Wybory ;p

No to byla by niespodzianka jak Palikot osiagnalby takie poparcie, badz co badz nie majac nazwisk na swoich listach.
 
I brak KNP we wszystkich okręgach...jestem za legalizacją ale na palikota nie głosowałem bo wiem ze jest to nie realne...
 
Jak chcecie drugą Holandię albo jeszcze gorzej to Palikot się nadaje.


Moglbys rozwinac mysl? Wedle mojej oceny druga Holandia oznaczalaby znaczna poprawe.
 
Holandię w seniesie takim ,że pozwolilby na wszystko.Ale Palikot dzięki rozgłosowi i obiecywaniu głupot osiągnął sukces.
 
Kontrolowane odejście Palikota z PO miało na celu przejęcie elektoratu lewicowego od SLD, bo Tuskowi łatwiej się układać z Palikotem niż z SLD. I plan się chyba powiódł, młodzi, głu... tzn. wykształceni, z dużych miast jak zwykle nie zawiedli. Innymi słowy, podsumowując te wszystkie posty, które tu napisałem - będzie źle. Trzeba odkładać mamonę, płodzić dzieci i mieć jakichś dobrych znajomych za granicą.



Korwin będzie walczył o unieważnienie wyborów, no ale szanujmy się, wygrała prawidłowa opcja, więc szans na to nie ma.
 
No i hu... aż boje się jutrzejszego dnia to parodia z gejem Palikotem w roli głównej i Rudego... TVP1 i dziennikarze tej stacji przegieli druga Białoruś..
 
39,6 proc. dla PO, 30,1 proc. - PiS, Ruch Poparcia Palikota - 10,1 proc., PSL - 8,2 proc., SLD - 7,7proc., PJN - 2,2 proc. , Nowa Prawica - 1,1 proc. - takie wyniki podano w wieczorze wyborczym na antenie TVN24. Badanie przeprowadził TNS OBOP na zlecenie TVN24 i TVP.




interia.pl
 
na polsacie od homini bylo troche inaczej tj: po, pis, sld, psl, palikot



osobiscie nie wiem co ludzie widza w po -.-
 
Pom pom pom... jakikolwiek byłby wynik i tak będzie przejebane, więc trzeba iść się napić a nie smęty walić. Co to zmieni....
 
Hehe, to czy mi się zdaje, czy w studio TVP1 nie podali w ogóle KNP, tylko zamiast nich dali PPP z 0,6%? Nie zdziwiłoby mnie to, swoją drogą.
 
No cóż, po prostu wzięli pod uwagę tylko partie, które zarejestrowały się w całym kraju i nie ma sprawy.
 
Większość wybrałą, choćby jakby to wziąć dosłownie to większość zdecydowała, że ma wyje**ne na wybory i to powinno być w mocy.



Ja ostatecznie nie zdążyłem, 14gdzin to trochę za mało na wybory, powinno być CONAJMNIEJ OD 6 DO 24.



Ja tam jestem zdania, że dany rząd robi i tak to w danym czasie co robiły inny, może z małymi zmianami, więc nie ma co się tak spinać tym wszystkim. Najlepiej pracowac, żyć, skupić się na sobie i bliskich, a politykę zostawić innym, bo od tego tylko nerwy i ból głowy, a jeden głos za siebie to zbyt mało, żeby się łudzić na jakieś zmiany...póki się samemu kandydatem nie zostanie.
 
OBOP raczej podał prawdziwe wyniki bo ma tą swoją metode exit polls chyba no i w poprzednich wyborach miał najlepsze sondaże (dlatego teraz i tvn i tvp z nich korzystali a nie kazda stacja z oddzielnych firm)



Ja sie z wynikow ciesze. Jest koalicja PO-PSL, PiS moze sobie prowadzić wojenki z Palikotem a SLD niknie w oczach.
 
Noodles popieram styl. Jak czytam posty w stylu "będzie gorzej", "trzeba uciekać" albo "trzeba mieć znajomych za granicą" wymiękam. Jaki rząd komu co zapewni gdy ta osoba sama sobie nie wywalczy? A jeśli nie PO to jaka partia by miała coś zrobić? Pis, które by weszło i rozpędzilo wszystko i wszystkich jednocześnie opowiadając, że wszystko i wszyscy są źli co nie są z nimi.



Póki co system jest zabetonowany. Ruch Palikota to póki co troche poważniejsza inicjatywa w stylu Stana Tymińskiego bo nie wiemy czego tak naprawdę się spodziewać.



PSL to wieczny koalicjant, natomiast SLD jak widać straciło perspektywę.
 
Palikot chyba jako jedyny, przynajmniej konkretnie coś obiecywał ( nie to że go poparłem)
 
Back
Top