Fame MMA gala youtuberów

korzystając z tego, że ten odklejony platfus ma mnie w ignorach:

jak tam wasze typy przed jutrzejszą galą? mi trochę media trening zmienił spojrzenie w pewnych kwestiach

Amadeusz “Ferrari” Roślik vs. Kamil “Szczurek” Łaszczyk
Cezary “Czarmagedon” Jóźwik vs. Tomasz “Gimper” Działowy
Wacław “Wac Toja” Osiecki vs. Sebastian “Alterboy” Fabijański
Alan Kwieciński
vs. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – walka w formule K-1
Paweł “Prezes FEN” Jóźwiak vs. Michał “Boxdel” Baron – walka w klatce rzymskiej
Filip “Filipek” Marcinek vs. Robert Karaś – walka w formule K-1
Marcin “Polish Zombie” Wrzosek vs. Piotr “Szeli” Szeliga – walka w formule K-1
Klaudia “Sheeya” Kołodziejczyk vs. Wiktoria “Wiki” Jaroniewska
Mikołaj “Mixer” Magdziarz vs. Marcin “Rafonix” Krasucki
Ja myślę, że jednak Boxdel wygra z Jóźwiakiem mimo wszystko. Chociaż tak jak pisałem wcześniej, fajnie jakby wygrał Jóźwiak i Ferrari na przekór.
 
Hahaha jakieś sebiksy płaczą do mikrofonu, że trener Jóźwiaka ich opierdolił. Już ja widzę jacy to grzeczni małolaci...Niech się cieszą, że tam klapsy nie spadły bo by nie było co zbierać. Szacunek za opanowanie dla trenera, że tylko ich pojechał słownie.
Kołacin jak by wyjebał liścia jednemu, to wszystkich by mordy bolały przez tydzień

no, a zapraszanie pod hotel na solówkę - świetny pomysł, od razu kilku idiotów mniej
 
Kołacin jak by wyjebał liścia jednemu, to wszystkich by mordy bolały przez tydzień

no, a zapraszanie pod hotel na solówkę - świetny pomysł, od razu kilku idiotów mniej
Oni na solówkę Igora Kołacina zapraszali? Nawet jakby tam grupą ze sprzętem wyszli to by trumny trzeba było zamawiać grupowo.
 
Oni na solówkę Igora Kołacina zapraszali? Nawet jakby tam grupą ze sprzętem wyszli to by trumny trzeba było zamawiać grupowo.
Tacy goście nie wiedzą kim jest Igor zapewne i że nie tylko w sporcie Kołacin jest znany, a miał też epizody bójek pozasportowych mocne. Ale co pizdusie którzy obciągają Boxdelowi mogą o legendach sportu wiedzieć.
 
1675364273398.png
 
Tacy goście nie wiedzą kim jest Igor zapewne i że nie tylko w sporcie Kołacin jest znany, a miał też epizody bójek pozasportowych mocne. Ale co pizdusie którzy obciągają Boxdelowi mogą o legendach sportu wiedzieć.
Zgadza się, dlatego niech się cieszą, że to się tak skończyło. Nie rozumiem jak można być takim debilem żeby nie wiedzieć do kogo się startuję...Piździelce jak tak dalej będą szumić to w końcu przyjdzie brutalna weryfikacja w rzeczywistości.
 
Zgadza się, dlatego niech się cieszą, że to się tak skończyło. Nie rozumiem jak można być takim debilem żeby nie wiedzieć do kogo się startuję...Piździelce jak tak dalej będą szumić to w końcu przyjdzie brutalna weryfikacja w rzeczywistości.
wiedział do kogo startuje, tylko nie wiedział kim jest osoba, do której startuje
 
Wardega miał więcej odwagi, kuźwa miałem wrażenie jakbym oglądał wywiad Jara z Różalem, a Boxdel i ta ekipa fejmowska ma szczęście, że Jóźwiak nie ma umiejętności retorycznych Kawulskiego bo zostaliby zmiażdżeni :korwinlaugh: Szkoda, że Hejtparku z Boxdelem nie prowadził Stanowski...
Jezus: podchodzi gimnazjalista zadawać pytania a później jakiś chłopak który chyba z komunii wrócił.

Jeszcze ta różnica w ilości zadawanych pytań do Boxdela a Jóźwiaka...

A Gola mówi, że ma problemy z sercem ale chce walczyć..
 
Dobrze że zrobili na żywo F2F Boxdel vs Jóźwiak , bo Ferrari niby topka ale dla mnie on zawsze był bardziej aktorem niż typkiem któremu serio puszczają styki jak Boxdel,Soroko,Denis,Alan,Szeliga czy Tyburski.
Gdzie Tyburskiemu puszczały styki nie pasuje mi on do tego grona
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram

Ale tam ładnie pojechał Jóźwiak z SW. Jakby czytał moje myśli.

,,Staliście się za grzeczni , za nudni , bez wyrazu, dlatego Freaki wygrały"
Dokładnie tak się kończy zamulanie i piąteczki
 
Na miejscu Jóźwiaka bym wynajął białorusinów żeby dojechali tego małolata co uczestniczył w prowokacji Boxdela.

Metalowa rurka, połamać szkity i jest pojechany. A potem chłopaki że wschodu jadą do siebie i nikt ich nie wyśledzi, bo białoruś nie uczestniczy w Interpolu.

Niestety Boxdela nie da się dojechać, bo to milioner i może wziąć najlepszego adwokata, najlepszych prywatnych detektywów.

Takich rzeczy się nie zapomina nie lekceważy. To już jest kwestia honoru. Rozjebiesz lub jesteś rozjebany.
 
@Bolesław

Przecież Tyburski to chodzące adhd. Jego brat jak go ostro wkurzy to mu może liścia sprzedać

Co do SW to tak jak pisałem po erze zawodników KSW Najmanowo-Pudzianowej spadnie do zasiegow polskiego boksu.

Wywiady 200- 2 tysiące to będzie zwykła norma.
 
@Bolesław

Przecież Tyburski to chodzące adhd. Jego brat jak go ostro wkurzy to mu może liścia sprzedać

Co do SW to tak jak pisałem po erze zawodników KSW Najmanowo-Pudzianowej spadnie do zasiegow polskiego boksu.

Wywiady 200- 2 tysiące to będzie zwykła norma.
Gdy Mamed i Pudzian odejdą na emeryturę to KSW będzie mieć poziom medialny FEN-u i polskiego boksu
 
Tak szczerze to już ma. Klika się tylko Mamed,Pudzian,Omiela,Szpilka,Materla

Reszta to tło na poziome maks 2 tysięcy
Omielańczuk pewnie zrobi walkę z Denisem. Różal też się klika, ale nie wiadomo czy jeszcze tam zawalczy. Wszyscy co się w KSW klikają mają po 40 lat oprócz Szpilki znanego z boksu
 
Omielańczuk pewnie zrobi walkę z Denisem. Różal też się klika, ale nie wiadomo czy jeszcze tam zawalczy. Wszyscy co się w KSW klikają mają po 40 lat oprócz Szpilki znanego z boksu

Ruchała to podobno dziś marketingowo top KSW z nowej fali a wywiady niektóre nawet nie dobijają do 1 tysiąca.

Nie ma ratunku po tej erze dawnych zawodników oglosilbym w jakiś sensie, że SW w Polsce umarło.

I nadchodzi era Szeligi,Ferrari ,Soroko czy Tyburskiego.Era FM już pełną gębą. Taką rozdziabioną na maksa jak w tej gierce Nintendo.
 
Ruchała to podobno dziś marketingowo top KSW z nowej fali a wywiady niektóre nawet nie dobijają do 1 tysiąca.

Nie ma ratunku po tej erze dawnych zawodników oglosilbym w jakiś sensie, że SW w Polsce umarło.

I nadchodzi era Szeligi,Ferrari ,Soroko czy Tyburskiego.Era FM już pełną gębą. Taką rozdziabioną na maksa jak w tej gierce Nintendo.
Dzięki Tańculi trochę obserwujących Ruchała ma, ale wywiady i zapowiedzi walk szału nie robią
Sugerujesz, że jestem multikontem ZELAZNEJREKI :korwinlaugh:
 
Back
Top