Wybory ;p

W normalnym kraju Platforma po takich 4 latach bezczynności nie dostałoby nawet 10% głosów... Oby tylko nie zadłużali więcej kraju, mam takie dziwne przeczucie, że PO nie doczeka do kolejnych wyborów, Polska skończy jak Argentyna.
 
W tym kraju większość jest niewykształcona, więc najczęściej nienauczona myślenia głębszego. Ponadto większość obywateli do wyborów nieposzła, więc kto o tym wszystkim decyduje?Cząstka ludzi i to jest normalne i akceptowane przez Państwo...ręcę opadają. Niech wsadzą wszystkich, którzy "wygrali" mandat podelski do Tupolewa kolejnego ( albo dwóch, bo jednak 365 osób się nie zmieści raczej;]) i zestrzelą nad Rosją, będa mieli o czym pie**olić przez kolejne 5 lat.
 
Nie dostał się:http://www.eurosport.pl/wszystkie-sporty/znane-wyniki-sportowcow_sto2984423/story.shtml
 
Pewnie jak Venom pisal blokada antyspamowa, sam niegdys nic wkleic nie moglem...w sensie linkow...Nie wiem czy ma to znaczenie, ale zwykle mial to byc sam link, z tekstem jakims "od siebie" a'la post Cactusa się udawalo...Poza tym mozna to ominąć:P Wklejasz posta ".", edytujesz i wklejasz link:P
 
noodles

na rosnący dług publiczny, wzrost bezrobocia i rosnące ceny rząd może ma wpływ 5% jak nie mniej. Proponuje otworzyć oczy i poczytać troche gazet/ pooglądać telewizji to może się dowiesz, że na świecie panuje kryzys, największy w historii a będzie jeszcze gorzej.

Powiedz nam kto zadłużył Polskę na taką samą kwotę jak wszystkie poprzednie rządy, kto podniósł Vat, bezrobocie rośnie przez duże koszta pracy w Polsce(podatki, regulacje,...), z nadciągającym wielkim kryzysem zgoda ale patrząc na to jakie głupoty piszesz chyba nie wiesz co tak na prawdę było/jest jego przyczyną,no tak ale w telewizji którą oglądasz i gazetach które czytasz o tym nie mówią.
 
to juz mój ostatni post w tym temacie, bo jak widze takie debilizmy to mi sie ciśnienie podnosi a po co mi to.To co napisałem nie ma żadnego związku z polityką a podstawową wiedzą. Staram sie śledzić wszystkie wydarzenia związane z kryzysem, czytać artykułu, słuchac niezależnych ekspertów, ostatnio zacząłem studiowac nawet ekonomie ( bo mnie to najzwyczajniej w swiecie b. interesuje) . Nie twierdze, że wszystko wiem, ba żyjemy w takich czasach, że nikt nic nie wie. Powtarzam, ze to nie ma zadnego zwiazku z polityką tylko moim osobistym spojrzeniem na otaczający świat.A ty wrzucasz mnie do garnka, nie napisales o tym ale dobrze wiem tvnu i gazety wyborczej ( to już jest kurwa tak głupie, że mnie skręca podobnie jak tematy kibiców) plus zarzącając mi głupoty.Już po wyborach, pozdrawiam i życzę każdemu dojścia do własnego sukcesu swoją ciężką pracą.
 
na rosnący dług publiczny, wzrost bezrobocia i rosnące ceny rząd może ma wpływ 5% jak nie mniej.


Powiedz mistrzu, jak to wyliczyles?Bo jak sie okazuje, wystarczy wzrost popytu wewnetrznego, zeby jak dotad Polski kryzys za bardzo nie dotknal. Mialy na to wplyw dwa czynniki - jeden efekt dzialania rzadu (ale nie bron Boze PO-PSL, tylko jeszcze poprzedniego), a drugi od niego niezalezny. Tym niemniej, wyskakiwanie z danymi procentami nie ma sensu.Podobnie na dlug publiczny - to juz mowienie, ze rzad nie ma sensu, zakrawa na bzdure. Jak to niby nie? PO bylo jedna z partii, ktora uwalila reforme finansow publicznych, jeszcze za kadencji 2005-2007, a pozniej doprowadzila do drastycznego zwiekszania wydatkow, zupelnie bez sensu (np. za rzadow PO, w Polsce przybylo 75tys urzednikow - przeciez to miliardy rok w rok). Gdyby nie sprzedawali masowo papierow dluznych, to by dlug tak nie wzrastal; tak samo, gdyby probowali reformowac finanse publiczne.PO mialo 10 szumnych obietnic w 2007 i co z nimi zrobilo?Kryzys to wygodne tlumaczenie, ale wzrost zadluzenia i stan finansow publicznych, to wynik inercji i beztroski tego rzadu, a nie zwalczania skutkow kryzysu - bo PO-PSL tego nie ruszyly.Z drugiej strony - ten rzad jako pierwszy mial dostep do takich srodkow unijnych jak obecnie. Co sie z nimi stalo? Dlatego koleje sie sypia? Dlaczego drogi sa rozgrzebane, a wybudowanie autostrady w Polsce jest bodajze najdrozsze za kilometr w Europie?O zapedach PO w strone "miekkiego" panstwa policyjnego, to juz mi sie nawet nie chce wspominac.
 
Back
Top