Fame MMA gala youtuberów

Musisz wykazać się dla mnie wyrozumiałością, bo nie rozumiem. Wybacz, ale jesteś ode mnie trzy dekady starszy, ale mam wrażenie, że dyskutuję z 9 letnim bratankiem. Podobny styl i tok rozumowania. Nie wiem o czym i o kim do mnie piszesz.

Jesteś dla mnie zdecydowanie zbyt młody duchem :-D


Widziałeś moje filmy na yt? no jestem.

To jest mój slang. Szczerze? Nie chce mi sie tego tłumaczyć już.

W skrócie Freak mma to nie jest duże patolstwo. Wyolbrzymiona rzecz jak 99 procent rzeczy na tym świecie.
 
Tak daleko raczej nie, ale faktem jest, że urosło to mocno


Poczekaj jeszcze. FM zaleje świat. Jestem tego pewny.

Uwierzyłbyś rok temu ze bokser 30-0 będzie tu walczył?

Znam rynek.


Wiesz Rowling jest miliarderką , bo napisała książkę o chłopaku z różdżką, wiec czemu łysi nie mogą zbić miliardów na dyscyplinie która zaleje niedługo 60-70 procent rynku.
 
Last edited:
Jezus co ja czytam, na twitterze i w komentarzach youtubowych jakieś dzieciaki wypisują, że właściciele Fame będą w setce najbogatszych w Polsce oraz ile tam osób zarabia plus 500 tys.
Boże powinna być jakaś obowiązkowa matura z matematyki finansowej. Ile ten Fame musiałby wykręcić aby większość zarabiała ponad pół miliona, nawet gdyby cena biletów była w funtach...
Nie udało im się narazie ani zrobienie gali za granicą, ani ściągnięcie kogoś mocniejszego z zagranicy...
Nawet z Czech czy Rosji, gdzie przecież też jest odpowiednik Fame
 
Musisz wykazać się dla mnie wyrozumiałością, bo nie rozumiem. Wybacz, ale jesteś ode mnie trzy dekady starszy, ale mam wrażenie, że dyskutuję z 9 letnim bratankiem. Podobny styl i tok rozumowania. Nie wiem o czym i o kim do mnie piszesz.

Jesteś dla mnie zdecydowanie zbyt młody duchem :-D
Bo musisz zauważyć, że typ to zwykła kurwa bez honoru do tego tasująca sobie chuja do przemocy wobec bezdomnych. Zwykły chuj do szczania, który od miesiąca ponad co 3 dni ogłasza oficjalnie, że wypierdala po czym dalej zasrywa tematy patologią
 
Jezus co ja czytam, na twitterze i w komentarzach youtubowych jakieś dzieciaki wypisują, że właściciele Fame będą w setce najbogatszych w Polsce oraz ile tam osób zarabia plus 500 tys.
Boże powinna być jakaś obowiązkowa matura z matematyki finansowej. Ile ten Fame musiałby wykręcić aby większość zarabiała ponad pół miliona, nawet gdyby cena biletów była w funtach...
Nie udało im się narazie ani zrobienie gali za granicą, ani ściągnięcie kogoś mocniejszego z zagranicy...
Nawet z Czech czy Rosji, gdzie przecież też jest odpowiednik Fame
Nawet tu masz paru psychicznie chorych co te wysrywy o milionach wypisują.
 
Nawet tu masz paru psychicznie chorych co te wysrywy o milionach wypisują.
nawet gdyby zbanowali wszystkie strony robiące restreamy to nie wiem jak to by się zgadzało w excelu aby właściele Fame trafili do setki najbogatszych.
Też tak ostrożnie podchodzą do tej gali na Narodowym. Niby, że termin, później przez wojnę nie mogli, ale ciekawe czy dobry czas na to po prostu nie minął...
 
Ten powrót do stójki po trzymaniu się siatki przez leszczyka i przerwanie pojedynku na 8 sekund przed końcem to największy skandal w historii polskiego MMA
 
Ferrari jest dla mnie zwycięzcą

Zrzut ekranu (410).png
 
Masz rację zapomniałem dodać i boksu. To był największy skandal w historii polskich sportów uderzanych.

Ale chyba freakom o to chodziło. W sensie ma być głośno o ich dokonaniach? Po co w ogóle by brali zawodowych sportowców jeśli nie legalizacja ich (tj. freaków) obecności w tzw. branży. Wynik jest sprawą drugorzędną.
 
A co mówił o ludziach trzepiących do przemocy wobec bezdomnych? Czy do tego, że oglądają ich głównie ludzie upośledzeni?
Dla mnie to jest na prawdę dziwne, że taki popierdoleniec jest na tym forum - jak można w ogóle się śmiać z tego, że ktoś jest bezdomny? Typ powinien się udać na jakieś leczenie specjalistyczne bo może sytuacja nie jest przesądzona? Napawać się cudzą krzywdą to idealna definicja psychopaty, który może zagrażać społeczeństwu. On tutaj już robi konkretny zamęt, a nie wiadomo na co go jeszcze stać? Zgodnie z jego prośbą, zapowiedziami to teraz powinien zostać komisyjnie wypierdolony z tego forum bo nikt go tutaj nie chce. Jednak myślę, że kręci komentarze/klikania dlatego to jest wszystko na rękę. No cóż...To może po prostu wszyscy damy mu ignora?
 
Dla mnie to jest na prawdę dziwne, że taki popierdoleniec jest na tym forum - jak można w ogóle się śmiać z tego, że ktoś jest bezdomny? Typ powinien się udać na jakieś leczenie specjalistyczne bo może sytuacja nie jest przesądzona? Napawać się cudzą krzywdą to idealna definicja psychopaty, który może zagrażać społeczeństwu. On tutaj już robi konkretny zamęt, a nie wiadomo na co go jeszcze stać? Zgodnie z jego prośbą, zapowiedziami to teraz powinien zostać komisyjnie wypierdolony z tego forum bo nikt go tutaj nie chce. Jednak myślę, że kręci komentarze/klikania dlatego to jest wszystko na rękę. No cóż...To może po prostu wszyscy damy mu ignora?
Ignor nic nie da
 
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram

Wczorajsze starcia pokazały że w walce Alan vs Ferrari bardzo dużym faworytem Kwiat, który jeszcze dużo bardziej masywniejszy od Laszczyka.

Dlatego nic dziwnego że Ferrari już trochę zaczyna uciekać od tej walki i wymyśla 100 powodów itp.


Tak szczerze gdyby nie otoczka dymów, trylogia z Polakiem , szczęście że szybki cios z Bombą i słaby Filipek, żółtodziób Haribo. To Ferrari na lepszych nic zbytnio nie ma, jak nie wejdzie mu szybko bomba która zgasi światełko.

Sam jestem ciekaw kto teraz dla niego.

Podobno chce Blonskiego, i on właśnie musi siedzieć w takiej sferze rywali, bo wyżej nie podskoczy.
 
Last edited:
@Dawid _Ozdoba-Legenda
@Janusz Sram

Wczorajsze starcia pokazały że w walce Alan vs Ferrari bardzo dużym faworytem Kwiat, który jeszcze dużo bardziej masywniejszy od Laszczyka.

Dlatego nic dziwnego że Ferrari już trochę zaczyna uciekać od tej walki i wymyśla 100 powodów itp.


Tak szczerze gdyby nie otoczka dymów, trylogia z Polakiem , szczęście że szybki cios z Bombą i słaby Filipek, żółtodziób Haribo. To Ferrari na lepszych nic zbytnio nie ma, jak nie wejdzie mu szybko bomba która zgasi światełko.

Sam jestem ciekaw kto teraz dla niego.

Podobno chce Blonskiego, i on właśnie musi siedzieć w takiej sferze rywali, bo wyżej nie podskoczy.
Dubiel lub Błoński teraz dla niego. Do Alana nie wyjdzie nawet w MMA, bo jego nie obali już tak łatwo. A w stójce dostałby tak, jak Wiewiór wczoraj.
 
Back
Top