Wybory ;p

W normalnym kraju Platforma po takich 4 latach bezczynności nie dostałoby nawet 10% głosów... Oby tylko nie zadłużali więcej kraju, mam takie dziwne przeczucie, że PO nie doczeka do kolejnych wyborów, Polska skończy jak Argentyna.
 
W tym kraju większość jest niewykształcona, więc najczęściej nienauczona myślenia głębszego. Ponadto większość obywateli do wyborów nieposzła, więc kto o tym wszystkim decyduje?Cząstka ludzi i to jest normalne i akceptowane przez Państwo...ręcę opadają. Niech wsadzą wszystkich, którzy "wygrali" mandat podelski do Tupolewa kolejnego ( albo dwóch, bo jednak 365 osób się nie zmieści raczej;]) i zestrzelą nad Rosją, będa mieli o czym pie**olić przez kolejne 5 lat.
 
Nie dostał się:



http://www.eurosport.pl/wszystkie-sporty/znane-wyniki-sportowcow_sto2984423/story.shtml
 
Pewnie jak Venom pisal blokada antyspamowa, sam niegdys nic wkleic nie moglem...w sensie linkow...Nie wiem czy ma to znaczenie, ale zwykle mial to byc sam link, z tekstem jakims "od siebie" a'la post Cactusa się udawalo...Poza tym mozna to ominąć:P Wklejasz posta ".", edytujesz i wklejasz link:P
 
noodles

na rosnący dług publiczny, wzrost bezrobocia i rosnące ceny rząd może ma wpływ 5% jak nie mniej. Proponuje otworzyć oczy i poczytać troche gazet/ pooglądać telewizji to może się dowiesz, że na świecie panuje kryzys, największy w historii a będzie jeszcze gorzej.

Powiedz nam kto zadłużył Polskę na taką samą kwotę jak wszystkie poprzednie rządy, kto podniósł Vat, bezrobocie rośnie przez duże koszta pracy w Polsce(podatki, regulacje,...), z nadciągającym wielkim kryzysem zgoda ale patrząc na to jakie głupoty piszesz chyba nie wiesz co tak na prawdę było/jest jego przyczyną,no tak ale w telewizji którą oglądasz i gazetach które czytasz o tym nie mówią.
 
to juz mój ostatni post w tym temacie, bo jak widze takie debilizmy to mi sie ciśnienie podnosi a po co mi to.



To co napisałem nie ma żadnego związku z polityką a podstawową wiedzą. Staram sie śledzić wszystkie wydarzenia związane z kryzysem, czytać artykułu, słuchac niezależnych ekspertów, ostatnio zacząłem studiowac nawet ekonomie ( bo mnie to najzwyczajniej w swiecie b. interesuje) . Nie twierdze, że wszystko wiem, ba żyjemy w takich czasach, że nikt nic nie wie. Powtarzam, ze to nie ma zadnego zwiazku z polityką tylko moim osobistym spojrzeniem na otaczający świat.



A ty wrzucasz mnie do garnka, nie napisales o tym ale dobrze wiem tvnu i gazety wyborczej ( to już jest kurwa tak głupie, że mnie skręca podobnie jak tematy kibiców) plus zarzącając mi głupoty.



Już po wyborach, pozdrawiam i życzę każdemu dojścia do własnego sukcesu swoją ciężką pracą.
 
na rosnący dług publiczny, wzrost bezrobocia i rosnące ceny rząd może ma wpływ 5% jak nie mniej.


Powiedz mistrzu, jak to wyliczyles?



Bo jak sie okazuje, wystarczy wzrost popytu wewnetrznego, zeby jak dotad Polski kryzys za bardzo nie dotknal. Mialy na to wplyw dwa czynniki - jeden efekt dzialania rzadu (ale nie bron Boze PO-PSL, tylko jeszcze poprzedniego), a drugi od niego niezalezny. Tym niemniej, wyskakiwanie z danymi procentami nie ma sensu.



Podobnie na dlug publiczny - to juz mowienie, ze rzad nie ma sensu, zakrawa na bzdure. Jak to niby nie? PO bylo jedna z partii, ktora uwalila reforme finansow publicznych, jeszcze za kadencji 2005-2007, a pozniej doprowadzila do drastycznego zwiekszania wydatkow, zupelnie bez sensu (np. za rzadow PO, w Polsce przybylo 75tys urzednikow - przeciez to miliardy rok w rok). Gdyby nie sprzedawali masowo papierow dluznych, to by dlug tak nie wzrastal; tak samo, gdyby probowali reformowac finanse publiczne.



PO mialo 10 szumnych obietnic w 2007 i co z nimi zrobilo?



Kryzys to wygodne tlumaczenie, ale wzrost zadluzenia i stan finansow publicznych, to wynik inercji i beztroski tego rzadu, a nie zwalczania skutkow kryzysu - bo PO-PSL tego nie ruszyly.



Z drugiej strony - ten rzad jako pierwszy mial dostep do takich srodkow unijnych jak obecnie. Co sie z nimi stalo? Dlatego koleje sie sypia? Dlaczego drogi sa rozgrzebane, a wybudowanie autostrady w Polsce jest bodajze najdrozsze za kilometr w Europie?



O zapedach PO w strone "miekkiego" panstwa policyjnego, to juz mi sie nawet nie chce wspominac.
 
Back
Top