Fame MMA gala youtuberów

Bez Prime już nie będziemy żyć w takiej erze FMa jak kiedyś. Będzie trzeba czekać 2 miechy od HL 6
Nawet lepiej, bo był przesyt. Ileż można żyć patologią. Serio jak ktoś to obserwuje na yt to ma czysty spam.

Oczywiście życzę dobrze Prime, bo Tomek Bezrąk wydaje się być spoko mordą niexg spłacą ludzi i działają.
 
Kiedyś to byli zawodowcy. Dziś czasami na tt widzę takie komentarze, to jest już ta nowa era SW i nowych bohaterów. To nie będzie Ruchała tylko właśnie taki Ferrari i reszta FMa dla nich.

 
Właśnie czy nastolatkowie uważają tych patusów za niemal Bogów czy po prostu traktuja ich jako osoby z których można się pośmiać, albo zobaczyć jak ktoś dostaje wpierdol?
Ten etap zaczyna się mniej więcej 2 lata po odebraniu dowodu osobistego.
A tak serio to zależy tak na prawdę z jakiego środowiska pochodzi dana jednostka, jak ktoś kiedyś nie został nauczony szacunku, pewnych zasad to później ciężko mu je przyswoić, przykładać do nich większą wagę, co za tym idzie to na idola później nie wybiera sobie np sportowca który do wszystkiego doszedł ciężką pracą i między innymi przez to jest znany i szanowany tylko wybierze sobie jakiegoś głąba który na pozór ma lekkie życie, nic nie robi całymi dniami tylko siedzi przed kompem i traktuje tę osobę nie jako idola tylko jak kogoś kim on sam chciałby być, to jest coś w rodzaju więzi między tymi osobami która u jednej strony się wytworzyła bo np 3 lata temu "idol" przeczytał i odpowiedział na czat na jego dajmy na to pytanie, człowiek taki ma złudne emocje związane z koleżeństwem między nimi którego nie ma, marnuje swoje życie, najlepsze lata siedząc przed ekranem czegokolwiek i z wieloma innymi głąbami młodymi podobnymi do niego ogląda tego swojego "kolegę" idola zamiast np biegać po boisku żyjąc marzeniem że kiedyś będzie taki jak jego idol piłkarz, a jeśli jest świadom że nie będzie to po to by poczuć tego małą namiastkę lub wiedzieć z czym to się je.
To co opisałem jest szkodliwe zwłaszcza patrząc na perspektywę całego społeczeństwa, bo później taki młody człowiek jak dorośnie i się zorientuje na co zmarnował połowę życia (wydaje mu się to ogromny czas, to nastolatek) to popada w depresję, jest wykreślony społecznie, nie ma znajomych bo na poznawanie ich był czas wtedy kiedy on/ona siedział przed ekranem i pisał ze swoimi jutubowymi znajomymi o "idolu koledze" nie ma zainteresowań, jest zamknięty w sobie, wraca przed ekran po jakimś czasie a lata lecą, do tego możecie sobie przekminić na podstawie tego co napisałem dlaczego rodzi się u nas mniej dzieci, ludzie poświęcają czas na ekran zamiast na budowanie relacji która może zaowocować założeniem rodziny. Wartości się zmieniają, ludzie są wygodni, kiedyś robili dużo dzieci dla wygody jak mieli zwierzęta czy pola jakieś uprawy itp by były ręce do pracy, teraz większość ludzi dla wygody nie chce mieć dużo dzieci, Polaków nie przybędzie bo mało kto decyduje się na więcej niż 2 i dalej w las tym więcej osób dla wygody będzie sobie robić jedno czy dwoje dzieci, jest też grupa osób która nie będzie chciała wogole mieć dzieci i ta grupa też będzie się zwiększać.

Przy okazji, @Bezimienny nie masz nic w sygnaturce, mógłbyś sobie wkleić ostatnią linijkę z mojej, byłoby fajnie.
 
Jesli Fame mma chce przebic na kolejne gali poprzednią musza sięgnąc glebiej do portfela i sciagnac "najlepszego zawodnika MMA w swiecie celebrytow" jak o nim mawial Kawul czyli " "The half polish half belarusan little prince AKICK". Akick jest znany z tego ze jest znany ale poza tym ma niesamowita relacje z zona i ze swoimi psami. Wg trenera Jocza Akick ma honor a jego menago to jeden z najlepszych stypiarzy w PL DJ OSTASZ. Akick tez niebawem bedzie autorem ksiazkim " Prawdziwy mezczyzna .." . Ponadto krąża plotki , ze bedzie nowy serial Tworcow serialu Kasia i Tomek o tytule " Akick i ...... "
 
Ten etap zaczyna się mniej więcej 2 lata po odebraniu dowodu osobistego.
A tak serio to zależy tak na prawdę z jakiego środowiska pochodzi dana jednostka, jak ktoś kiedyś nie został nauczony szacunku, pewnych zasad to później ciężko mu je przyswoić, przykładać do nich większą wagę, co za tym idzie to na idola później nie wybiera sobie np sportowca który do wszystkiego doszedł ciężką pracą i między innymi przez to jest znany i szanowany tylko wybierze sobie jakiegoś głąba który na pozór ma lekkie życie, nic nie robi całymi dniami tylko siedzi przed kompem i traktuje tę osobę nie jako idola tylko jak kogoś kim on sam chciałby być, to jest coś w rodzaju więzi między tymi osobami która u jednej strony się wytworzyła bo np 3 lata temu "idol" przeczytał i odpowiedział na czat na jego dajmy na to pytanie, człowiek taki ma złudne emocje związane z koleżeństwem między nimi którego nie ma, marnuje swoje życie, najlepsze lata siedząc przed ekranem czegokolwiek i z wieloma innymi głąbami młodymi podobnymi do niego ogląda tego swojego "kolegę" idola zamiast np biegać po boisku żyjąc marzeniem że kiedyś będzie taki jak jego idol piłkarz, a jeśli jest świadom że nie będzie to po to by poczuć tego małą namiastkę lub wiedzieć z czym to się je.
To co opisałem jest szkodliwe zwłaszcza patrząc na perspektywę całego społeczeństwa, bo później taki młody człowiek jak dorośnie i się zorientuje na co zmarnował połowę życia (wydaje mu się to ogromny czas, to nastolatek) to popada w depresję, jest wykreślony społecznie, nie ma znajomych bo na poznawanie ich był czas wtedy kiedy on/ona siedział przed ekranem i pisał ze swoimi jutubowymi znajomymi o "idolu koledze" nie ma zainteresowań, jest zamknięty w sobie, wraca przed ekran po jakimś czasie a lata lecą, do tego możecie sobie przekminić na podstawie tego co napisałem dlaczego rodzi się u nas mniej dzieci, ludzie poświęcają czas na ekran zamiast na budowanie relacji która może zaowocować założeniem rodziny. Wartości się zmieniają, ludzie są wygodni, kiedyś robili dużo dzieci dla wygody jak mieli zwierzęta czy pola jakieś uprawy itp by były ręce do pracy, teraz większość ludzi dla wygody nie chce mieć dużo dzieci, Polaków nie przybędzie bo mało kto decyduje się na więcej niż 2 i dalej w las tym więcej osób dla wygody będzie sobie robić jedno czy dwoje dzieci, jest też grupa osób która nie będzie chciała wogole mieć dzieci i ta grupa też będzie się zwiększać.

Przy okazji, @Bezimienny nie masz nic w sygnaturce, mógłbyś sobie wkleić ostatnią linijkę z mojej, byłoby fajnie.
W pierwszej połowie się zgodzę, ale w połowie o wygodzie " tym więcej osób dla wygody będzie sobie robić jedno czy dwoje dzieci", już nie bardzo. Akurat w tym aspekcie najważniejszym czynnikiem jest fakt, że kiedyś było łatwiej się ustatkować. Często mieszkanie zostało wręczane przez państwo, jeśli pracowałeś. Wiadomo, że wtedy często też rodzina mieszkała np. w dwie, ale nadal mieli dach nad głową. Dodatkowo często jedna osoba była w stanie utrzymać rodzinę. Aktualnie jest to prawie niemożliwe, chyba, że ktoś zarabia powyżej 6 tys. i ma mieszkanie. Bez mieszkania koszta wzrastają niemiłosiernie. Druga sprawa to fakt, że jest to powiązane z karierą, na którą chyba nikogo nie zaskoczę trzeba poświęcić w jakimś stopniu czas. Porównując kiedyś 18-22 latki miały już pierwsze dzieci z wyboru, aktualnie te liczby najprawdopodobniej znajdują się na poziomie 26-30 lat. Ludzie chcą być samodzielni, a nie pomieszkiwać na wynajmowanym lub u rodziców co prowadzi do tego, że pewne wybory życiowe podejmują w późniejszym wieku niż ich rodzice. Na taki fakt ma również wpływ wzrost kosztów życia.
 
Patrzcie kto polubił wpis. Dziennikarz Lewicki

1675606574346.png
 
Tak wygra przez decyzję po trzech rundach leżenia

Wiewiór niech jeszcze dostanie od kogoś takie KO w MMA i spada z organizacji FMa. On nie nadaje się do tego biznesu, nie da tego co my tu chcemy oglądać. Ja chcę leżeć 3 rundy to niech idzie do KSW czy Fenu. W tych czasach to sądzę że nawet by go wzięli na luzie.


Tym bardziej że on nie skończył ani Polaka,Krychy i tego cichego gościa co zapomniałem ksywy. To jest dosłownie nudne leżenie na górze.
 
Kiedyś to było w latach 80 idole Schwarzenegger i Stallone, a dzisiaj żelki z TikToka i faceci w sukienkach


Oj tak jestem rocznik 1956 i to co się teraz dzieje to ja pierdziele.

Widziałeś obecna kadrę Holly?

Weź zobacz sobie kto ma grać główną rolę w Gladiator 2.

3 dni płakałem ze śmiechu.
 
Ten zjeb pisze sam do siebie z dwóch kont?
Tak. Ogólnie Patryk Ziomek kont ma więcej, ale do prowadzenia dialogów z sobą samym zazwyczaj używa dwóch na raz. Oczywiście do nabijania seryjnie postów w temacie patogali również - do czego później się tasuje z innego konta. A moderacja się cieszy, że robi ruch i tak to się żyje na tym cockhones...

:fjedzia:
 
Back
Top