Fame MMA gala youtuberów

@ZELAZNAREKA typie od bezdomnych weź już się zawijaj bo za dużo jadu siejesz na tym forum


A co to za kolejne krypto? Chłopie ja sieje jad? Nie rozśmieszaj mnie nawet. Cała moja kadencja na rocksach to pisanie w 99 procentach o FM,mnie nawet żaden user nigdy nie obchodził, bo jak mnie wkurzył to ignore i tyle było z tematu. Będziesz mnie wkurzał takimi wpisami to dołączysz do reszty. Jakby jeszcze tak dać ignora na żelki w FM i Holly to świat byłby piękniejszy.
 
A co to za kolejne krypto? Chłopie ja sieje jad? Nie rozśmieszaj mnie nawet. Cała moja kadencja na rocksach to pisanie w 99 procentach o FM,mnie nawet żaden user nigdy nie obchodził, bo jak mnie wkurzył to ignore i tyle było z tematu. Będziesz mnie wkurzał takimi wpisami to dołączysz do reszty. Jakby jeszcze tak dać ignora na żelki w FM i Holly to świat byłby piękniejszy.
Rzekomo miałeś kończyć swoją "działalność". Zakładałeś jakieś tematy pożegnalne w których zachowywałeś się jak dziecko które próbuje płaczem wymusić coś na rodzicach.
 
Odchodzę po HL 6. Ziomek Dawid kazał mi zostać do walki Najman vs Muran i szczerze ma rację, bo to będzie największą zasięgowa walka w historii FMa, więc dobra klamra by odejść w stronę zachodzącego słońca po niej.

Powinienem odejść po czymś co ma spektakularną pompę. Dawid na rację.
 
Last edited:
Pięknie wyjaśnione towarzystwo. Jeszcze nie obejrzałem do końca, ale zajebiste przykłady:
- ojciec Denisa napierdalający jakiegoś typa, facet koło 50 lat? W środku jakaś dziewczynka -hej damy na dzień z zawodnikiem jakim fajny z niego Crazy dziadek? :roberteyeblinking:
-plus oczywiście czeczeńska patologia i ratownicy medyczni -kompletnie nie rozumiem jak Błachowicz może mieć takich ludzi w sztabie zwłaszcza, kiedy każdy wie, że Dana WHite nie pierdoli się w tańcu jeśli chodzi o dożywotnie bany
- wytłumaczenie liści i ich zagrożeń. Później poszukam chyba nawet filmiku ze statystykami ile mocniejszych obrażeń stwierdzono przez uderzenia z liścia, nie mówiąc już o PunchDown...


Dziwie się, że jeszcze żaden z polityków nie wytoczył medialnej wojny galom freakowym. Gdybym mało znanym posłem to kusiłoby mnie aby to robić, kpić z Rozpary i Boxdela czy Pasternaka, że brakuje im odwagi mimo, że temu ostatniemu testosteronu pewnie nie brakuje :korwinlaugh:

Ale oczywiście uczciwie trzeba przyznać, że cała moda zaczeła się od KSW i promowania Różala. Później był też Szpilka u Wasilewskiego mocniej się rozkręcający...

BTW ten FameMMA musiał naprawdę nieźle płacić, że Wardega odpuścił sobie sporo tematów za co coraz głośniej jest krytykowany. Nitro pewnie nie spadłby z rowerka gdyby nie występy w Fame..

Trzeba trochę pospamować
 
Last edited:
Łaszczyk daje sobie presję jak przegra. Wg niego jego własny ojciec, też by poskładał Ferrari.

1674760256776.png
 
Zrób listę kolejnych planowanych gal. Od grudnia całe freak MMA grzeje się w tropikach czy jak? Żadnych update'ów i w ogóle :lol:

3 luty Fame 16
4 marca Prime 5
18 marca HL 6

A tak to chyba cisza o reszcie terminów.

Z resztą strasznie cicho o Prime 5 właśnie.
 
Prezes na razie ogarnia Orlen Paliwa FEN. Może po weekendzie coś ruszy, o ile znowu nie wyskoczy na tydzień do Dubaju albo coś :lol:
 
Prezes na razie ogarnia Orlen Paliwa FEN. Może po weekendzie coś ruszy, o ile znowu nie wyskoczy na tydzień do Dubaju albo coś :lol:


Obecnie medialnym i prawdziwym bossem jest Pan Bezrąk/nazwisko/

Nawet był wywiad z Bezrąk i zapowiadał że pod koniec stycznia coś ogłoszą i nadal cisza.

Kaniowski zabrał głos
 
@Vassago

F2f Ferrari vs Laszczyk w 18 godzin robi 536 tysięcy. No serio chyba FM się kończy :lol:

Tak jak Ci pisałem nigdy nie będzie lepszej alternatywy w show biznesie.

Uniwersum freak MMA jest przemocarne liczbowo i długo tak będzie, ponieważ zaspokaja zmysły ludzi klotnią na konfach i walką.


Gdzie żaden inny zawodowy sport i rozrywka nigdy Ci tego nie da.
 
Last edited:
Tak w ogóle Bodzio mówił że spasuje do Pawła, a wczoraj pod koniec ,, szykuje się na tą k...e , serio żeby on był świadomy że jak wejdzie do klatki, to nie będę delikatny i mogę mu poważnie uszkodzić głowę,żeby nie miał później pretensji"

Ciekawy jestem tego ich F2f :lol:
 
Hehe ludzie się budzą, że brakuje im zadymiarzy w FM. Jakie to wszystko przewidywalne jest.

Pisałem takim ludziom że żelki tego nie uciągną, ale wywalamy Muranów czy Lalkę. I czekajmy na ciotowate F2f Gimper vs Czaro czy Karolek vs Mandzio.

Hahaha. Teraz się budźcie błazny.




 
@Vassago

F2f Ferrari vs Laszczyk w 18 godzin robi 536 tysięcy. No serio chyba FM się kończy :lol:

Tak jak Ci pisałem nigdy nie będzie lepszej alternatywy w show biznesie.

Uniwersum freak MMA jest przemocarne liczbowo i długo tak będzie, ponieważ zaspokaja zmysły ludzi klotnią na konfach i walką.


Gdzie żaden inny zawodowy sport i rozrywka nigdy Ci tego nie da.

Nadużywasz słowa "nigdy" :cool: Alternatywa zawsze się znajdzie, nawet Jerry Springer został zdjęty z anteny bo się ludziom znudził.
 
Ogólnie nie wiem co ty Vassago masz z tym znudzeniem. Gdzie boks i MMA mają kilkadziesiąt lat bez tej otoczki i żyją do dziś , a tu jeszcze masz popularne osoby i konfy, więc to i 300 lat może istnieć.

No chyba że z FM zrobią z tego 99 procent żelkoland typu Gimper,Mandzio to sam mogę nacisnąć przycisk o autodestrukcji FMa w Polsce.
 
Last edited:
Ogólnie nie wiem co ty Vassago masz z tym znudzeniem. Gdzie boks i MMA mają kilkadziesiąt lat bez tej otoczki i żyją do dziś , a tu jeszcze masz popularne osoby i konfy, więc to i 300 lat może istnieć

A może od razu 500 lat? Po co się ograniczać? Boks to pralnia mafijnych pieniędzy i tak było od początku, w latach 60. zostało to zalegalizowane i tyle. Freak MMA nie robi tu sztycha. Zresztą popularność tych nowych freaków jest wątpliwa. Pojawiło się jakieś nowe nazwisko, czy stare freaki zabetonowały rynek jak pisałem wcześniej? Bo Łaszczyka nie liczę, to zwykły skok na kasę gościa, który w zawodowym boksie zbierał ochłapy.
 
A moim zdaniem ferrari ma pełne gacie, nie wyjdzie do walki albo przysymuluje kontuzje po kilku sekundach, co do obaleń to Kamil nawet z pleców może mu nakładać po ryju bo tam żadnej kontroli parterowej nie będzie, Ba, jeśli ferrari go przewróci i rozkręci wiatraki to po 10 ciosach straci cała kondycję, nie będę tutaj wymyślał mu planu na walkę, bo jeszcze wygra, ale Mirkowym planem nie wygra.
A na potwierdzenie tego co napisałem to zdradzę wam że planem na walkę anala z wiewiórek jest lowkick, będzie mu okopywal przednia nogę licząc na to że ten nie potrafi bronić i straci nogę.
 
@Vassago

I to jest całą siłą FMa. Laszczyka pewnie znało przed tą gala 5 osób na ulicy a jego F2f idzie na 600 tysięcy

Ludzie zawsze będą tylko od bossów zależy czego chcą show teletubisiów czy Gromde 2.0. Niestety dzbany wybrały pierwszą opcję.

U mnie to byłyby dopiero F2F , spokojnie na poziomie 3-5 mln.
 
Skoro Łaszczyk uznał, że w zawodowym sporcie doszedł do ściany, a freaki zapłacą mu lepszy hajs za minimum wysiłku to jego sprawa i jego wybór. A że tzw. lud wybrał żelki a nie sebixów to też ich wybór. Sztuczne dymy mają to do siebie, że najlepiej ustawiają się najsprytniejsi. Jak szukasz prawdziwych zadymiarzy to oglądaj The War. Tam żelków nie ma.
 
Ta lud wybrał żelki. Największe zasiegi na F2f walą zadymiarze.

Laszczyk vs Ferrari już rozwalił wszystkie ostanie zelkowe Cage w drobny mak.

Gość którego na ulicy znało 5 osób.
 
Back
Top