Fame MMA gala youtuberów

1675706738399.png
 
wybitni trenerzy boksu raczej nie byli adekwatnymi zawodnikami, w mma podobnie, przynajmniej nie kojarze takowych
 
Ale to akurat dobrze znany fakt. Topowi polscy trenerzy to prócz Jakubka i Bagiego byli cieniasy w swoich sportach
Mirasa zaczynał MMA w Polsce i jeszcze jako zawodnik miał walkę w klatce kiedy to było niemodne. Tylko potem nie komtynuował kariery, bo był za stary
 
Na tt najbardziej przez to że Freak MMA wyprzedziło popularnością SW. Wasyl dobrym przykładem.


Blondyn z Fame dymi do dziennikarza Fame news


Akurat w przypadku Wasyla to trochę rozumiem, że po dniu ciężkiej pracy przy bokserskich zestawieniach zasiada przy kompie i się wkurza na twitterową głupotę. Co innego, że niekoniecznie powinien o tym pisać.

Co innego ludzie się tym pasjonujący i marnujący na to swój czas.
 
Akurat w przypadku Wasyla to trochę rozumiem, że po dniu ciężkiej pracy przy bokserskich zestawieniach zasiada przy kompie i się wkurza na twitterową głupotę. Co innego, że niekoniecznie powinien o tym pisać.

Co innego ludzie się tym pasjonujący i marnujący na to swój czas.


A może wszyscy żyjemy w błędzie i bossy dobrze robią że dają nam te kochane żelki Gimpero podobne by zeszła nam złość, bo gdy jest normalny pojedynek typu Boxdel vs Jóźwiak czy Laszczyk vs Ferrari to jest masa żółci, a tak takie Wasyle mają 90 procent gali w 4 literach bo #nikogo.

A wyobraźcie sobie normalna galę, dobrze obsadzoną to byłoby dopiero. Hehe
 
Oczami wyobraźni widzę taka normalną męska kartę FMa i 15 wpisów Wasyla o Suleckim,Włodarczyku,Laszczyku, Kownackim czy Glowackim. :antonio:
 
Andrzej Kościelski odnosił sukcesy w zapasach.
Mi szło bo źle się odniosłem o stricte MMA. Anzora który był niezłym zawodnikiem jako trenera nie będę opisywał bo żal patrzeć jak skończyło WCA, taki Antek Chmielewski legenda polskiego MMA, ale nadaje się tylko do trenowania drewnianych freaków, o treningach z Drwalem i Materlą to znajomi mi opowiadali, że obaj nadają się do tego fachu jak przeciętny wuefista.
 
Mi szło bo źle się odniosłem o stricte MMA. Anzora który był niezłym zawodnikiem jako trenera nie będę opisywał bo żal patrzeć jak skończyło WCA, taki Antek Chmielewski legenda polskiego MMA, ale nadaje się tylko do trenowania drewnianych freaków, o treningach z Drwalem i Materlą to znajomi mi opowiadali, że obaj nadają się do tego fachu jak przeciętny wuefista.
lat temu chyba 13, byłem na seminarium z Drwalem w jednym z niestniejących już klubów w warszawie i przyznam, że prowadził je całkiem nieźle, chociaż może to był wyjątek od reguły
 
Mi szło bo źle się odniosłem o stricte MMA. Anzora który był niezłym zawodnikiem jako trenera nie będę opisywał bo żal patrzeć jak skończyło WCA, taki Antek Chmielewski legenda polskiego MMA, ale nadaje się tylko do trenowania drewnianych freaków, o treningach z Drwalem i Materlą to znajomi mi opowiadali, że obaj nadają się do tego fachu jak przeciętny wuefista.
Jeszcze Kamil Łebkowski obecnie bawi się w trenerkę w Warszawie, ale zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Back
Top