Fame MMA gala youtuberów

Jóźwiak może odnieść wielkie zwycięstwo. Dwa razy lepiej na konfach wypadł od grubasa, a jeszcze jutro ma okazje go ujebać na jego podwórku. Dla show i dymów, to optymalne będą jutro wygrane Jóźwiaka i Ferrariego ( najlepiej jakimś cepem).
No póki co to chyba wyszło całkowicie odwrotnie niż było planowane, miał być Jóźwiak wyciągnięty od siebie z federacji i rozjechany na konfach, a tu 80% trzyma kciuki za Pawła i przegraną pulchnego manipulatora :D To jest komedia, że Paweł jeszcze będzie miał zaraz fanów, bo na tle grubaska będzie wyglądała krystalicznie, kulturalny pan w garniturze :D
 



Laszczyk trochę się zachłysnął, bo po erze FMa wróci do dawnych liczb, taka prawda.

Nawet ring polska go wyśmialo z tymi 1-2 tysiące :lol:


Ale to tylko pokazuje jak dziś gwiazdorski pułap ma FM i nawet Laszczyka może to zjeść bo to jak grać w lidze polskiej i przejść do Premier League, albo grać w Na Wspólnej a dostać kontrakt od Cruise na Mission Impossible 9.
 
Dobrze że zrobili na żywo F2F Boxdel vs Jóźwiak , bo Ferrari niby topka ale dla mnie on zawsze był bardziej aktorem niż typkiem któremu serio puszczają styki jak Boxdel,Soroko,Denis,Alan,Szeliga czy Tyburski.
 
1675353769119.png


on jest jak maryla rodowicz, no ja pierdole
 
Dobrze że zrobili na żywo F2F Boxdel vs Jóźwiak , bo Ferrari niby topka ale dla mnie on zawsze był bardziej aktorem niż typkiem któremu serio puszczają styki jak Boxdel,Soroko,Denis,Alan,Szeliga czy Tyburski.
W aktorstwo też trzeba umieć. Bo potem wychodzi taki Adrian Cios i jest żenua zamiast emocji.
 
W aktorstwo też trzeba umieć. Bo potem wychodzi taki Adrian Cios i jest żenua zamiast emocji.


Akurat Cios gdyby nie 0-2 i to że nie istnieje w Youtubach to myślę że byłby dziś w topce.

Tylko tak jak mówię na FM tez się musi składać dużo czynników by być w top 10 , a nie top 50.

Jak będziesz przegrywał i nie dasz kontrowersji na YouTube to jesteś spalony bardziej.

Dlatego najlepszy w te klocki jest Ferrari biznesowo, ale zadymiarzy lepszych od niego w FM jest więcej
 
Jóźwiak jest gotowy na dziś

1675355994757.png




Inna perspektywa F2f. Boxdel kłamał z palcem w oko. Jeszcze gadał że ma całe czerwone :lol:


 
jaroniewska imo w chuj lepiej pokazala sie na media treningu niz szeja
Sheeya jest doświadczona jeśli chodzi o siłownię, ale Jaroniewska to była zawodowa szczypiornistka, więc jeśli chodzi o sprawność, kondycję i szybkość góruje.

Sheeya ma raczej predyspozycje do trójboju siłowego nie do MMA.
 
Msciwuj co z tyłka jedzie Jóźwiaka z ,,ta ofiarą" To było pewne przecież że Jóźwiak nie będzie aż tak k...ami rzucał na Fame.

Czy w tym kraju nie ma dobrych dziennikarzy.

Jóźwiak mówi że jego syn ma 16 lat. Czyli jego obecna girl jest starsza tylko o 6 lat :lol:
 
korzystając z tego, że ten odklejony platfus ma mnie w ignorach:

jak tam wasze typy przed jutrzejszą galą? mi trochę media trening zmienił spojrzenie w pewnych kwestiach

Amadeusz “Ferrari” Roślik vs. Kamil “Szczurek” Łaszczyk
Cezary “Czarmagedon” Jóźwik vs. Tomasz “Gimper” Działowy
Wacław “Wac Toja” Osiecki vs. Sebastian “Alterboy” Fabijański
Alan Kwieciński
vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – walka w formule K-1
Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak vs. Michał “Boxdel” Baron – walka w klatce rzymskiej
Filip “Filipek” Marcinek vs. Robert Karaś – walka w formule K-1
Marcin “Polish Zombie” Wrzosek vs. Piotr “Szeli” Szeliga – walka w formule K-1
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk vs. Wiktoria “Wiki” Jaroniewska
Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs. Marcin “Rafonix” Krasucki
 
Hahaha jakieś sebiksy płaczą do mikrofonu, że trener Jóźwiaka ich opierdolił. Już ja widzę jacy to grzeczni małolaci...Niech się cieszą, że tam klapsy nie spadły bo by nie było co zbierać. Szacunek za opanowanie dla trenera, że tylko ich pojechał słownie.
 
Back
Top