.
Coś Ci się chyba popierdoliło delikatnie w główce ja tu jestem rekinem na tym forum a jakbyś nie wiedział rekin ma w :gdzie: to co ma do powiedzenia o nim pirania ale słuchaj synek
Z żelaznym będziemy się tu dalej komunikować czy wam się to podoba czy nie
I mam beke z tego jak tu przychodzicie i płaczecie od kilku tygodni (moja reakcja:DC:)
 
Coś Ci się chyba popierdoliło delikatnie w główce ja tu jestem rekinem na tym forum a jakbyś nie wiedział rekin ma w :gdzie: to co ma do powiedzenia o nim pirania ale słuchaj synek
Z żelaznym będziemy się tu dalej komunikować czy wam się to podoba czy nie
I mam beke z tego jak tu przychodzicie i płaczecie od kilku tygodni (moja reakcja:DC:)


@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram
@ziomeq


Z całej tej sagi mojej na tym forum byliście najlepsi. Dużo było tu ludzi ale zawsze ich łapała odklejka i kończyło się ignorem. Zawsze będę Was dobrze wspominal gdy odejdę na zawsze po HL 6.

Ziomeq jak widzisz walkę Szeligi, Kwiata,Józwiaka i Ferrari?


Co do tych podziałów to już nie chce mi się powtarzać że to są krypto które boli ich że byłem twórcą FMa i jednym z pierwszych w Polsce który otwarcie zrobił coming out Freak MMA, że go kocham.


Jestem szykanowany ziomeq mam zamknięte działy mmarocks i cohones. Tak mi napluli w twarz za tyle lat ciężkiej pracy.

Samo się to nie zbudowało drodzy redaktorzy. To JA Wam zbudowałem to wypasione cacko.
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram
@ziomeq


Z całej tej sagi mojej na tym forum byliście najlepsi. Dużo było tu ludzi ale zawsze ich łapała odklejka i kończyło się ignorem. Zawsze będę Was dobrze wspominal gdy odejdę na zawsze po HL 6.

Ziomeq jak widzisz walkę Szeligi, Kwiata,Józwiaka i Ferrari?


Co do tych podziałów to już nie chce mi się powtarzać że to są krypto które boli ich że byłem twórcą FMa i jednym z pierwszych w Polsce który otwarcie zrobił coming out Freak MMA, że go kocham.


Jestem szykanowany ziomeq mam zamknięte działy mmarocks i cohones. Tak mi napluli w twarz za tyle lat ciężkiej pracy.

Samo się to nie zbudowało drodzy redaktorzy. To JA Wam zbudowałem to wypasione cacko.
:conorsalute:

Szeliga raczej się wypompuje i dostanie bęcki tak w ogóle mam nadzieję z on i krycha nie dostaną więcej walk od Fame jeśli nie wrócą do dymienia na konfach
Alan jak Alan w stójce umie się bić, jednak wiewiór ma świetnych trenerów i bardzo dobrą stójkę wydaje mi się że wygra na punkty ale walka powinna być wyrównana
Boxdel nie ma charakteru i ma zniszczony od używek organizm a Jóźwiak nie posiada wysokich umiejętności 50/50 waleczka muszę poczekać na media trening by wskazać faworyta
Amadeusz łatwo rozwali leszczyka (30 - Amadeusz Ferrari) możecie robić screeny to będzie totalna dominacja w parterze

Mam nadzieję że zostaniesz wszędzie odbanowany
 
Mam nadzieję że zostaniesz wszędzie odbanowany


Najlepsze jest to, że miałem wszystko, a teraz zamknięte bez żadnego powodu. Chyba że te tępaki na boku co latają mi koło tyłka grzeją pewien bardzo stary temat cały czas do redakcji.

Najlepsze jest to, że ten temat miał ponad 50 tysięcy wejść czyli jakby nie było robił furorę, ale jak zwykle, kto winny? No Żelazny :lol: Wiele mitów zostanie po mojej kadencji na tym forum.
 
Last edited:
Co do tych podziałów to już nie chce mi się powtarzać że to są krypto które boli ich że byłem twórcą FMa i jednym z pierwszych w Polsce który otwarcie zrobił coming out Freak MMA, że go kocham.


Jestem szykanowany ziomeq mam zamknięte działy mmarocks i cohones. Tak mi napluli w twarz za tyle lat ciężkiej pracy.
1 to ile zarobiłeś na FMa jako stwórcą, ojciec sukcesu?

2 od kiedy komuś szanowanemu plują na mordę?
 
trochę tak urywki tego cage z Fabijańskim obejrzałem: oj myślę, że chłop psychicznie tego FameMMA nie wytrzyma :childcry:
Tak emocjonalnie podchodzi, że albo świadomie chce wywoływać emocje, albo ma poważne problemy, bo wszystko co on mówił dało się obronić i jeszcze ripostować innych
 
Podobno Maniek Murański może być w obsadzie lecącej do Los Angeles na rozdanie Oscarów, bo zagrał w filmie Skolimowskiego nominowanego do Oscara.

Wyobraźcie sobie Mańka jak przemawia do publiczności.

Murany od ludzi których znało maks 5 osób do takich historii.
 
Back
Top