Fame MMA gala youtuberów

Fame budzi zainteresowanie głównie y dzieciaków i póki będzie im na to starczalo kieszonkowego będą to ciągnęli. Wystarczy popatrzeć na widownię. Głównie dzieci i to nie tyle w wieku gimnazjalnym ale i podstawówka. I te chłopaczki co zadawały pierwsze pytania, spłakały się bo dorosły ich ustawił do pionu. Właśnie to jest zło które wprowadził fame tworząc telefony do zawodników. Dziecaki myślą że mogą kogokolwiek cisnąć bez konsekwencji. Potem przychodzi zderzenie że ściana w postaci rzeczywistości i taki sracz mały musi dostać ojcowskiego liścia żeby w głowie się na nowo poustawiało
Freaki ogląda wielu dorosłych wystarczy popatrzeć na Twitterze
 
Mnie to cały czas bawi ten socjologiczny fenomen o FM, że masę wpisów zawsze jest ,,jak to można oglądać" Pewnie dlatego że ukradkiem ogląda to 8 na 10 z tych wpisów , bo jakoś o innych dziedzinach nie widzę tyle wpisów.

Ja mam totalnie w 4 literach dziś wszystko oprócz topowej piłki i SW , ale mi się nie chce pisać co 3 dni ale ten tenis to g..o. Dlatego serio jest ciekawe te wieczne męczenie buły na necie. Ja jak mam coś w totalnie wywalone to mam i koniec. 0 newsów czytania na ten temat itp , ale już wiele razy pisałem że FM to powinien mieć jakiś dział w psychologii.
 
Mnie to cały czas bawi ten socjologiczny fenomen o FM, że masę wpisów zawsze jest ,,jak to można oglądać" Pewnie dlatego że ukradkiem ogląda to 8 na 10 z tych wpisów , bo jakoś o innych dziedzinach nie widzę tyle wpisów.

Ja mam totalnie w 4 literach dziś wszystko oprócz topowej piłki i SW , ale mi się nie chce pisać co 3 dni ale ten tenis to g..o. Dlatego serio jest ciekawe te wieczne męczenie buły na necie. Ja jak mam coś w totalnie wywalone to mam i koniec. 0 newsów czytania na ten temat itp , ale już wiele razy pisałem że FM to powinien mieć jakiś dział w psychologii.
Poważni dziennikarze piszą jakie to gówno, a w temacie są tak obcykani, że prawie wszystkich zawodników znają
 
Poważni dziennikarze piszą jakie to gówno, a w temacie są tak obcykani, że prawie wszystkich zawodników znają


Wasyl tak samo pisze, a daje posty, też że widział konfy Laszczyka i Boxdela.


Nikt nic nie wie, ale każdy wszystko wie. No mówię paradoks o którym powinno się książki psychologiczne pisać.


@Bolesław


Już czekam na te wpisy po walce Laszczyk vs Ferrari , o której przecież nikt nic , nie wie. Hahahaha.


Ciekawe co zrobi biedulka Jagiełło :cry:
 
Last edited:
jest dużo bandytów żyjących z czego innego, a walki jako forma podniesienia adrenaliny.

Chociaż oczywiście ich inteligencja jest wątpliwa i nie wiem czy to tylko wina ciosów czy po prost:
guru polskich zawodowych zawodników MMA, niemal wyrocznia spraw wszelakich prezentuje piękno logiki


W ogóle to środowisko MMA jest patologiczne: zawodowi trenerzy MMA wystawiają amatora do walki no limit -kurczę etyka zawodowa. No wiem czy Anzor chciałby spotkać chirurga z podobną etyką zawodową co on...

Ale i tak nic w porównaniu z tymi zawodami na liście i Gromdą. Ja jestem w ogóle zdania, że przy takich sportach to zawodnicy powinni mieć obowiązek wykupienia sobie dodatkowego ubezpieczenia: społeczeństwo płaci za takie szaleństwa a zarabiają na tym głównie tylko organizacje


W USA Dana White tworzy tą patologie: 2 tys. $ za walkę liściową dzięki której można być warzywem...


mnie ciekawi czy po prostu czy może naprawdę mają mocniejsze spadki i mamy taki krzyk rozpaczy, że Boxdel musi cofnąć się z siedzenia na fotelu włodarza do robienia trzody...
Też na pewno na wielu zawodnikach się zawiedli, przepłacili. Ten Nitro to wisienka na torcie...
Jeszcze coraz głośniej zawodnicy zaczynają mówić o kontraktach

Ten krótki filmik z tym jednookim barażyńcom rużańskim to naprawdę złoto. Odnoszę wrażenie, że całe to śmieszne środowisko mma nie dostrzega tego z jakimi intelektualnymi deficytami ten człowiek się mierzy... Z drugiej stronie w tym światku stężenie absurdów i debilizmu dorównuje chyba tylko światu polityki.
 
Ten krótki filmik z tym jednookim barażyńcom rużańskim to naprawdę złoto. Odnoszę wrażenie, że całe to śmieszne środowisko mma nie dostrzega tego z jakimi intelektualnymi deficytami ten człowiek się mierzy... Z drugiej stronie w tym światku stężenie absurdów i debilizmu dorównuje chyba tylko światu polityki.


Obiektywnie nie. Poprostu SW i FM jest najbardziej pobocznym tematem którym żyją media.

Graczami Premier League , NBa czy NFl żyje się tylko na ściankach przed i po meczu. Dlatego wychodzi 90 procent brudu mniej.
 
Obiektywnie nie. Poprostu SW i FM jest najbardziej pobocznym tematem którym żyją media.

Graczami Premier League , NBa czy NFl żyje się tylko na ściankach przed i po meczu. Dlatego wychodzi 90 procent brudu mniej.
A co ty tutaj z jakimiś głupotami o "obiektywizmie" wyskakujesz? sporty walki zawsze przyciągały największą patologię w sporcie i nikomu to nie przeszkadza i nie przeszkadzało. Często powiązaną z jakąś tam gangsterką, ludzi wywodzących się z nizin, dla których bitka to jakaś tam tam często jedyna szansa na wybicie. A potem dorabiają do tego jakiejś ideologie o wielkich wojownikach i pragnieniu śmierci w blasku jupiterów. Jak ten pseudo mędrzec pisankowy, który skaleczył się w oko i już nie chciał umierać.

Co więcej, w sportach walki zawodnicy często z wiekiem nie robią się mądrzejsi, bo urazy głowy wpływają na ich mózgi niestety fatalnie.

Freakowe głąby to już w ogóle często kwintesencja tej patologii. Buractwa, któremu podsuwa się mikrofony pod nos, przez co te prymitywne chłopki myślą, że mają coś interesującego do przekazania innym ludziom.
 
Freakowe głąby to już w ogóle często kwintesencja tej patologii. Buractwa, któremu podsuwa się mikrofony pod nos, przez co te prymitywne chłopki myślą, że mają coś interesującego do przekazania innym ludziom.

Denisy i reszta chłopaków jest potrzebna, bo FM zyje z dymu/ niektórzy niekumaci nadal mówią, ze z żelu :facepalm:/

Tutaj wręcz są potrzebni i nie ma co się oszukiwać, ale to nadal mało jak na kadrę myślę już 500 osób.

Przykładowo gdyby nie panel Bodzia i Ferrari to wieksze dymy widziałbys u 9 latków.

Ja nadal uważam ze za czesto mówi się o patologii, to bardziej Youtube 2.0 niż dobra schadka Denisków i mu podobnych :(
 
Ten krótki filmik z tym jednookim barażyńcom rużańskim to naprawdę złoto. Odnoszę wrażenie, że całe to śmieszne środowisko mma nie dostrzega tego z jakimi intelektualnymi deficytami ten człowiek się mierzy... Z drugiej stronie w tym światku stężenie absurdów i debilizmu dorównuje chyba tylko światu polityki.
ta i jeszcze ta śmieszne robienie z siebie wielkich gangsterów. Kurczę ludzie: latanie na posyłki gangsterów i narażanie własnego życia i zdrowia aby nie skończyć jak pierwowzór bandytów z filmu Dług, albo nie dostać kosy pod żebra pod dyskoteką -to śmieciowa robota, a nie jakaś kariera :korwinlaugh:
Ten przeklęty TVN z tym zjebanym programem Alfabet Mafii rozpoczął dziwną modę i później niektórzy sportowcy zaczeli się chwalić... Wcześniej nawet Gołota unikał tematu Pershinga...

Jakby ktoś chciał zobaczyć prawdziwych kozaków to warto pośledzić afera art b z lat 90.
W ogóle przy takich obrotach białych kołnierzyków to można tylko współczuć takim Różalom itp.

BTW ta moda mnie rozpierdala. Pamiętam jednego kolesia, który zgłosił się z ogłoszenia aby wynająć mieszkanie: JPDL szyja i dłonie z tatuażami przekreślona 60, PDW :iamdone:

Wyrzuciłbym tych ludzi do murzyńskiej dzielnicy Baltimore i czekał na selekcje naturalną...
 
Denisy i reszta chłopaków jest potrzebna, bo FM zyje z dymu/ niektórzy niekumaci nadal mówią, ze z żelu :facepalm:/

Tutaj wręcz są potrzebni i nie ma co się oszukiwać, ale to nadal mało jak na kadrę myślę już 500 osób.

Przykładowo gdyby nie panel Bodzia i Ferrari to wieksze dymy widziałbys u 9 latków.

Ja nadal uważam ze za czesto mówi się o patologii, to bardziej Youtube 2.0 niż dobra schadka Denisków i mu podobnych :(
Musisz wykazać się dla mnie wyrozumiałością, bo nie rozumiem. Wybacz, ale jesteś ode mnie trzy dekady starszy, ale mam wrażenie, że dyskutuję z 9 letnim bratankiem. Podobny styl i tok rozumowania. Nie wiem o czym i o kim do mnie piszesz.

Jesteś dla mnie zdecydowanie zbyt młody duchem :-D
 
Back
Top