Fame MMA gala youtuberów

@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram

Z ciekawości zbadałem kto liczbowo na yt wypada dobrze na wywiadach, którzy biją się na polskich galach i są już długo w MMA Materla,Omielanczuk, Pudzian,Mamed,Rozalski/?/ Niby śmiejemy się z polskiego boksu, ale era wywiadów 500- 2 tysiące niedługo i w polskim MMA zawita.
Dlatego uważam że paradoksalnie to FM dziś będzie najlepszą reklama dla zawodowców.

Omielanczuk potrafi teraz robić nawet 100-200 k , czemu bo jest zamieszany w uniwersum HL. To będą naprawdę ciekawe czasy gdy wyżej wymienieni odejdą.

Serio zastanawiam się czy to trochę nie pójdzie śladami boksu.


Badam.teraz taki Fen po gali to tam wywiady mają 200-800 osób.
 
Last edited:
Można się śmiać, ale serio dziś najpopularniejsze SW w Polsce to Freak Fighty. Tu nawet nie ma co polemizować z tym. Tym bardziej że ,,kupili" najpopularniejszego zawodnika nowej fali SW Denisa Labryge.
 
Kołeckiego słów kilka... :crazy:

 
Kołeckiego słów kilka... :crazy:


Niech ktoś spyta Kadziewicza i Koleckiego kto jest najpopularniejszym i najbogatszym zawodnikiem UFC w historii i dzięki czemu to się stało, bo zawsze nie mogę ze śmiechu czytać ,,o Boże bo oni klną na konfach, o mamo"

Właśnie przez to umiera zawodowstwo, że tam się zrobilo strasznie bezpłciowo w postacie.
 
Poruszają temat walki Laszczyk vs Ferrari.

Sam jeszcze nie widziałem. Ciekawe co Pindera na to.

Dali nawet skubańce w tytule by podbić kliki.

 
Szczerze? Najlepsze uniwersum battle debate po FM to dziś odcinki super expressu na temat polityki. Jakie tam złoto czasami jest. :lol:

 
Obecny nr 1 na polskim yt. Ponad 1 mln wejść bo Mortalcio z Fame mma rzucił dziewczynę. :brainoverload:


Co za czasy. Swoją drogą nie wiedziałem że ten typek jest tak giga popularny.

 
@Janusz Sram

Ja w ogóle socjologicznie to mam wrażenie jakby maszyna losująca się zepsuła kiedyś to miliony robił Arnold,Sly,Tyson Wiesz takie byczki, teraz miliony robią jakieś osoby jak te Mortalcie,Natsu czy Lexy. Ja jeszcze bym rozumiał jakby BTS czy jaki on ma kanał, ten co chodzi po budynkach i robił takie miliony. Po prostu ktoś ekstra do zaoferowania, ale tutaj serio czym on się różni od szarego X. Widocznie masa już tak ma że musi mieć kogoś na świeczniku czy jest nudny czy nie.

Ogólnie jak tak patrzę na wyniki yt w Polsce topki, to moim zdaniem YT żyje od 1 mln do 2 mln ludzi w całej Polsce

FM też ma zasięg taki do 2 mln maks. Jak się spojrzy na zasiegi od wielu lat.



Krycha obecnie bawi się w Kubę Wojewódzkiego.
 
Last edited:
Dlatego m.in też mnie śmieszy te płakanie jak to FM patologizuje Polskę, na niektórych filmach. Jak w skali kraju tym żyje na co dzień maks 1-2 mln ludzi. Hehe


To trochę jak robienie ze Świątek Goata, który na TVN 24 to mało z lodówki nie wyskoczy a ja jestem ciekaw czy ona ma chociażby grupę 100 tysięcy Polaków którzy oglądają jej mecz od A do Z.

Dlatego dramatyzowanie o FM śmieszy mnie gdy GUS w tym czasie ogłasza że w 2022 roku urodziło się najmniej dzieci w historii od czasów II wojny światowej.


W skali kraju FM, Świątek to tylko malutka kropelka w morzu.

Ale wiesz dramatyzowanie najlepiej się sprzedaje. Dlatego trzeba specjalnie zawyżać zasiegi i mówić ,,w Polsce" , a nie w kropelce.
 
Last edited:
@Janusz Sram

Wiesz może w której minucie gadają o Laszczyk vs Ferrari, bo dla mnie boks dziś to jak język chiński więc nie chce mi się tracić czasu a jestem ciekaw co tam Pindera mówił.
 
Ferrari przecież bije wiatrakami i przypadkiem kogoś trafia zazwyczaj, farciarz! Według mojej opinii jest cienki bardziej niż moje nogi – przekazał Alberto, dodając przy okazji emotkę uśmieszku./Rapnews/
 
Weźcie w końcu tego typa wypierdolcie. W sygnaturce ma, że to jego ostatni dzień, a od wczoraj zajebał całą stronę postów gadając sam ze sobą.
Obawiam się że :pudziaonicbyniedao:
I jutro jak i przez kolejne lata będzie napierdalał po 100 postów dziennie o tym gównie.
 
Jóźwiak pięknie ich wszystkich zaorał
Zrzut ekranu (395).png
 
no Towarzysze i Towarzyszki: jak tutaj nie kpić z zawodników MMA? CO to za łoś miał pretensje do Jóźwiaka za nie opłacenie nie wystawionej faktury -po PunchDownie myślałem, że może warto stosować jakieś testy na IQ przed podpisaniem umowy ale teraz to ja widzę, że to powinien być obowiązek.
Jeszcze pewnie chłopak za darmo się ośmieszył przy oglądalności kuźwa prawie 200 tys. :korwinlaugh:
Wprowadzić do szkół jakieś wychowanie do życia po szkole, albo jakieś oświadczenia, że zawodnik MMA jest poczytalny, zdrowy na umyśle :iamdone:
 
no Towarzysze i Towarzyszki: jak tutaj nie kpić z zawodników MMA? CO to za łoś miał pretensje do Jóźwiaka za nie opłacenie nie wystawionej faktury -po PunchDownie myślałem, że może warto stosować jakieś testy na IQ przed podpisaniem umowy ale teraz to ja widzę, że to powinien być obowiązek.
Jeszcze pewnie chłopak za darmo się ośmieszył przy oglądalności kuźwa prawie 200 tys. :korwinlaugh:
Wprowadzić do szkół jakieś wychowanie do życia po szkole, albo jakieś oświadczenia, że zawodnik MMA jest poczytalny, zdrowy na umyśle :iamdone:
Akurat kpiny z kontraktów Jóźwiaka to 100% racji. Nie mogę za wiele mówić, ale legendy o słynnych kontraktach FEN które są nawet tu powielane... to jest nic przy rzeczywistości. Kolega pomagał kiedyś ogarniać zawodników przy gali i trochę opowiedział o tym jak to wygląda - albo jak nie wygląda bo jak to mówił, jak jeden z zawodników chciał kontrakt na walkę by wszystko było jasno na papierze to usłyszał "a po chuj to, ja ci obiecałem to dostaniesz co masz".
 
Back
Top