Fame MMA gala youtuberów

Pamiętaj, że dużo fanów Fame MMA to dzieci

Nie jestem dużym orędownikiem tej tezy. 1-3 procent, więcej nie dam. Co ciekawe dziś dzieciaki tez mają masę kont youtuberskich z filmami a ja może w życiu trafiłem na 2-3 filmy jak obstawiają Fame i typują lub gadają o FM, gdzie hastagi FM codziennie wbijam od 2-3 lat. Gdyby nie 20-40 plus to ciula by było z kasą w FM. Nawet Wolosik 50 plus z Przeglądu sportowego jest obyty we freakach.

Dzieci utrzymujące FM to największy mit tego uniwersum.

Trener MMA Laszczyka się ujawnił.

 
Last edited:

A tak wogole to Filipek na Oseta by się odpalił, więc jak chcą show to powinni więcej czerpać z tego świata.
 
Uwierzcie mi że gdyby na karcie były same pojedynki typu Gimper vs Czaro to FM padłby po 2 galach.

Na przykład dlaczego ta karta zostanie kupiona. Szeliga vs Wrzosek, Boxdel vs Jóźwiak i Ferrari vs Łaszczyk, Wiewiór vs Alan.
Przez to takie Wołosiki są ,,zmuszone ,, to śledzić. Z resztą ja tez. Myślicie ja bym śledził FM dla takich walk jak Czaro vs Gimper.

Dlatego 20-50 plus wnerwia ten
żelkowy wrzut na tyłku.

Skoro dzieci utrzymyją FM, to ciekawe jakim cudem VIP zrobilo 5 gal bez ani jednej kolorowej ciotki z yt.
 
Last edited:
Kwieciński od sportowca do osoby dostającej lanie we freakach tak mocne, że jego inteligencja spadła poniżej poziomu no pewnie nawet Artura Szpilki :korwinlaugh:

Ciekawe czy on jest głupi od ciosów czy zawsze taki był...
 
Lysy niby zasadowiec na tych konfach, ale coś słabiutko jednak, bo nie wiem jak można brać w czymś udział skoro się tym gardzi. :cool: Takie trochę forumowe krypto, co mają wszystko w jednym paluszku.


 
@Vassago

Gromda i The War nie ma tej otoczki którą ma fajnie obudowane FM. Konfy, Cage itp.
Do tego The War to nawet często udziela 1 wywiad po gali i goście mają kominiarki, że nawet nie wiesz kto jest kto, więc ciężko interesować się takim backstagem. To nie jest ten Vibe jaki ma FM.

Co do Gromdy, to ja za bardzo nie żyje tym uniwersum bo za bardzo kojarzy mi się z boksem , bare knuckle też nigdy nie obejrzałem choć są całe gale za free nawet, ale mnie to nie jara.

To musi być klatka, stójka ala MMA lub K-1 aby mnie chwyciło.

Tak czułem że nawet era bare knuckle mnie nie kupi bo za bardzo widzę w nim boks, którego dziś nie potrafię kompletnie konsumować.


Dziś szczerze w SW kocham coś takiego jak Szeliga vs Wrzosek , Ferrari vs Laszczyk itp. Szczerze u mnie to nawet wyprzedziło walki UFC w zainteresowaniu.

Swoją drogą temat Gromdy na wielu stronach jest martwy, nie widzę tam życia, więc jakoś publika żyje tylko od gali do gali i tyle, jak na roksach ogłaszali pojedynki to też były 3-5 postów, a daj tam news o Szelidze to będzie 50-70.

Czemu? Bo FM pięknie buduje postacie, że ludzie ich śledzą i znają bardzo dobrze.
 
Last edited:
Kiedyś wbiłem w dział buków to jakoś nie widzę aby tak rozkminiali The War czy Gromde.

A jak wbijasz o FM , to chłopie tam czasami czytałem takie rozpiski jak przed mistrzostwem UFC. Kto jakie ma dobre , złe strony , dosłownie znali wszystko , kto z kim dlaczego.

Dlatego FM to dziś fenomen. Te miliony nie biorą się zniknąd. Oni wytworzyli mega zainteresowanie masy.
 
Dyrektor TVP Sport o wczorajszym meczu Lech vs Mielec na yt , pewnie wiem do czego porównuje :cool:


Problemem tej darmowej transmisji był całkowity brak reklamy jeśli ktoś nie miał zasubowanego kanału canal + lub nie śledził ich Twittera to o tym po prostu nie wiedział. No i może media społecznościowr Lecha i Stali.

Jak dla mnie mimo kiepskiej reklamy i tak zebrali dobre wyświetlenia.
 
Problemem tej darmowej transmisji był całkowity brak reklamy jeśli ktoś nie miał zasubowanego kanału canal + lub nie śledził ich Twittera to o tym po prostu nie wiedział. No i może media społecznościowr Lecha i Stali.

Jak dla mnie mimo kiepskiej reklamy i tak zebrali dobre wyświetlenia.


Pod jakimś kątem, tak. Podziwiam że to nawet 2 tysiące ludzi ogląda ;)
 
Ujawniono oficjalny fight card F17

Tylko jedna walka za darmo. Podobno spowodowane tym że Rafonix ma bana na wizerunek na YT.

Szczerze trochę szokuje mnie ta kolejność. Wac vs Fabijański przedostatnia walką gali, a Bodzio vs Paweł tylko 5 od końca :brainoverload:

Ja to myślałem że ten Wac vs Fabijański gale otworzą. :lol:




1674949119042.png
 
Pan Artur zamaist wyjaniac dlaczego na Strife walczy Szymon Wrzesien niech wezmie sie do roboty i zatrudni Akopa w fame.. Napiszę to brutalnie , że STRIFE nie obchodzi nikogo a Akopem intersuje sie 80 % fanów MMA. Zestawic malego ksiecia z Denisem albo Glebą i mamy super fight.
 
Gościu to pięknie przedstawił o czym ostatnio pisałem. Nikt nie ma takiej otoczki jak FM.



Takich filmów to nigdy na yt nie widziałem o profesjonalnych w Polsce
 
Last edited:
Ujawniono oficjalny fight card F17

Tylko jedna walka za darmo. Podobno spowodowane tym że Rafonix ma bana na wizerunek na YT.

Szczerze trochę szokuje mnie ta kolejność. Wac vs Fabijański przedostatnia walką gali, a Bodzio vs Paweł tylko 5 od końca :brainoverload:

Ja to myślałem że ten Wac vs Fabijański gale otworzą. :lol:




View attachment 55196
Jak patrzę na tą kartę walk to mi się oddechowe oglądać. Z mojej strony będzie tylko hejtwatching z kolegami meh
 
Back
Top