Zoologia , czyli o zwierzętach, owadach i innych takich.

Chujowy rok. Najpierw pies- najlepszy kumpel a dzisiaj musialem uspic konia.
Ganti.jpg
 
Zajebisty kuń. Konie bardzo sie przywiazuja do ludzi (jesli sa dobrze traktowane) i maja zajebiste wyczucie co do ludzi. Nie mozesz sie bac kobia jak chcesz go ujezdzac bo to wykorzysta i bedzie prowadzil. Musisz myslec gdzie chcesz jechac i byc tego pewien, wtedy kon wie ze jestes konkret i jedzie gdzie ty chcesz. W zeszlym roku byl u mnie brat z dzieciakami i 2,5l letni chlopak prowadzil konia na wypas bez problemow. My mamy kuce islandzkie, male ale z charakterem. Przyzwyczajone do ciezkich warunkow i chodzenia po gorach, skalach, bagnach. Naprawde wdzieczne konie. Ja nie mialem wogole do czynienia z konmi zanim nie poznalem swojej Kobiety, jej kon mnie zaakceptowal a potem kupilem swojego kozaka. Jebany jest maly (cos jak miedzy kucykiem a arabem) a uciagnie sanie z czterema osobami pod gorke a po wszystkim jest zadowolony. Przygode z konmi polecam kazdemu.
 
@RaphTaba
Dwa kunie, piec kur, cztery koty, cztery kroliki, swinia i pies.
Teren dosc spory, duzy ogrod i 3 wybiegi dla koni po +- 10 arow kazdy. Niestety to wszystko wynajmuje. Moze w przyszlym roku zaczne budowav swoj dom.
 
@RaphTaba
Dwa kunie, piec kur, cztery koty, cztery kroliki, swinia i pies.
Teren dosc spory, duzy ogrod i 3 wybiegi dla koni po +- 10 arow kazdy. Niestety to wszystko wynajmuje. Moze w przyszlym roku zaczne budowav swoj dom.
#zazdro Lubię takie klimaty, a niestety mieszkam w środku miasta, w bloku mieszalnym. Jedyny plus, to taki że mam wszędzie blisko.
 
Kumpel pracuje w Norwegii. 5 tyg/5 tyg. Mówił, że w tym roku już ponad 200 dni leje tam deszcz. Przejebane sprawa. Robi nocki w kamieniołomie. Ciągle na dworze. Nie dość, że sceneria do dupy to i aura.

A widzę, że i u Ciebie lało ( i pewnie nadal leje)
 
Kumpel pracuje w Norwegii. 5 tyg/5 tyg. Mówił, że w tym roku już ponad 200 dni leje tam deszcz. Przejebane sprawa. Robi nocki w kamieniołomie. Ciągle na dworze. Nie dość, że sceneria do dupy to i aura.

A widzę, że i u Ciebie lało ( i pewnie nadal leje)
W jakiej czesci Norwegii kumpel robi?
W moich rejonach w tym roku pogoda byla zajebista. Malo padalo, w lato nawet susza i upaly. Pamietam ze 2007 czy 8 padalo przez 4 miesiace codziennie. Tylko jeden rok pamietam tak zjebany. To nie Anglia :)
A na zdjeciu to lod nie kaluze :)
 
W jakiej czesci Norwegii kumpel robi?
W moich rejonach w tym roku pogoda byla zajebista. Malo padalo, w lato nawet susza i upaly. Pamietam ze 2007 czy 8 padalo przez 4 miesiace codziennie. Tylko jeden rok pamietam tak zjebany. To nie Anglia :)
A na zdjeciu to lod nie kaluze :)

Nie wiem dokładnie. Zapytam jak coś. Coś tylko gadał o firmach, ale się nie znam
 
Back
Top