Wybory ;p

i niestety oferując pensje na poziomie tysiąca złotych będziesz miał coraz więcej głąbów w urzędzie bo nikt o dobrym zdrowiu psychicznym po skończonych studiach administracji/prawo nie pójdzie tam pracować. Przynajmniej w późniejszym okresie nie związe swojej kariery z administracją
 
nie ma w tych wyborach polityków z poczuciem misji - prócz Jarka i JKM. Będę głosował jednak na PiS gdyż mają większe szanse na zwycięstwo niż Korwin. Poza tym wierzę że Polacy to naród który i tak pod każdymi względami najlepiej radzi sobie SAM. Więc jakakolwiek partia to dla nas droga w dól. Ale przy PiSie przynajmniej politycy byli pod kontrolą i ostro ich tam cisnął, do tego była ostra polityka zagraniczna. To mi wystarczy. O resztę zadbamy sami.
 
Niestety wybory nie oddają nastrojów społecznych. Co 4 lata zmiana, roszady, a jest to samo tylko w innym opakowaniu







@Yoshi może urzędniczki skarbówki macie głupawe ale wasza policjantka od wykroczeń jest super :-)
 
Ja tam nie wierzę w starych oszustów... Najbardziej sensownie mówią KNP i RPP, ale ci drudzy mają kilka zgrzytów w swoich założeniach, więc poprę KNP... Polecam lekturę programu.
 
Ja w planach na razie ma założenie firmy.I oto się dowiedziałem (niestety nie wiem czy ta osoba jest kompetentna) że nie bede mial tych upustów ze tak powiem(mniejsze skladki przez 2 lata i tak dalej by pomoc na poczatku).Bo moj ojciec juz prowadzi firme podobną WTF przez ojca mam miec przejebane? poodbno da sie jakos to obejsc jakbym zmienił nazwisko :P
 
Mieszkam, mieszkam. Ale jakoś nie kumam o jakiej policjantce mówisz?

Chociaż, jest jedna pani o której rózne opinie krążą jednak nie zgłębiałem nigdy tych tajemnic :D
Moze wiesz cos więcej niż ja:D
 
Zagłosuje na Nową Prawicę, ale jak patrzę na tego JKM to niedobrze mi się robi. Ten człowiek naprawdę potrafi popisać się dużą wiedzą, błysnąć spostrzegawczością, ale jednocześnie palnie tyle bzdur •



• że nikt go później nie chce słuchać. Takie moje małe marzenie: jakiś normalny odpowiednik Rona Paula w Polsce. Niestety na razie zostaje tylko partia JKM. Szkoda, ale mimo to warto zagłosować. Nie wiem jak w tych wyborach, ale pamiętam, że w wyborach do Europarlamentu wielu kandydatów UPR zobowiązało się(nie tylko słowami, ale aktami prawnymi) do oddawania całej pensji europosła na organizacje charytatywne. Warto wspomnieć, że za 5 lat Brukseli można wyciągnąć ponad 4 mln złotych. Mimo tego, że większość wybrańców narodów ,,no abla • i jakoś do pracy im się nie chce chodzić, a jeśli już pójdą to jak Kurski rozmawiają przez telefon w trakcie obrad. O udzielaniu się nie ma co mówić.



Ale do rzeczy: warto nieraz obejrzeć taki program ,,Młodzież kontra • • . Można tam znaleźć dużo ludzi ideowych z młodzieżówek, którzy nie są jeszcze przegnojeni atmosferą z Sejmu. Na listach do Sejmu znajdziecie wielu kandydatów z młodzieżówek partyjnych. Tyle, że w partiach wiele spraw załatwia się ,,po znajomości • . Starzy wyjadacze zapewnią sobie ,,jedynkę • , a ideowcy nie umoczeni w partyjnych rozgrywkach dostają miejsce pod koniec listy. Nie głosujcie na kandydatów pierwszych od góry-jeśli chcecie nowych ludzi w Sejmie to zagłosujcie na kandydatów z ostatnich miejsc.



Mam nadzieje, że was nie zanudziłem ;)
 
Palikot twierdził ostatnio, że Kościół nie płaci podatków. Ten człowiek mówi kłamstwa i ma jakieś poronione idee a wy na niego chcecie głosować. Nie zdziwcie się jak pójdziecie do szpitala i okaże się, że za wszystko musicie płacić bo pieniądze poszły na dofinansowanie pary dwóch rżnących się w dupę pedałów.



Krótko mówiąc naoglądaliście się tej durnej telewizji i wierzycie w to co wam te piepszone stacje pokazują.



Głos na RPP to NIE za wartościami na których jeszcze stoi nasze państwo TAK dla pedałów i lesbijek.



U NAS NIE JEST PROBLEMEM KOŚCIóŁ TYLKO STAN GOSPODARKI I 50% BEZROBOCIE



TAK NIE POMYLIŁEM SIĘ 50 % nie 10 czy 15 jak podają.



Proponuję obejrzeć ten film. Ze zrozumieniem oczywiście.
 
Nie ma w polsce 50% bezrobocia.. Jest glebokie bezrobocie strukturalne gdzie ludzie pobierajacy zasilki nie chca poprawiac swoich kwalifikacji oraz zatrudniac sie bo sie nie oplaca. Dlatego wszystkie zasilki pielegnacyjne, emerytury dla 35 latkow zapomogi sa bez sensu. Osobiscie dodalbym do tego rowniez poroniony system wspierania malego rolnictwa ktore jest za male by samo przetrwac i wniesc cos wartosciowego na rynek. W Polsce jest bardzo wiele gospodarstw <5ha gdzie min powinno byc 15. Ale przykładów jest więcej.. Sądownictwo które jest upośledzone żeby nie powiedzieć brzydziej czy administracja o której trafnie opowiedział Yoshihiro.. ;)



P.S.: co wy macie z tymi gejami jakis problem.. Jak facet majacy kota mieszkajacy z mamusia bez zony rzadzil to bylo ok? ^^
 
wydaje mi sie ze to geje mają coś do nas :D mnie to nie obchodzi co oni sobie robią w zaciszu domowym, podobnie co robią pary hetero. Nie rozumiem po co robią te parady, chyba tylko aby zwiększyć do nich jeszcze większą niechęć u ludzi
 
Jako, ze juz cisza wyborcza, to dam sobie siana z mowieniem co i na kogo, tylko sie odniose do jednego z postow z pierwszej strony:

(nazwa formacji) - chociażby dlatego (ktoś wstawił wcześniej na forum....)



(ponizej link do spotu, ktory przedstawia striptiz kandydatki)


Coz, jesli osoba ta pisala powaznie, to przyznam szczerze, ze wsrod oceanu uzasadnien dennych, absurdalnych i glupawych, ten "argument" wybija sie w nowe obszary absurdu i braku rozsadku.



Naprawde? Glosowac na kogos, kogo jedynym przekazem jest prawie pokazanie cyca (zupelnie niezaleznie od formacji)? Na kandydatke, ktora najwyrazniej nie ma nic do powiedzenia, a jej (watpliwym) atutem jest rozebranie sie? Panna ma problem z odpowiednim dobraniem bielizny, nie wspominajac juz nawet o takich skomplikowanych rzeczach jak merytoryczny przezkaz, a niektorzy uwazaja to za cos zachecajacego do glosowania na nia?



Nie wiem, czy to kwestia mlodocianych koniobijcow, co najblizej do zobaczenia cyca sa przy takich video, a jedyne dziewczyny, u ktorych maja szanse, maja na nazwisko .jpg .gif czy .png? W kazdym razie, jak dla mnie a) absolutny brak merytorycznego przekazu b) sieganie po golizne jako wabik, przez osobe, ktora chce byc reprezentantem Rzeczpospolitej, absolutnie taka babke dyskwalifikuje.



O tempora, o mores!
 
Zelboys, psychologia ponownie, atrakcyjność wpływa na nasze zaufanie i często zachęcenie do czegoś, ci słabsi się na to złapią ;) Mnie osobiście taka forma, mimo, że miła dla oka wręcz odbiła od myślenia nad głosowaniem na partię, która zezwoliła na taką promocję kogoś z ich ramienia...Tak wygląda dzisiejszy świat właśnie. Kiedyś nawet wokalistki tylko śpiewały, dziś nie mogą jedynie zajebiście do tego wyglądać, muszą jeszcze dobrze ruszać dupskiem, a kto wie jakie jeszcze przeszkody przeskakiwać w karierze:)
 
Może ktoś napisać, o co chodzi z tym wałkiem JKM bo nie było mnie trochę, a nie chce mi się czytać wszystkich postów.
 
Bubi, to posłuchaj: http://www.polskieradio.pl/9/299/Artykul/443564,Startuje-zeby-odebrac-ludziom-demokracje
 
Bubi, pytasz o walek jaki zafundowala JKM, PKW ?



Aby pojawic sie na listach wyborczych w calym kraju, partia musi zarejestrowac swoje listy w 21 okregach. Nowa Prawica zrobila wszystko zgodnie z wymogami, zlozyla listy w wyznaczonym terminie w PKW czy w innej odpowiedniej komisji. Jednak przepisy sa chore i wedlug nich nie liczy sie data zlozenia podpisow tylko data ich zatwierdzenia przez PKW - czyli teoretycznie partia moze zglosic swoje listy w 21 okregach nawet na miesiac przed deadlinem, a komisja jesli sie uprze moze ich nie zatwierdzic w wyznaczonym terminie. Absurd polega na tym, ze odwolanie w trybie wyborczym nic nie pomoze, poniewaz wszystko odbylo sie zgodnie z obowiazujacymi przepisami.



Nie trzeba chyba mowic jak duza jest roznica, w przypadku zarejestrowania list we wszystkich okregach.



Wyobrazcie sobie sytuacje, ze taka akcja ma miejsce na Bialorusi :-) wtedy dopiero europejskie media mialy by temat - jeden wielki krzyk o braku demokracji.
 
Dzięki Rapha, a w ilu okręgach Go nie zarejestrowali >?? ja idę jeść kolację i lecę zagłosować na JKM, a nóż mu się uda :-)
 
Back
Top