Fame MMA gala youtuberów

Gola pijany, ale on już od dawna jest syntezatorem marketingowym.

Jeśli ta gala była 9 na 10 to ja pierdziele hahaha



Dymy

 
Podobno to on dymił do Boxdela

1675526374898.png



Chyba się zgadza bo na kanale swoim ma to




@Dawid _Ozdoba-Legenda

Znasz tego Hołdaka?
 
Last edited:
wywiady Kaniowskiego są kozackie, to jak czasami brzuch mnie boli od śmiechu :korwinlaugh:

od 11:00
Boxdel się dziwi, że przed walką jakiś typ mu krzyczał, że go zarżnie, dopadnie

Boże bo jak ktoś żyje z hejtu i nie wie, że co będzie zasiane to będzie zebrane :brainoverload: - nie dziwie się, że Pasternak i Rozpara zbyt często nie pojawiają się w mediach...
Sorry ale to tak jakby Szczerba/Olga Semeniuk dziwił się, że ktoś na nich napadł (zresztą Szczerba sam przyznał się, że raz nawet musiał uciekać)


Ale mi wcale nie przeszkadza, że ktoś ma jakieś guilty pleasure. Każdy jakieś ma. Ja też ;-) Jedynie przesadna gloryfikacja i bezrefleksyjne propagowanie tego gówna uważam za szkodliwe. Robienie z tych patusów jakichś bożków, na których dzieciarnia się wzoruje. Z piłkarzy amatorów nikt nie robi na siłę idoli. Każdy jest świadom ich poziomu i potencjału.

Czyli coś, co robi taki żelaznarenta uważam za szkodliwe.

Właśnie czy nastolatkowie uważają tych patusów za niemal Bogów czy po prostu traktuja ich jako osoby z których można się pośmiać, albo zobaczyć jak ktoś dostaje wpierdol? Emocje negatywne mocniej mobilizują niż pozytywne

np. był jeden z jutuberów Nitro, który na szczęście został zbanowany (BTW nie wiem w ogóle jak Stanowski mógł taką patologię zaprosić...). Niby miał być taką rewolucją i...
... później sam mówił, że z jego reflinku dużo osób PPV nie wykupiło. Ba nawet sam stwierdził, że więcej ludzi zaczeło po nim jechać.
Jak ktoś nie oglądał to polecam: sam spamowałem mailami aby to powstało i jak mi później humor się poprawił po zbanowaniu typa na YT :korwinlaugh:


Może dzieciaki ubóstwiają Friza dopóki angielskiego nie opanują na tyle aby pierwowzór oglądać, ale nie wiem czy zbytnio nie demonizujemy tych nastolatków i czy czasem więcej środowiska sportowego nie ubóstwia szaleńców jak np. wisienka na torcie Różal, rozkminiacz.
 
wywiady Kaniowskiego są kozackie, to jak czasami brzuch mnie boli od śmiechu :korwinlaugh:

od 11:00
Boxdel się dziwi, że przed walką jakiś typ mu krzyczał, że go zarżnie, dopadnie

Boże bo jak ktoś żyje z hejtu i nie wie, że co będzie zasiane to będzie zebrane :brainoverload: - nie dziwie się, że Pasternak i Rozpara zbyt często nie pojawiają się w mediach...
Sorry ale to tak jakby Szczerba/Olga Semeniuk dziwił się, że ktoś na nich napadł (zresztą Szczerba sam przyznał się, że raz nawet musiał uciekać)




Właśnie czy nastolatkowie uważają tych patusów za niemal Bogów czy po prostu traktuja ich jako osoby z których można się pośmiać, albo zobaczyć jak ktoś dostaje wpierdol? Emocje negatywne mocniej mobilizują niż pozytywne

np. był jeden z jutuberów Nitro, który na szczęście został zbanowany (BTW nie wiem w ogóle jak Stanowski mógł taką patologię zaprosić...). Niby miał być taką rewolucją i...
... później sam mówił, że z jego reflinku dużo osób PPV nie wykupiło. Ba nawet sam stwierdził, że więcej ludzi zaczeło po nim jechać.
Jak ktoś nie oglądał to polecam: sam spamowałem mailami aby to powstało i jak mi później humor się poprawił po zbanowaniu typa na YT :korwinlaugh:


Może dzieciaki ubóstwiają Friza dopóki angielskiego nie opanują na tyle aby pierwowzór oglądać, ale nie wiem czy zbytnio nie demonizujemy tych nastolatków i czy czasem więcej środowiska sportowego nie ubóstwia szaleńców jak np. wisienka na torcie Różal, rozkminiacz.

Oczywiście, że spora część z dzieciaków ubóstwia tych patusów i się z nimi utożsamia, z ich zachowaniem, sposobem bycia. Wystarczy spojrzeć jak traktowała gównarzeria jóźwiakia na konferencjach. Jak gnojki w komentarzach na yt czy fb bronią swoich patoidoli.

najgorsze jest to, ze słyszą zachowanie np tego tłustego bombela, jego prymitywny język i żałosny język -- jak się zwracał do jóźwiaka publicznie i myślą, ze coś takiego przystoi publicznie. Skoro tłusty włodarz federacji tak mówi, to jest ok. Ten bombel czy wojtuś to przecież są takie proste chłopki, którym kasa skapnęła, ale pewnego poziomu nie przeskoczą. Gdzie by nie pojechali, co by nie zwiedzili, z kim ręki uścisnęli. jakich drogich ciuchów by nie ubrali. I z tych ich twarzy, wymodelowanych bródek, bije zwyczajna pustka.

Podobnie z tych przeprowadzających wywiady -- ten hubercik czy kanioswski to jest odpowiednik najgorszych tablodów. Śliskie cwaniaczki, które dopasowują się poziomem do swoich interlokutorów, a z czasem, powoli, stają się tacy sami, wsiąkając w ten światek. Szczególnie, że tu i tak pieniążek za coś ekstra wpadnie.

Widzę, że mocno w to żałosne gówno wsiąknąłeś i się tym ekscytujesz i trochę próbujesz się usprawiedliwiać, ze to tylko tak dla zwały, dla rechotu, no ale przecież nie do końca, prawda? Bądź ze sobą szczery, wyzwól się tego! ;-)
 
Czyli coś, co robi taki żelaznarenta uważam za szkodliwe.


To do mnie. Ryba masz dział freak mma , masz, wiec jakie szkodliwe jest wrzucanie tu newsów o FM , w wątku tenisowym bedziesz plakał o wpisy o Światek?

Już przestańcie tak strasznie płakać o te freaki. Tym bardziej , ze własnie krypto nabiło tej gali 1 tysiąc postów.

Dorośnij tucznik jeden z drugim, i przyznaj ze łakniesz tego jak chłop na pustyni wody, a nie te płakanie od 5 lat, jedno i to samo.


Ja ciągle pisze, ze jak na cos mam wywalone to mam, a nie znam 5709 szczegołow na temat FMA , nawet najmniejsze tyci tyci.

Czy Wy serio nie widzicie tej żałości hahahaha :lol::lol::lol::lol::lol::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:



Jestem pEwny, ze gdybym był takim krypo np tenisa czy NFL to ja bym był ekspertem tej dziedziny, a nie znał 3 osoby w sumie z tych 2 uniwersów, bo to trzeba MIEC ZASADY I jak sie mówi jedno - MNIE TO NIE INTERESUJE to jest B - NIE OGLADAM, NIE CZYTAM , NULL.


A tu takie olewanie, ze 100 chłopa prace magisterskie o FM by zrobiło. Czemu? bo jest pieprzonym krypto BEZ ZASAD. Hahaha.


Wiec nie strugaj SW Maryjki.
 
Last edited:
To do mnie. Ryba masz dział freak mma , masz, wiec jakie szkodliwe jest wrzucanie tu newsów o FM , w wątku tenisowym bedziesz plakał o wpisy o Światek?

Już przestańcie tak strasznie płakać o te freaki. Tym bardziej , ze własnie krypto nabiło tej gali 1 tysiąc postów.

Dorośnij tucznik jeden z drugim, i przyznaj ze łakniesz tego jak chłop na pustyni wody, a nie te płakanie od 5 lat, jedno i to samo.


Ja ciągle pisze, ze jak na cos mam wywalone to mam, a nie znam 5709 szczegołow na temat FMA , nawet najmniejsze tyci tyci.

Czy Wy serio nie widzicie tej żałości hahahaha :lol::lol::lol::lol::lol::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:
Tak, o żałości pisze facet, dobiegający 70, podniecający się młodymi kogucikami, którzy mogliby być jego wnukami. Dzieciakami skaczącymi sobie do gardeł jak chlory pod spelunkami. Proszę Cię, o odrobinę powagi :-)

Jeżeli ktoś Ci za to płaci, za promocję tego, jeżeli masz z tego jakieś wymierne korzyści to spoko rozumiem -- pecunia non olet. Czasy mamy trudne, a emerytury/renty u nas niskie. Musisz z czegoś żyć, za co leki wykupić itd.

Natomiast jeżeli robisz to z czystej przyjemności to przykre, że pan w jesieni swojego życia, promuje tak prymitywne i żałosne gówno. Ale ja z tym nic robić nie zamierzam -- w sensie to twój wybór. Ja mogę to skomentować i tyle. A więcej oglądać tego nie zamierzam. Oglądałem po raz pierwszy kilka walk na żywo na patogali. Pierwszy i po raz ostatni.

I na koniec, hipokryto -- gdyby naprawdę zależało Ci na sentymentalnej podróży w lata 90, o których ciągle mówisz, do czasów twardzieli, jak mówisz, to byś oglądał i promował GROMDĘ. Bo tam się bije sporo prawdziwych, szemranych zakapiorów i bandziorów. I bitki bywają mocne, krwawe i widowiskowe.

A ty wolisz kaleczne dzieciaki z youtube. Które dostają bogatego sponsora na kuracje sterydowe i mogą przezwyciężać swoją otyłość lub chorobliwy brak mięśni. A potem pomachać trochę łapami ku uciesze dzieci na widowni.


Więc jednak albo jakieś profity wchodzą w grę albo głębokie deficyty intelektualne -- np. pourazowy bałagan na strychu. Wołanie o pomoc. Już Ci tłumaczyłem, że nie jest za późno na poszukanie pomocy u specjalisty. To żaden wstyd.
 
Chłopie no to wyjaśniamy.


Pkt 1 - FM dziś najpopularniejsza ,,dyscyplina'' w Polsce - 1-2 mln zasięgu stałego, wiec do psychiatryka po reke idą ze mną miliony


Pkt 2- Widzisz FM to FENOMEN otoczkowy i dlatego nawet gdybym chciał promować THE WAR czy GROMDE jest to niemożliwe, bo to tak jakbym miał promować klub z 5 ligi.
Dlatego, ze FM ma milionowe zasiegi, mysle ze sami dziennikarze na luzie robia 10 wywiadó tygodniowo. Reszta? Null,zero.



Równie dobrze sprytnie moge zapytać dlaczego na rocksach watki sa Gromdy i The WAR są mega martwe ,a o dziwo FM leci jak metro codziennie, bo widzisz ryba nic ni ma do tego startu to jak Real Madryt do Stali Mielec.

I dlatego FM to dzis renoma NBA w Polsce. Gdzie reszta może tylko marzyc o ich zasięgach.
 
@tucznik

MMAROCKS wrzuca teraz news o chlopaku z Gromdy, Denisie z HL, The WAR

Posty - 5,120,4

Tak to działa, ale jak chcesz się ślepo oszukiwac przez kolejne 8 lat to twoja sprawa. Psycholi tu dużo w takim razie.
 
A ty wolisz kaleczne dzieciaki z youtube. Które dostają bogatego sponsora na kuracje sterydowe i mogą przezwyciężać swoją otyłość lub chorobliwy brak mięśni. A potem pomachać trochę łapami ku uciesze dzieci na widowni.


Ja od kiedy jestem tutaj , to od zawsze pisze że wolałbym uniwersum The War w blasku fleszy, ale nie ja pociągam za sznurki.

W mojej fedce to taki Ferrari czy Szeliga to byłyby opiekunki do usypiania przedszkolaków , a nie czołowe postacie FMa :cool:


Myślę , ze nawet Soroko latałby gdzies w granicach 67 miejsca.


Raper Nizioł atakuje Ferrare
 
Last edited:
Są pewnie mniej popularne, wątki o takiej gromdzie, bo nie ma tam dwóch osób, które łącznie mają z 10 kont i rozmawiają sami ze sobą. Co do reszty to szkoda strzępić jęzor, bo gadka z Tobą to jak klaskanie jedną ręką :-)

Najlepiej wrzuć mnie w ignora, jak 95% tego forum i nie cytuj :-) I rozmawiaj ze swoimi alter kontami. Z Bogiem, żelazny. Dbaj o siebie i przyjmuj regularnie medykamenty :-)
 
Dobra , a teraz na chłodno to F16 zjadł F17 , którą tak jak mówiłem, ze nie będzie dobra kartą.

Gdybym miał sobie odtwarzać jakaś walkę to tylko Wiewiór vs Kwiat. 3 na 10 wiecej nie dam.

Boxdel vs Jozwiak to mogło byc chore g....o niestety Bodzio 97 procent przykleił się do Józwiaka i to byłoby tyle.

Laszczyk vs Ferrari na chlodno mnie nie jarało bo wiedziałem, ze Ferrari bedzie tylko obalał i wielka lipencja z tego bedzie.


Ogólnie , szczerze to wolałbym ere Fame K-1 niz Fame Mma, wtedy Ferrari i Gruby by mnie nie usypiali.


Boje sie ze Zadora vs Muran w mma to bedzie takie Ferrari vs Laszczyk 2.0

Ale liczą się wyświetlenia, a nawet na cohones F17 pobił... wait for it... REKORD (pozdro dla Kawula)!
 
Są pewnie mniej popularne, wątki o takiej gromdzie, bo nie ma tam dwóch osób, które łącznie mają z 10 kont i rozmawiają sami ze sobą. Co do reszty to szkoda strzępić jęzor, bo gadka z Tobą to jak klaskanie jedną ręką :-)

Najlepiej wrzuć mnie w ignora, jak 95% tego forum i nie cytuj :-) I rozmawiaj ze swoimi alter kontami. Z Bogiem, żelazny. Dbaj o siebie i przyjmuj regularnie medykamenty :-)


oj jakie biedactwa, jak nie ma zelaznej to nikt nie może ciągnąc The Wara czy Gromdy. Nie. Odp jest prosta , tamte watki sa martwe bo ma to 50 mln mniejsze zainteresowanie.
 
Ja pierdole ja chyba ustalę IP tego gościa, namierzę adres i do niego pogotowie psychiatryczne wezwę. Bo na tego skurwysyna innej metody nie ma. Typ jest kurwą bez honoru, wypierdala z forum i jakoś wypierdolić się skurwysyn nie potrafi.
 
Bierz to na klatę, a nie gadaj jak typowy żelek :cool: Ja już zapomniałem o sprawie.


Zostaje do HL6, wiec w sumie CI wybaczę.

Tak szczerze to zaś sie okazał w top 5 normalniejszych ludzi w tym wątku ever.

Nie miałeś tej słynnej odklejki co reszta chorowała jeden po drugim.


@Bolesław

Ty mnie dobrze zastapisz.
 
Tak przeglądam wywiady po F17 i najwięcej ma Jozwiak,Boxdel,Laszczyk i Ferrari ponad 100 k na luzie.

Te śmieszne żelki nie dobijają nawet do 7 k

Ciekawe z czego to wynika. Kumaty wie z czego. :cool: A niekumaty będzie pisał o 5 letnich Bartkach. Hehe
 
Jebać wywiady po gali to jest spam nawet nie oglądam, ale z tego co zauważyłem nie zapowiedzieli kiedy kolejna gala, co akurat hear mega dziwne.

PS. Zalożę się, że Boxdel zapłaci karę i nie zrobi rewanżu z Jóźwiakiem, bo już osiągnął cel i nie chce drugiej walki.
 
Jebać wywiady po gali to jest spam nawet nie oglądam, ale z tego co zauważyłem nie zapowiedzieli kiedy kolejna gala, co akurat hear mega dziwne.

PS. Zalożę się, że Boxdel zapłaci karę i nie zrobi rewanżu z Jóźwiakiem, bo już osiągnął cel i nie chce drugiej walki.


F18 połowa maja, masz wywiad rzecznika Fejmu wyżej
 
Back
Top